نکاتی در مورد دوستانه ساختن موبایل وردپرس

نکاتی در مورد دوستانه ساختن موبایل وردپرس

دیدن افرادی که از دستگاه های دستی استفاده می کنند برای خواندن خواندن یا جستجوی هر چیز آنلاین ، بسیار عادی است. یک گزارش تخمین می زند 60٪ جستجوها از طریق دستگاه تلفن همراه شروع می شوند. اگر مخاطب مورد نظر شما بخشی از این جمعیت است که دائما در حال حرکت است ، شما واقعاً گزینه ای ندارید – باید مطمئن شوید که وب سایت شما خوب به نظر می رسد و در تلفن های همراه عملکرد خوبی دارد. در این پست ، به مواردی می پردازیم که می توانید وب سایت وردپرس خود را به صورت موبایل دوستانه کنید.


یک وب سایت دوستدار موبایل مانند نسخه کوچکی از وب سایت معمولی شما ظاهر می شود. برای دستیابی به این نگاه ، لازم است هر عنصری را در وب سایت خود بهینه کنید تا به اندازه صفحه نمایش خود پاسخ دهید. و برای جلب و حفظ ترافیک ، باید اطمینان حاصل شود که سرعت وب سایت شما به خصوص در مورد تلفن های همراه سریع بارگیری می شود.

وب سایت موبایل وردپرس خود را دوستانه کنید

Googlebot در حالی که بررسی می کند آیا صفحه وب از نظر تلفن همراه مناسب است ، از جنبه های مختلفی به نظر می رسد,

 • آیا این صفحه شامل تبلیغات بسیار زیادی است ، یا نرم افزاری مناسب برای دستگاه های تلفن همراه ، مانند Flash و Java نیست.
 • اگر اندازه صفحه نمایش پایین باشد و متن قابل خواندن باشد ، بدون بزرگنمایی یا پیمایش افقی.
 • این که آیا پیوندها کاملاً جدا از هم قرار گرفته اند تا بتوان به راحتی ضربه زد.

چرا وب سایت وردپرس شما باید دوستانه باشد?

ساخت وب سایت وردپرس سازگار با تلفن همراه ، یک نتیجه طبیعی برای افزایش انفجاری تعداد موبایل ، اتصال به شبکه بهتر و دسترسی به وای فای در اماکن عمومی است. دلایل قانع کننده تر هستند,

 • موتورهای جستجو دوست بودن موبایل را نیز در نظر می گیرند یک عامل رتبه بندی. دوستی موبایل بر اساس صفحه به صورت صفحه مشخص می شود. این بدان معنی است که مناطق دوستانه وب سایت شما در نتایج جستجو رتبه بالاتری دارند ، در حالی که محتوای باقیمانده رتبه پایین تری دارند.
 • یک صفحه وب که به سختی مرور می شود ممکن است منجر به افزایش گزاف گویی شود که می تواند به SEO سایت شما آسیب برساند. در مقابل ، یک صفحه وب دوستدار موبایل می تواند به سرعت و سئو سایت بهتر تبدیل شود.
 • ایجاد صفحه وب مناسب برای موبایل اغلب به این معنی است که شما شبکه ها و طرح بندی های تمیز و احتمالاً یک URL جهانی و یک پایه کد.
 • دوستی موبایل تقویت و فروش برند را بهبود می بخشد.

چگونه می توان وب سایت وردپرس خود را به صورت دوستانه در موبایل قرار داد

امروزه مضامین مدرن وردپرس مانند Total پاسخگو هستند و می توانند وب سایت را در هر دستگاهی نمایش دهند. اما ، شما می توانید بسیاری از کارها را انجام دهید وب سایت خود را برای موبایل بهینه کنید, علاوه بر استفاده از یک موضوع پاسخگو.

1. ما یک رویکرد اول برای موبایل داریم

در سناریوی دیجیتالی کنونی ، اهمیت دوست داشتن تلفن همراه نمی تواند تأکید شود. در امریکا, زمان رسانه دیجیتال برای موبایلها 51٪ بیشتر است در مقایسه با دسک تاپ در 42٪. برای دستیابی به این مخاطبان ضربه بزنید و تغییر دهید ، صاحبان وب سایت صرفاً بهینه سازی طراحی وب سایت موجود برای اندازه های مختلف صفحه نیستند. آنها یک قدم جلوتر می روند و یک رویکرد اول برای موبایل را اتخاذ می کنند.

اولین رویکرد موبایل طراحی UX را به طور خاص برای موبایل ها ایجاد می کند و استراتژی محتوا را برای اندازه صفحه نمایش کوچکتر در اولویت قرار می دهد. این صرفاً بهینه سازی وب سایت دسک تاپ منظم موجود برای موبایل ها نیست.

