راههای مختلفی برای ادغام رسانه های اجتماعی با وردپرس

وابستگی بیش از حد به موتورهای جستجوگر برای ترافیک هرگز ایده خوبی نیست – یک به روزرسانی الگوریتم می تواند به طور بالقوه سیل ترافیک را به یک ترفند کاهش دهد. با توجه به این نکته ، استفاده از سایر منابع ترافیکی ، به ویژه رسانه های اجتماعی ، بخش مهمی از حفظ موفقیت درازمدت وب سایت شما است: داشتن یک محتوای قوی اجتماعی زیر و بسیار اشتراک پذیر ، به شما امکان می دهد تا ترافیک شخصی خود را به سایت خود هدایت کنید. به عبارت دیگر ، اگر وب سایت شما میکند افت SERP ها را تجربه کنید ، این ضربه فاجعه بار نخواهد بود.


اکنون ، من می خواهم شرط کنم که بیشتر شما قبلاً دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را در وب سایت خود نصب کرده اید ، درست است؟ با این حال ، این تنها راهی نیست که بتوانید وب سایت خود را اجتماعی تر کنید. امروز می خواهم هفت افزونه رسانه اجتماعی وردپرس را برای شما معرفی کنم. هر افزونه عملکرد کمی متفاوت را به وب سایت شما اضافه می کند و به شما کمک می کند تا از رسانه های اجتماعی نهایت استفاده را ببرید.

افزونه وردپرس رایگان رسانه های اجتماعی پر

Social_Media_Feather

پرهای رسانه های اجتماعی افزونه رایگان دکمه های به اشتراک گذاری اجتماعی است. این افزونه به شما امکان می دهد مجموعه ای شیک از دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را به وب سایت خود اضافه کنید – همچنین می توانید رسانه های اجتماعی اضافه کنید دنبال کردن دکمه ها – که به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا محتوای شما را با دوستان خود در کانال انتخابی اجتماعی خود به اشتراک بگذارند.

این افزونه از همه شبکه های اصلی اجتماعی پشتیبانی می کند: Facebook ، Twitter، Google+، LinkedIn، reddit، Pinterest و tumblr. یک دکمه تمیز و مدرن دریافت می کنید که می تواند قبل یا بعد از هر پست قرار بگیرد. همچنین می توانید با استفاده از یک ویجت اختصاصی ، دکمه های دنبال کننده را در هر کجای سایت خود قرار دهید.

با وجود تأکید زیاد بر سبک ، این افزونه فوق العاده سبک است. پرهای رسانه های اجتماعی به هیچ وجه از Javascript استفاده نمی کند و این به معنی بارگذاری سریع آن است! تعدادی افزونه حق بیمه در دسترس است ، از جمله موارد اضافی مجموعه آیکون ها, و خونگرم طوفان اثر.

افزونه Social Share & Locker Pro Premium WordPress

Social_Share_and_Locker_Pro

Social Share & Locker Pro یک افزونه فوق العاده دو در یک است که با قیمت 14 دلار از CodeCanyon در دسترس است. برای پول خود ، هر دو دکمه اشتراک گذاری اجتماعی عالی ، به علاوه قابلیت قفل اجتماعی را در اختیار شما قرار می دهد.

Social_Share_and_Locker_Pro_Screenshot

مهمترین 20 کانال رسانه های اجتماعی توسط این افزونه پشتیبانی می شوند و دکمه های اشتراک گذاری شما می توانند در هر جای صفحه شما – بالا ، پایین ، چپ یا راست قرار بگیرند. آنها را می توان در یک ثابت کرد مطلق موقعیت ، یا شناور به طوری که آنها همیشه روی صفحه ظاهر می شوند. همچنین می توانید با استفاده از یک کد کوتاه ساده ، دکمه های اشتراک گذاری را مستقیماً در محتوای خود قرار دهید.

دکمه ها سریع بارگیری می شوند و در ده پوسته مختلف قرار دارند. هر پوستی تمیز و شیک به نظر می رسد ، و بین نمایش آرم اجتماعی و نام کامل انتخابی وجود دارد – می توانید بسیاری از پوست ها را مشاهده کنید اینجا. همچنین می توانید شمارنده ها را در کنار دکمه های خود انتخاب کنید.

بهترین چیز در مورد این افزونه عملکرد اضافی قفل اجتماعی است. این به شما امکان می دهد محتوای حق بیمه خود را قفل کنید ، که یک بازدید کننده فقط می تواند پس از به اشتراک گذاشتن مطالب در توییتر یا فیس بوک ، آن را مشاهده کند.

