نحوه کاهش نرخ گزاف گویی در سایت وردپرس شما

اگر هربار کسی یادداشت می کردیم یا کسی درباره نرخ گزاف گویی سؤال می کرد ، میلیونر می شدیم. منظورم این است که درباره این معیار ترافیکی “هیولا” که به نظر می رسد همه را می ترساند و چیزهای مختلف را می ترساند ، گفته و نوشته شده است..


اما این به احتمال زیاد به این دلیل است که بسیاری از افراد مشهور که میزان گزاف گویی را گوشزد می کنند ، معمولاً چیزی در مورد گزاف گویی بدنام یا شاید هیچ معیار ترافیکی دیگری برای آن موضوع نمی دانند. اوه ساده لوحی که در اینترنت زندگی می کند. به همان اندازه وحشتناک است.

هر چند یک لحظه حقیقت وجود دارد: میزان گزاف گویی به سادگی است درصد افرادی که سایت شما را ترک می کنند بدون مشاهده صفحه به جز صفحه ورودی. زیاد گیج کننده؟ بیایید یکبار و برای همیشه کفن راز را از این حیوان بنام میزان گزاف گویی بلند کنیم.

بیایید برخی از جستجوی آینده انگیزه “مشاور وردپرس” را در گوگل فرض کنیم ، و سایت شما جزء ده (10) نتیجه بدست آید فقط به این دلیل است که شما با پشتکار دقیق به دنبال بهترین شیوه های SEO WordPress هستید. از آنجا که پست فرضی “چگونه می توانیم مشاور کاملی برای وردپرس را انتخاب کنیم” به لطف توضیحات متا شما از گوگل تغذیه می کند ، بسیار عالی به نظر می رسد ، آنها به وب سایت شما می توانند کلیک کنند. این پست خاص وبلاگ به صفحه ورودی شما یا به سادگی “ورود” تبدیل می شود.

اما به محض رسیدن به وب سایت شما ، آنها به سرعت متوجه می شوند که آنچه انتظار دارید نیست ، بنابراین به دکمه عقب ضربه زده ، یک URL جدید تایپ می کنند یا رایانه خود را از پنجره بیرون می اندازند. این عمل صرفاً از خروج از صفحه ورود بدون تعامل با بقیه سایت شما به عنوان گزاف گویی شناخته شده است.

وقتی به مرور زمان این بازپرداخت ها را ردیابی می کنید و سپس آنها را با تعداد کل افرادی که به سایت شما مراجعه کرده اند مقایسه می کنید ، نسبت می گیرید. این نسبت را به درصد ترجمه کنید و نرخ گزاف گویی را دارید.

اجازه دهید این بخش از ریاضیات غرق شود. در اینجا یک مثال سریع برای هدایت نقطه به خانه آورده شده است ، فرض کنید که مشاور مشاور وردپرس شما 1000 بازدید کننده دریافت کرده است ، و 750 بلافاصله پس از مشاهده پست باقی مانده ، میزان گزاف گویی شما خواهد بود:

750/1000 = 0.75 = 75٪؛ نرخ گزاف گویی = بونس / تعداد بازدید کنندگان x 100٪

وقتی نرخ گزاف گویی باید نگرانت باشد

وقتی نرخ گزاف گویی باید نگرانت باشد

اکنون که ما “چه” را از دسترس خارج کرده ایم ، چه موقع باید نرخ گزاف گویی شما را نگران کند؟ در حین ساخت دورهای معمولم ، به زیبایی رسیدم اینفوگرافی توسط نیل پاتل که حاوی میانگین معیار برای نرخ گزاف گویی است. در صدر این لیست وبلاگ هایی با نرخ گزاف گویی به میزان 98٪ قرار دارند و به دنبال آن صفحه های فرود در 70 – 90٪ و سایت های محتوا با 40 – 60٪ قرار می گیرند. وب سایت های تولید سرب در 30 – 50٪ ، به دنبال سایت های خرده فروشی با 20 – 40٪ و در سایت های سرویس دهی با 10 – 30٪ دنبال می شوند..

عموماً اگر نرخ جستجوی وردپرس شما بالاتر از 60٪ باشد ، باید نگران باشید. در زیر 50٪ خوب است ، اما اگر بتوانید کمتر از 10٪ نمره کسب کنید ، طلایی هستید. اگرچه آمارها را عرق نكنید ، باید نرخ گزاف گویی خود را در برابر اجراهای تاریخی خود اندازه بگیرید (یا بهتر آن را مقایسه كنید).

