نحوه تبدیل سایت وردپرس خود به یک برنامه ، مرحله به مرحله

تلفن همراه وردپرس آماده است

چرا در وهله اول برنامه می سازم ، می شنوم که می پرسی؟ برنامه ها ممکن است دیگر برای بازاریابی مفید نباشند ، اما آنها برای مشتریان شما بسیار مناسب هستند – انتخاب بیشتری در مورد نحوه تعامل با سایت شما به آنها می دهند. با ادامه رشد اینترنت تلفن همراه (تعداد بیشتری از مردم اکنون از طریق برنامه های تلفن همراه از طریق دسک تاپ به اینترنت دسترسی پیدا می کنند) برنامه ها در حال شکوفایی هستند ، زیرا اکثر آنها به هیچ وجه نزدیک به اندازه ناخوشایند و مشکل ساز نیستند..


هزینه و ناامیدی در ساخت و ساز یکی بسیار پایین رفته است. در قدیم ، بسیاری از مشاغل به برنامه ها علاقه داشتند ، اما بیشتر آنها قادر به ساختن آنها نبودند. خیلی ساده بود یا پرهزینه (بیشتر هزینه های پرداختی 100 دلار به ازای هر ساعت)

اما خوشبختانه ، اکنون همه چیز متفاوت است. دیگر برای ساختن یک برنامه صالح دیگر نیازی به پول و دانش برنامه نویسی ندارید. و حتی بهتر – شما گزینه هایی دارید. امروز ما نگاه خواهیم کرد:

 • اطمینان از اینکه سایت وردپرس شما پاسخگو به موبایل است
 • ساختن (و برنامه نویسی) برنامه خود را با PhoneGap
 • برای ایجاد برنامه خود از افزونه وردپرس استفاده کنید (با روش آسان)

یادداشت در مورد سازندگان برنامه رایگان

در طول چند سال گذشته ، یک تن “گزینه” رایگان برای ساخت یک برنامه نشان داده شده است ، اما یکی از قابل اعتماد ترین ساخت PhoneGap ساخت Adobe. از آنجا که سایت آنها تبلیغ می کند ، شما به سادگی پرونده های HTML5 ، CSS و JavaScript خود را بارگذاری می کنید و سایت کار مونتاژ آنها را در یک برنامه فوراً قابل بارگیری انجام می دهد. از همه بهتر ، این برنامه می تواند برای Android ، Windows Phone 8 و iOS سه همزمان ایجاد کند – در وقت زیادی صرفه جویی می کند.

نتیجه خیلی جالب نخواهد بود. در حقیقت ، تمام این روش واقعاً پنهان کردن صفحه اصلی شما به عنوان یک برنامه است. وقتی بیننده نماد را ضربه می زند ، فقط به همان وب سایت تلفن همراه منتقل می شوید که ببینند آیا از طریق مرورگر تلفن خود به آن دسترسی دارند. بنابراین ، برای این که این روش مؤثر باشد ، باید یک سایت موجود داشته باشید که برای مشاهده موبایل بهینه شده است.

1. مطمئن شوید که سایت وردپرس شما دارای نسخه موبایل است

اگر سایت وردپرس شما برای دستگاه های تلفن همراه بهینه نشده است ، واقعاً نکته ای در این مورد وجود ندارد. پس آن را بهینه کنید! البته ساده ترین استفاده از یک موضوع وردپرس پاسخگو موبایل مانند Total ساده ترین است. اما اگر موضوع شما پاسخگو نیست پلاگین های زیادی وجود دارد که می توانند کمک کنند.

iThemes موبایل

iThemes موبایل

اطلاعات و بارگیری

iThemes Mobile به شما امکان می دهد تا بر اساس طراحی سایت فعلی خود ، تم های ساده اما مؤثر موبایل ایجاد کنید. پنل مدیریت به شما امکان می دهد تا بیشتر جنبه های ظاهری خود را بدون نیاز به اشتباه با کد سفارشی کنید.

هر سوئیچ تلفن همراه

هر سوئیچ تلفن همراه

Any Mobile Theme Switcher یک افزونه اساسی است که دستگاهی را که بیننده شما از آن استفاده می کند تشخیص داده و یک موضوع خاص را برای آن دستگاه به نمایش می گذارد. بنابراین اگر می خواهید چندین تم را متعادل کنید – یکی برای هر سیستم عامل موبایل – می توانید این کار را انجام دهید.

