نظرات ساده وردپرس برای ساده سازی سایت شما

اکثر وبلاگ نویسان و صاحبان وب سایت موافق هستند که نظرات برای توسعه یک انجمن آنلاین و همچنین ایجاد علاقه و مراجعه به سایت اضافی مهم هستند. اما مانند بسیاری از موارد دیگر در زندگی ، افت فعال بودن اظهار نظرها نیز وجود دارد. به همان اندازه که محتوای سایت ایجاد شده توسط کاربر را برای سایت خود دوست دارید ، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که نظرات بیشتر از یک کمک به دردسر بیفتند. گاهی اوقات برای ترسیم سایت خود و نگه داشتن آن در یک ماشین روغنی ، کمی ترفند در رابطه با خط مشی نظر خواسته می شود.


1. انتقال نظرات از یک پست به پست دیگر

چرا می خواهید نظرات خود را از یک پست به پست دیگر منتقل کنید؟ خوب ، چند دلیل وجود دارد. ممکن است بخواهید آب ها را روی نسخه های مختلف همان پست آزمایش کنید تا ببینید کدام یک در بخش ترافیک بهتر می شود. حتی اگر پیوند مجدد را به همان آدرس اینترنتی تغییر دهید ، بسیاری از موارد به جز اظهارنظرها هنوز در نسخه جدید پست نشان داده می شوند. شاید شما در حال تهیه پیش نویس جدید یک نوشته قدیمی هستید و می خواهید نسخه قدیمی را تغییر مسیر دهید. هرچه ممکن است آسان باشد ، پس از تغییر مسیر پست خود ، این نظر همچنان باقی می ماند.

یا شاید یکی از بازدید کنندگان سایت شما نظر خود را بگذارد اما در پست اشتباه است. این امر به راحتی می تواند اتفاق بیفتد که بازدید کنندگان در حال خواندن دسته ای از مطالب هستند و در این مسیر در جایی قرار دارند. شاید آنها اطلاعات را با هم مخلوط کرده اند و بدون این که متوجه شوند که باید برای یک پست دیگر باشد ، نظر خود را ترک کردند. این نظر با پستی که در آن ظاهر می شود ربطی نخواهد داشت ، که فقط سایر بازدید کنندگان در خواندن آن را گیج می کند.

البته ، این تنها چند سناریو ممکن است که باعث می شود شما بخواهید نظرات خود را تغییر دهید. به هر حال ، انتقال نظرات از یک پست به پست دیگر چندان ساده نیست. در حقیقت ، حتی در وردپرس حتی بدون نوعی کمک امکان پذیر نیست. با سپاس از دنیای همیشه قابل اعتماد افزونه های وردپرس! پلاگین تقریباً برای همه چیز وجود دارد ، بنابراین چرا حرکت دادن نظرات باید یک استثنا باشد?

نظرات Tako Movable

یکی از این ابزارهای موجود که بسیار خوب کار می کند ، افزونه Tako Movable Comments است. با نصب این افزونه در سایت وردپرس ، می توانید نظرات را از یک پست به دیگری – یا از یک صفحه به یک پست – یا برعکس انتقال دهید. همچنین می توانید تعدادی از کامنت ها را به طور همزمان منتقل کنید ، و همچنین نظرهای موضوعی را جابجا کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که نوع پستی را که می خواهید نظر را به آن منتقل کنید ، انتخاب کنید ، سپس عنوان واقعی پست / صفحه مورد نظر خود را برای انتقال آن انتخاب کنید. اگر می خواهید بخش عمده ای از نظرات را منتقل کنید ، فقط باید وارد بخش نظرات شوید ، پست هایی را که می خواهید منتقل کنید انتخاب کنید ، سپس از انتخاب کشویی Bulk Actions استفاده کنید. حتی می توانید نظرات خود را در صورت جابجایی در نظم مناسب خود نگه دارید تا “مکالمه” همچنان دست نخورده باقی بماند. با چند کلیک ، می توانید بدون نیاز به انجام دستی ، نظرات خود را به راحتی جابجا کنید. این یک زمان صرفه جویی در کل است!

2. نظرات در مورد پست های فعلی را غیرفعال کنید

وقتی وسط تهیه پیش نویس جدید هستید ، می توانید اظهار نظر در مورد پست ها را غیرفعال کنید ، اما اگر تصمیم بگیرید که بخواهید نظر خود را در مورد تعداد ارسال هایی که قبلاً نوشتید و منتشر کرده اید غیرفعال کنید ، چه می کنید؟ شاید شما از پاسخ دادن به نظرات خسته شده باشید ، به خصوص اگر آنها وارد گفتگوی موضوعی شوند که دائماً شما را مجبور به تقلب کند. شاید کسی که پست اصلی را نوشت ، دیگر برای شما ننویسد ، و این باعث می شود که هیچ پاسخی از طرف نویسنده برای ادامه.