NextScriptts: افزونه وردپرس رایگان پوستر خودکار شبکه اجتماعی

اسکریپت های بعدی

یکی دیگر از افزونه های قابل توجه دیگر ، پوستر خودکار شبکه اجتماعی دقیقاً همان چیزی را می گوید که روی قلع می گوید: محتوای شما را به محض ضربه زدن به “انتشار” ، به هر شبکه اجتماعی پیکربندی شده ارسال می کند.

همه ما می دانیم که ارسال مرتب مقالات خود در رسانه های اجتماعی راهی عالی برای جذب ترافیک به وب سایت شماست و این افزونه باعث می شود با این کار مقدار قابل توجهی از وقت شما را صرفه جویی می کند: شما دیگر نیازی نیست که هر پست را به صورت دستی به هر کانال اجتماعی ای که استفاده می کنید اضافه کنید. . همچنین می توانید برای هر شبکه اجتماعی بیش از یک حساب کاربری اضافه کنید و ادغام حساب های شخصی و تجاری را همزمان انجام دهید.

این افزونه در حال حاضر از 27 شبکه اجتماعی مختلف پشتیبانی می کند – بدیهی است ، تمام اصلی ها در آن لیست گنجانده شده اند. همچنین می توانید افزونه را پیکربندی کنید تا برچسب ها / دسته بندی های یک مقاله را به عنوان هشتگ به پست های اجتماعی اضافه کنید ، و پیدا کردن محتوای شما آسان تر.

افزونه Pinterest Automatic Pin Premium WordPress

Pinterest_Automatic_Pin

اگر تصاویر یک ویژگی مهم وب سایت شما هستند ، بدون شک در حال حاضر در Pinterest فعال هستید. با 15 دلار در دسترس است ، افزونه Pinterest Automatic Pin WordPress می تواند سرعت و کارایی شما را برای بارگذاری تصاویر به میزان قابل توجهی بهبود بخشد. این افزونه یکپارچه با حساب Pinterest شما همگام می شود ، که در این صورت به شما امکان می دهد به سرعت تعداد نامحدودی تصاویر را پین کنید. همچنین تابلوهای زیر را دنبال می کند ، که به شما کمک می کند مکانهایی را که می خواهید تصاویر خود را ارسال کنید انتخاب کنید.

وقتی پستی را تولید می کنید ، اتوماتیک پین به طور خودکار تمام تصاویر را که بعد از انتشار پست به طور مستقیم به پینترست ارسال می شود ، تشخیص می دهد – اگر پست خود را برای انتشار در زمان بعدی برنامه ریزی کنید ، فقط هنگامی که ارسال زنده می شود ، تصاویر شما پین می شوند. همچنین می توانید انتخاب کنید تصویری که نمی خواهید ارسال شود ، مجدداً انتخاب کنید. شما یک متابوکس جدید در سمت راست ویرایشگر متن مشاهده خواهید کرد ، که به شما امکان می دهد تخته ای را انتخاب کنید تا تصاویر خود را از لیست کشویی پین کنید..

علاوه بر این ، می توانید به عقب برگردید و تصاویر مربوط به پست های منتشر شده قبلی را پین کنید. به سادگی می توانید با کلیک کردن روی پست های موجود خود را مشاهده کنید همه پست ها از داشبورد وردپرس خود ، سپس گزینه جدید اقدام فله موجود را انتخاب کنید: آنها را پین کنید. برای جلوگیری از بروز مشکلی در بارگذاری انبوه ، این افزونه می تواند پین شما را مبهوت کند ، به این معنی که در هر دقیقه فقط یک تصویر پین می شود.

افزونه اجتماعی پاسخگو مقدمه ای SocialFans Premium WordPress

طرفداران اجتماعی

SocialFans یک افزونه فوق العاده فوق العاده است ، که به شما امکان می دهد دکمه های دنبال کننده اجتماعی بصری خیره کننده را به وب سایت خود اضافه کنید ، به شما امکان می دهد طرفداران ، دنبال کنندگان و مشترکان خود را بسازید. این شبکه از 30+ شبکه رسانه ای اجتماعی چشمگیر پشتیبانی می کند و می تواند با 16 دلار از CodeCanyon بارگیری شود. تعدادی پوست مختلف برای دکمه های خود از جمله رنگی ، سبک ، تیره و شفاف وجود دارد. همچنین تعدادی انیمیشن انتقال وجود دارد و برای هر پوست انیمیشن کلیک می کنید.

