نحوه محافظت از کلمه عبور از کل سایت وردپرس خود

نحوه محافظت از کلمه عبور از کل سایت وردپرس خود

بر خلاف افزونه های عضویت WordPress ، اضافه کردن محافظت از رمز عبور به سایت وردپرس شما نیازی به ثبت نام یا ورود به سیستم کاربر ندارد ، که این امر در بسیاری موارد مفید است. با یک رمز عبور ساده می توانید دسترسی به صفحات و پست های خاص WordPress را مسدود کنید. گاهی اوقات ، هنگام راه اندازی یک سایت خصوصی برای بحث و گفتگوهای داخلی یا در حالی که وب سایت شما در حال توسعه است ، ممکن است بخواهید کلمه عبور خود را از کل سایت وردپرس محافظت کنید. به این ترتیب هر کس با رمز عبور می تواند بدون نیاز به ثبت نام به آن دسترسی پیدا کند.


افزونه های مختلفی برای محافظت از کلمه عبور کل سایت وردپرس در آنجا وجود دارد. در این پست ، در مورد 3 افزونه محافظت در مورد رمز عبور برتر ، که از اهمیت شما برخوردار است صحبت خواهیم کرد.

1. رمز عبور محافظت می شود

پلاگین محافظت شده با وردپرس

افزونه محافظت شده با رمز عبور از کل سایت وردپرس شما با یک رمز عبور محافظت می کند. تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که فقط گزینه تنظیمات را روشن کنید و سپس رمز ورود را وارد کنید. در نتیجه صفحه اصلی شما و بقیه صفحات سایت شما علیه عموم مسدود می شود.

این افزونه مدیران و کاربران وارد شده را قادر می سازد بدون نیاز به وارد کردن رمز ورود ، به کل وب سایت وردپرس شما دسترسی پیدا کنند. گزینه ای وجود دارد که فیدهای RSS خود را علنی نگه دارید حتی اگر سایت شما محافظت شود. ساده و سر راست ، رمز محافظت شده به عنوان پلاگین شماره یک محافظت شده با رمز عبور در مخزن افزونه وردپرس با داشتن بسیاری از نظرات 5 ستاره رتبه بندی شده است..

تنظیمات افزونه وردپرس محافظت از رمز عبور

از طرف منفی ، افزونه هیچ ویژگی اضافی در مورد حفاظت از رمز عبور ارائه نمی دهد. همچنین با UI نسبتاً منسوخ نیز ارائه می شود.

طرفداران

 • ساده و آسان برای استفاده
 • دسترسی خودکار را به سرپرستان یا کاربران وارد شده اعطا کنید

منفی

 • از محتوای وردپرس فقط با گزینه های محدود و هیچ ویژگی دیگر محافظت کنید
 • با یک رابط کاربری قدیمی منسوخ شوید

2. سایت من را مخفی کنید

افزونه سایت وردپرس خود را مخفی کنید

مخفی کردن سایت من یک راه حل پیشرفته تر برای محافظت از رمز عبور سایت شما در برابر موتورهای عمومی یا موتورهای جستجو ارائه می دهد.

اگرچه می توانید با چک کردن کادر انتخاب تنظیمات ، محافظت از کلمه عبور در کل سایت را فعال کنید ، این افزونه فقط در آن متوقف نمی شود کاربران شما را قادر می سازد برای مدت زمانی وارد سیستم شوند. یعنی کاربران می توانند تا زمان گذشت زمان از پیش تعیین شده ، بدون وارد کردن رمز عبور ، دوباره به سایت دسترسی پیدا کنند.

علاوه بر این ، می توانید یک رمز عبور را برای یادآوری رمز عبور برای بازدید کنندگان خود تنظیم کنید. این می تواند یک سؤال ساده یا سرنخ با حداکثر 53 نویسه باشد که فقط کاربران مجاز شما از آن مطلع هستند. اگر می ترسید که کاربران ناخواسته بتوانند رمزعبور را براساس تذکر حدس بزنند ، می توانید آن را خالی بگذارید.

سایت شما می تواند در دسترس کاربرانی باشد که به عنوان سرپرست وارد سیستم می شوند یا از آدرس های IP خاص استفاده می کنند. مورد دوم ویژگی مفیدی است که در پلاگین های مشابه یافت نمی شود. به همین ترتیب ، Hide My Site گزینه Brute Force Protection را فراهم می کند که به جلوگیری از حدس زدن هکرها از رمز عبور با استفاده از روش “Brute Force” کمک می کند..

آخر ، گزینه ای برای نمایش یک پیام اعلان در صفحه ورود به سیستم وجود دارد تا کاربران مطلع شوند این یک وب سایت خصوصی است یا سایت در دست توسعه است. با به روزرسانی به نسخه Premium ، می توانید یک پیام اعلان سفارشی را در بالای صفحه ورود خود نمایش دهید. نسخه Premium Hide My Site همچنین مضامین مختلف صفحه ورود به چشم را برای شما فراهم می کند تا بسته به طراحی وب سایت خود بتوانید انتخاب کنید..

گزینه های سبک سایت وردپرس سایت من را مخفی کنید

با وجود ویژگی های پیشرفته ، هنوز هم اتاقهایی برای بهبود به ویژه از نظر UI وجود دارد. به عنوان مثال ، گزینه های تنظیمات می توانند به بخشهایی دسته بندی شوند تا مرور آنها برای کاربران آسانتر شود.

