نکاتی درباره وبلاگ نویسی وردپرس برای موفقیت در وبلاگ شما

نکاتی درباره موفقیت در وبلاگ نویسی وردپرس

از ابتدای کار وبلاگ نویسی روشی خارق العاده برای به اشتراک گذاشتن اشتیاق شما به یک موضوع با سایر افراد مشابه در اینترنت بوده است. این که آیا در مورد آشپزی ، مکانیک ، سئو یا مهاجرت پرندگان می نویسید ، مخاطبی در آنجا وجود دارد. و در 20 + 20 سال گذشته ، وبلاگ نویسی از یک سرگرمی ساده گرفته تا یک حرفه کاملاً شکوفا درآمده است. که عالی است! مردم در واقع زندگی می کنند و کاری را که دوست دارند انجام می دهند و آن اشتیاق را با دیگران به اشتراک می گذارند.


ما در گذشته چندین نکته برای نحوه شروع یک وبلاگ ، نحوه ایجاد یک حضور آنلاین و چگونگی رشد مخاطبان خود به اشتراک گذاشته ایم. امروز تعداد انگشت شماری از کلید را پوشش خواهیم داد نکات وبلاگ نویسی شما می توانید بلافاصله استفاده کنید تا به بهتر شدن وبلاگ خود کمک کنید تبدیل به یک وبلاگ نویس موفق!

درباره آنچه می دانید بنویسید

این ممکن است واضح به نظر برسد ، اما در مورد آنچه شما دوست دارید و آنچه را که درباره آن آگاهی دارید ، بنویسید. وقتی در آنچه می خواهید علاقه خود را به علاقه خود بنویسید ، می نویسید. این باعث می شود حرفه جدید شما در وبلاگ نویسی لذت بخش تر و کنترل شود.

اگر می خواهید مقالات بیشتری راجع به یک موضوع خاص که شما صلاحیت آن نیستید اضافه کنید شاید شما باید نویسندگان بیشتری را برای تیم خود داشته باشید. بسیاری از مضامین وردپرس شامل پشتیبانی از نویسندگان متعدد و همچنین صفحات نویسنده های سفارشی است.

ویرایشگر نقش کاربر افزونه وردپرس

آیا می خواهید نویسندگان را اضافه کنید بدون اینکه به آنها سلطنتی رایگان روی وبلاگ خود بدهید؟ افزونه ای را مانند رایگان امتحان کنید ویرایشگر نقش کاربر برای وردپرس. این افزونه به شما امکان می دهد دسترسی به نقشهای مختلف کاربر (مدیر ، مشارکت کنندگان ، مشترکین و غیره) را محدود کرده و سپس آن نقش ها را به کاربران ثبت شده خود اختصاص دهید..

محتوای مرتبط ایجاد کنید

جنبه مهم دیگر این است که تمرکز خود را روی محتوای مربوطه نگه دارید. شما نمی بینید که درام YouTube را در اینجا بنویسید در WPExplorer؟ فقط به این دلیل که وبلاگ نویسان در یک موضوع خاص با پول نقد هستند و این بدان معنا نیست که باید سعی کنید در مورد آن نیز بنویسید … مگر اینکه اینگونه باشد مربوط به تمرکز وبلاگ خود و این چیزی است که شما آن هستید دانش در باره.

مقالات خود را جالب کنید

خواندن

اگر در مورد آنچه می دانید بنویسید این نکته را بسیار ساده تر می کند – باید آن را جالب نگه دارید. هیچ کس نمی خواهد یک فرهنگ لغت بخواند ، بنابراین مقالات خود را مانند یک ننویسید. سبک نوشتاری خود را بیابید (هزار مقاله عالی در اینترنت وجود دارد که نکات مربوط به نوشتن را می توانید صدای آنلاین خود را بیابید و توسعه دهید) سپس به برخی از نکات دیگر ما برای تجدید نظر در مقالات خود حفر کنید..

از یک عنوان خوب استفاده کنید

در کنار مطالب جالب ، به یک عنوان خوب نیز نیاز دارید که توجه شما را جلب کند و کلیک شود. عناوین اولین چیزی است که خوانندگان بالقوه جدید در نتایج موتور جستجو یا در رسانه های اجتماعی مشاهده می کنند. هنگامی که طوفان مغزی را در نظر بگیرید 4 برای یک تیتر عالی هستید:

 • فوری: در صورت امکان عنوان شما باید نوعی فوریت یا فراخوان برای اقدام را شامل شود. محتوا ایجاد کنید که خوانندگان شما بتوانند از آنها برای ایجاد تغییر استفاده کنند امروز, یا چیزی رایگان به اشتراک بگذارید برای مدت زمان محدود.
 • منحصر بفرد: این بسیار مهم است – محتوای شما باید یک نوع باشد. کوشا کار دیگران را کپی نکنید. این تنها جنایتی نیست که می تواند در SEO شما تأثیر بگذارد ، بلکه اگر تمام وبلاگ شما اطلاعات مجدداً ارائه دهد ، خوانندگان متوقف می شوند. به نوع محتوایی که می خواهید بخوانید فکر کنید اما هنوز پیدا نکردید و به دنبال ایجاد آن هستید.
 • مفید: مطالبی بنویسید که خوانندگان شما می خواهند یا باید آنها را بخوانند. مقالات شما باید شامل اطلاعاتی باشد که خوانندگان شما می توانند از آنها استفاده کنند که بسته به طاقچه شما می تواند DIY دکورها ، زندگی درسی که هنگام والدین به شما آموخته می شود ، نکاتی درباره snagging حرفه رویایی شما ، یا شاید راهنمایی برای ایجاد یک وبلاگ عالی.
 • فوق العاده خاص: تنها چیزی که بهتر از محتوای مفید است ، محتوای مفید است. هرچه محتوای شما خاص تر باشد ، خوانندگان شما بیشتر درگیر خواهند شد. البته نکته جالب این است که هرچه محتوای شما بیشتر باشد ، استخر خوانندگان مورد نظرتان کوچکتر است ، اما با ایجاد ترکیب خوبی از مقالات عمومی و خاص در وبلاگ خود می توانید مخاطبان خواننده خود را رشد داده و پرورش دهید.

عنوان آزمایشات افزونه وردپرس رایگان

برای عناوین بهتر حتی می توانید از یک افزونه تست تقسیم عنوان. با این افزونه می توانید تغییرات مربوط به همان تیتر را امتحان کنید تا ببینید کدام فرمت بیشترین جذابیت را به پایه خواننده شما دارد. اگرچه این یک گام ضروری نیست ، باید این موضوع را در نظر بگیرید حتی اگر فقط عناوین امتحان را برای مدت زمان محدود تقسیم کنید تا احساساتی را برای خوانندگان خود بدست آورید.

اشتراک اجتماعی را اضافه کنید

بعد از تمام این مدت سرمایه گذاری برای ایجاد محتوای عالی می خواهید خوانندگانتان آن را به درستی به اشتراک بگذارند؟ البته که انجامش میدی! خوب اگر کاربران می توانید محتوای شما را ایجاد کنید ، محتوای شما را به اشتراک می گذارند. این یعنی چی؟ خوشحالم که خواسته ای.

مطمئن شوید که … را دارید دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی درون وبلاگ شما ساخته شده است به خوانندگان خود متکی نیستید که میانبرهای مرورگر اجتماعی داشته باشند یا تلاش دیگری برای باز کردن حساب های اجتماعی آنها برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود انجام دهند. به طور متوسط ​​، مردم در تصمیم گیری بد هستند ، بنابراین هر کاری را برای آنها آسان تر می کنند (مانند به اشتراک گذاری مطالب خود را انجام دهند) احتمال بیشتری برای انجام این کار دارند.

افزونه Jetpack WordPress

یک افزونه عالی عالی برای دکمه های اجتماعی است جت پک توسط Automattic. Jetpack به وبلاگ نویسان گزینه های متنوع و قدرتمندی را ارائه می دهد ، همه از یک افزونه عالی و یکی از این گزینه ها فقط به نظر می رسد اشتراک اجتماعی. پس از نصب Jetpack به داشبورد خود بروید و به Jetpack> تنظیمات> Sharing بروید تا دکمه های اشتراک گذاری خود را فعال کنید و یک مکان دکمه را انتخاب کنید. در حال حاضر 10 سرویس پشتیبانی شده است (از جمله سه مورد بزرگ – توییتر ، فیس بوک و Google+) و همچنین گزینه هایی برای ارسال ایمیل و چاپ.

علاوه بر این ، بیشتر افراد نیاز به تعلق داشتن به یک گروه را احساس می کنند. بنابراین توسط نشان دادن تعداد از سهام اجتماعی شما یا کل پیروان اجتماعی شما می توان احتمال خواننده را برای پیروی از این درخواست افزایش داد. Monarch یک افزونه عالی اجتماعی عالی است که می توانید از آن برای ایجاد لینک های اجتماعی و دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی با پیشخوان استفاده کنید. اما بسته به تعداد دنبال کننده های شما ممکن است بخواهید شمارنده های خود را مخفی کنید تا زمانی که اعداد کمی تحت تأثیر قرار گیرند.

خواندن وبلاگ شما باید آسان باشد

آزمون سهولت خواندن Flesch

به دست آوردن مطالب خود یک قدم بزرگ است اما نباید از خوانایی آن غافل باشید. یک روش سریع برای بررسی محتوای شما با آزمون Flesch است. سهولت خواندن test یک روش استاندارد برای آزمایش دشواری یک مقاله یا مقاله نوشته شده به زبان انگلیسی است. این در اصل یک فرمول ریاضی است که از جملات ، کلمات و هجا های شما به عنوان متغیر استفاده می کند. در حالی که این تنها عاملی نیست که بتوانید نمره Flesch خود را در نظر بگیرید می تواند به شما در نوشتن مطالب بهتر برای مخاطبان هدف کمک کند.

SEO SEO

اگر قبلاً از آن استفاده کرده اید افزونه SEO Yoast برای بهینه سازی سایت وردپرس خود برای موتورهای جستجو خوشحال خواهید شد که می دانید می توانید از همین افزونه برای بهینه سازی پست های خود برای خوانندگان انسانی نیز استفاده کنید ، زیرا دارای یک تست داخلی Flesch Reading Ease است. با استفاده از ابزار تجزیه و تحلیل محتوا Yoast SEO می توانید یک عکس فوری از عنوان ، متا و سئو خود را مشاهده کنید و بر این اساس تغییراتی ایجاد کنید تا تمام متغیرهای خود را در منطقه سبز SEO (SEO سبز) بدست آورید. تجزیه و تحلیل محتوا در زمان واقعی برای درایو تست در وب سایت خود).

طراحی وب سایت خود را تمیز کنید

وبلاگ های بسیار خوبی وجود دارد که مطمئناً هرگز به آنها برنگشته اید زیرا طراحی وب سایت آنها شما را خاموش کرده است. به طور جدی. چه کسی می خواهد فونت های غیرقابل تصور فانتزی ، تبلیغات چشمک زن و ستون های فرعی دیوانه بسته بندی شده در چهره خود بخواهد؟ بسیاری اوقات ساده تر بهتر است و هنگامی که نوبت به وبلاگ شما می رسد خوانایی باید کلید باشد.

تم وردپرس با آناناس رایگان

تم وردپرس با آناناس رایگان

از یک موضوع وردپرس استفاده کنید این باعث می شود خوانندگان شما بتوانند آنچه را که انجام می دهند به بهترین شکل ممکن انجام دهند (خواندن) در حالی که گزینه هایی را برای اجرای وبلاگ / تجارت خود به شما ارائه می دهد. برای برخی از این ممکن است به معنای انتخاب یک وبلاگ نویسی مستقیم وردپرس مانند جلو باشد آناناس. این تم وردپرس تمیز ، حداقل و رایگان از یک طرح بندی محتوا ساده و بدون نوار کناری اصلی استفاده می کند ، بنابراین خوانندگان شما تمرکز خود را بر روی محتوای شما حفظ می کنند نه ویجت ها و سایر کرکی های شما.

قالب کشیدن و رها کردن تم وردپرس

قالب کشیدن و رها کردن تم وردپرس

اگر نیازهای شما کمی پیچیده تر است ، ممکن است بخواهید یک موضوع پریمیوم بزرگتر را با یک صفحه ساز انتخاب کنید (بنابراین می توانید هر زمین دیگری ، فروشگاهی ، تیمی یا سایر صفحات مورد نیاز خود را بسازید). ما ایجاد کردیم جمع درست در اینجا در WPExplorer و درست آن را ساخته است. صفحات وبلاگ نامحدود را اضافه کنید ، از فیلتر وبلاگ اختیاری استفاده کنید ، از سه طرح اصلی (سنگ تراشی ، شبکه یا سبک لیست استاندارد) انتخاب کنید ، یک نوار کناری اضافه کنید (یا انجام ندهید) ، نویسندگان متعددی را با آواتار اضافه کنید ، سریال ایجاد کنید ، از سفارشی استفاده کنید برش تصویر ، اشتراک گذاری اجتماعی و موارد دیگر را فعال کنید. و اینها فقط برخی از گزینه های وبلاگ هستند! همچنین می توانید رنگ های سفارشی ، فونت ها ، آرم ها و غیره را اضافه کنید تا اطلاعات بیشتری را ببینید!

و مهم نیست که کدام موضوع را انتخاب می کنید حتماً خود را انتخاب کنید یک قلم خوب را انتخاب کنید در یک قلم که خوانندگان شما به راحتی می توانند بخوانند. بر اساس شرکت نویسندگان و هنرمندان آمریکایی بهترین فونت ها برای خواندن آنلاین هستند Arial در اندازه 12+, ایوان ساعت 10 یا جورجیا اگر به چیزی کمی رسمی تر نیاز دارید آنها همچنین دریافتند که اگر برای مخاطبان بالغ تری جذاب هستید ، باید اندازه قلم خود را به حداقل 14 برساند.

افزونه آسان گوگل فونت گوگل آسان

اگر مطمئن نیستید که چگونه می توانید کد دلخواه را اضافه کنید تا قلم های تم خود را تغییر دهید فونت های گوگل آسان برای وردپرس. با استفاده از این افزونه رایگان می توانید مستقیماً از شخصی سازی زنده وردپرس تغییراتی در قلم های خود ایجاد کنید (هیچ مهارت برنامه نویسی لازم نیست). رنگ ، اندازه ، ارتفاع خط و فاصله نامه ها را برای عناصر متن متن مختلف در سایت خود ویرایش و پیش نمایش کنید.

قالب بندی خود را ساده کنید

سازماندهی محتوای شما بسیار طولانی پیش می رود. اگر سعی در نوشتن یک متن کلمه 2000+ دارید ، می خواهید خوانندگانتان این کار را به پایان برسانند. یکی از راه های بهبود خوانایی پست های شما با قالب بندی استفاده شده است.

هر فکری که به شما وارد شود لازم نیست طولانی باشد, جملات کوتاه تر مطمئناً جایگاه خود را دارد و می تواند به شما (و خوانندگان شما) کمک کند. از عناوین استفاده کنید برای برچسب گذاری بخش های مختلف مقاله خود. در صورت نیاز باید از عناوین H2 برای بخش های اصلی با عنوان سطح عاشق اضافی (H3 ، H4 ، و غیره) استفاده کنید.. اضافه کردن گلوله ها و لیست های شماره گذاری شده برای نقاط ساده و سریع در پست های خود.

از تصاویر به نفع خود استفاده کنید

چرا تصاویر مهم هستند

ظاهراً هزار تصویر به ارزش هزار کلمه است ، اما اگر از این مزیت استفاده می کنید ، برای وبلاگ شما بسیار ارزشمند است. تصاویری ایجاد کنید که هستند بصری فریبنده. با تشکر از وب سایت هایی مانند باز کردن, سهام بزرگ, پیکسابای, PicJumbo و مرگ بر بورس یافتن تصاویر مقرون به صرفه یک نسیم است. سپس با فتوشاپ یا ابزار آنلاین رایگان پیکسلر می توانید تصویر خود را برای افزودن متن ، فیلتر و موارد دیگر ویرایش کنید.