بسته موبایل وردپرس

افزونه موبایل بسته وردپرس

سرانجام ، WordPress Mobile Pack وجود دارد که میزبان برنامه های وب متشکل از تلفن همراه ، UI و گزینه های مضامین و یکپارچه سازی آسان با Google Analytics را ارائه می دهد.

2. برای ایجاد برنامه از PhoneGap Build استفاده کنید

Adobe PhoneGap Build

اگر زرنگ و دانا هستید و می خواهید به آن دست پیدا کنید می توانید از Adobe PhoneGap استفاده کنید تا در واقع برنامه ای برای وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید. Adobe یک راهنمای کامل گام به گام در اسناد خود دارد ، اما در اینجا نگاهی گذرا به گامهایی که باید دنبال کنید.

مرحله 1: آماده سازی

قبل از شروع ، مطمئن شوید که راهی برای آزمایش برنامه خود دارید. می توانید از ابزارهای برنامه مرورگر برای تقلید از نمای دستگاه های تلفن همراه استفاده کنید یا خدمتی مانند آن را امتحان کنید CrossBrowser Testing. اما اگر بتوانید آن را مدیریت کنید واقعا بهتر است که یک iOS و یک دستگاه Android داشته باشید.

بعد ، لازم است Adobe PhoneGap Build را نصب کنید در کامپیوتر شما. برای بارگیری نسخه Mac یا رایانه شخصی ، کلیک کنید و پیام های روی صفحه را دنبال کنید. Adobe همچنین پیشنهاد می کند که تعارف را نصب کنید برنامه توسعه دهنده PhoneGap بنابراین شما می توانید فوراً برنامه خود را در هنگام ساخت تست کنید.

مرحله 2: برنامه را ایجاد کنید

در مرحله بعد از برنامه PhoneGap استفاده کنید برنامه خود را ایجاد کنید. لطفاً توجه داشته باشید – PhoneGap مبتنی بر کوردووا است ، بنابراین برای کدگذاری برنامه خود ، باید درک درستی از آن داشته باشید.

برای شروع از یک نمونه پیش فرض “سلام جهانی” ، Framework7 ، اعلان فشار ، React Hot Loader یا Blank قالب استفاده کنید. سپس باید انتخاب کنید که در هارد دیسک محلی خود در پروژه خود کار کنید و یک نام و شناسه ارائه دهید. وقتی کار خود را تمام کردید ، PhoneGap یک آدرس سرور ارائه می دهد که می توانید برای مشاهده برنامه خود استفاده کنید.

برای اینکه به شما نگاهی بیندازیم ، فهرست اصلی شما برای ایجاد برنامه خود به PhoneGap به فایلهای کلیدی نیاز دارد. به طور خاص پوشه های index.html شما (حداقل) ، پیکربندی.xml و زیر فهرست ها (آخرین مورد خاص سیستم عامل است).

مثالی از برنامه PhoneGap در اینجا آورده شده است ساختار پروژه صفحه:

ساختار پروژه برنامه PhoneGap\

همچنین باید نمادهای خود را بسازید. مطمئناً می توانید این کار را خودتان انجام دهید یا از یک ابزار آنلاین رایگان استفاده کنید. IconsFlow ابزاری عالی برای کمک به شما در ایجاد سریع نمادهای برنامه حرفه ای با استفاده از تصاویر از پیش تعیین شده ، گزینه های رنگ ، شیب و غیره است. کافی است آیکون خود را طراحی کنید ، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید و پرونده های خود را بارگیری کنید. اگر در حال حاضر نمادی دارید اما به صورت رایگان برای همه دستگاه ها و سیستم عامل ها تغییر اندازه دهید سازنده آیکون برنامه فقط می تواند انجام دهد اما اگر جستجوی سریع Google را انجام دهید ، می توانید تعداد بسیاری از وب سایت ها ، خدمات و برنامه های دیگر را انتخاب کنید تا بتوانید نماد خود را ایجاد کنید.

مرحله 3: برنامه خود را تست کنید

با استفاده از برنامه خود و آماده رفتن می توانید آن را با استفاده از برنامه توسعه دهنده PhoneGap که قبلاً نصب شده بود ، آزمایش کنید. حتماً از آدرس سرور ارائه شده استفاده کنید. از آنجا می توانید برنامه خود را بر روی دستگاه تلفن همراه خود مشاهده کنید ، عیب یابی هر مشکلی را اضافه کنید ، اصلاحاتی را اضافه کنید ، بارگذاری مجدد و دوباره ساخت مجدد تا زمانی که کامل شود.

یک نکته مهم: PhoneGap Builder تنها درصورتیکه به برنامه iOS Developer (که در زمان نوشتن این مقاله با 99 دلار / سال قیمت گذاری شده است) فقط با iOS کار می کند و گواهینامه های خود را ارائه می دهد. با نرم افزار برنامه ، می توانید خودتان برنامه را در آنجا بسازید. اما دلیل اینکه ما PhoneGap را پیشنهاد می کنیم این است که می توانید با انجام یکباره هر سه نفر در وقت صرفه جویی کنید – عدم نیاز به انجام هر کار جداگانه. بنابراین بله ، شما در حال پرداخت هزینه ای برای خدمات خود هستید که ممکن است نتوانید از آنها استفاده کنید ، اما اگر می خواهید برنامه خود را در هر نوع iProducts بخواهید ، آنها نوع دیگری از شما را در اینجا به زیر بشکه می رسانند..

3. از سازندگان برنامه های جایگزین برای وردپرس استفاده کنید

علاوه بر ابزارهای iOS ، خدمات و افزونه های دیگری برای ساخت برنامه وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. اینها بطور قابل توجهی آسانتر از ساختن یک برنامه خود هستند. برخی از آنها همچنین (حداقل) اپلیکیشن اندرویدی و بدون هیچ گونه هزینه ای را ایجاد می کنند. اگرچه حتماً باید سایت اصلی توسعه دهنده را بررسی کنید تا مطمئن شوید.

AppPresser

AppPresser

AppPresser بزرگترین ، محبوب ترین و ظاهرا اولین برنامه تلفن همراه چارچوب برای وردپرس است. این برنامه یکپارچه سازی کامل را ارائه می دهد: در جایی که بیشتر سازندگان برنامه فقط از فید سایت وردپرس شما استفاده می کنند ، AppPresser به شما امکان می دهد از تمام افزونه ها ، پست ها و صفحات خود استفاده کنید. علاوه بر این ، به محض انجام هرگونه ویرایش در سایت خود ، به طور خودکار برنامه را به روز می کند. همچنین از پشتیبانی کامل برای تجارت الکترونیکی نیز برخوردار است.

برنامه WPMobile

برنامه WPMobile

برنامه WPMobile به شما امکان می دهد برنامه های Android و iOS را برای سایت خود ایجاد کنید. در حالی که افزونه پایه رایگان است ، برای ایجاد برنامه خود باید مجوز طول عمر را بپردازید (از 79 یورو برای یک فرمت برنامه شروع کنید یا 149 یورو برای هر دو). با برنامه WPMobile گزینه های سفارشی سازی ، تست زنده رایگان ، به روزرسانی خودکار برنامه ، پشتیبانی از اعلان فشار ، ادغام اجتماعی و پشتیبانی حق بیمه خواهید داشت (اگر گیر بیفتید).

MobiLoud

موبایلوود

MobiLoud در حالی که قیمت بالاتری دارد (با قیمت 120 دلار در هر ماه) ، همه چیز را برای شما (از جمله ارسال برنامه خود به فروشگاه App و Google Play) کنترل می کند ، بنابراین قیمت آن را بسیار منطقی می کند. با برنامه MobiLoud ، برنامه نهایی شما سازگاری دستگاه متقابل ، اشتراک گذاری آسان اجتماعی ، کسب درآمد (از طریق تبلیغات یا اشتراک ها) ، اعلان های فشار و موارد دیگر را ارائه می دهد. و هنگامی که این سرویس با افزونه آنها (در بالا پیوند داده شده است) جفت می شوید ، می توانید برنامه خود را مدیریت کرده و اعلان ها را از درون وردپرس فشار دهید.

سرانجام ، دسته ای از افراد وجود دارند که می توانید پرداخت کنید تا این کار را برای شما انجام دهند. با این حال ، با بسیاری از روش های آسان و مقرون به صرفه برای DIY ، شما واقعاً نیازی به طی کردن آن مسیر برای یک برنامه اصلی ندارید.


روشهای مختلفی برای ساختن یک برنامه وجود دارد ، و اگرچه به نظر می رسد در نگاه اول ارعاب کننده است ، اما روشهای فوق این کار را بسیار ساده کرده است. فقط مطمئن شوید که وب سایت موبایل خوبی برای شروع کار دارید ، خوب است؟ حالا اجازه بدید آیا اینجا اشتباه کردم؟ آیا روشهای دیگری وجود دارد که باید درباره آنها بدانم؟ احساس رایگان کنید تا بازخورد خود را در زیر بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map