نوع وب سایتی که شما عوامل آن را به شدت مورد بررسی قرار می دهید یا نه نظر شما برای شما ارزشمند خواهد بود یا خیر. موضوعات زیادی وجود دارد که می تواند گفتگوهای اساسی را برانگیزد و واقعاً بدهکار را در مردم به وجود آورد. سایت هایی که حول سیاست ، مذهب و هر چیز دیگری که می تواند موضوعی داغ در نظر گرفته شود به طور حتم منجر به اظهار نظرهایی می شوند که استدلال و حتی توهین آمیز هستند.

این نوع موضوعات قطعاً نیاز به مدیریت مداوم دارند ، زیرا بسیاری از نظرات می توانند بسیار توهین آمیز باشند. شاید شما فقط وقت و تمایلی برای مدیریت این نظرات در روز و روز ندارید ، به ویژه هنگامی که آنها در تمام پست های شما ظاهر می شوند.

شما همیشه می توانید نظرات را غیرفعال کردن کادر در هنگام تنظیم یک سایت جدید غیرفعال کنید تنظیمات> بحث, اما وقتی موضوع به سایتهای موجود با محتوای زیادی می رسد این چالش برانگیزتر است. و این تنظیم ممکن است برای پست ها کار کند ، اما در صفحات یا انواع ارسال های سفارشی اعمال نمی شود ، به این معنی که فرم نظر جدید همچنان نشان داده می شود.

WP نظرات را غیرفعال کنید

دلیل شما برای عدم غیرفعال کردن نظرات در مورد قبلی هر چه باشد ، بهترین راه برای انجام آن استفاده از افزونه است. البته. یکی از این افزونه های مفید این است WP نظرات را غیرفعال کنید افزونه ای که به شما امکان می دهد افزونه ها ، پینگ ها و پیگیری های پست ها ، نویسندگان ، دسته ها ، برچسب ها ، مسیرهای URL ، مراجعه کنندگان ، آدرس های IP ، قالب های ارسال ، انواع پست ها و زبان ها را غیرفعال کنید. این کنترل باورنکردنی بر نظرات شما می دهد.

3. خاموش کردن نظرات بعد از مدت زمان مشخصی در پست ها و صفحات

بستن نظرات در مورد پست های قدیمی تر و صفحات اگر می خواهید به سایت خود سریعتر بارگیری کنید ، ایده خوبی است. ارسالهای قدیمی که همچنان برای ادامه نظرات کاملاً واگذار شده اند ، مطمئناً جذابیتی برای هرزنامه ها خواهند بود. هرچه اسپم طولانی تر و پیچیده تر باشد ، پهنای باند بیشتری روی سرور شما می گیرند.

هرزنامه به طور معمول پستهای قدیمی را هدف قرار می دهد ، بسیاری از آنها دیگر توسط نویسنده آنها مدیریت نمی شوند. حتی با یک افزونه ضد هرزنامه ، شما همیشه این نظرات را نمی بینید ، اما مطمئناً متوجه خواهید شد که سایت شما برای بارگیری بیشتر از حد معمول طول می کشد.

مسلماً هیچ نکته ای وجود ندارد که بتوانید پست های قدیمی را برای اظهار نظر باز نگه دارید ، به ویژه اگر این موضوع از نظر ماهیت خبری باشد و دیگر اهمیتی ندارد علاوه بر این که مجبورید دائماً نظریاتی را كه در ادامه فكر می كنید نظارت كنید ، اسپم را به خطر می اندازد. شما می توانید بعد از گذر زمان معینی از دو روش ، نظرات خود را غیرفعال كنید:

  • بستن نظرات در مورد پست های شخصی: بستن نظرات به صورت جداگانه به شما امکان می دهد پست های خاصی را برای اظهار نظر باز نگه دارید و به شما امکان می دهد فقط پست های خاص را هدف قرار دهید. این کار به کمی کار دستی نیاز دارد ، اما در بسیاری از شرایط کار می کند. به سادگی بروید “ویرایش پست” سپس حرف زدن را بزنید “اجازه ارسال نظر” و “مجاز به پیگیری ها و پینگ بک” جعبه ها.
  • بطور خودکار: برای مشخص کردن تعداد مشخصی از روزهایی که ممکن است نظرات باز باشد ، به این قسمت بروید تنظیمات -> بحث -> سایر تنظیمات نظر -> “به طور خودکار نظرات در مورد مقاله های قدیمی تر از X را ببندید.” این تنظیمات را ذخیره کنید ، و تمام شد به همین سادگی است.

خب! حالا شما مالک آن هستید. کمی تفسیر نظر می تواند راه زیادی را برای بهبود سایت شما طی کند و مدیریت وقت زیادی را از صفحه شما ببرد. امیدوارم این نکات را مفید بدانید. آیا روشهای دیگری برای جابجایی نظرات یا حذف آنها به صورت انبوه وجود دارد که از دست رفته ام?

برای مدیریت نظرات در سایت خود چه می کنید؟ احساس رایگان کنید تا در نظرات زیر به من اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map