مطمئن شوید که آن را نیز درج کرده اید متن جایگزین وقتی تصاویر را به پست های خود اضافه می کنید موتورهای جستجو می توانند این اطلاعات را مشاهده کنند. با بهینه سازی متن جایگزین تصویر خود که همان عکس فقط ممکن است در نتایج تصویر موتور موتور جستجو بهتر باشد (ایجاد یک کانال کاملاً جدید از ترافیک وب به سایت شما).

مشارکت خواننده را تشویق کنید

ما قبلاً این موضوع را پوشش داده ایم ، اما این فقط به این دلیل است که بسیار مهم است. مخاطبان شما مورد توجه وبلاگ شما قرار گرفته اند ، بنابراین حضور فعال آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در اینجا چند روش ساده برای انجام این کار آورده شده است.

بخش نظرات خود را بهبود بخشید

نظرات شما ساده ترین راه برای درگیر کردن خوانندگان است. در حالی که نظرات وردپرس به خودی خود بسیار عالی هستند ، یک نوع پلاگین عالی وردپرس در دسترس است که به شما کمک می کند نظرات خود را بهتر کنید. در اینجا فقط چند مورد از بهترین افزونه های نظرات وردپرس (به نظر ما) برای تراز کردن در بخش نظرات شما وجود دارد.

یک خبرنامه را شروع کنید

یکی دیگر از راههای ساده برای دسترسی به خوانندگان شما ، تهیه خبرنامه است. خبرنامه ها مستقیم به صندوق ورودی مخاطبان شما می روند بنابراین مهم نیست که در کجا هستند می توانند ببینند شما چیز جدیدی را برای پرداخت آن دریافت کرده اید. خبرنامه ها همچنین راهی عالی برای اشتراک گذاری هستند محتوای اختصاصی با خوانندگان خود ، مانند یک مسابقه آزاد یا مسابقه ویژه برای آنها. در اینجا چند نکته جالب از نویسندگان ما برای خبرنامه ها و وردپرس آورده شده است:

 • راهنمای مبتدی برای MailChimp با وردپرس
 • 5 افزونه رایگان WordPress برای MailChimp برای افزایش انتخاب خبرنامه
 • 3 افزونه ساختمان ضروری لیست برای وردپرس

یک Freebie یا مسابقه را در نظر بگیرید

این که آیا شما فقط برای مشترکین یا برای کل مخاطبان خود یک فری بایر / هدیه ارائه می دهید ، همیشه خوب است که بتوانید به خوانندگان خود پس بدهید. آنها کسانی هستند که شما را حمایت می کنند و سبک زندگی وبلاگ نویسی شما را ممکن می سازند! خوشبختانه شما ، با وردپرس میزبانی از رقابت شخصی خود را با کمک یک افزونه بسیار آسان است. همچنین می توانید موارد دلخواه را برای بارگیری رایگان (مانند مضامین رایگان وردپرس ، کتابهای الکترونیکی رایگان ، PSDS رایگان و غیره) یا ایجاد تخفیف های ویژه برای محصولاتی که توصیه می کنید در نظر بگیرید..

بسته بندی کردن

این فقط نوک راه یخی برای بهبود وبلاگ شما با وردپرس است و امیدواریم که برخی از این نکات به شما کمک کند تا در مسیر موفقیت وبلاگ خود موفق شوید. اما فقط در اینجا متوقف نشوید – چندین روش برای بهبود اعتبار وبلاگ شما ، امنیت وب سایت ، SEO WordPress و حتی نرخ مشترکان وجود دارد. بنابراین تحقیق و یادگیری را ادامه دهید. و در صورت مشاهده سایر نکات مفید بلاگ نویسی ، حتماً آنها را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map