عکس از SocialFans

دکمه ها پاسخگو هستند و در هر منطقه ویجت متناسب خواهند بود. می توانید بین نمایش دکمه ها به صورت لیست یا طرح پازل با ظاهری جالب ، به هم پیوسته انتخاب کنید. هر دو عالی به نظر می رسند. این افزونه همچنین گزینه ای برای نمایش پیشخوان برای موارد زیر را نشان می دهد ، یا بسته به ترجیح شما ، ارقام همه زمانه ، یا تعداد دنبال کنندگان در یک بازه زمانی مشخص را نشان می دهد..

افزونه رایگان وردپرس ابزارهای توییتر

توییتر ویجت

اگرچه از لحاظ فنی افزونه ای نیست ، ادغام ویجت توییتر راهی عالی برای اضافه کردن یک عنصر اجتماعی متفاوت به وب سایت شما است. یک ویجت توییتر به شما امکان می دهد یک فید زنده توییتر را به نوار کناری وب سایت خود اضافه کنید. شما می توانید پست ها و مکالمات خود را به نمایش بگذارید ، یا نمایش هر پست با یک هشتگ مشخص (ترجیحاً هشتگ اختصاصی خود) را نشان دهید. این عالی است برای نشان دادن بازدید کنندگان چگونه تعامل با طرفداران خود ، یا انتقال آنچه که دنیای رسانه های اجتماعی در مورد وب سایت شما فکر می کند – اگر بازخورد مثبت است ، این اثبات اجتماعی بسیار خوبی است! بازدید کنندگان می توانند با کلیک کردن روی پیوند موجود در ویجت ، راحت تر با شما ارتباط برقرار کنند.

افزودن ویجت بسیار سریع است: به سادگی به تنظیمات حساب توییتر خود بروید و ویجت را انتخاب کنید. از آنجا ، شما قادر خواهید بود قبل از ایجاد کد برای چسباندن به ویجت HTML در سایت وردپرس خود ، با تنظیمات و تعدادی از گزینه های سفارشی سازی بازی کنید..

افزونه CoSchedule رایگان WordPress

CoSchedule

CoSchedule در درجه اول تقویم سرمقاله همه در یک است ، اما همچنین دارای برخی از کارکردهای چشمگیر رسانه های اجتماعی است. قیمت این سرویس 10 دلار در هر ماه است ، اما می توانید یک آزمایش رایگان 14 روزه دریافت کنید.

CoSchedule به شما امکان می دهد تعداد همه حساب های رسانه های اجتماعی را در همه شبکه های اصلی همگام سازی کنید. سپس به شما امکان می دهد پیام هایی از متابوكس را كه مستقیماً در زیر ویرایشگر متن WordPress قرار دارد ، ایجاد و برنامه ریزی كنید – این بدان معنی است كه می توانید پست های رسانه های اجتماعی خود را بنویسید همانطور که مشغول وبلاگ نویسی هستید. شما می توانید پیام های خود را نسبت به زمان انتشار پست خود برنامه ریزی کنید ، به عنوان مثال دو ، چهار و شش ساعت پس از ارسال پیام به صورت زنده. اگر تاریخ انتشار خود را تغییر دهید ، پستهای اجتماعی مرتبط با آن به طور خودکار تغییر می کنند.

این افزونه همچنین یک تقویم چشمگیر و کشویی برجسته ایجاد می کند ، که شامل تمام محتوای برنامه ریزی شده شما است و پست های اجتماعی برنامه ریزی شده این امکان را به شما می دهد تا هر جنبه ای از برنامه وبلاگ خود را تجسم کنید ، این امکان را برای شما فراهم می کند که ببینید چه روزهایی از نظر محتوا کم است ، و این به شما کمک می کند تا یک برنامه نشر اجتماعی و اجتماعی سازگارتر ایجاد کنید.

افکار نهایی

با افزایش اهمیت رسانه های اجتماعی ، تعداد افزونه های WordPress اجتماعی نیز افزایش می یابد. این می تواند پیدا کردن یک افزونه مناسب برای وب سایت شما ، با داشتن همه افزونه های مختلف ، فوق العاده دشوار باشد.

این مقاله با هدف آشنایی شما با تعدادی از افزونه های مختلف رسانه های اجتماعی – هرکدام عملکردی متفاوت ارائه می دهند – برای کمک به شما در استفاده بیشتر از کانال های رسانه های اجتماعی است. همچنین می توانید پست ما را در 20 مورد از بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی برای وردپرس بررسی کنید تا گزینه های رایگان و حق بیمه بیشتر برای افزودن پیوندهای اجتماعی به سایت خود را ببینید.  اگر از افزونه جذاب رسانه های اجتماعی که در این لیست موجود نیست می دانید ، در بخش نظرات در زیر به ما اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map