به عنوان مثال ، اگر قبلاً نرخ گزاف گویی 95٪ را ثبت کرده اید ، اما پس از اجرای اقدامات اصلاحی ، مانند 65 موردی که ما امروز در اینجا شرح خواهیم داد ، آن را به 65٪ کاهش داده اید ، باید حباب را پر کنید زیرا این یک پیشرفت عالی است ، حتی اگر بالای 60٪ است.

در عین حال ، باید در نظر داشته باشید که انواع خاصی از سایتهای وردپرس و حتی محتوا وجود دارد که بطور پیش فرض نرخ گزاف گویی بالایی دارند. مثال خوب یک وب سایت وردپرس با یک صفحه است. نمونه ای از مطالبی که نرخ گزاف گویی بالایی دارند صفحه تشکر از شما است که به هیچ صفحه دیگری منتهی نمی شود. وب سایتهایی مانند فرهنگ لغت آنلاین نیز ممکن است نرخ گزاف گویی بالایی داشته باشند ، زیرا کاربران معمولاً روی صفحه ای که شامل تعریفی است که به دنبال آن هستند ، کلیک نمی کنند..

هنگام تعیین نرخ گزاف گویی ، تمام این ملاحظات را در خاطر داشته باشید. با این حال ، برای تمام اهداف و قصد ، 60٪ نرخ جستن آستانه ما است. بالاتر از آن ، شما در منطقه خطر قرار دارید. 40 – 60٪ شما زنده مانده اید ، 10 – 40٪ شما خوب کار می کنید ، و < 10%, you deserve a medal.

چرا نرخ های گزاف گویی را در سایت وردپرس خود کاهش می دهید

] نرخ گزاف گویی را در سایت وردپرس خود کاهش دهید

ما قبلاً چه و چه زمانی را پوشش داده ایم. اما چرا شما حتی باید زحمت کار بر روی آن نرخ گزاف گویی بالا را بگیرید؟ چرا حفظ نرخ گزاف پایین همه زمانه مهم است؟ من سریع خواهم بود ، بنابراین می توانیم از قبل به راه حل ها برسیم.

نرخ پرش معیار رضایت کاربر است

یک وب سایت با میزان گزاف گویی بالا به من نشان دهید و من سایتی را با کاربران ناراضی به شما نشان خواهم داد. به استثنای سایتهای یک صفحه ای ، فرهنگ لغت آنلاین, صفحه اصلی میلیون دلار و همکاران ، هر وب سایت با میزان گزاف گویی بالا مترادف با تعامل ضعیف کاربر است.

اگر نرخ گزاف گویی پایین است ، شما کاری درستی انجام می دهید ، و باید کارهای بیشتری را انجام دهید. اگر خیلی زیاد است ، باید خانه خود را نظم دهید زیرا تعامل بهتر کاربر با یکدیگر همراه است …

نرخ تبدیل بهتر

هدف شما این است که با وب سایت وردپرس خود درآمد کسب کنید ، می خواهید بازدیدکنندگان صرفاً به خوانندگان معمولی ، مشتری ها یا مشتریان وفادار و تکرار تبدیل کنید. اگر افراد برای بررسی سایر قسمتهای سایت خود تلاش نکنند ، برای دستیابی به این هدف دشوار خواهید بود. اگر همه افراد در صفحات فرود شما گزاف گویی می کنند ، نبرد را قبلاً از دست داده اید.

اگر بخواهید صورتحساب ها را بپردازید ، باید به چشم اندازهای خود کلیک کنید تا روی پیوندهای ایمیل کلیک کرده و با دکمه های تماس تماس بگیرید. نرخ گزاف گویی پایین نشانگر مثبت است که افراد نمی توانند بلافاصله از سایت شما خارج شوند. مکالمه صادق است.

توجه داشته باشید: ممکن است نرخ گزاف گویی بالا و نرخ تبدیل عالی داشته باشید.

مثال خوب یک وب سایت وردپرس یک صفحه ای است که از شما خواسته می شود با شما تماس بگیرند. اگر 1000 نفر در صفحه قرار بگیرند و 800 نفر با شما تماس بگیرند ، حتی اگر نرخ جستن شما 100٪ باشد ، نرخ تبدیل 80٪ را کسب می کنید..

مثال دیگر: بگذارید بگوییم شما هنوز محصول خود را راه اندازی نکرده اید ، و در پایان صفحه فرود ، پیوندهایی به حساب های رسانه های اجتماعی خود برای رشد یک انجمن وارد می کنید. حتی اگر وب سایت شما نرخ گزاف گویی بالایی را ثبت می کند ممکن است در حال رشد جامعه خود باشید.

با این حال ، اگر CTA شما شامل مراجعه به صفحه جدید در سایت شما (مثلاً فرم سفارش یا اجاره) می شود ، با نرخ گزاف گویی بالا نمی توانید نرخ تبدیل بالایی داشته باشید. این دو نمی توانند کنار هم قرار بگیرند – سبک آتش و آب.

تا زمانی که کاربر با هر یک از راههای دلخواه خود با صفحه شما ارتباط برقرار کند ، شما یک تبدیل دارید. اگر آنها بدون تعامل با بقیه صفحات پیوندی شما باقی بمانند ، میزان گزاف گویی بالا خواهید بود. در حال حرکت …

نرخ جستن بالا برای سئو وردپرس بد است

نرخ جستن بالا برای سئو وردپرس بد است

بم! در اینجا چیزی است که باید توجه شما را جلب کند. چی؟ مردم وقتی به SEO اشاره می کنید ، همه کارهایی را که انجام می دهند متوقف می شوند و توجه می کنند. به این دلیل ، بدون ترافیک “رایگان” از موتورهای جستجو ، نرخ تبدیل و درگیری کاربر چیست?

خوب ، شما همیشه می توانید از منابع دیگر ترافیک دریافت کنید ، اما اگر از SEO استفاده نمی کنید ، در بسیاری از مشاغل ما گم شده اید. شما به معنای واقعی کلمه می توانید پول را روی میز بگذارید.

چرا اینطور است؟ در مرحله اول ، بیشتر مشاغل آنلاین ترافیک عظیمی از موتورهای جستجو دریافت می کنند. بدیهی است ، شما نمی خواهید کنار بگذارید. ثانیا افرادی که به دنبال راه حل از طریق موتورهای جستجو هستند با انگیزه ترین خریداران هستند. بنابراین ، بله ، SEO است تیمات مهم. و به ثمر رساندن نرخ گزاف گویی به این معنی نیست که شما یک پروفایل سئوی کامل را بسازید.

اینگونه است که عنکبوت های Google نرخ گزاف گویی را تفسیر می کنند: مردم بلافاصله سایت شما را ترک می کنند زیرا شما بی ربط نیستید. شما هیچ ارزشی ارائه نمی دهید ، بنابراین شما لیاقت رتبه بندی سئو عالی را ندارید. به همین ترتیب ، سایت وردپرس شما به عقب رانده می شود ، و رقابت شما موقعیت شما و ترافیک را به خود اختصاص می دهد. نرخ گزاف گویی بالا واقعاً بد است.

کاهش نرخ گزاف گویی در سایت وردپرس شما

ما آغازگر را در جای خود داریم. اکنون بیایید وارد شوید. در عرض چند دقیقه ، آن نرخ گزاف گویی را که مانع موفقیت شما در اینترنت می شود ، خرد می کنید. قبل از ادامه کار ، من از شما خواهش می کنم که این نکات را فوراً عملی کنید ، نه فقط آنها را بخوانید. کار ساده ای است ، و از آنجا که ما در کسب و کار شما در وردپرس استحکام می بخشیم ، شما باید در آن سرگرمی کنید. بدون آگهی بیشتر ، اینجا می رویم …

ترافیک خود را مطالعه کنید

[بررسی ترافیک ما] به ما بینش های کلیدی می دهد که به هدایت تکامل محصول ما در برنامه تلفن همراه و دسک تاپ کمک می کند. این دقیقاً به ما نشان می دهد که مردم در هر سیستم عامل از محصولات ما استفاده می کنند. – جفری فلور ، مدیر عامل شرکت SpreeCast

باید بیشتر بگویم؟ اگر نمی دانید مشکل کجاست ، چگونه می توانید میزان گزاف گویی را در وب سایت وردپرس خود کاهش دهید؟ یک تحقیق کوچک در طولانی مدت به شما کمک می کند تا دقیقاً بدانید که چرا نرخ گزاف گویی خارج از نمودار را ثبت می کنید.

شاید شما خوانندگان چین را جذب می کنید اما پیش فرض ها و محصولات شما برای خوانندگان آمریکایی در نظر گرفته شده است. شاید علایق شما با خوانندگان شما مطابقت نداشته باشد. آیا گزاف گویی زیاد شما مربوط به بازدید کنندگان جدید یا بازگشت کننده است؟ شاید این یک چیز فناوری باشد ؛ سایت شما کاربران تلفن همراه را ناامید می کند.

این می تواند هر چیزی باشد. نرخ گزاف گویی بالای شما ممکن است به یک یا چند عامل گره خورده باشد ، اما هرگز نمی دانید مگر اینکه ترافیک خود را مطالعه کنید. برای این کار ، شما به یک ابزار تحلیلی مانند تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل, پیویک, تخم مرغ دیوانه, کلیک کنید, و روند وب فقط به ذکر چند.

کاهش-گزاف گویی-نرخ-وردپرس-وب سایت-گوگل-تجزیه و تحلیل-گزاف گویی-نرخ-تصویر

همه چیز را از جمعیت شناسی گرفته تا موقعیت جغرافیایی ، رفتار کاربر و کلمات کلیدی بازدید کنندگان در بین سایر معیارها مطالعه کنید. در این جستجوی سنگ هیچ سنگی باقی نمانده – باید تمام جزئیات مربوط به ترافیک خود را در نکات انگشتان خود داشته باشید. این همان چیزی است که معلم شیمی من به ما می گفت – این موارد را بر روی نکات انگشتان خود قرار دهید ، یا به خانه بروید و در پلی تکنیک ثبت نام کنید. هااها ، دوران خوب خوب.

سرعت سایت وردپرس خود را بهبود بخشید

برای یک لحظه ، بگذارید آن بازی را انجام دهیم که همه ما آنقدر دوست داریم. تصور کنید که در حال خرید جدیدترین خودروی آئودی هستید. آئودی براق سیاه و سفید براق دقیق. تصور کنید که اولین نتیجه در وب سایت رسمی Google Audi نیست ، زیرا این کودک خیلی سریع بارگیری می کند.

شما واقعاً انگیزه دارید این هفته جانوران را به این سمت رانندگی کنید. بنابراین به گوگل می روید ، آئودی A4 را جستجو می کنید و به دنبال یک “newcars15.com” فرضی هستید که یک ابدیت را می طلبد و یک سفر دور برای کیهان بارگذاری می کنید. آیا انتظار دارید حدود 30،000 دلار در جاهای دیگر خرج کنید؟ من می دانم که منتظر نخواهم بود ، زیرا وب سایت های کند می توانند به معنای واقعی کلمه زندگی شما را بکشند.

تمام آن لحظات گرانبها را که هدر می دهید تصور کنید. و چه تضمینی وجود دارد که اگر وب سایت برای بارگیری برای همیشه طول بکشد ، می توانید Audi A4 خود را تا هفته آینده از newcars15.com دریافت کنید؟ خوب ، ممکن است خیلی زیاد از آن استفاده کنم ، اما به این دلیل است که من خیلی به شما اهمیت می دهد که شما این نکته را بدست آورید ، که در مورد ما این است: یک وب سایت آهسته چشم انداز انگیزه ای دارد که دقایقی قبل از دیدن دکمه عقب به دکمه پشت ضربه بزند. ما این موضوع را به طور گسترده در “چگونگی کاهش بار بارگیری صفحه وردپرس شما” پوشش داده ایم ، بنابراین به جزئیات نمی روم.

بهبود ناوبری سایت وردپرس

ما این کودک را در دنده پنجم داریم و هنوز قرار نیست به بزرگراه برخورد کنیم. پیمایش سایت وردپرس ، چگونه می تواند به کاهش نرخ گزاف کمک کند؟ ساده است؛ یک سیستم ناوبری عالی مانند نقشه (یا یک نشانه پست) است که کاربران را از طریق وب سایت شما راهنمایی می کند.

مری جین در تلاش است تا یک موضوع چند منظوره پاسخگو را برای مشاغل مبتنی بر WordPress خود پیدا کند. با تشکر از تمام تلاشهایی که برای ایجاد محتوای خوب وبلاگ به کار بستید ، پست فرضی “20 بهترین پاسخگو تم وردپرس برای 2015” اولین بار در Google نمایش داده می شود ، و او کلیک می کند.

او کل پست را می خواند ، و از هیجان کامل تصمیم می گیرد صفحه مضامین وردپرس شما را بررسی کند که بتواند به راحتی از منوی ناوبری ، نوار کناری یا پاورقی شما دسترسی داشته باشد. حتی اگر او هیچ یک از مضامین شما را نخرید ، به عنوان گزاف گویی حساب نمی شود.

اکنون همه چیز را در مورد مری جین فراموش کنید. جان Doe را که تازه وب سایت شما را پیدا کرده است (از طریق هر راه دیگری) در نظر بگیرید و می خواهد اطلاعاتی را پیدا کند. جان دوی برای یافتن مطالب در سایت خود از طریق سیستم ناوبری خود چقدر آسان است؟ فکر می کنید اگر او نتواند آنچه را که به دنبالش است ، پیدا کند?

استفاده از بهترین سیستم ناوبری آسان است. این ساده و واضح است ، و این را به من یادآوری می کند که یک بار که به دنبال آموزش های جاوا بودم. بنابراین من توسط یک شرکت معتبر در این وب سایت معتبر پیاده شدم (بدون افت نام و نامحدود).

این وب سایت بسیار عالی طراحی شده است – طراحی حرفه ای و آثار. من در مورد نوع وب سایت شما به اندازه کافی به آن اعتماد دارید که می توانید به عنوان دانشجو ثبت نام کنید ، صحبت می کنم. اما قبل از اینکه سعی کنم به آموزش رایگان جاوا که قرار بود دانش آموزان را جذب کند ، دسترسی داشته باشم ، بدانید ، مثل من.

داستان کوتاه کوتاه ، آموزش چندین سطح در یک منوی مگا پنهان شد و من وقت خود را گرفتم زیرا من عموما یک فرد بیمار هستم و ناامید شدم که یک آموزش جاوا معتبر پیدا کنم. صرفنظر از این ، من احساس بدی کردم که برای پیدا کردن یک دوره منو ، از منوهای کشویی حفر شوم ، این مهم نیست که انتظارات من را به هر حال اندازه گیری کند. مه پایان شعار.

یک شخص واقعاً شلوغ ، وقت لازم را برای شستن کل ناوبری شما برای برخی از منابعی که واقعاً لازم دارند ، نخواهد داشت. هر یک از مطالب مهم را از طریق سیستم ناوبری خود بسیار آسان کنید و نرخ گزاف گویی شما پایین می آید. دارم به تو می رسم؟ اینجا غذای آماده است:

 • ناوبری ساده و مستقیم به جلو ایجاد کنید
 • منوهای مگا بسیار عالی به نظر می رسند ، اما آیا واقعاً به آنها احتیاج دارید?
 • نقشه سایت را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. می توانید از افزونه هایی مانند نقشه سایت های XML XML یا از موضوعی استفاده کنید که از نقشه های سایت پشتیبانی کند
 • منوهای ناوبری را به سربرگ ، پاورقی و نوار کناری خود اضافه کنید
 • دسته ها ، بایگانی ها و برچسب ها را به نوار کناری اضافه کنید
 • در صورت عدم موفقیت در منوها ، جعبه جستجو را به عنوان یک وسیله امن خراب کنید. کادر جستجوی شما همچنین می تواند سیستم ناوبری و تجربه کاربر را بهبود بخشد. از افزونه ای مانند Relevanssi برای ساخت یک موتور جستجوی قدرتمند و دقیق برای سایت وردپرس خود استفاده کنید

محتوای خود را برای کاهش نرخ گزاف گویی بهبود بخشید

محتوای خود را برای کاهش نرخ گزاف گویی بهبود بخشید

وقتی به مرکز خرید می روید ، آیا وقت خود را در فروشگاه هایی که نخ های ضعیف یا زشت بفروشند هدر می دهید؟ شرط می بندم که شما صاحب چنین فروشگاهی نیستید ، که زمان زیادی را می خورد.

محتوای ضعیف خوانندگان شما را سریعتر از آنچه بتوانید به دست آورید ، دور می کند. به من بگویید ، آیا شما مایلید وقت گرانبهای خود را صرف خواندن مطالب ضعیف کنید وقتی بسیاری از کارهای جالب دیگر در وب وجود دارد؟ شما می دانید ، مانند چیزبرگر, فیلم های گربه خنده دار در YouTube ، و THECHIVE درمیان دیگران. چه چیزی محتوای ضعیف را تشکیل می دهد?

 • محتوای قدیمی – لطفاً محتوای خود را به روز کنید
 • تصاویر با فرمت و اندازه ضعیف – یک تصویر از ویژگی ها با عرض 660 پیکسل ، تصویر بعدی 350px است
 • محتوای مستهجن – شامل تصاویر. رسانه ها را به مالکان نسبت دهید و هرگز محتوا را کپی نکنید. غیرقانونی است.
 • محتوای خود را ویرایش و تصحیح کنید زیرا یک پست وبلاگ همراه با آن است انواع و سایر اشتباهات بی دقتی فقط بی رحمانه است
 • علاوه بر این ، سعی کنید خوانایی متن را در وبلاگ وردپرس خود بهبود بخشید. محتوای قابل خواندن باعث تشویق مردم به کلیک در صفحات مرتبط می شود

چطور؟ استفاده کنید:

 • لیست های گلوله
 • عناوین و سرفصلهای فرعی
 • فونت های بزرگتر
 • کنتراست رنگی عالی که برای چشم ها مهربان است (به طرح های رنگی دو سه رنگ)
 • فضای سفید زیادی دارد
 • تصاویر عالی
 • محتوای چندرسانه ای عالی

هنگام ایجاد پست های وبلاگ WordPress ، دسته ها و برچسب های خود را اضافه کنید ، بنابراین خوانندگان می توانند موضوعات مرتبط را برای مطالعه بیشتر پیدا کنند. فراموش نکنید که وبلاگ خود را با جدیدترین مطالب به روز کنید زیرا باعث وفاداری مشتری و سئو می شود.

علاوه بر این ، مخاطب مورد نظر خود را از ابتدا تعریف کنید تا مطمئن شوید که گروه صحیحی از افراد را هدف قرار داده اید. در غیر این صورت ، شما بینایی خود را به طور گسترده تنظیم خواهید کرد ، این مارک را از دست می دهید و آن نرخ گزاف گویی را مرتب می کنید.

تبلیغات SEO و PPC خود را بهبود بخشید

تمام تلاشها برای کاهش میزان گزاف گویی در سایت وردپرس شما به معنای چیزی نخواهد بود اگر در ابتدا مخاطبان اشتباهی را هدف قرار دهید. اگر بخواهم داستانهایی در مورد زادگاه خود ، Meru ، کنیا را به اشتراک بگذارم ، از تکنیک های محلی SEO در اختیار من استفاده می کنم تا مطمئن شوم که خواننده هایی را که به دنبال کوهستان هستند جذب نمی کنم. به عنوان مثال Meru در تانزانیا. تشابه من از جذب خواننده هایی که به دنبال کابین های Meru در هند یا مشتریانی که به دنبال شبکه های Meru مستقر در Tampa، FL هستند ، متنفرم..

اگر همه افراد را جذب می کردم اما افرادی که در واقع به زادگاه من علاقه مند هستند ، وب سایت وردپرس من نرخ گزاف گویی بالا را ثبت می کند – همه به این دلیل که مخاطبان (بازدید کنندگان) اشتباه را هدف قرار داده ام.

همین کار در مورد تبلیغات تبلیغاتی PPC شما است. اگر هدف خود را اشتباه بگیرید ، هزینه می کنید تا همه چیز را به جز ترافیک مورد نیاز خود جذب کنید. کمپین های SEO و PPC شما باید توسط تحقیقات کلمات کلیدی دقیق انجام شود. از ابزارهای تحقیق کلمه کلیدی مانند استفاده کنید برنامه ریز کلمات کلیدی Google AdWords, کلمه ردیاب, پیشنهادات Yoast و KWFinder.com درمیان دیگران.

با این حال ، جزئیات را عرق نکنید ، ما پشت شما را با این تمرینات بهترین WordPress SEO برای 2015 و بعد از آن پوشانده ایم. علاوه بر این ، اطمینان حاصل کنید که رتبه برتر را برای کلیه شرایط مارک تجاری خود حفظ کنید ، به عنوان مثال. نام تجاری یا نام محصول شما.

نرخ گزاف گویی و پیوند دادن

نرخ گزاف گویی و پیوند دادن

وقتی صحبت از نرخ گزاف گویی می شود ، یکسری کار وجود دارد که می توانید برای پاک کردن لینک های خود و به دست آوردن سایت خود در فرم های برتر انجام دهید. تعمیر پیوندهای شکسته ، بهبود استراتژی درهم تنیده و باز کردن پیوندهای بیرونی به زبانهها روش بسیار خوبی برای شروع است.

پیوندهای خراب را برطرف کنید

بازدید کننده جدید می تواند از طریق هر صفحه وب یا پست به سایت شما برسد. اما اگر پیوندهای شکسته سایت وردپرس شما را تحت الشعاع قرار دهند ، چشم اندازهای شما هرگز اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا نمی کنند و در نتیجه دکمه عقب را بزنید. اگر آنها همچنان به دکمه عقب ضربه بزنند ، نرخ گزاف گویی بالا را ثبت می کنید که فاقد فکر است.

می توانید سایت وردپرس خود را برای پیوندهای خراب شده با استفاده از افزونه ای مانند بررسی کنید جستجوگر پیوند شکسته. بهتر است ، شما می توانید از یک سرویس آنلاین مانند استفاده کنید جستجوگر پیوند W3C. بهترین کار این است که تمام پیوندهای شکسته خود را در اوایل رفع کنید تا بلند شدن گزاف نباشد ، زیرا این اتفاق می افتد.

اما وقتی یک پیوند شب هنگام به دلیل افزایش ترافیک یا هر دلیل دیگری شکسته شود ، چه کاری باید انجام شود؟ خوب ، این آسان است – می توانید با ایجاد 404 صفحه سفارشی یا هدایت لینک های خراب به منبع مورد نظر مانند صفحه فرود یا هر صفحه دیگری که دوست دارید با این مشکل مقابله کنید..

در اینجا نحوه ایجاد یک صفحه 404 سفارشی در WordPress آورده شده است و در اینجا آمده است افزونه ساده 301 تغییر مسیر برای کمک به تجارت هدایت شونده.

بهم پیوسته

مشاهده نرخ گزاف گویی درصد بازدید کننده هایی است که از صفحه ورود گزاف گویی می کنند و اضافه کردن لینک های آشکار به منابع داخلی می تواند بازدید کنندگان بیشتری را ترغیب کند تا روی صفحه اول خود کلیک کنند. اگر یک پست وبلاگ جالب دارید که از علت شما پشتیبانی می کند ، از سایر صفحات خود ، به صفحات فرود به آن پیوند دهید.

چشم انداز هایی که آماده نیستند قلاب را در صفحه فرود شما نیش بزنند ممکن است بخواهند سایت شما را بیشتر کشف کنند. پیوند با منابع مربوطه ، چشم اندازهای مذكور را آسان می كند. هنگامی که آنها را کلیک کنید ، نرخ گزاف گویی شما پایین می آید.

پیوندهای خارجی را در برگه های جدید باز کنید

قبل از اینکه برگه ها به واقعیت تبدیل نشوند ، باز کردن پیوندهای خارجی در ویندوزهای جدید از طرف کاربران باعث ناراحتی کاربران می شد زیرا باعث از بین رفتن تجربه کاربر شد. اما از زمان مرور جدولبندی شده ، گشت و گذار در وب با چند سایت به طور همزمان باز ، بدون دردسر و حتی سرگرم کننده شد.

امروز ، نباید از باز کردن همه پیوندهای خارجی در برگه های جدید نترسید ، مگر اینکه البته کاربران شما از مرورگرهای قدیمی که از برگه های پشتیبانی پشتیبانی نمی کنند قدردانی کنند. چگونه باز کردن لینک های خارجی در برگه های جدید به پایین آمدن نرخ گزاف گویی در وب سایت وردپرس شما کمک می کند?

بگذارید بگوییم که شما یک پست وبلاگ بسیار جذاب ایجاد کرده اید و با منابع مربوطه در وب سایت شخص ثالث مرتبط شده اید. اگر این پیوندهای خارجی در همان پنجره / تب مرورگر مرورگر باز شوند ، نرم افزار تحلیلی خروج را محاسبه می کند. اما اگر پیوندهای خارجی را در برگه های جدید باز کنید ، خواننده شما می تواند بدون ترک سایت شما به منابع خارجی دسترسی پیدا کند. هنگام افزودن لینک های خارجی ، کادر زیر “باز کردن لینک در یک پنجره / برگه جدید” را علامت بزنید:

کاهش-جستن-نرخ-وردپرس-وب سایت-باز-لینک-های-جدید-زبانه ها

طراحی مجدد سایت وردپرس خود را

من را به اینجا تحسین کنید: آیا مایل هستید وب سایت را که به نظر می رسد توسط یک دانش آموز پنجم ساخته شده است ، بپیوندید (و با آن کار کنید)؟ اگر وب سایت شما مناسب به نظر نمی رسد ، نمی توانید انتظار داشته باشید که مردم به اندازه کافی طولانی بگردند تا آنچه را که پیشنهاد می دهند خریداری کنند.

روی یک موضوع طراحی شده حرفه ای مانند موضوع بسیار پاسخگو چند منظوره وردپرس بسیار خاص خود سرمایه گذاری کنید. علاوه بر این ، شما همیشه می توانید حرفه ای و تم های زیبا از WordPress.org یا فروشندگانی مانند Themeforest و Elegant themes.

از طرف دیگر ، می توانید با استفاده از سازندگان بالای صفحه وردپرس مانند ویژوال کامپوزر یا بیور سازنده ، وب سایت خود را به صورت جداگانه بسازید و فقط به چند مورد اشاره کنید. همچنین می توانید از تم های کودک جذاب که با چارچوب های تم وردپرس مانند Genesis یا Thesis همراه هستند استفاده کنید.

اگر هیچ یک از گزینه های فوق العاده جذاب به نظر نمی رسد ، و پول زیادی برای پس انداز کردن دارید ، در نظر بگیرید که یک توسعه دهنده برتر WordPress را استخدام کنید تا دقیقاً مورد نیاز خود را بسازد (فقط بخاطر داشته باشید که این اغلب گران ترین و وقت گیرترین گزینه برای یادگیری نیست. خودتان کد کنید).

هنگام طراحی مجدد وب سایت خود ، مدرک اجتماعی را اضافه کنید. تعداد دنبال کنندگان ، طرفداران ، توصیفات – هر چیزی که به مشتری بگوید سایر مردم محصولات شما را دوست دارند. اگر هنوز تعداد عظیمی ندارید ، تأیید کنید تا ادعای اجتماعی را کنار نگذارید زیرا بعداً ممکن است اعداد کم اعتماد مشتری را جلب کنند ، حتی اگر شما فقط صادق باشید.

با استفاده از آزمایش A / B و آزمایش های محتوا ، صفحات فرود خود را دوباره طراحی کنید. یک مورد که نمی خواهید فراموش کنید ، اضافه کردن دکمه های CTA در مناطق واضح و برجسته صفحات فرود شما است. حداکثر سه دکمه CTA باید کافی باشد. یکی بلافاصله در بالا ، یکی در وسط و آخرین به سمت پایین.

هنوز در این شغل صفحه فرود ، صفحات فرود مختلف را برای انواع مختلف مخاطبان خود ایجاد کنید. برای جذاب کردن مخاطب خاص از مطالب منحصر به فرد و همچنین کلمات کلیدی برای هر صفحه فرود استفاده کنید.

بازگشت به طراحی مجدد وب سایت ، مینیمالیسم راه پیش رو است ، یا همانطور که مایا آنجلو (خدا ممکن است روحش را در صلح ابدی آرام کند) گفت: “مظهر ظرافت ، سادگی کامل است”.

آیا می خواهید یک وب سایت زیبا و پیشرفته ایجاد کنید که در ترابری ها چشم انداز شما را جلب کند؟ سپس شما باید آن را ساده ترین و ساده ترین وب سایت برای استفاده در اینترنت بسازید. با از بین بردن عناصر غیر ضروری که پشتیبانی نمی کنند یا به هدف شما خدمت نمی کنند ، شروع کنید.

علاوه بر این ، از پنجره ها و تبلیغات مانع جلوگیری کنید. علاوه بر این ، اطمینان حاصل کنید که آگهی هایی که در سایت وردپرسی به شما ارائه می شود مربوط به مطالب و طاقچه های شما است. تبلیغات مربوطه را در نوار کناری قرار دهید و در صورت امکان از بارگیری تبلیغات چندرسانه ای خودداری کنید.

وقتی همه کارها گفته شد و تمام شد ، اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما پاسخگو است تا بتواند هم برای کاربر رومیزی و هم برای کاربران تلفن همراه پذیرایی کند. از ابتدا یک موضوع پاسخگو وردپرس (مانند Total) انتخاب کنید. همچنین اطمینان حاصل کنید که افزونه هایی که انتخاب کرده اید برای دستگاه های تلفن همراه بهینه شده است.

ارسال مطالب مرتبط

آیا می خواهید چشم اندازهای گذشته از صفحه ورود داشته باشید؟ سپس پیدا کردن مطالب بیشتر برای آنها را برای آنها آسان کنید. می توانید ابزارک های پست مربوط را در انتهای پست وبلاگ خود یا در نوار کناری خود قرار دهید – فقط مطمئن شوید که برای خوانندگان شما قابل مشاهده است. خبر خوب این است که حتی لازم نیست تلاش زیادی کنید ، بی شمار هستند افزونه های پست مربوط به وردپرس برای کمک به بلند کردن سنگین.

اظهار نظر در وبلاگ

اگرچه این ممکن است در ابتدا تأثیر معنی داری بر نرخ گزاف گویی شما نداشته باشد ، اظهار نظر در وبلاگ می تواند در طولانی مدت درگیر کاربر باشد ، که این باعث افزایش نرخ گزاف گویی شما می شود. وقتی کاربران خود را از طریق بخش وبلاگ درگیر می کنید ، آنها موظفند بیشتر به شما اعتماد کنند ، زمان بیشتری را در وبلاگ خود صرف کرده و مطالب خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

در پایان روز…

… کاهش نرخ گزاف گویی شما بسیار جذاب است. این همه در مورد ارائه چشم اندازهای شما به تجربیاتی مانند هیچ کس در وب سایت شماست – همه چیز در مورد تبدیل شدن به بهترین چیزی که می توانید در زمینه انتخابی خود باشید.

هنگامی که قصد شما با محتوای و محصولات خود مطابقت داشته باشید و همه این موارد را با یک طراحی عالی بپیچانید ، هیچ کاری برای جلوگیری از کاهش نرخ جستجوی وردپرس وجود ندارد..

نکاتی را که امروز در اینجا ذکر شده است دنبال کنید ، و اگر می توانید نکته ای برای به اشتراک گذاشتن و یا سؤالی در مورد گپ زدن داشته باشید ، لطفاً از بخش نظرات در زیر استفاده کنید. ما دوست داریم افکار شما را بشنویم – adios!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map