نحوه ساختن یک وب سایت وابسته با استفاده از وردپرس

می خواهی پول بدی؟ البته که انجامش میدی. چه کسی نیست؟ و آیا می دانید بهترین قسمت چیست؟ همانطور که قبلاً در گذشته مشاهده کرده بودید می توانید با استفاده از وردپرس قتل را انجام دهید. امروز ما شما را به یک سایت وابسته می سازیم ، بنابراین می توانید پیش بروید و مقداری مولا درست کنید و خانه های ساحلی ، فراری و آثار خریداری کنید. همه اینها برای شما ، فقط برای این است که بتوانید چیز جدیدی یاد بگیرید و بزرگ زندگی کنید زیرا شایسته آن هستید.


دنیا از آن توست. – اسکارفیس

به طور دقیق تر ، ما با استفاده از بستری که بسیار دوست داریم و از آن گرامی می داریم ، یک سایت بررسی محصول ایجاد خواهیم کرد. به این دلیل است که انواع مختلف سایتهای وابسته وجود دارد که در یک لحظه خواهیم دید. ما شما را مسلح خواهیم کرد. هر ابزار و منبعی را که باید برای تحقق بخشیدن به رویای خود به واقعیت بدست آورید ، به شما می دهیم.

شما با سایت وابسته خود درآمد کسب می کنید ، مشروط بر اینکه آماده باشید تا تلاش لازم را انجام دهید. البته ، شما نمی توانید برای هیچ چیز چیزی بدست آورید. بنابراین در پایان بخش ما را در بخش نظرات عجب کنید. از این طریق ، کمربند ایمنی خود را بگیرید ، پدال به فلز است.

نوع وب سایت های وابسته

با تجارت وابسته به وردپرس خود می توانید چندین مسیر را دنبال کنید. اگرچه من سعی خواهم کرد این پست را به صورت کلی حفظ کنم ، این بخش قصد دارد در انتخاب بهترین وب سایت وابسته برای شما کمک کند. اینجا می رویم.

معاملات روزانه

اگر می توانید با مشاغل محلی معامله کنید تا تخفیف های خوبی را برای کاربران خود بدست آورید ، می توانید در یک کمیسیون بی ثروت کسب کنید. اینترنت با وب سایتهای معاملات روزانه بسیار متنوع است زیرا به راحتی قابل تنظیم است و الگوی تجاری کاملاً ساده است. هرچه معاملات بیشتر در اختیار شما قرار دهید ، کمیسیون وابسته بزرگتر است. شما می توانید برای تکمیل درآمد خود ، تبلیغات را در کنار آن ارائه دهید.

بخش عمده ای از کار مربوط به جمع آوری معاملات از مشاغل و تولید کنندگان است که می توانند تخفیف های بزرگی را فراهم آورند که کاربران را برای خرید چیزهایی که حتی به آنها احتیاج ندارند ، تحریک کند. شما می توانید در هر جایی بین 30 تا 50 درصد از فروش خود را انجام دهید. یک مثال خوب است گروپون,هر چند تن بیشتر وجود دارد.

kupon-معاملات-وردپرس-تم

یک روش آسان برای بدست آوردن سایت کوپن و کار با آسپ با یک موضوع کوپن از پیش طراحی شده مانند تم Kupon WordPress است. این موضوع شامل همه مواردی است که شما برای سایت معاملات روزانه خود نیاز دارید مانند ارسال معاملات اولیه ، گزینه های آسان تم ، شمارش معکوس کوپن ، ادغام اجتماعی و موارد دیگر.

افزونه woocommerce-کوپن-شمارش معکوس

اگر قبلاً موضوعی را که دوست دارید داشته باشید ، ممکن است یک افزونه بهترین شرط بندی شما باشد. کوپن هایی را برای فروشگاه WooCommerce خود با افزونه WooCommerce Coupons Countdown WordPress اضافه کنید. این یک روش سریع و آسان برای اضافه کردن کوپن های سفارشی به هر وب سایت تجارت الکترونیکی WooCommerce است.

