چگونه می توان زمان خرابی وب سایت وردپرس خود را کاهش داد

خرابی زیاد برای وب سایت وردپرس شما عواقب فاجعه بار دارد. وقتی افراد روی سایت شما کلیک می کنند می خواهند بتوانند از آن استفاده کنند اما اگر آفلاین باشد مخاطب شما به سرعت صبر را از دست می دهد. بنابراین چه کاری می توانید برای کاهش خرابی وب سایت وردپرس خود انجام دهید?


در این مقاله می خواهیم به بحث بپردازیم که چگونه خرابی می تواند بر وب سایت وردپرس شما تأثیر منفی بگذارد و چگونه می توانید زمان خرابی خود را رصد کنید تا ببینید آیا این یک مشکل است. از نظر انتقادی ، ما می خواهیم ببینیم که چگونه می توانید به روز شوید تا بتوانید سایت خود را تا حد امکان موفق تر کنید.

چرا Downtime برای وب سایت وردپرس شما بد است

عقل سلیم می گوید که شما نمی خواهید سایت شما آفلاین باشد. خرابی بازدید کنندگان بالقوه شما را ناامید ، گیج و ناراحت خواهد کرد. وقتی افراد سعی می کنند به سایت شما دسترسی پیدا کنند ، آنها این کار را با یک هدف در ذهن انجام می دهند ، چه سرگرمی باشد ، چه چیز جدیدی را بیاموزد یا خریدی انجام دهد.

اگر وب سایت شما آفلاین است ، می تواند هزینه بازگشت بازدید کنندگان ، تبلیغات جدید ، مشتریان بالقوه و فروش را برای شما هزینه کند. Downtime همچنین می تواند به این معنی باشد که سایت شما اعتبار خود را با مخاطبان و صنعت شما از دست می دهد. سایتی که مشکلاتی در زمینه خرابی دارد تصویری از غیرحرفه بودن را به تصویر می کشد و اولین گزینه برای پرداخت مشتری نیست. مطمئناً در این زمینه رهبر و مرجعی تلقی نمی شود.

دلیل اصلی دیگر که شما نمی خواهید مشکل خرابی را بخواهید این است که Google و سایر موتورهای جستجو آن را دوست ندارند. بارگیری منظم خیلی سریع به سرعت در رتبه بندی شما در صفحات نتایج آنها تأثیر می گذارد ، و همانطور که همه ما می دانیم ، هرچه میزان پائین تری داشته باشید ، کمتر ترافیک دریافت خواهید کرد. بنابراین ، بسیار مهم است که همه تلاش خود را برای کاهش خرابی وب سایت وردپرس انجام دهید.

برای ردیابی خرابی از یک راه حل مانیتورینگ استفاده کنید

اولین چیزی که شما باید هنگام فکر کردن در مورد کاهش زمان خرابی وب سایت وردپرس خود بدانید این است که چقدر سایت شما تحت تأثیر این مسئله قرار دارد. ممکن است خیلی بیشتر از آنچه فکر می کنید باشد.

یکی از راه های انجام این کار استفاده از یک راه حل نظارت است تا ببینید سایت شما آفلاین است یا نه. در اینجا چند گزینه برای اندازه گیری زمان خرابی وب سایت وردپرس شما وجود دارد.

جت پک

خرابی وب سایت وردپرس خود را کاهش دهید

جت پک یک افزونه رایگان وردپرس است که دارای چندین کاربرد است و به راحتی قابل نصب در سایت شماست. بخش مهم Jetpack ماژول آن است مانیتور, که می تواند به ردیابی خرابی برای شما کمک کند.

مانیتور هر 5 دقیقه یکبار سایت شما را بررسی می کند تا ببیند آنلاین است. اگر مشکلی پیش نیاید Jetpack به شما ایمیل می دهد تا به شما بگوییم سایت شما خراب است ، و دوباره یک بار دوباره تهیه و تنظیم کنید. این یک تصویر دقیق از زمان آفلاین بودن سایت شما و مدت زمان هر بار به شما می دهد.

پینگدوم

پینگدوم

پینگدوم یک راه حل برتر حق بیمه برای کسانی است که می خواهند اطلاعات کمی در مورد عملکرد سایت های خود داشته باشند. Pingdom فراهم می کند نظارت به موقع, با استفاده از 60+ سرور پروب از سراسر جهان برای آزمایش وب سایت شما تا هر دقیقه. اگر چیزی را بشکند بلافاصله به شما هشدار می دهد.

با این حال ، چشمگیرتر ، Pingdom تجزیه و تحلیل ارائه می دهد تا به شما در درک علت اصلی هر مسئله خرابی کمک کند. این بدان معناست که شما می توانید مشکل را برطرف کرده و از بروز مجدد آن جلوگیری کنید و در نتیجه بلند مدت بیشتر شود. به علاوه با افزونه نظارت بر کاربر واقعی Pingdom شما به راحتی می توانید ابزار Pingdom را با نصب WOrdpress خود ادغام کنید.

