آنچه در مورد میزبانی وردپرس مدیریت شده باید بدانید

در طول ده سال گذشته وردپرس نقش مهمی در دموکراتیک کردن وب بازی کرده است. این روزها ، تقریباً در مورد هر کسی می توانید بلافاصله با سیستم مدیریت محتوای مورد علاقه جهان ، بلاگ ایجاد کنید بدون اینکه نگرانی در مورد مسائل فنی احتمالی گیج کننده داشته باشید.


با این حال ، بسیاری از چیزهای مهم اتفاق می افتد که “زیر کاپوت” اتفاق می افتد ، به همین ترتیب. این موارد برگشتی به بسیاری از سایتها تأثیر می گذارد. افراد دیگر دریافتند که به روزرسانی وردپرس و افزونه های آن یک دردسر است. در حالی که WordPress یک سیستم مدیریت محتوای عالی است ، مدیریت مدیر می تواند یک دردسر باشد.

خوشبختانه ، بازاری به وجود آمده است که مسئولیت میزبانی وردپرس با مسئولیت آن را بر عهده شما خواهد داشت. در این پست توضیح خواهم داد که چیست ، چه کسی ممکن است به آن نیاز داشته باشد و چرا. چند شرکت را نیز در مشاغل میزبانی وردپرس مدیریت می کنم.

مدیریت میزبانی وردپرس چیست?

به طور خلاصه ، میزبان وردپرس مدیریت شده با کلیه کارهای باقیمانده مربوط به اجرای یک وبلاگ وردپرس سروکار دارد ، بنابراین مجبور نیستید. به این ترتیب ، شما می توانید روی آنچه که واقعاً مهم است تمرکز کنید: فروش محصولات یا خدمات خود به مشتریان.

آنها مطمئناً میزبان سایت شما خواهند بود. فراتر از آن ، آنها همچنین تجربه خاص وردپرس را برای بهینه سازی سایت شما در بسیاری از زمینه ها به ارمغان می آورند: سرعت ، امنیت ، بروزرسانی ، بروزرسانی های موجود در هسته وردپرس و سازگاری افزونه ها. شان O’Brien ، مدیر بازاریابی در Pagely ، آنچه را که از نظر مزایای اصلی میزبانی وردپرس مدیریت شده می بیند ، خلاصه می کند:

امنیت ، سرعت (SEO) و به روزرسانی ها. ما به طور انحصاری کار می کنیم و به دنبال به حداکثر رساندن هر سه هستیم.

چه کسی باید میزبانی وردپرس مدیریت شود?

میزبانان مدیریت WordPress در جبهه های مختلف به شما کمک می کنند. اما گزینه برای همه نیست. به عنوان مثال ، برنامه های Pagely با 24 دلار شروع می شود و گزینه های گران تر امکانات بیشتری را ارائه می دهند. هزینه فلج کننده نیست ، اما همچنین چیزی نیست که بتوانید با آن خرج کنید. وبلاگ نویسان شخصی احتمالاً بدون مدیریت میزبانی بهتر بهتر می شوند.

از طرف دیگر ، مشاغل کوچک و شرکتهای بزرگ باید حتماً آن را در نظر بگیرند. هزینه میزبان های مدیریت شده در مقایسه با هزینه استخدام مدیر سیستم. خرید یک برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده ارزان تر از پرداخت یک شخص برای کار برای شرکت شما و حل مشکلات خواهد بود.

همچنین به یاد داشته باشید که هاست مدیریت شده به طور خاص به وردپرس هدایت می شود. اگر می خواهید سایت شما در حاشیه قرار داشته باشد ، داشتن ارائه دهنده متمرکز بر سیستم مدیریت محتوای خود می تواند هزینه های خود را پرداخت کند.

تعویض چقدر سخت است?

با میزبانی عادی ، مهاجرت یک سایت از ارائه دهنده به شرکت دیگر می تواند ناامید کننده باشد. میزبانان مدیریت شده با وردپرس قصد دارند این روند دردناک را انجام دهند و دردناک شوندکمتر. نتایج عالی هستند به طور کلی می توانید انتظار داشته باشید که با حداقل خرابی زمان مهاجرت داشته باشید – بیشترین ارائه دهندگان WordPress سایت شما را روی سرورهای خود آزمایش می کنند و به شما امکان می دهند پیش نمایش را ببینید قبل از آنها اطلاعات DNS را تغییر می دهند.

جرود توضیح می دهد:

نکته مهم این است که به مردم توانایی پیش نمایش سایت های خود را قبل از تغییر تنظیمات DNS دهید. این اجازه می دهد تا مهاجرت “در تاریکی” اتفاق بیفتد بدون اینکه سایت زنده تحت تأثیر قرار بگیرد … بنابراین ، بدون خرابی.

جزئیات از ارائه دهنده تا ارائه دهنده دیگر متفاوت است – برخی از شرکت های مدیریت شده وردپرس هر سایتی را به صورت رایگان منتقل می کنند ، در حالی که برخی دیگر هزینه اضافی را پرداخت می کنند.

البته شما باید همیشه تحقیق کنید که شرکت های مختلف چگونه مهاجرت سایت را کنترل می کنند (و هزینه های آن را پرداخت می کنند). شان O’Brien خلاصه سیاست Pagely:

… ما به صورت رایگان در حساب های حرفه ای و کارآفرینی به مهاجرت کمک می کنیم و برای سایر برنامه ها مهاجرت را با هزینه دریافت می کنیم. هزینه بر اساس پیچیدگی متفاوت است. ما همیشه سایتها را جابجا می کنیم بنابراین به ندرت هیچ مشکلی پیش نمی آید.