کوپن جادویی

می خواهید با یک گزینه رایگان شروع کنید? سحر و جادو کوپن آرشیو مطلب افزونه وردپرس رایگان است که به شما امکان اضافه کردن کوپن های اساسی با یک سیستم پیشخوان کلیک ، لایک و دوست نداشتن و گزینه بارگذاری الگوهای کوپن جدید را می دهد..

سایت های مقایسه قیمت

سایت های مقایسه قیمت معمولاً محصولی و قیمت آن را در فروشگاه های مختلف به شما نشان می دهند. آنها معمولاً بازبینی محصولات ارسال شده توسط کاربران را نشان می دهند ، که باعث می شود بخش عمده ای از محتوای آنها باشد. چگونه یک سایت مقایسه قیمت می تواند درآمد کسب کند؟ هنگامی که یک کاربر بر روی پیوند کلیک کرده و به سایت خرده فروشی مراجعه کند ، کمیسیون کسب می کنید. شما همچنین می توانید فضای تبلیغاتی بفروشید.

wp-مقایسه-قیمت-مقایسه-وردپرس-تم

نظرات خود (و پیوندهای وابسته) را با استفاده از تم مقایسه قیمت وردپرس اضافه کنید. این گزینه بسیار خوبی برای به اشتراک گذاشتن محصولات و خدمات مورد علاقه خود با خوانندگان است که با استفاده از آسان جدول های مقایسه با آرم ها ، تاریخ ها ، قیمت ها و موارد دیگر قابل خواندن هستند..

افزونه برو-قیمت گذاری-مقایسه-جدول

افزونه Go Responsive Pricingive & Compare WordPress برای ایجاد جداول مقایسه فقط برای هر چیزی مناسب است. برای کمک به خوانندگان خود تصمیم بگیرید که کدام گزینه برای آنها بهترین گزینه است ، تصاویر ، فیلم ها ، لیست ویژگی ها ، نمادها و تعداد بیشتری مورد اضافه کنید. جداول قیمت گذاری راه بسیار خوبی برای مقایسه و تقابل پیشنهادات مشابه (مانند میزبانی یا بسته های تم).

woocommerce-համեմատ-محصولات

اگر دو گزینه حق بیمه در بودجه شما نیستند ، WooCommerce با افزونه وردپرس محصولات را مقایسه کنید روشی آسان برای افزودن مقایسه محصولات به فروشگاه WooCommerce شما است.

سایت های نقد محصول

ما امروز در این منطقه درخشان هستیم. سایتهای بررسی محصولات میزبان بررسی های تخصصی درباره محصولاتی است که شما از آنها استفاده کرده اید یا آزمایش کرده اید. همچنین می توانید از نظرات کاربرانی که در گذشته از محصول گفته شده استفاده کرده اند برای غنی سازی مطالب خود استقبال کنید. هنگامی که کاربری که به خرده فروشی مراجعه می کنید یک خرید انجام داده یا هر کار مورد نظر دیگری را انجام می دهد ، شما یک کمیسیون وابسته به دست می آورید.

این نمایش-رتبه بندی-بررسی-وردپرس-تم

موضوع Review WordPress یک موضوع مجله بررسی شیک با گزینه های آسان بررسی برای خوانندگان است تا علاوه بر شما ، رتبه های خود را نیز رها کنند. به این ترتیب بازدید کنندگان سایت شما می توانند در رتبه بندی ها اعتماد به نفس داشته باشند و امیدوارم روی آن لینک های وابسته کلیک کنند.

افزونه taqyeem-ratings-review-plugin

اگر می خواهید نظرات را به سایت فعلی خود اضافه کنید ، افزونه Taqyeem Ratings & Views WordPress را بررسی کنید. به نظر می رسد هیچ کاری از این افزونه رتبه بندی با رنگ های نامحدود ، معیارهای بررسی نامحدود ، قلم های سفارشی و سبک های مرور چندگانه نمی تواند انجام دهد.

wp-product-review

یک گزینه رایگان عالی عالی است افزونه WP Product Review رایگان افزونه وردپرس که دارای گزینه های جامد برای یک افزونه رایگان است. می توانید نمادهای نقد و بررسی سفارشی ، رنگ های قابل تنظیم ، قابلیت های طرفدار و پشتیبانی و حتی عملکردی از قبل لودر را اضافه کنید.