اولین قدم برای کاهش زمان خرابی وب سایت وردپرس شما ، اندازه گیری زمان به روز آن است. گذشته از این ، همانطور که گفته قدیمی می رود ، اگر نمی توانید اندازه گیری کنید ، نمی توانید آن را مدیریت کنید.

میزبان وب را با اعتبار خوب انتخاب کنید

هنگامی که شما یک ایده در مورد اینکه چند بار سایت شما از خرابی رنج می برد ، می دانید ، پس از آن باید به بررسی علل آن بپردازید. میزبانی وب شما می تواند یکی از مشکلات باشد ، بنابراین مهم است که سایت خود را به یک شرکت میزبان حرفه ای واگذار کنید که شما را نادیده نگیرد.

موتور WP

میزبانی وب WPEngine

مطمئناً قبلاً شنیده اید که ما در مورد آنها صحبت می کنیم ، اما WP Engine انتخاب برتر ما برای میزبان قابل اعتماد است. آنها برنامه های میزبانی وردپرس کاملاً مدیریتی را ارائه می دهند که از پشتیبانی فنی عالی ، سایت های مرحله بندی رایگان ، سرورهای قدرتمند و ضریب تأیید حداکثر حداکثر 99.95٪ برخوردار هستند.

ممکن است این زمان را بدانید و تعجب کنید که چرا 99.99٪ یا حتی 100٪ نیست – به این دلیل است که WP Engine حداکثر 0.05٪ از زمان سرور شما را در هر ماه امکان پذیر می کند نگهداری (و آنها حتی اعتبار 5٪ از هزینه ماهانه شما را برای هر ساعتی که سایت شما فراتر رفته باشد ارائه می دهند). این امر برای حفظ سریع و ایمن سرورهای شما است. آیا تابحال WPExplorer را دیده اید؟ احتمالا نه. به این دلیل است که تیم WP Engine در کارشان عالی است. به علاوه ، اگر آنها پیش بینی کنند که یک سرور یا دیتاسنتر برای مدت طولانی کاهش یابد ، آنها فعال هستند و سایت های شما را به یک سرور جدید منتقل می کنند تا شما را حفظ و کار کند..

آیا می خواهید در مورد WP Engine و تمام ویژگی هایی که با برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده خود ارائه می دهید اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ بررسی کامل میزبانی وب WP Engine را در وبلاگ بررسی کنید.

SiteGround

SiteGround

SiteGround یکی دیگر از ویژگی های خدمات غنی سازی مدیریت شده غنی است. با این حال ، این یکی در پایان مقرون به صرفه تر از مقیاس است و از این رو از همه بلاگرها گرفته تا مشاغل کوچک و فراتر از آن برای همه قابل دسترسی است. SiteGround مجموعه ای از گزینه های میزبانی از جمله وب ، ابر و میزبانی اختصاصی را ارائه می دهد. تنظیم سریع و آسان است و از جدیدترین فن آوری ها در زمینه هاستینگ استفاده می شود.

از همه مهمتر ، با این وجود ، مانند Pagely ، SiteGround به خاطر زمان به روز خود مشهور است. SiteGround به این موضوع افتخار می کند زمان بروزرسانی در حال حاضر 99.99٪ است, سابقه ای که هر شرکت میزبانی می تواند به آن افتخار کند. بنابراین ، گرچه هزینه آن کمتر از Pagely است ، SiteGround هنوز یک راه حل میزبانی چشمگیر است که قطعاً ارزش آن را در نظر می گیرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس با ارزش عالی ، حتماً بررسی جامع میزبانی سایت SiteGround WordPress ما را مطالعه کنید.

صفحه ای

صفحه ای
صفحه ای یک راه حل میزبانی بالا پایان ، با هدف سایت های بزرگ و مشاغل بزرگ است. Pagely با ارائه میزبانی کاملاً مدیریت شده وردپرس در ابر آمازون ، Pagely خود را به مقیاس پذیری بسیار بالایی می بالد. بنابراین برای مارک های سنگین وزن با افزایش نیاز به ترافیک گزینه ای محبوب است.

با این حال ، یکی از اصلی ترین دلایلی که Pagely اینقدر محبوب است ، ارائه آن است 100٪ به موقع (اگر چه این تصمیم شما را باور دارد یا نه ، این به قضاوت خوب شما بستگی دارد) 100٪ ضمانت به موقع) این بدان معناست که شما هرگز نگران سرویس میزبانی خود نیستید که شما را رها کند. پیج ممکن است به شما آرامش خاطر بخشد ، و برای همه وب سایت ها ، هر اندازه که باشد ، این ارزشمند است.

نکاتی بیشتر برای انتخاب میزبانی مناسب

هنگام انتخاب ارائه دهنده میزبانی وب ، از نظر قیمت یا اندازه لباس تردید نکنید. شاید این یک معامله ارزان باشد ، اما اگر میزبان وب شما نتواند به روز رسانی را تضمین کند ، سایت شما به سرعت پولی را که در میزبانی پس انداز کرده اید از دست می دهد.

به همان اندازه ، فقط به این دلیل که راه حل میزبانی کاملاً شناخته شده است ، به این معنی نیست که قابل اطمینان باشد. زوج میزبان های شناخته شده می توانند مشکلاتی داشته باشند بنابراین تحقیقات خود را انجام داده و شرکت های میزبان گزارش های میزبان قبل از ثبت نام را بررسی کنید.

بنابراین ، اگر می خواهید میزان خرابی وب سایت وردپرس خود را کاهش دهید سرمایه گذاری در میزبانی با کیفیت مکان بسیار خوبی برای شروع است.

امنیت سایت خود را به روز نگه دارید

یكی از اصلی ترین راه هایی كه می توان به روزرسانی شما را انجام داد تخلفات امنیتی است. مشکلات مربوط به امنیت می تواند از ویروس های تحریک کننده تا کل سایت شما هک شود ، همه این موارد می توانند سرعت خرابی سایت شما را به طرز چشمگیری افزایش دهند.

روشهای زیادی برای بهبود امنیت در سایت وردپرس شما وجود دارد. در ابتدایی ترین سطح ، شما باید مرتباً رمزهای عبور خود را تغییر دهید ، مضامین و افزونه های وردپرس را به روز کنید و اسکن های بدافزار روزانه را انجام دهید. با این وجود ، سرمایه گذاری روی افزونه امنیتی WordPress یکی از بهترین راهها برای ایمن نگه داشتن سایت و خرابی شما در حداقل ممکن است.

امنیت Wordfence

امنیت Wordfence

وردپرس امنیت Wordfence افزونه محافظت رایگان برای سایت شما در برابر هکرها و بدافزارها می کند. فایروال برنامه وب آن از بروز مشکلات قبل از وقوع جلوگیری می کند و در صورت به خطر افتادن سایت شما فوراً اسکن فوراً به شما هشدار می دهد.

همچنین وجود دارد نسخه حق بیمه این افزونه ، شامل طیف وسیعی از فناوریهای امنیتی فوق العاده پیشرفته ، مانند دفاع تهدید در زمان واقعی است. اگر می خواهید سایت خود را ایمن و بصورت آنلاین نگه دارید ، Wordfence Security یک افزونه عالی برای نصب است.

VaultPress

VaultPress

VaultPress یک راه حل عالی امنیتی و پشتیبان برای سایت های وردپرس است. این افزونه غنی از ویژگی های قدرتمند نه تنها سایت شما را از همه مسائل امنیتی بزرگ و کوچک محافظت می کند بلکه در صورت وقوع بدترین حالت نیز محافظت می کند.

تصور کنید فردا صبح از خواب بیدار شوید و تمام وب سایت شما به دلیل نقض امنیتی ناپدید شده است. اکنون ما در مورد خرابی شدید صحبت می کنیم ، زیرا شما باید به آرامی اما مطمئناً سایت خود را دوباره بسازید.

VaultPress شما را قادر می سازد از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و به شما امکان می دهد آن را به سرعت و به راحتی بازیابی کنید. نه تنها همیشه یک نسخه کارآمد از سایت خود خواهید داشت ، بلکه هیچ وقت نباید روی زمان تأثیرگذاری شما تأثیر جدی بگذارد.

افزونه پشتیبان گیری مناسب می تواند به شدت در کاهش خرابی وب سایت وردپرس شما در صورت تأسف ناخوشایند از سایت شما هک شده یا خراب شود..

تعمیر و نگهداری و بهینه سازی

علاوه بر اجرای یک روند پشتیبان گیری و بازیابی قوی ، انجام بهینه سازی و نگهداری منظم از وب سایت وردپرس ، از جمله بانک اطلاعاتی آن ، مهم است..

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه صحیح نگه داشتن وب سایت خود در راهنمای ما برای بهینه سازی پایگاه داده WordPress و راهنمای مبتدی ما برای نگهداری وب سایت WordPress کسب کنید..

و اگر این همه کار بسیار زیاد به نظر می رسد ، می توانید همیشه خدمات یک سرویس پشتیبانی حرفه ای وردپرس را ثبت کنید و به آنها اجازه دهید که از خرابی وب سایت وردپرس خود مراقبت کنند..

افکار نهایی

اهمیت قرار دادن کار برای کاهش خرابی وب سایت وردپرس شما را نمی توان دست کم گرفت. با انتخاب یک سرویس میزبانی وب حرفه ای ، نظارت بر خرابی شما ، و نگه داشتن در بالای وظایف امنیتی و نگهداری سایت خود باید بتوانید حداکثر زمان استفاده سایت خود را داشته باشید.

این امر می تواند منجر به رتبه بندی بهتر در موتورهای جستجو ، بازدیدکنندگان خوشحال تر و در نهایت یک وب سایت موفق تر و بهتر شود.

آیا وب سایت شما از خرابی رنج می برد؟ به نظر شما چه چیزی باعث ایجاد آن می شود؟ لطفاً به ما اطلاع دهید که چگونه می خواهید خرابی وب سایت وردپرس خود را در نظرات زیر کاهش دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map