اتخاذ گردش کار حرفه ای اکنون که وردپرس همه رشد کرده است

یادم است که اولین وبلاگ وردپرس خود را تنظیم کردم. من ساعتها به دنبال راهنماهای آنلاین برای بارگیری وردپرس صرف کردم ، دوباره سعی کردم بارگذاری کنم و سپس فهمید که چگونه می توان یک بانک اطلاعاتی را تنظیم کرد.


من فقط FTP را تغییر داده ام تا سرور زنده ، امیدوارم که اگر یک علامت سؤال را اشتباه نگیرم ، وبلاگ تاریک نشود..

در ضمن وردپرس بزرگ شده است. شرکت های رسانه ای گسترده از WordPress به عنوان اصلی ترین روش ارتباط با جهان استفاده می کنند. به Tech Crunch یا New Yorker بروید و منبع html را مشاهده کنید. متوجه خواهید شد که وب سایت با استفاده از وردپرس ساخته شده است. بیانسه؟ آره. او وردپرس را حفر می کند.

در همین زمان وردپرس از این شهرت وحشتناک در بین توسعه دهندگان برخوردار است. کلیشه این است که نامه های بارگیری شده توسط اسکریپت را از طریق FTP بارگذاری می کنند ، بدون استفاده از کنترل نسخه و به طور کلی کنار گذاشتن هر اصل عاقلانه توسعه نرم افزار که برای بشر شناخته شده است..

بدیهی است ، این یک اتهام عادلانه نیست. وردپرس بزرگ شده است. در حال بدست آوردن تمام عیار است API REST امسال. اکنون می توانید با استفاده از وردپرس و وابستگی ها را از خط فرمان نصب کنید WP-CLI.

توسعه دهندگان WordPress و طراحان موضوع در حال رشد هستند. Roots.io نمونه ای از درمان پروژه های وردپرس مانند هر پروژه جدی برای توسعه نرم افزار است. آنها با بارگذاری FTP با کشیدن کشیدن اشتباه نمی کنند. در عوض ، از git برای کنترل نسخه و capistrano برای استقرار استفاده می کنند.

نرم افزارهای معروف Joel of Fog Creek در مورد آنها نوشتند 12 قدم برای بهتر شدن نرم افزار, و یكی از آنها یك ردیاب خطایی یا مشكلی بود. حق با اوست. یادآوری همه درخواستها و اشکالات مختلف در سر شما دشوار است. به خاطر سپردن تمام مراحل تولید مثل اشکالات ، آنچه که کاربر انتظار داشت و آنچه را که او واقعاً دریافت کرده است ، حتی سخت تر است.

فقط بسیاری از یادداشت های پس از آن وجود دارد که می توانید روی میز خود نیز داشته باشید. WordPress خودش استفاده می کند ردیابی به عنوان ردیاب شماره آن من با Redmine ، یکی دیگر از ردیاب های منبع باز و ابزار مدیریت پروژه همکاری کرده ام ، زیرا من در Planio هستم که میزبان Redmine و میزبان git را ارائه می دهد.

نمونه استفاده معمولی از یک ردیاب شماره

بنابراین ، تصور کنید که در حال ساخت افزونه جدیدی برای وردپرس هستید. شما یک تیم کوچک در این کار دارید – یک توسعه دهنده یا دو نفر ، یک طراح و یک فرد شغلی.

شما دیگر تیمی نیستید که فقط یک نفر باشد. شما همه در یک مکان کار نمی کنید ، زیرا ، خوب ، کار از راه دور بسیار جذاب است ، و نیمکره شمالی در زمستان چندان سرگرم کننده نیست.

کاربر با ارسال نامه ای به ایمیل خود می گوید که افزونه “کار نمی کند”. اگر واقعاً خوش شانس هستید ، تصویری از تصویر دریافت می کنید که پیام خطایی “کار نمی کند”.

شما ایمیل را به اطراف هدایت می کنید. شخصی با این سؤال که از چه مرورگری استفاده می کند ، دوباره ایمیل ارسال می کند و به طور ناگهانی یک موضوع Gmail با 12 ایمیل دارید. چند مشکل پیچیده در اینجا وجود دارد ، و ردیاب های مسئله به شما کمک می کنند تا این مشکلات را حل کنید.

سه قطعه مهم هر اشکال ثابت

نکته اول این است که شما در واقع برای هر گزارش اشکال به سه چیز نیاز دارید:

 1. کاربر چه اقداماتی انجام داده و نتیجه آن اشکال بوده است?
 2. آنچه کاربر انتظار داشت ببیند?
 3. در واقع کاربر چه چیزی را مشاهده کرده است?

شما باید بتوانید اشکال را تولید کنید ، زیرا رفع اشکالی که نمی توانید در عمل مشاهده کنید واقعاً کار سختی است. دوم ، شما باید اطمینان حاصل کنید که این اشکال در واقع یک اشکال است یا اینکه کاربر انتظار داشته است چیزی را که نرم افزار شما ارائه نمی دهد ،.

در اینجا روش دیگری برای قرار دادن آن وجود دارد:

و نمی توانید از شخصی که اشکال را با خط کلاسیک گزارش می کند ، دریغ کنید: “اشکال نیست این یک ویژگی است!“اگر نمی دانید که شخص در عوض انتظار چه چیزی را داشته است.

با استفاده از یک ردیاب مسئله ای مانند Redmine یعنی شما یک روش استاندارد برای دریافت این اطلاعات دارید.

یک راه وجود دارد که می توانید اطمینان حاصل کنید که هیچ وقت کار انجام نمی شود: مبهم پیشنهاد کرد که تیم باید کاری در مورد آن انجام دهد. مگر در مواردی که به یک “مالک” اختصاص داده شود ، این کار تازه انجام نمی شود.

ردیاب های شماره شما را مجبور می کنند که در هر زمان معینی ، یک مسئله را به یک نفر اختصاص دهید ، بنابراین همیشه می دانید که در حال حاضر صاحب یک اشکال یا کار است. در عین حال ، موضوعات با جریان کاری از وضعیت های مختلف مانند “در حال پیشرفت” ، “QA / Test” یا “آماده برای استقرار” عبور می کنند..

اکثر ردیاب ها بر اساس وضعیت فعلی یک شماره ، گزارش هایی را به شما ارائه می دهند ، بنابراین می توانید حجم فعلی کار را در حال مشاهده و چگونگی انجام کار را مشاهده کنید. شما حتی می توانید نمودارهای دفن ایجاد کنید ، که در روشهای چابک محبوبیت دارند.

Git را به شدت در جریان کار مدیریت پروژه خود ادغام کنید

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، استفاده از git در فرایند توسعه وردپرس شما باعث می شود زندگی شما کاملاً آسان شود و در صورت اشتباه پیش بروید. Git به شما می دهد دکمه عقب بر روی کد خود ، و می توانید چندین نسخه موازی از سایت خود ایجاد کنید.

هر بار که “کد” جدید را به مخزن git خود “متعهد” می کنید ، یک نکته طبیعی برای ایجاد تغییر در پایگاه داده ایجاد می کنید. علاوه بر این ، من می توانم راحت تر بحث و گفتگو درباره مشکلات را بر اساس رمز متعهد واقعی انجام دهیم و نه فقط ایده های مبهم.

اینجاست که ردیابهای مسئله درخشید ، زیرا به عنوان مثال Redmine کاملاً با git یا svn ادغام شده است. شما به سرعت می توانید ببینید چه کسی مرتکب مخالفت با مسائل شده و سپس درباره آن موضوعات بحث می کند.

سیستمی برای توسعه وردپرس خود ایجاد کنید

یک ردیاب مسئله به شما کمک می کند که فراتر از خودتان باشید. شما مطمئن خواهید بود که مشکلات از بین نمی روند.

در Planio ، اکثر مشتریان از Redmine میزبان ما برای ردیابی پروژه های توسعه نرم افزار ، از جمله پروژه های WordPress استفاده می کنند. آنها اشکالات ، ویژگی های جدید و sprints را در ارتباط با کنترل نسخه ردیابی می کنند.

Redmine ، مانند WordPress ، منبع باز است ، بنابراین شما از اینكه در نرم افزار اختصاصی قفل نشوید ، این مزیت را می گیرید. و مانند WordPress ، می توانید میزبان شخصی مانند ما در Planio شوید یا در صورت تمایل از خود می توانید آن را نصب کنید Redmine.org.

بیش از شما

بنابراین – چگونه می توانید جریان کاری خود را مدیریت کنید؟ آیا Redmine را امتحان کرده اید؟ دوست داریم افکار و نظرات شما را در زیر بشنویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map