چگونه بهترین برنامه های وابسته را برای تبلیغ در وبلاگ وردپرس خود انتخاب کنید

چگونه بهترین برنامه های وابسته را برای تبلیغ در وبلاگ وردپرس خود انتخاب کنید

اگر تصمیم به راه اندازی یک وبلاگ بازاریابی وابسته گرفتید ، اولین اقدامات شما یافتن طاقچه وبلاگ نویسی و راه‌اندازی سایت شما خواهد بود. پس از آن ، زمان آن رسیده که برنامه های وابسته خود را انتخاب کنید. برنامه های اشتباه می تواند منجر به تبدیل کم و کاهش فروش شود ، بنابراین تصمیم شما در اینجا بسیار مهم است.


انتخاب برنامه های مؤثر وابسته می تواند شما را برای کسب درآمد از وبلاگ و درآمدزایی قادر سازد. با شرکت های حقوقی مناسب ، می توانید شراکت ایجاد کنید ، به انجمن های همفکر بپیوندید و یک تجارت موفق را اداره کنید.

در این مقاله ، ما در مورد چگونگی پیدا کردن شرکت های وابسته بی نقص و ادغام برنامه های آنها با محتوای شما بحث خواهیم کرد. ما همچنین برخی از ابزارهایی را پیشنهاد می کنیم که به شما کمک می کنند بر روی وبلاگ خود در شرکت های وابسته تمرکز کنید. بیایید وارد شوید!

بازاریابی وابسته چیست (و چگونه می تواند از شما سود ببرد)?

بازاریابی وابسته نوعی برنامه مبتنی بر تقسیم درآمد است. شما محصولات را از طریق یک شبکه وابسته تبلیغ می کنید و براساس فروش حاصل از سایت خود کمیسیون کسب می کنید. این ممکن است با ایجاد بررسی های کامل از آن محصولات ، افزودن پیوندهایی به آنها در محتوای شما و انواع روش های دیگر انجام شود.

مانند هر تجارت ، شروع کار با بازاریابی وابسته به زمان و تلاش نیاز دارد. با این حال ، مزایای آن بسیار است ، از جمله:

 • هزینه های راه اندازی کم. خارج کردن وبلاگ بازاریابی شرکت های وابسته خود به برخی از سرمایه گذاری ها نیاز دارد (در صورت علاقه به شروع یک وبلاگ وردپرس در اینجا) ، اما نباید هزینه زیادی را برای شما هزینه کنید.
 • بدون پشتیبانی محصول مورد نیاز است. به عنوان یک بازاریاب وابسته ، شما فقط باید محصولات دیگران را تبلیغ کنید. این بدان معنا نیست که دیگر لازم نیست نگران هزینه های ایجاد و فروش کالاهای شخصی خود باشید.
 • یک برنامه انعطاف پذیر. یک وب سایت وابسته چیزی است که شما می توانید با برنامه خودتان آن را مدیریت و رشد کنید.

اگر این مزایا به نظر آور وسوسه انگیز باشد ، ممکن است یک وبلاگ وابسته برای شما مناسب باشد. البته نکته اصلی برای اجرای یک شغل وابسته موفق انتخاب برنامه های مناسب است.

نحوه شناسایی سهامداران ایده آل برای وبلاگ وردپرس خود (3 نکته اصلی)

در حالی که مزایای بازاریابی شرکت های وابسته فراوان است ، مهم است که تحقیقات خود را برای یافتن بهترین برنامه ها برای پیوستن به آن انجام دهید. بیایید مستقیماً وارد شوید و نحوه شناسایی این برنامه ها را توضیح دهیم.

1. طاقچه وبلاگ خود را درک کنید

آیا قصد دارید از وبلاگ فعلی خود سود کسب کنید یا یک وبلاگ جدید را راه اندازی کنید ، باید “طاقچه” سایت خود را بفهمید. این اصطلاح دیگر برای تمرکز آن است – موضوعی که وبلاگ شما در مورد آن است و خوانندگان برای یادگیری بیشتر در مورد شما می آیند. مثلا, استودیوی جاستین چونگ کاملاً متناسب با طاقچه عکاسی سبک زندگی متناسب است:

عکاسی استودیوی جاستین چونگ

در حالی که شما می توان وبلاگ خود را شروع کنید و در مورد هر چیزی که فانتزی شما را مورد توجه قرار دهد ، بنویسید ، ایجاد مخاطب اختصاصی از این طریق بسیار سخت تر است. در عوض ، معمولاً بهتر است یک طاقچه خاص را انتخاب کنید و به آن بچسبید. درک طاقچه وبلاگ شما را قادر می سازد تا محتوای متمرکز تری ایجاد کنید و افراد علاقه مند به آنچه را که می خواهید بگویید جذب کنید.

روشن بودن در مورد طاقچه وبلاگ شما نیز به شما قدرت می دهد بهترین برنامه های وابسته را انتخاب کنید. می توانید تحقیق کنید و با مخاطبان خود آشنا شوید ، بدانید که چه چیزی به آنها علاقه مند است ، چه سؤالاتی دارند و چه مشکلی برای حل آنها دارند. این به شما کمک می کند بهترین محصولات وابسته را دنبال کنید ، زیرا می توانید کالاهایی را که نیازهای منحصر به فرد خوانندگان شما را برآورده می کند ، تبلیغ کنید.

2. با لیستی از محصولاتی که در حال حاضر از آنها استفاده می کنید شروع کنید

اگر از یک محصول خاص استفاده می کنید ، در حال حاضر جوانب مثبت و منفی آن را درک کرده اید. آشنایی شما با آن محصول شما را قادر می سازد در مورد آن آگاهانه و صادقانه بنویسید. به همین دلیل شروع به محصولاتی که با آنها تجربه دارید مهم است.

شما می توانید با مراجعه به خانه و یا وب سایت خود ، لیستی از محصولات بالقوه را بیابید و آنچه را برای شما با ارزش بوده است ارزیابی کنید. یا می توانید به خریدهای آنلاین گذشته خود بپردازید تا حافظه خود را خاموش کنید. سپس از خود بپرسید که چرا هر کالای را خریداری کرده اید و چگونه برای شما مفید بوده است. مخاطبان شما دقیقاً مانند شما از مشتری تشکیل می شوند ، بنابراین می توانید از تجربیات شخصی خود استفاده کنید تا بفهمید سایر محصولات ممکن است به چه علاقه ای داشته باشند.

وقتی لیستی از امکانات را در اختیارتان قرار دهید ، مرحله بعدی تصمیم گیری در مورد کدام محصولات نامزدهای وابسته ایده آل است. این نکات را امتحان کنید تا مشخص کنید کدام محصولات بهتر کار خواهند کرد:

 • آیا می توانید محتوای “همیشه سبز” را در اطراف محصول ایجاد کنید? بهتر است به محصولات متکی باشید که یک نیاز مشترک و مداوم وجود دارد.
 • آیا این محصول را به افرادی که به شما اعتماد دارند توصیه می کنید؟? اگر محصولی در لیست شما وجود دارد که به کسی که به آن اهمیت می دهید توصیه نمی کنید ، نباید آن را به مخاطبان خود پیشنهاد دهید.
 • آیا تولید – محصول فروشنده از وابستگان خود ارزش قائل است? اگر فروشنده وابسته شما برای بازاریابان خود ارزش قائل نیست ، نمی توانید به آن اعتماد کنید تا به مخاطبان خود ارزش ببخشد.

اگر محصولی با تمام معیارهای فوق مطابقت دارد ، شما آن را شخصاً با ارزش مشاهده کرده اید, و متناسب با طاقچه وبلاگ شما است ، نامزد کاملی است.

3. با استفاده از اماکن مشهور در بازار ، در مورد مشاغل احتمالی خود تحقیق کنید

عکس صفحه اشتراک-A-Sale

یک بازارچه یا شبکه وابسته واسطه ای بین شما به عنوان بازاریاب و فروشنده شما به عنوان ارائه دهنده برنامه است. شما می توانید از یک بازارچه استفاده کنید تا تصمیم بگیرید که چه برنامه هایی در دسترس است و تعیین کنید که آیا احتمالاً سودآور هستند.

در اینجا گزینه های جامد برای شروع کار وجود دارد:

 • ShareASale: این بازارچه بیش از 2500 برنامه مبتنی بر کمیسیون را برای انتخاب دارد. مرتب سازی از طریق پیشنهادهای ShareASale یک مکان شروع عالی است.
 • شرکت CJ: CJ Affiliate بیش از 3،000 مارک ارائه می دهد. استفاده از این سایت برای یافتن مشاغل مناسب ، چند قدم اضافی را می طلبد ، اما ارزش وقت شما را دارد.
 • ClickBank: ClickBank ، تقریباً مانند ShareASale ، یک استاندارد در بازاریابی وابسته است. به دلیل رویکرد متمرکز بر مصرف کننده ، شروع کار آسان است.
 • آمازون: جای تعجب نیست که آمازون همیشه شرط مطمئنی برای هر فروشگاه اینترنتی است. نه تنها میلیون ها محصول وجود دارد که توصیه می کنید ، بلکه شما می توانید کمیسیون خرید کل مشتری را ایجاد کنید (نه فقط موردی که به آن وصل شدید).

هر بازار اطلاعات ارزشمندی را برای تحقیقات شرکت های وابسته ارائه می دهد. ما توصیه می کنیم که همه آنها را امتحان کنید ، تا تصمیم بگیرند که برای شما بهترین نتیجه را دارد.

چگونه می توان پیوندهای وابسته به محتوای خود را یکپارچه اضافه کرد

اکنون که برنامه ها و محصولات وابسته خود را انتخاب کرده اید ، وقت آن رسیده است که پیوندهای آنها را به محتوای خود اضافه کنید. این هم تعدادی راهکار تا شما شروع کنید:

 • چندین پیوند وابسته را در پست خود قرار ندهید. پیوندهای بیش از حد ، خوانندگان را که به دنبال محتوای ارزشمند هستند ، بیگانه می سازد.
 • تعادل بین تجربه کاربر و کسب درآمد را برقرار کنید. برای تمرکز بیشتر ، تبلیغات را در محتوای خود به حداقل برسانید و از راهبردی سود کسب کنید.
 • دنبال کردن دستورالعمل های FTC برای تایید محصولات. مطابق با هم بودن ، تجارت خود را قابل اعتماد نگه می دارد (و خوشبختانه برخی از ابزارهای جذاب مانند رایگان وجود دارد افشای وابسته برای WooCommerce افزونه ای که می توانید برای افشای روابط وابسته در سایت خود استفاده کنید).

همچنین ابزارهای زیادی وجود دارند که به شما کمک می کنند پیوندهای وابسته را با محتوای خود ادغام کنید. در اینجا چند مورد قابل بررسی وجود دارد:

 • الکترونیکی شما را قادر می سازد محصولات وابسته را بطور مستقیم از سایت یا وبلاگ خود بفروشید. همچنین می توانید کمیسیون های خود را از طریق بستر وابسته آن مدیریت کنید.
 • لینک های وابسته آسان افزونه وردپرسی است که می توانید برای مدیریت هر لینک وابسته در وب سایت خود استفاده کنید. می توانید کلیک ها را پیگیری کنید ، لینک های کوتاه اضافه کنید و دسته های پیوندها را از همان مکان ایجاد کنید.

بدون درز اضافه کردن پیوندهای وابسته ، عملی است. توصیه می کنیم ابتدا از یک رویکرد حداقلی استفاده کنید تا اینکه تجربه ای در زیر کمربند خود داشته باشید.


وقتی می خواهید از طریق وبلاگ خود درآمد کسب کنید ، می خواهید این کار را تا حد ممکن واقعی انجام دهید. اگر در مورد تجربه خود با یک محصول مقدم نیستید ، به عنوان یک بازاریاب صلاحیت خود را به خطر می اندازید. به همین دلیل انتخاب شرکت های وابسته مناسب بسیار مهم است.

آیا در مورد چگونگی انتخاب بسترهای مناسب برای وبلاگ وردپرس خود سؤالی دارید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map