علاوه بر این ، مشابه سایر افزونه های محافظت شده با گذرواژه ، مخفی کردن سایت من از تصاویر یا پیوست های پرونده دیگر محافظت نمی کند. اگر افراد به نوعی می توانند آدرس دقیق یک فایل رسانه را پیدا کنند ، می توانند به سادگی به آن دسترسی پیدا کرده و بارگیری کنند.

طرفداران

 • مضامین مختلف صفحه ورود را ارائه دهید
 • پیامهای اعلان را شخصی سازی کنید
 • دسترسی از آدرس های IP خاص را مجاز کنید

منفی

 • رابط کاربر می تواند بهبود یابد
 • از پرونده های پیوست محافظت نمی کند

3. رمز عبور از WordPress محافظت کنید

رمز عبور از پلاگین وردپرس محافظت کنید

افزونه رمز عبور محافظت از WordPress راه حل جالب دیگری برای محافظت از کلمه عبور از کل سایت وردپرس ارائه می دهد. کلیه محتوای وب سایت شما شامل صفحات ، پست ها و سایر انواع پست های سفارشی ، به جز پرونده های رسانه ای ، محافظت می شوند. به دلایل امنیتی رمز عبور رمزگذاری می شود. یعنی برای هر کسی از جمله سرپرستان قابل مشاهده نیست. اشکال این است که در صورت فراموش کردن آن باید رمزعبور را مجدداً تنظیم مجدد کنید.

ضمن تأمین امنیت کل وب سایت ، می توانید یک یا تعدادی صفحه خاص را حذف کنید. به جای اینکه مستقیماً صفحه ورود را نشان دهید ، ممکن است بخواهید به زودی یا صفحه فرود نمایش داده شود تا بازدید کنندگان بدانند این یک سایت خصوصی است.

مشابه ویژگی مدت زمان پنهان کردن سایت من ، وردپرس رمز عبور محافظت می کند کاربران را مجبور به وارد کردن دوباره همان رمز عبور تا زمانی که کوکی های رمز عبور منقضی شوند. می توانید زمان انقضا را در صفحه تنظیمات افزونه تغییر دهید.

جدای از ویژگی های محافظت گسترده در سایت ، رمز محافظت از WordPress شامل بسیاری از ویژگی های پیشرفته دیگر است. این افزونه به شما امکان می دهد چندین رمز عبور را در هر صفحه و ارسال تنظیم کنید. از این گذشته ، هر نقش کاربر می تواند رمز عبور دیگری نیز داشته باشد ، یعنی یکی برای مشترکین ، دیگری برای ویراستاران.

ذخیره افزونه ها و حافظه پنهان سمت سرور ممکن است باعث ایجاد تعارض با ویژگی های محافظت در برابر رمز عبور شود. محافظت از رمز عبور وردپرس با تنظیمات جزئی آن را برطرف می کند.

رمز عبور محافظت از WordPress Pro

رمز عبور محافظت از نرم افزار نسخه حتی بیشتر فراتر می رود و به شما امکان می دهد نه تنها کلمه های عبور را تحت یک پنجره دوستانه مدیریت کنید بلکه رمزهای نامحدودی را برای هر نقش کاربر یا همان رمز عبور برای چندین صفحه ایجاد کنید. همچنین می توانید پیام های خطا را نیز سفارشی کنید.

اگرچه این افزونه از تصاویر و فایلهای آپلود شده محافظت نمی کند ، اما می توان با آن ادغام شد از دسترسی مستقیم به طلا جلوگیری کنید برای مسدود کردن دسترسی مستقیم URL به کلیه فایلهای رسانه ای از جمله تصاویر ، فیلم ها یا PDF ها.

محافظت از رمز عبور وردپرس برای بیشتر کاربران نسبتاً جدید است. با گفتن این نکته ، UI مدرن آن نسبت به 2 افزونه فوق مزیت ناعادلانه ای دارد. بخش های مختلف ، گزینه های کشویی و دکمه های سوئیچ ساده و آسان برای استفاده هستند.

طرفداران

 • قادر به حذف صفحات خاص از محافظت در کل سایت
 • سایر ویژگی های محافظت شده با رمز عبور را ارائه دهید
 • برای محافظت از آپلودهای پرونده با جلوگیری از دسترسی مستقیم طلا ، ادغام شوید
 • با یک رابط کاربری مدرن و آسان برای استفاده همراه شوید

منفی

 • گزینه ای برای شخصی سازی صفحه ورود به سیستم وجود ندارد
 • نسبتاً جدید برای بیشتر کاربران است

خلاصه

به طور خلاصه ، هر سه افزونه ذکر شده گزینه های عالی برای محافظت از رمز عبور از کل سایت وردپرس شما هستند. رمز عبور محافظت شده ممکن است محبوب ترین پلاگین محافظت از رمز عبور باشد ، اما دارای یک رابط کاربری قدیمی و گزینه های محدود است. مخفی کردن سایت من از طرف دیگر راه حل جامع تری برای محافظت از رمز عبور از کل سایت وردپرس از جمله دسترسی به آدرس های IP خاص ارائه می دهد. و در آخر اینکه ، محافظت از رمز عبور وردپرس شما را قادر می سازد که نه تنها برخی از صفحات خاص را از محافظت در برابر رمز عبور در کل سایت حذف کنید بلکه از صفحات و پست های محافظت شده با رمز عبور توسط نقش کاربر محافظت می کنید.

بنابراین مناسب ترین افزونه برای پسورد از کل سایت وردپرس محافظت می کند؟ لطفاً ما را در بخش نظرات زیر بذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map