دلیل مهم دیگر برای اولین بار از طریق تلفن همراه ، اعلامیه Google در نوامبر 2016 برای تغییر تدریجی به فهرست اول موبایل است. این روش نمایه سازی شامل Google است که ابتدا صفحات موبایل سایت را برای نمایه سازی ، پیش از صفحات دسک تاپ ، بررسی می کند. هنگام انتخاب سایتی برای فهرست اول موبایل, گوگل از “طبقه بندیگرها” استفاده می کند تا دریابد چقدر سایتی برای شاخص اول موبایل آماده است. طبقه‌بندیها تعیین می کنند که در مورد محتوای ، پیوندها ، طرحواره ، چندرسانه ای و غیره ، سایت دسک تاپ چقدر مساوی یا قابل مقایسه با سایت موبایل است. در واقع ، در ماه اکتبر گری الیس از گوگل به مخاطب نشان داد در کنفرانس SMX East در شهر نیویورک که برخی از سایت ها در لیست فهرست موبایل قرار دارند و تعداد بیشتری از آنها باید دنبال شود.

2. بهینه سازی تصاویر

پرونده های تصاویر معمولاً بایت سنگین هستند. آنها کندتر از منابع دیگر مانند متن و HTML بارگیری می شوند. برای اینکه وب سایت شما سازگار با موبایل باشد ، باید تصاویر را بهینه کنید تا در صفحه های کوچکتر جای بگیرد. از آنجا که نسخه 4.4 وردپرس تا حد زیادی مراقبت از این, اما برای بهینه سازی بیشتر تصاویر همیشه می توانید از افزونه وردپرس نیز استفاده کنید.

می توانید کارهای به مراتب بیشتری برای بهینه سازی تصاویر انجام دهید ، همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که بهینه سازی تصاویر به تعادل بین تجربه کاربر ، جذابیت بصری و عملکرد صفحه نیاز دارد. اول از همه ، تصاویری را که ارزش افزوده ندارند حذف کنید. در مرحله بعد ، حتی قبل از آپلود تصاویر ، تصاویر را با فشرده سازی آنها در اندازه پرونده های کوچکتر بهینه کنید. اگر از Photoshop استفاده می کنید از آن استفاده کنید صرفه جویی در وب گزینه. ابزارهای آنلاین مانند TinyPNG یا افزونه هایی مانند WPSmush همچنین می تواند کار را کاملاً مؤثر انجام دهد. همچنین ، وجود دارد صفحه گیتوب که می تواند به شما در مقایسه ابزارهای فشرده سازی مختلف کمک کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهینه سازی تصویر ، از راهنمای بهینه سازی تصویر ما استفاده کنید.

3. پیاده سازی صفحات موبایل شتاب

صفحات موبایل شتاب برای وردپرس

صفحات موبایل شتاب یک ابتکار عمل منبع باز توسط Google برای ارائه سریع بارگذاری محتوای روی تلفن همراه است. این وسیله به ناشران این امکان را می دهد که فقط یک بار محتوای مناسب برای موبایل ایجاد کنند و سریعاً همه جا را در وب موبایل خود بارگیری کنند. AMP در واقع موارد زیادی است بهینه سازی به وب سایت انجام شده با روشی یکنواخت مطابق آنچه گوگل نیاز دارد. یک طیف استاندارد از قالب های تبلیغاتی ، شبکه های تبلیغاتی و فناوری در دسترس خواهد بود. در همین زمان ، ناشران نیز می توانند قالب های خاص خود را انتخاب کنند ، تا زمانی که سرعت آن زیاد نباشد. ما آموزش AMP مخصوص WordPress را برای ایجاد صفحات AMP برای کمک به شما در شروع کار داریم. ما همچنین توصیه می کنیم شروع AMP از Google همچنین به شما کمک می کند صفحات AMP با ظاهری عالی و دارای الگوهای و اجزای AMP آماده استفاده کنید.

محتوای AMP فوراً در جستجوی Google در دسترس خواهد بود و از طریق سیستم عامل های اجتماعی مانند Twitter ، LinkedIn و Pinterest قابل دسترسی خواهد بود.

قالب بندی و تحویل ویژه صفحات برای موبایل باعث می شود این صفحات بسیار سریعتر در دستگاه های تلفن همراه انجام شوند. میانگین بارگیری برای بارگیری صفحه AMP از Google کمتر از نیم ثانیه است. از اکتبر سال 2017 ، بیش از 25 میلیون دامنه وب سایت بیش از 4 میلیارد صفحه AMP منتشر کرده اند. AMP منجر به افزایش 10٪ در ترافیک وب سایت می شود و زمان صرف شده در صفحه را دو برابر می کند. وب سایتهای تجارت الکترونیکی AMPed شاهد افزایش 20 درصدی فروشهای فروش در بالای صفحه و غیر AMP بودند.

AMP هنوز یک عامل رتبه بندی نیست با این حال ، این می تواند تأثیر عمده ای بر تجربه کاربر و به تبع آن در سئو داشته باشد.

4. از پنجره های تمام صفحه خودداری کنید

در این مورد شکی نیست پنجره ها کار می کنند. با این حال ، در حالی که از پنجره های بازشو استفاده می کنیم ، همیشه باید تجربه کاربری را در خط مقدم حفظ کنیم. پنجره های مربوط به متن ، دارای سرفصل های جذاب و دارای ارزش واقعی به خواننده هستند که از تبدیل بهتری برخوردار هستند. از طرف دیگر ، اسپم ، سخت رد کردن پنجره هایی که نمایش تبلیغات بیش از محتوای اصلی را دارند ، برای ارسال یک بازدید کننده درحال تعویض کافی است.