من از میزبانی مدیریت شده وردپرس چه می توانم کسب کنم?

در حالی که هزینه آن زیاد است ، میزبانی وردپرس مدیریت شده دارای مزایای اساسی است ، و بسیاری از این دلایلی که میزبان WPExplorer در WP Engine است.

  • افزایش سرعت سایت
  • امنیت شدید
  • به موقع قابل اعتماد
  • به روزرسانی های هسته وردپرس
  • بررسی سازگاری افزونه.

امنیت

امنیت مهم است. با قدرت وردپرس این روزها در حدود 18٪ از وب ، هدف بزرگی برای اسپم ها و هکرها است. خدمات میزبانی مدیریت شده امنیت را بسیار جدی می گیرند. جروود رویکرد سنتز را شرح می دهد:

ما برای هر نصب وردپرس که میزبان آن هستیم ، اسکنهای بدافزار روزانه از Sucuri را ارائه می دهیم. و در صورت بروز هرگونه تخلف ، ما مسئولیت کامل تمیز کردن آن و قفل سایت را به عقب می کشیم. علاوه بر این ، ما در زمره فعالیت های فعال در زمینه جلوگیری از معضل وردپرس بوده ایم: تلاش های ورود به سیستم نیرو … ما همچنین از هر نصب وردپرس پشتیبان گیری روزانه می کنیم ، بنابراین هیچ سایت Synthesis بیش از 24 ساعت از سایت حذف نمی شود. بازیابی کامل.

سایر خدمات برای محافظت از سایت شما ویژگیهای امنیتی مشابهی ارائه می دهند.

سرعت

این شرکت ها همچنین به عنوان یک نقطه غرور سرعت های سریع تری به خود می گیرند. نکته قابل توجه این است که افزایش سرعت بسته به مکان فعلی سایت شما متفاوت خواهد بود. کریس پیپه می نویسد:

به طور متوسط ​​هیچ روش واقعی وجود ندارد – من برخی از تبلیغات را در این باره دیده ام و آن را بسیار گمراه کننده می دانم … برای سایت هایی که در حال حاضر سریع هستند ، ممکن است یک تغییر کوچک وجود داشته باشد ، اما شما نمی توانید خیلی بهتر پیشرفت کنید … برای سایت هایی که کندی را تجربه می کنند ، یک احتمال بسیار واقعی وجود دارد که آنها می توانند پیشرفت بزرگی را ببینند.

در مورد گزینه ها?

همیشه گزینه های دیگری وجود دارد ، بنابراین کدام یک را انتخاب می کنید به نیازهای شما بستگی دارد. کمپانی های تعمیر و نگهداری وردپرس ادعا می کنند خدمات برتر دارند ، اما این قیمت با قیمت مناسب ارائه می شود. من این موضوع را در پست قبلی در WPExplorer کاوش کردم. سرورهای مجازی خصوصی و سرورهای اختصاصی گزینه دیگری هستند ، اما باید در نظر داشته باشید که آنها تخصص خاصی در وردپرس ندارند. کریس پیپه وزن دارد:

در مقایسه با یک VPS کوچکتر ، خدمات ما در حالی که از تمام سردردهای مدیریت مراقبت می کنند ، دارای قیمت هستند. در مقایسه با یک سرور اختصاصی ، Lightning Base گرانتر خواهد بود ، اما مشتریان از تجربه ما در زمینه اجرای تعداد زیادی سایتهای وردپرس بهره مند می شوند – اگر برای به دست آوردن تخصص مشابهی نیاز به استخدام شخصی داشته باشند ، بسیار گرانتر از خدمات ما خواهد بود..

مثل همیشه ، میزبانان مدیریت شده با وردپرس بر مهارت آنها تاکید دارند. شان O’Brien ادامه می دهد:

اگر وردپرس را اجرا می کنید ، خدمات ما بسیار برتر است. فن آوری های ما به خوبی با تمام جزئیات وردپرس از جمله افزونه ها ، مضامین و به روز رسانی ها آشنا هستند ، در حالی که یک فناوری معمولی در یک شرکت میزبان استاندارد ممکن است چیزی در مورد وردپرس نداند..

آیا مدیریت وردپرس میزبان یک سرمایه گذاری خوب است?

آیا در نهایت باید میزبانی وردپرس مدیریت شده را انتخاب کنید؟ شما وضعیت فردی خود را بهترین می دانید ، بنابراین تنها می توانید تصمیم بگیرید. امیدوارم اطلاعاتی که در اینجا ارائه کردم به شما در انتخاب شما کمک کند.

قیمت میزبانی وردپرس مدیریت شده کاملاً منطقی به نظر می رسد ، به خصوص برای مشاغلی که معمولاً برای مقابله با این مسائل مجبور به پرداخت هزینه برای شخصی می شوند. برخی از افراد احساس می کنند می توانند مسائل مربوط به وردپرس خود را به صورت انتهایی انجام دهند. اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید ، شاید ایده خوبی باشد که به آنچه در حال حاضر انجام می دهید ، پایبند باشید.

این که آیا در نهایت میزبانی وردپرس مدیریت شده یا نه ، می تواند به تجزیه و تحلیل منطقی هزینه ها و مزایا برسد – آیا زمان صرفه جویی و ویژگی هایی که به دست می آورید ، باعث صرفه جویی در هزینه بیشتر از هزینه صرف شده در میزبانی مدیریت شده وردپرس خواهد شد؟ اگر جواب مثبت است ، توجیه عدم ساخت سوئیچ دشوار است. اگر جواب مثبت نیست ، می توانید از کتاب Dory یک صفحه بگیرید و فقط شنا کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector