نحوه اضافه کردن عکسهای اینستاگرام به وردپرس

اکنون احتمالاً شما یک حساب اینستاگرام دارید یا در مقطعی یا دیگری یکی را در وب دیده اید. از ژوئن 2016 اینستاگرام داشت 500 میلیون کاربر فعال امروزه آن را به یکی از محبوب ترین شبکه های رسانه های اجتماعی تبدیل کرده است. و به دلیل تبدیل شدن به چنین مرکز رسانه ای ، جای تعجب نیست که شما می خواهید فید خود را به وب سایت خود اضافه کنید.


با ادغام اکانت اینستاگرام خود با وبلاگ وردپرس خود ، می توانید بخشی از ترافیکی که وبلاگ شما در نمایه اینستاگرام شما به دست می آورد (و برعکس اگر ویکی را در پروفایل اینستاگرام خود اضافه کنید). این یک روش عالی برای ارتباط با مخاطبان وبلاگ شماست و فرصت های بیشتری را برای شما ایجاد می کند تا بتوانید برند خود را بصورت آنلاین بسازید. برای شروع آماده است?

سه روش برای اضافه کردن اینستاگرام به وبلاگ شما وجود دارد – تعبیه یک پست ، استفاده از ویجت یا نصب افزونه. هرکدام از اینها گزینه ای برای اضافه کردن پست های اینستاگرام یا فید شما به سایت شماست ، اما از نظر زیبایی شناختی هر یک بسیار متفاوت است.

1. درج پست های اینستاگرام

اگر فقط می خواهید یک عکس اینستاگرام را در یکی از پست های خود اضافه کنید ، به آسانی می توانید آدرس عکس خود را در محتوای خود قرار دهید. وردپرس به طور پیش فرض از طیف عظیمی از تعبیه آدرس اینترنتی پشتیبانی می کند (می توانید کامل آن را مشاهده کنید) لیست oembed در کد) بنابراین برای اضافه کردن یک عکس ، به راحتی آدرس اینترنتی را بگیرید (از قبل از https تا؟). در اینجا یک تصویری وجود دارد ، بنابراین می دانید کدام قسمت از نشانی اینترنتی برای کپی کردن:

WordPress Instagram Embeds

سپس آدرس اینترنتی کپی شده را فقط در محتوای خود بچسبانید. باید چیزی شبیه به این باشد:

[url url = https: //www.instagram.com/p/BI86nyVBkhp]

و در صورت تمایل می توانید عنوان را نیز با وارد کردن آدرس اینستاگرام به عنوان بخشی از کد کوتاه ، عنوان را حذف کرده و عرض صفحه را تنظیم کنید. بنابراین اگر پارامترهای زیر را وارد url کنیم (آنها را با و باز کنید [ و بسته شدن ] برای کد کار کنید):

آدرس اینترنتی اینستاگرام = https: //www.instagram.com/p/BI86nyVBkhp hidecaption = عرض واقعی = 320

پست اینستاگرامی که در بالا به اشتراک گذاشتیم به جای این صورت خواهد بود:

[url instagram = https: //www.instagram.com/p/BI86nyVBkhp hidecaption = عرض واقعی = 320]

اما اگر می خواهید فید خود را به سایت وردپرس خود اضافه کنید ، باید با استفاده از یک تم یا افزونه آماده برای اینستاگرام در نظر بگیرید.

2. استفاده از ویجت تم اینستاگرام

نکته جالب اینستاگرام این است که آنقدر کاربرد دارد که بسیاری از توسعه دهندگان قالب وردپرس از جمله ویجت های اینستاگرام را بطور پیش فرض شروع کرده اند. این برای شما بسیار عالی است زیرا ممکن است از قبل بتوانید از اینستاگرام با موضوع فعلی خود استفاده کنید ، یا اگر به فکر تغییر طرح خود هستید می توانید یکی از این موارد را امتحان کنید. هر سه شامل ابزارک هایی برای نوار کناری و پاورقی شما هستند.

تم وبلاگ وردپرس پاسخگو Redwood

تم Redwood وردپرس با ویجت اینستاگرام

موضوع Redwood توسط SoloPines دارای یک ویجت فید اینستاگرام برای نوار کناری شما و همچنین یک ویجت پاورقی است که گزینه های نمایش فید خود را دو برابر می کند. به سادگی نام کاربری خود را اضافه کنید و خوب است که بروید. علاوه بر این می توانید در صفحه اصلی به سایر پروفایل های رسانه های اجتماعی خود پیوند اضافه کنید.

ردوود را دریافت کنید

اخبار پاسخگو و مجله تم بلاگ وضعیت

موضوع وردپرس را با ویجت اینستاگرام تنظیم کنید

وضعیت شامل یک ویجت جالب خوراک اینستاگرام و همچنین یک ویجت فید پاورقی سفارشی است. این شامل رنگ های تصادفی است که به عنوان یک مرز پایین برای عکس های شما نمایش داده می شود. این موضوع سبک جالب مجله همچنین شامل یکپارچگی اجتماعی داخلی ، ویجت اجتماعی اضافه شده و فضای تبلیغاتی زیادی است. بنابراین کسب درآمد از وبلاگ خود آسان است!

دریافت وضعیت

موضوع وبلاگ وردپرس Fbird سبک زندگی

تم وردپرس Fbird با ویجت اینستاگرام

Fbird یک تم سبک به سبک وبلاگ است که از ویجت نوار کناری و پاورقی اینستاگرام نیز بهره می برد. در حالی که ویجت نوار کناری یک شبکه ساده است ، ویجت پاورقی به خوبی از کنار جعبه اشتراک خبرنامه نمایش داده می شود. به این ترتیب خوانندگان شما این امکان را دارند که شما را دنبال کنند و در هر صفحه به خبرنامه شما بپیوندند.

دریافت Fbird

3. نصب افزونه اینستاگرام

آخرین گزینه شما استفاده از افزونه است زیرا به معنای واقعی کلمه یک افزونه برای همه چیز وجود دارد ، اینستاگرام را شامل می شود. هنگام انتخاب یک افزونه ، حتماً جزئیات آن را بخوانید تا بدانید که تمام ویژگی ها یا چیدمان های مورد نظر خود را دارید. در اینجا چند مورد از افزونه های بارگیری شده اینستاگرام رایگان از WordPress.org آورده شده است.

Feed Grace Instagram Feed

افزونه گالری اینستاگرام گریس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

گالری تصاویر Feed Instagram یک ابزار همه کاره برای پخش و اشتراک گذاری اجتماعی است. 4 نوع مختلف طرح بندی جریان ، 5 امکان اتصال انواع خوراک ، امکان باز برای پخش نامحدود از محتوای خصوصی و عمومی. اینها تنها چند ویژگی عالی از گریس است.

شبکه ، سنگ تراشی ، گالری توجیه شده یا جریانهای کشویی را اضافه کنید. به علاوه می توانید نه تنها با انتخاب یک طرح مناسب ، دیوار اجتماعی اینستاگرام خود را شخصی سازی کنید. بسیاری از ویژگی های یک ظاهر طراحی شده از طریق سازنده بصری مناسب در دسترس است. که نیازی به توسعه وب یا مهارت های طراحی حرفه ای ندارند. رنگ ها ، اشکال ، حاشیه ها ، بالشتک ها ، قد و وزن هر عنصر و سایر ابزار تنظیم دقیق برای خلاقیت شما باز است.

تقریباً هر نوع محتوای اینستاگرام را پخش کنید. و به کاربر این امکان را می دهد که محتوا را از طریق فید هدر یا دیوار اجتماعی مرتب کند. به خاطر داشته باشید که می توانید هر محتوای عمومی را از اینستاگرام پخش کنید. بنابراین شما حتی به حساب شخصی فعال Instagram خود نیاز ندارید.

و اگر اکانت اینستاگرام خود را در سایت یا وبلاگ وردپرس جریان دهید ، گریس می تواند یک سرصفحه زیبا را ارائه دهد. مهمترین اطلاعات حساب را در آنجا نشان دهید: نماد نماد ، تعداد دنبال کنندگان و داده های زیر.

سایر ویژگی ها شامل فیلترهای قبل از تعدیل ، فیلتر دستی و اتوماتیک برای حذف و شامل محتوای مشخص توسط یک کلمه ، عبارت ، شناسه کاربر ، URL و سایر داده ها می باشد. این ویژگی منحصر به فرد برای Grace Instagram Feed Gallery است و شما آن را در هیچ افزونه Streaming Social WordPress دیگری پیدا نمی کنید.

گالری تصاویر خوراک اینستاگرام همچنین ساده ترین اتصال API را در بین رقبا فراهم می کند. فقط یک دکمه در برگه مجوز افزونه – و شما می توانید با تمام فرصت های شگفت انگیز محتوای باز اینستاگرام عمومی باز شوید! گریس همچنین می افزاید: دکمه های مختلف اشتراک اجتماعی را برای هر پست در جریان اجتماعی شما فراهم می کند. اکنون هیچ کاربرانی را که می خواهند بلافاصله محتوای خود را به اشتراک بگذارند ، از دست نخواهید داد!

ویج اینستاگرام WP

افزونه Widget Instagram WP

WP Instagram Widget یکپارچه سازی ساده اینستاگرام با سایت وردپرس شماست. با استفاده از این افزونه می توانید جدیدترین عکسهای اینستاگرام خود را به هر نوار جانبی یا پاورقی با استفاده از ویجت پلاگین اضافه کنید. این افزونه همه چیز را تمیز و ساده نگه می دارد ، اما می توانید آن را با CSS سفارشی کنید تا با سایر سایت شما مطابقت داشته باشد.

دانلود ویج اینستاگرام WP

ویجت کشویی اینستاگرام

افزونه ویجت کشویی اینستاگرام

اگر می خواهید به جای گالری ، فید اینستاگرام خود را به عنوان کشویی اضافه کنید ، افزونه رایگان Instagram Slider Widget را در نظر بگیرید. با این افزونه تصاویر شما به عنوان پیوست وارد می شوند. سپس آنها را می توان در ویجت به عنوان یک نوار لغزنده یا به عنوان یک گالری نشان داد. بعلاوه گزینه هایی برای پیوند تصویر ، مرتب سازی و موارد دیگر وجود دارد.

بارگیری ویجت کشویی اینستاگرام

از افزونه برای اینستاگرام لذت ببرید

از افزونه وردپرس برای اینستاگرام لذت ببرید

همچنین می توانید با استفاده از افزونه Enjoy WordPress برای اینستاگرام ، تصاویر اینستاگرام خود را به عنوان چرخ دستی اضافه کنید. با استفاده از این افزونه شما به سادگی فعال می شوید ، نمایه یا هشتگ مورد نظر خود را اضافه می کنید ، یک طرح شبکه یا چرخ فلک را انتخاب کرده و سپس ستون ها و voila خود را انتخاب می کنید! اینستاگرام فوری در وب سایت خود برای هر صفحه ، پست یا منطقه دارای ویجت!

دانلود لذت بردن برای اینستاگرام

وارد کننده اینستاگرام DsgnWrks

افزونه وارد کننده اینستاگرام DsgnWrks

برای کسانی از شما که چیزی را می خواهید واقعاً می توانید وارد کننده اینستاگرام DsgnWrks را سفارشی کنید ممکن است برای شما مناسب باشد. با این افزونه عکسهای اینستاگرام شما به سایت وردپرس شما وارد می شوند. از آنجا می توانید نمایشگر آنها را بطور کامل از طریق یک نوع پست سفارشی ، طبقه بندی یا قالب پست سفارشی تنظیم کنید.

بارگیری اینستاگرام DsgnWks وارد شده

نشان های اینستاگرام

افزونه مدالهای اینستاگرام

و در آخر اینکه ، اگر تنها چیزی که می خواهید یک دکمه اینستاگرام ساده است تا خوانندگان شما بتوانند شما را دنبال کنند ، آنگاه آن را با افزونه اصلی Instagram Badges ساده نگه دارید. این افزونه یک ویجت ساده را به شما اضافه می کند ، بنابراین می توانید پیوندی به پروفایل اینستاگرام خود به هر نوار کناری یا پاورقی اضافه کنید. درست است?

دانلود نشان های اینستاگرام

افزونه خوراک اینستاگرام Instagram برای WordPress

افزونه خوراک اینستاگرام Instagram برای WordPress

InstaShow یک افزونه برتر وردپرس با اینستاگرام است که ادغام عکس های اینستاگرام خود را با سایت وردپرس شما آسان می کند. فید عکس انعطاف پذیر گزینه های مختلفی برای اضافه کردن تصاویر اینستاگرام شما به راحتی دارد. با استفاده از این افزونه مفید می توانید تقریباً در هر مکانی فید اینستاگرام قابل تنظیم را وارد کنید. برای مشخص کردن منبع با استفاده از نام کاربری ، هشتگ یا پیوند از گزینه های افزونه استفاده کنید. سپس رنگ های دلخواه ، پاسخگویی ، ناوبری ، پیشخوان و موارد دیگر را انتخاب کنید. سپس از مولد کد کوتاه استفاده کنید تا فید اینستاگرام خود را در هر مکانی که می خواهید وارد کنید. سایر ویژگی های افزونه عالی شامل سازگاری ویژوال کامپوزر ، پشتیبانی از 16 زبان مختلف ، تأیید خودکار و موارد دیگر

دریافت InstaShow

پیش رفتن

پس از افزودن اینستاگرام خود به وب سایت خود می توانید از تمام امکانات بی نظیری که برای شما باز می شود استفاده کنید. اینستاگرام یک روش عالی برای برقراری ارتباط با خوانندگان در سطح شخصی با به اشتراک گذاشتن عکس های پشت صحنه ، گرفتن عکس های فوری از پروژه های جدید و آینده ، ترغیب طرفداران شما برای به اشتراک گذاشتن عکس های مربوط به مشاغل شما ، برچسب زدن همکاران یا بزرگترین طرفداران خود در عکس ها است. یا حتی # روند خود را شروع کنید.

یک موضوع یا افزونه را بکشید (یا چند عکس را به تنهایی تعبیه کنید) و با خوانندگان خود رابطه برقرار کنید! اگر یک مضمون یا افزونه دیگری دارید ، اینستاگرام را توصیه می کنید ، یا اگر راهنمایی یا سوالی برای به اشتراک گذاشتن عکس ها با وردپرس دارید ، فقط نظر خود را در زیر بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map