چرا و چگونه می توان جستجوی داخلی وردپرس خود را بهبود بخشید

بیایید با واقعیت هایی روبرو شویم. قابلیت های جستجوی سایت WordPress به اندازه خوبی نیستند. از برگرداندن نتایجی که با توجه به اهمیت آنها طبقه بندی نشده اند ، امکان جستجوی فایلهای آپلود شده یا عدم یافتن محتوای مطابقت ندارند ، عادلانه است که بگوییم جایی برای بهبود وجود دارد.


بنابراین اگر می توانستید منتظر یک به روزرسانی آینده برای نرم افزار نشر محبوب ما برای مرتب کردن این موضوع باشید ، امروز نیز می توانید مسئله را اصلاح کنید. با نصب یکی از افزونه های مناسب که برای تقویت هسته اصلی ابزار جستجوی سایت WordPress ایجاد شده است می توانید به این عنصر از وب سایت خود یک افزایش عملکرد بسیار مورد نیاز را بدهید.

اگر شما به بازدید کنندگان خود این امکان را نمی دهید تا محتوای وب سایت خود را جستجو کنند تا اطلاعات بیشتری را که به دنبالشان می آیند پیدا کنند ، یا از عملکرد راه حل جستجوی فعلی سایت خود راضی نیستید ، پس از ادامه مطلب بخوانید تا بهتر شوید درک مزایای اضافه کردن یک ویژگی جستجوی موثر سایت داخلی به وب سایت شما ، و در ادامه برخی از پیشنهادات افزونه ها که می توانند به شما در انجام این کار کمک کنند.

مزایای ارائه یک ابزار جستجوی موثر داخلی سایت

مزایای ارائه یک ابزار جستجوی موثر داخلی سایت

شاید تصمیم گرفته باشید که یک ابزار جستجوی سایت را در وب سایت خود قرار ندهید ، یا شاید شما از مزایای ارتقاء این ویژگی سایت خود اطمینان ندارید. در این صورت ، بخوانید تا دریابید که چرا باید بر ارائه یک ابزار جستجوی موثر سایت به خوانندگان خود تمرکز کنید.

بازدیدها و زمان صفحه را در اندازه گیری های سایت افزایش دهید

آسانتر کردن بازدید کنندگان خود برای یافتن مطالبی که به وب سایت شما علاقه مند هستند می تواند آنها را برای مدت طولانی تری حفظ کند. افزایش بازدید صفحه و زمان در سایت برای هر بازدید کننده می باشد طبق گزارش رتبه بندی عواملی که گوگل هنگام تصمیم گیری در مورد لیست سایت در نتایج موتور جستجوی خود ، در نظر می گیرد.

میانگین زمان صرف شده برای سایت شما برای هر بازدید کننده ، نشانگر خوبی برای موتورهای جستجو در سطح کیفی وب سایت شما می باشد ، با این که زمان بیشتری سایت با کیفیت بالاتری را پیشنهاد می کند. بنابراین ، منطقی است که تمام تلاش خود را برای ترغیب بازدید کنندگان خود به ادامه کار انجام دهید ، و فعال کردن جستجوی سایت می تواند یکی از راه های انجام این کار باشد.

نرخ تبدیل بهتر اهداف

این مزیت از آخرین مورد پیروی می کند ، به این ترتیب که هر چه بیشتر یک بازدید کننده در سایت شما بماند ، احتمال تبدیل آنها در مقابل یکی از اهداف شما بیشتر می شود..

هرچه صفحات بیشتری در سایت شما مشاهده کنند ، تماس بیشتری برای اقدام مشاهده خواهد شد. اگر شما برای مقایسه چندین تماس با تغییرات مختلف از جمله طرح ها و پیشنهادات منحصر به فرد ، با آزمایش اسپلیت آزمایش کرده اید ، پس از بازدید کنندگان شما به جستجوی و یافتن مطالب بیشتر شما می پردازند ، آنها در معرض فرصت های بیشتری برای پیوستن به لیست پستی شما قرار می گیرند. یک عضو (ما این افزونه های عضویت WordPress را توصیه می کنیم) یا یک خرید انجام دهید.

یک منبع تولید شده از ایده های ارسال بلاگ

از آنجا که Google به اشتراک گذاشتن کلمات کلیدی و اصطلاحات جستجو باعث شد بازدید کنندگان شما از موتور جستجوی خود به وب سایت شما هدایت شوند ، یک منبع الهام ارزشمند دیگر در دسترس شما نیست. با این وجود ، با فعال کردن جستجوی سایت برای وب سایت خود ، می توانید به مجموعه مشابه داده دسترسی پیدا کنید.

با بررسی کلمات کلیدی که بازدید کنندگان شما برای جستجوی مطالب در وب سایت خود استفاده می کنند ، بلافاصله لیستی از ایده های تولید شده توسط کاربر را برای وبلاگ خود تهیه می کنید. در حالی که برخی از اصطلاحاتی که بازدید کنندگان شما در جستجوی آن هستند ، آنها را مستقیماً به مقاله مربوطه در وب سایت شما منتقل می کند ، کلمات کلیدی دیگر ممکن نیست.

سپس این لیست منبع الهام بخش به شما می دهد و ایده هایی را ارائه می دهد که موضوعات بعدی در وبلاگ شما را پوشش می دهد. بسیاری از افزونه های جستجو که در زیر آنها را پوشش خواهیم داد ، به شما امکان دسترسی به این داده ها را می دهند ، دلیل دیگری برای به روزرسانی ویژگی جستجوی سایت داخلی وب سایت شما ارائه می دهد..

اگر تا کنون با ایده های ارسال برای وبلاگ خود تلاش می کنید ، این مزیت می تواند یکی از دلایل تعداد امکان جستجوی سایت در وب سایت شما باشد.

تجربه کاربری بهبود یافته

سرانجام ، امکان جستجوی سایت برای وب سایت شما می تواند تجربه کلی کاربر را بهبود بخشد. نه تنها یک ابزار جستجوگر سایت مؤثر ، نتایج مناسب تری را به شما باز می گرداند ، بلکه افزودن این ویژگی به سایت شما می تواند به جای تعامل با فهرست های پیمایش ، به بخش بازدید کننده شما که ترجیح می دهند جستجو کند ، کمک کند..

افزونه های جستجوی سایت وردپرس رایگان و پریمیوم

اکنون که می دانید چرا باید در مورد به روزرسانی قابلیت جستجوی وب سایت وردپرس خود فکر کنید ، وقت آن است که نگاهی به این موضوع بیندازید. خوشبختانه تعداد انگشت شماری از افزونه های رایگان و تجاری وجود دارد که می توانید برای جستجوی سایت وردپرس خود موثرتر شوید.

Relevanssi

Relevanssi

Relevanssi در هر دو نسخه رایگان و تجاری موجود است و به شما فرصتی می دهد بدون جستجوی پنی ، جستجوی پیشرفته را در سایت وردپرسی خود امتحان کنید. پس از فعال شدن افزونه در سایت شما ، بازدید کنندگان شما زمان آسان تری خواهند یافت تا به دنبال آنچه می گردند – یا حداقل بدانند که تمام تلاش خود را برای ردیابی مطالب مورد نظر خود انجام داده اند..

برخی از ویژگی های این افزونه جستجو عبارتند از: نتایج جستجو بر اساس اهمیت و به جای تاریخ ، تطبیق فازی ، جستجوی اسناد ، جستجوی عبارت و امکان جستجوی نظرات. و اگر تصمیم دارید که به نسخه برتر Relevanssi ارتقا دهید ، می توانید از ویژگی هایی مانند: جستجوی پروفایل کاربر ، پیشنهادات جستجو و وزن گیری محتوا برای تأثیرگذاری بر نتایج جستجو استفاده کنید..

جستجو در همه موارد

جستجو در همه موارد

جستجوی همه گزینه دیگر رایگان است. با این حال ، باید اعتراف کنم که گزینه ای است که از آن استفاده گسترده ای نکرده ام. اگرچه با بیش از 80،000 نصب فعال و امتیاز 4.3 از 5 ستاره ، مطمئناً قابل ذکر است.

با جستجوی هر آنچه در سایت شما نصب شده است ، بازدید کنندگان شما به معنای واقعی کلمه می توانند همه چیز را جستجو کنند. و همچنین پست و صفحه ، این موارد شامل موارد زیر است: گزیده ها ، پیوست ها ، نظرات ، برچسب ها و زمینه های سفارشی. با این حال ، اگرچه تنظیمات افزونه ، به راحتی می توانید موارد را از نتایج حذف کنید و دقیقاً نحوه عملکرد این سایت را پیکربندی کنید.

SearchWP

SearchWP

SearchWP گزینه فقط حق بیمه است. با این حال ، اگر در مورد بهبود قابلیت های جستجوی سایت وردپرس و به دست آوردن تمام پاداش های مرتبط با انجام این کار جدی هستید ، قطعاً باید این افزونه را در نظر بگیرید. من مدتی است که در وبلاگ خود از آن استفاده می کنم و علی رغم سطح نسبتاً کم ترافیکی که دریافت می کند ، آمار جستجو نشان می دهد که به بازدید کنندگان من کمک کرده است در هنگام انجام جستجو ، مطالب مورد نظر خود را پیدا کنند..

پس از نصب SearchWP در سایت خود ، افزونه آماده است ، درست از جعبه. با این حال ، این شامل برخی از تنظیمات بسیار دقیق است که به شما امکان می دهد دقیقاً نحوه عملکرد را پیکربندی کنید. این شامل موارد زیر است: تعیین وزن بعد از وزن ، انتخاب محتوای فهرست بندی شده و موارد دیگر.

این افزونه همچنین شامل یک ویژگی جستجوی زنده است و انجام بازدیدهای شما را برای بازدید کنندگان آسانتر می کند که احتمال بازگشت نتایج مورد نظر را پیدا می کنند. SearchWP توانایی ایندکس کردن فایلهای PDF را که بخشی از سایت شما هستند ، می سازد و این وسیله ای عالی برای شما امکان پذیر است تا بازدید کنندگان خود بتوانند همه چیزهایی را که ارائه می دهید جستجو کنند..

نتیجه

در حالی که ممکن است ترجیح دهید فهرست های منظم از فهرست ها را مرور کنید ، واقعیت این است ، برخی از بازدید کنندگان شما ترجیح می دهند سایت شما را جستجو کنند و به محتوای مورد نظر خود در حال حاضر دسترسی دارند. برای نسلی که با دسترسی فوری به محتوا ایجاد شده است ، توسط موتورهای جستجو مانند Google ، عدم اضافه شدن یک ابزار جستجوی مؤثر به وب سایت وردپرس شما می تواند باعث شود سایت شما منسوخ و غیر کاربر پسند باشد.

خوشبختانه با انتخاب یکی از افزونه های جستجوی رایگان یا پریمیوم موجود برای وردپرس ، می توانید به راحتی امروز این ویژگی را به وب سایت خود اضافه کنید. نظرات شما در مورد جستجوی سایت چیست؟ آیا همه وب سایت ها باید از ابزار جستجوی کاری برخوردار باشند؟ لطفاً نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map