* * *

در پایان روز ، بازاریابی وابسته همه چیز راجع به تبلیغ محصولات شخص دیگری و ایجاد کمیسیون با این کار است. به هر معنی ، این روند خسته کننده از توسعه محصول را از بین می برد ، به این معنی که می توانید سایت خود را به راحتی تنظیم کنید و از چند ماه دیگر درآمد خود را شروع کنید. همچنین این بدان معناست که شما وقت بیشتری برای تمرکز بر توسعه محتوا و بازاریابی دارید.

اگر می خواهید به جای آن یک برنامه وابسته ایجاد کنید ، می دانید برای تبلیغ محصولات خود ، راهنمای ما را به بهترین افزونه های برنامه وابسته بررسی کنید.

چرا از وردپرس استفاده می کنیم

بدیهی است که وردپرس زیبا است ، اما دلایل بسیاری دیگر وجود دارد که حتی مارک های بزرگ از WordPress استفاده و عاشق آن هستند. ما فقط به برخی از دلایلی که چرا شما باید از WordPress استفاده کنید برای تأمین انرژی وب سایت وابسته خود استفاده خواهیم کرد.

آسان و متنوع

برای مبتدیان ، وردپرس تنظیم ، یادگیری و استفاده آسان است. در حالی که مهارت های برنامه نویسی می تواند یک بار مفید واقع شود ، برای ساختن یک وب سایت وابسته با وردپرس نیازی به دانش برنامه نویسی ندارید. شما فقط به تم و افزونه های درست وردپرس نیاز دارید و تنظیم شده است. علاوه بر این ، تم های WordPress ، افزونه ها ، افزونه ها ، اسکریپت ها و برنامه های افزودنی ، به راحتی در دسترس وردپرس ، پلتفرم همه کاره را ایجاد می کنند..

موتور جستجو دوستانه

وردپرس موتور جستجوگر است ، ساخته شده با کد تمیز و مطابق با بهترین استانداردهای وب – همه به معنی جذاب موتورهای جستجو است. منظورم این است که گوگل و لایک ها وبلاگ های وردپرس را دوست دارند و اگر بتوانید یک بخش وبلاگ را در سایت بررسی خود ادغام کنید ، می توانید به راحتی رتبه های بهتری کسب کرده و تبدیل ها را تقویت کنید.

یک وبلاگ ارزشمند همچنین اعتماد به نفس کاربران را تقویت می کند ، دقیقاً کیفیتی که برای ادامه ، پیشرفت و پیشرفت کمیسیون ها لازم دارید. با ارسال سایت خود به Google و استفاده از افزونه هایی از این دست ، می توانید SEO خود را بیشتر تقویت کنید SEO SEO.

تبلیغات را به راحتی ادغام کنید

با استفاده از ابزارک ها ، می توانید به راحتی تبلیغات را در سایت وابسته به وردپرس ادغام کنید و پتانسیل درآمد خود را به حداکثر برساند. فقط تبلیغات کد HTML را درون آن قرار دهید متن ویجت را نصب کرده و در هر کجا بسته به موضوع خود قرار دهید. برخی از مضامین دارای قسمت های تبلیغاتی تخصصی در قسمت های دیگر در عنوان هستند.

پشتیبانی عالی

تعداد کمی (در صورت وجود) سیستم های مدیریت محتوا از نظر جامعه می توانند با وردپرس مقایسه کنند. وردپرس در اطراف خود جامعه بسیار خوبی دارد. این انجمن منبع بزرگی از پشتیبانی رایگان و خوشبختانه شما در ساختن مشاغل وابسته خود به شما خواهد بود.

از میان وبلاگ نویسان ، مشاوران ، همکاران مشارکت کننده ، توسعه دهندگان و کارشناسان در میان دیگران ، بهترین پشتیبانی را خواهید داشت که تا به حال می توانید در رویای خود داشته باشید.

با این کار ، بیایید شما را با استفاده از WordPress یک وب سایت وابسته ایجاد کنیم. اول چیزهایی که اول نیاز دارید?

آنچه شما نیاز دارید

میزبان مهاجرت به-جدید-وردپرس

 • بهترین هاستینگ وردپرس – سایت وابسته شما برای تجربه خوب کاربر باید خیلی سریع باشد. شما به تکرار نیاز به خرابی ندارید و قطعاً نمی خواهید سایت خود را به یک هکر از دست دهید. علاوه بر این ، به منابع کافی سرور برای رشد سایت شما نیاز دارید. نحوه انتخاب بهترین هاستینگ وردپرس دارای پشتی شماست. اگر به رفع سریع نیاز دارید ، WPEngine را در بین این بهترین هاست های دیگر وردپرس توصیه می کنیم.
 • نام دامنه – آن را کوتاه (حداکثر 3 کلمه) و به یاد ماندنی کنید. به آینده بزرگ فکر کنید. اگر می توانید آن را خوشبو کنید ، فقط از این حالت سبقت نگیرید. خلاق شوید و وقتی آماده شدید ، تمام دامنه های من را از Namecheap خریداری می کنم.
 • موضوع عالی وردپرس – با یک موضوع همه کاره و ترجیحاً چند منظوره بروید که باعث می شود نظرات شما برجسته شود. اگر به موضوع Total WordPress فکر می کنید ، در مسیر درست قرار دارید.
 • طاقچه – مطلبی را که علاقه مند به آن هستید یا دانش دارید انتخاب کنید. شما وقت زیادی را در این مکان خواهید گذراند بنابراین بهتر است لذت بخش باشد. شما محصولات در این طاقچه را تبلیغ می کنید ، و بچه هایی که می خواهید برای قدردانی از اشتیاق به آنها بفروشید.
 • مطالب کافی عالی – واقعاً محتوای کافی چیست؟ نظرات و مطالب وبلاگ را به طور مداوم و بدون شکست منتشر کنید. [آسانتر گفت:
 • صبر – این یک فضیلت است

نحوه ایجاد یک وب سایت وابسته با استفاده از وردپرس

اجازه دهید در حقیقت آن سایت وابسته را که از اولین پاراگراف در مورد آن دزدی می کنیم ، بسازید. بیایید با بارزترین نکته شروع کنیم.

1. راه اندازی یک سایت وابسته به وردپرس

راه اندازی یک سایت وابسته درست مانند راه اندازی یک سایت معمولی وردپرس است. از آنجایی که شما نیاز دارید که کاربران خود به نظرات شما اعتماد کنند تا بتوانید کمیسیون آنها را بدست آورید ، باید کمی فکر و زمان خود را در سایت بررسی محصول خود قرار دهید. شما به راحتی نمی توانید یک سایت را به صورت ناخوشایند به هم بزنید و انتظار پیروزی را دارید.

فرقی نمی کند محصولاتی را که بررسی و تبلیغ می کنید ، وردپرس دارای طیف گسترده ای از مضامین و افزونه ها است که به شما کمک می کند در هر زمان دیگری یک سایت نقد و بررسی حرفه ای بسازید. و از آنجا که تم های وردپرس به راحتی قابل تنظیم هستند ، حتی لازم نیست با یک موضوع تخصصی به سبک بررسی بروید ، اگرچه این یک جهش بزرگ در جهت صحیح است.

گذشته از این ، راه اندازی سایت بررسی شما شامل انتخاب میزبانی مناسب وردپرس ، نصب و همچنین پیکربندی وردپرس ، مضامین و افزونه ها است. به سادگی A ، B ، C.

نصب وردپرس کار آسانی است. بسیاری از میزبان وب نصب کننده های یک کلیک را ارائه می دهند که شغل شما را سعادتمند می سازد. پیش بروید و میزبانی bonafide را از لیست خوب میزبان وب خریداری کنید و وردپرس را در دامنه خود نصب کنید. یک مضمون اضافه کنید (مانند Total یا یک موضوع رایگان) و افزونه های خود را تنظیم کنید (درباره این موضوع در یک لحظه).

چند موضوع عالی بررسی وردپرس در آنجا وجود دارد ، بنابراین عقب نمانید. احساس راحتی کنید تا با راهکاری که برای شما مفید است راه بروید. ما نمونه های فوق العاده ای را در بالا به اشتراک گذاشته ایم ، اما واقعاً هزاران نفر دیگر در سراسر وب وجود دارند. پس از نصب سایت وردپرس ، زمان آن رسیده است که محتوای جذاب را شروع کنید. اما اول ، چند اشاره گر.

2. محصولات و شرکای وابسته خود را به طور خردمندانه انتخاب کنید

اگر قلب شما در آن است ، هیچ مشکلی در تبلیغ محصولات ارزان قیمت نیست. تنها افت منفی این است که شما باید افراد بیشتری را تبدیل کنید تا بتوانید درآمد قابل توجهی از سرمایه گذاری شرکت خود داشته باشید.

به این فکر کنید ، اگر 10٪ از هر 10 دلار فروش خود را می گیرید ، باید 1000 نفر را تبدیل کنید تا 1000 دلار در ماه انجام دهید. اگر از طرف دیگر ، 10 درصد از هر 1000 دلار فروش را بدست آورید ، فقط 10 دلار برای تبدیل 1000 دلار در ماه نیاز دارید. ببینید من کجا می روم با این?

همان مورد برای شرکای وابسته برنامه های آکا برای شما پیش می رود. من یک برنامه وابسته را پیشنهاد می کنم که مثلاً 10٪ از فروش را به نفع بچه هایی ارائه می دهد که 50٪ آنها را حفظ کنند و سایر عوامل از جمله قیمت ، ثابت را حفظ کنند..

آیا می خواهید دوربین ها را از طریق وبلاگ و سایت مرور عکاسی خود تبلیغ کنید؟ ابتدا تعدادی از فروشندگان دوربین را بررسی کنید و تنها بهترین برنامه های وابسته را انتخاب کنید. آیا شرایط آنها مطلوب است؟ آیا پرداخت آن به اندازه کافی بزرگ است تا بتواند مشاغل وابسته خود را حفظ کند؟ آیا آنها طیف گسترده ای از محصولات را ارائه می دهند؟ آیا در بازار شهرت خوبی دارند؟ آیا برنامه وابسته آنها موفقیت آمیز است؟ چگونه با وابستگان موجود خود رفتار می کنند؟ اینها فقط برخی از عواملی است که باید در هنگام انتخاب محصولات و شرکای تبلیغی به آنها توجه کنید.

به یاد داشته باشید اگر فقط محصولات شیرین را برای شیر دادن به کمیسیون از کاربران خود تبلیغ می کنید ، تصویر برند شما تحمل تحمل شما خواهد شد. شما سریعتر از آنکه بتوانید یکی از آنها را ایجاد کنید ، از یک تجارت خارج خواهید شد.

بدیهی است ، و ما قبلاً به این موضوع اشاره کرده ایم ، باید اشتیاق خود را دنبال کنید ، به خصوص اگر خودتان در حال نوشتن مطالب باشید. در صورت نیاز به یادآوری ، برای افرادی که به کالاهایی که تبلیغ می کنید علاقه مند هستید – می نویسید – سایر علاقه مندان به طرحی که Shaun Quarton آن را مطرح می کند. اگر علاقه مند به کالاهایی نیستید که تبلیغ می کنید بلکه به دلیل اینکه طاقچه سودآور است ، علاقه زیادی به آن ندارید. علاقه مندان “…مستقیماً از طریق محتوای بی فایده و بدون تحرک مشاهده می شود.”

هنوز هم بر روی این شغل و اشتیاق و محتوا ، محصولاتی که در نهایت تبلیغ می کنید باید با محتوای شما پیوند برقرار کنند. شما به سادگی نمی توانید در مورد مجموعه های تلویزیونی صحبت کنید و سپس چرخش کنید و کود را تبلیغ کنید. این یک نفرت در دنیای بازاریابی محتوا است.

در حال حرکت ، موارد مشترکی را که هر زمان مشترک به دکمه تمدید ضربه می زند ، کمیسیون های عود را فراموش نکنید. آنها می توانند منبع بزرگی برای تکرار درآمد منفعل باشند که برای تنظیم نیاز به تلاش کمی دارد.

3. مقدار زیادی از محتوای با کیفیت بالا اضافه کنید

تایپ لپ تاپ-وبلاگ نویس

محتوا است ، و احتمالاً قبلاً آن را میلیون بار شنیده اید, پادشاه. شما می توانید جهنم را از سایت بررسی خود مانند فروشگاه کنید مردان دیوانه, اما اگر آن نوع محتوایی را ندارید که باعث شود کاربران بتوانند روی پیوندها کلیک کنند ، و در حقیقت شما به هیچ جا نمی روید.

در نحوه هدایت ترافیک بیشتر به سایت وردپرس خود ، بحث کردیم که چرا کیفیت بالا از اهمیت بالایی برخوردار است. این که آیا شما در حال نوشتن نظرات یا پست های وبلاگ هستید ، باید محتوای شما از بالاترین کالیبر – یا حداقل بهتر از رقبای شما باشد. شما باید به دنبال اضافه کردن ارزش به فرایند تصمیم گیری کاربر باشید.

محتوای شما باید تمام پاسخ هایی را که خواننده برای خرید آن نیاز دارد فراهم کند. به آنچه رقابت شما انجام می دهد نگاه کنید و یک مایل دیگر بروید. سایت وابسته شما باید آخرین منابعی باشد که خریدار قبل از هزینه سبز از آن بازدید می کند.

تحقیقات کلمات کلیدی خود را انجام دهید تا مشخص شود کاربران به دنبال چه چیزی هستند. از مطالب خود برای پرداختن به نقاط درد کاربر استفاده کنید ، و خودتان پایه و اساس یک تجارت پایدار را دارید. از این گذشته ، شما فقط وقتی مشکلی را برای کاربران خود حل می کنید درآمد کسب می کنید. و با داشتن یک سایت وابسته ، شما به سادگی به آنها نشان می دهید که چرا کالای مورد نظر شما راه‌حل مورد نیاز شما است. نمی توان راحت تر از این کار کرد.

نکته حرفه ای: محتوای با کیفیت (با ارزش ، مرتبط ، تازه) به خوانندگان شما اعتماد می کند.

محتوای خود را تازه نگه دارید زیرا – بی اعتبار فقط بد است. به دنبال دنبال کردن روند ، در طاقچه خود را پیگیری کنید و همیشه موج می روید. آیا معاملات پیشنهادی برای تعطیلات وجود دارد؟ خبرهای عالی مرکز محور که می توانند یک پست عالی در وبلاگ ایجاد کنند؟ به آن ضربه بزنید و از رقابت جلو بروید. ابزاری مانند Google Alerts و Google Trends در میان دیگران می تواند در این تلاش مفید باشد.

تعداد زیادی محتوا اضافه کنید – ده پست وبلاگ و پنج بررسی شما سفری به دیزنی لند نمی خرند. شما به ترافیک زیاد و رتبه بندی SEO بهتر نیاز دارید و تنها راه برای بدست آوردن هر دو ، انتشار مطالب با کیفیت بالا به طور مداوم است. توجه: هرچه محتوا بیشتر باشد ، فرصتهای بیشتری برای قرار دادن پیوندهای وابسته خود خواهید داشت. درست است ، می توانید پیوندهای خود را در پست های وبلاگ ، صفحات ، بررسی ها ، مطالعات موردی ، مصاحبه ها ، پادکست ها و فیلم ها در میان دیگران قرار دهید.

به طور کلی ، شما باید تلاش کنید تا نظرات ارائه شده حرفه ای را منتشر کنید. فشار محتوای با کیفیت را به طور مداوم فشار دهید. به هر حال ، فراموش نکنید که تمام این جزئیات را در برنامه کاری خود قرار دهید. با عرض پوزش ، من این را قبلاً ذکر نکردم. شما به یک برنامه کاری نیاز دارید. هر تجارت نیاز به یک استراتژی دارد.

4- وب سایت وابسته وردپرس خود را تبلیغ کنید

در کنار انتشار محتوای با کیفیت بالا ، شما باید در تبلیغ سایت خود یک تلاش آگاهانه داشته باشید. برای جذب بازدید کننده ، تمام تلاش خود را انجام دهید ، فقط اطمینان حاصل کنید که تاکتیک های شما مشروع است یا از امثال گوگل عصبانی خواهید شد و از بدی برخوردار می شوید. سایت خود را هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین تبلیغ کنید – جهنم را از آن بیرون کنید. در اینجا نحوه هدایت ترافیک بیشتر به سایت وردپرس برای شروع کار آمده است.

5. عملکرد خود را نظارت کنید

حتی با بهترین برنامه ، در هنگام ایجاد مشاغل وابسته وردپرس خود باید انعطاف پذیر و متناسب با آن باشید. شما قبل از زدن طلا به طور مداوم تکامل می یابید. قبل از پیدا کردن فرمول مناسب ، باید چند بار تاکتیک و استراتژی را تغییر دهید. اجتناب ناپذیر است.

به این ترتیب ، شما باید عملکرد سایت خود را نظارت و مدیریت کنید. شما باید با انواع مختلف محتوا آزمایش کنید و محصولاتی را که عملکرد ضعیفی دارند حذف کنید. ابزاری مانند اهورف و تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل در بین دیگران بینش زیادی در مورد تجارت خود به شما ارائه می دهد.

ابزار و منابع برای سایت بررسی وردپرس شما

ابزاری که در پایان از آنها برای ساختن سایت وابسته به وردپرس استفاده می کنید کاملاً به نیازهای تجاری شما بستگی دارد. با این حال ، لیستی از ابزارهای کلی گرا به شما برای ساخت سایت وابسته بزرگ بعدی که به آنها نیاز دارید وجود دارد:

 • iThemes Security – امنیت خود را ده برابر تقویت کنید. همچنین از HTTPS استفاده کنید. اقدامات امنیتی دیگر وردپرس را بخوانید
 • راه حل های پشتیبان گیری WordPress – به شما آرامش می بخشد که می دانید اگر چیزی اشتباه پیش برود می توانید سایت خود را به راحتی بازیابی کنید
 • SEO SEO – به نظر من بهترین افزونه SEO WordPress SEO
 • Google Analytics برای وردپرس – شما باید آمار خود را پیگیری کنید تا بتوانید پیشرفت هایی داشته باشید
 • خداحافظ کاپچا – قبل از بررسی نظرات خود ، ربات های اسپم را به صورت خودکار بگیرید. بدون captcha تحریک کننده نیز!
 • آکیسمت – این یک افزونه محبوب و قدرتمند برای مبارزه با اسپم است
 • بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی برای وردپرس
 • پیوند زیبا زیرا باید پیوندهای وابسته برون مرزی را کوتاه و پنهان کنید
 • بررسی WP – پست ها و خلاصه ها را بررسی کنید
 • AzonPress – سلام به شرکت های وابسته آمازون
 • W3 حافظه نهان Total – سرعت سایت امروزه یک عامل رتبه بندی گوگل است. شرکت وردپرس شما باید خیلی سریع بارگیری شود ، بنابراین از قبل به افزونه caching بگویید

برنامه های وابسته محبوب

افکار نهایی

ساختن یک سایت وابسته وردپرس سودآور و وقت می کشد ، بنابراین انتظار نداشته باشید که یک شبه یک قتل را انجام دهید. این یک طرح سریع ثروتمند نیست ، این یک سرمایه گذاری است که از تمام حقوقی که در اختیار دارید بهره مند می شود.

در کل ، ساختن یک سایت وابسته به وردپرس و تبدیل سود سالم قابل انجام است. بسیاری از سایت های اینترنتی به کمیسیون ها وابسته و رونق دارند ، بله ، این یک مدل تجاری مناسب است. فقط کافی است کارت های خود را درست بازی کرده و کمی صبر کنید. یک کوسه شوید و منابع خود را عاقلانه سرمایه گذاری کنید. تا دفعه دیگر ، به یاد داشته باشید که اسپارینگ آموزش است. موفقیت شما اینجاست: تشویق!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map