وقتی کاربر از طریق صفحه ای از Google کلیک می کند ، محتوایی را که شما در اختیار دارید ایندکس شده در جستجوی تلفن همراه باید به راحتی در دسترس باشد وگرنه ، ممکن است در نتایج جستجوی تلفن همراه رتبه بالایی نداشته باشند (از ژانویه 2017). پنجره های جدید در پاسخ به تعهدات قانونی ، مانند کوکی ها و تأیید سن ، یا گفتگوی ورود به سیستم که امکان دسترسی به محتوای قفل شده را می دهد ، با Google خوب است. در مورد تبلیغاتی که حداقل فضای صفحه را اشغال می کنند و به راحتی قابل رد هستند نیز همین مورد است.

در عوض ، پاپ هایی که به محض رسیدن به یک بازدید کننده از صفحه به صفحه ، ظاهر می شوند که محتوای اصلی را پوشش می دهند ، یا در حالی که یک بازدید کننده بازدید می کند ، ظاهر نمی شود. Ditto را برای interstitials مستقل که یک کاربر قبل از دسترسی به محتوای اصلی مجبور به رد کردن آن می کند.

سایر روشهای خوب پیروی از ارتباط با پنجره های روی تلفن همراه شامل جلوگیری از نمایش تمام صفحه ، یا شامل محتوای قابل ارتقا مانند آکاردئون ها یا جعبه های قابل ارتقا در سایت تلفن همراه شما است. از پیام های کوچکتر مانند آگهی ها ، خطوط ورودی یا اسلایدها استفاده کنید یا محتوا را در پشت زبانه ها مخفی کنید.

جان مولر از گوگل توصیه می کند که بینابینی که بین کلیک جستجو و دسترسی به محتوا ظاهر می شوند ، تأثیر منفی بر رتبه بندی می گذارد. در نتیجه ، پنجره های بازشو هنگام حرکت از صفحه به صفحه دیگر یا خروج از پنجره های قصد ممکن است تاثیری در رتبه بندی نداشته باشند.

5- ایجاد برنامه موبایل را در نظر بگیرید

تلفن همراه وردپرس آماده است

برنامه تلفن همراه یک برنامه رایانه ای است که بر روی دستگاه تلفن همراه مانند تلفن یا ساعت اجرا می شود. به عنوان مثال ، آمازون یک برنامه خرید دارد الکسا. برنامه ها اکنون در دسترس است و برای همه چیز قابل بارگیری است – برای ابزار ، بهره وری ، ناوبری ، سرگرمی ، ورزش یا تناسب اندام. فیس بوک بارگیری ترین برنامه با 140 میلیون بارگیری برنامه ماهانه.

بسیاری از وب سایت ها هم وب سایت موبایل دارند و هم برنامه های تلفن همراه. یک برنامه اطلاعات خاص را با فرمت قابل فهم ارائه می دهد. این استفاده بصری است و تعامل بیشتری را ارائه می دهد. امروزه بخش اعظمی از فعالیت تجارت الکترونیک ، از جمله پرداخت از طریق موبایل انجام می شود. در واقع ، برنامه های تلفن همراه برای ماندن و رشد تعدادشان در اینجا هستند. بهترین بخش این است که به راحتی می توانید وب سایت وردپرس خود را به یک برنامه تبدیل کنید یا برنامه ای را برای مشاغل کوچک خود تهیه کنید.

برنامه های تلفن همراه باعث می شوند تا کاربران بتوانند مستقیماً از تلفن های خود ضربه بزنند. کاربران می توانند با چند کلیک در یک لحظه به شما دسترسی پیدا کنند. برنامه ها به شما کمک می کنند تا به مشتریان بیشتری دسترسی داشته باشید و به خوبی در شبکه های اجتماعی ادغام شوید. می توانید از برنامه ها استفاده کنید تا مرتباً لیست محصولات خود را به روز کنید و تخفیف ها و پیشنهادات خود را ارائه دهید. یا برای دسترسی به برنامه خود و برای دید بهتر ، با وب سایت های شریک ارتباط برقرار کنید.

برای بسته بندی کردن

بعد از انجام همه بهینه سازی ها ، وب سایت خود را سازگار با موبایل فراموش نکنید که آن را امتحان کنید PageSpeed ​​Insights. تست دوستانه موبایل Google همچنین وب سایت ها را بر اساس هر URL تست می کند.

نکات موجود در این پست به هیچ وجه جامع نیست. تعداد افزونه های بهینه سازی WordPress و راهنماهای بیشتری وجود دارد که به شما در بهبود وب سایت خود در تلفن همراه کمک می کند. بنابراین اگر چیزی برای اضافه کردن دارید یا برای ما سؤال دارید ، لطفاً در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector