چگونه مخاطبان خود را رشد داده و محصولات خود را با رقابت برای وردپرس تبلیغ کنید

مخاطبان خود را با رقابت برای WordPress پرورش دهید

اجرای مسابقه در وب سایت وردپرس شما می تواند بسیار ارزشمند باشد ، اما همچنین می تواند کار سختی باشد. در صورت برنامه ریزی و اجرای صحیح ، می تواند به رشد مخاطبان شما ، افزایش آگاهی از برند و کمک به تبلیغ و فروش محصولات شما کمک کند.


اما قبل از برگزاری مسابقه چه مواردی را باید در نظر بگیرید و کدام نوع رقابت مناسب ترین پروژه شماست؟ در این مقاله ، ما به برخی از انواع مختلف مسابقه هایی که می توانید اجرا کنید و همچنین بهترین افزونه های رقابت وردپرس که باعث افزایش مخاطبان شما می شود نگاهی می اندازیم..

مزایای اجرای یک مسابقه وردپرس

رقابت وردپرس

اجرای یک رقابت باعث ایجاد هیجان و تعامل بین جامعه وب سایت شما می شود. جوایز نباید زیاد باشند اما به درستی انجام می شود ، می تواند پاداش کسب و کار شما باشد.

جمع آوری آدرس های ایمیل

مسابقات یک راه عالی برای جمع آوری آدرس های ایمیل است و یکی از معدود مواردی است که مردم از همکاری با آنها خوشحال می شوند. مردم عاشق مسابقات سرگرم کننده و بیشتر از آن هستند که عاشق آزادگی هستند. دادن یک آدرس ایمیل برای دسترسی به امکان برنده شدن در یک جایزه ، قیمت اندکی برای پرداخت آن است. در همین حال ، لیست پستی سایت شما رشد می کند و رشد می کند.

در حال رشد مخاطبان خود

نتیجه بارز یک رقابت این است که شما می توانید به مخاطبان گسترده تری دسترسی پیدا کنید ، به خصوص اگر بیشترین استفاده را از کانال های رسانه های اجتماعی خود داشته باشید. هرچه افراد بیشتر درگیر مسابقه شما ، بحث و تبادل نظر آن با دوستان خود بصورت آنلاین شوند ، وب سایت شما شروع به پرورش و رسیدن به مخاطبان جدید می کند.

بهبود حضور رسانه های اجتماعی شما

مسابقات یک روش محبوب برای بهبود حضور در رسانه های اجتماعی شما هستند. رقابت های خود را از طریق حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید یا آنها را اجرا کنید ، اشتراک ها ، پسندیدن ها و دنبال کنندگان شما به سرعت افزایش می یابد. این باعث افزایش مخاطبان شما در رسانه های اجتماعی می شود و اگر در مورد آن باهوش هستید ، به افزایش ترافیک سایت خود کمک خواهید کرد.

افزایش آگاهی از برند

بازاریابی رسانه های اجتماعی و همچنین دستیابی به مخاطبان گسترده تری از طریق برگزاری مسابقه کمک زیادی به افزایش آگاهی از برند می کند. هیجان در مورد رقابت شما و رسیدن به نتیجه به مصرف کنندگان جدید که ممکن است رخ دهد به افزایش آگاهی عمومی در مورد برند شما کمک می کند. همراه با آن ، خود رقابت و تعامل در اطراف آن به شما کمک می کند تا شما را به عنوان یک برند جدی و یک مرجع واقعی در صنعت خود جای دهید..

تبلیغ محصولات شما

رقابت ها همچنین راهی چشمگیر برای تبلیغ محصولات شما هستند ، به خصوص اگر براساس یکی از محصولات خود رقابت برقرار کنید. این می تواند با استفاده از محصول شما به عنوان یک جایزه ، از مردم بخواهد در مورد یک محصول خاص اظهار نظر کنند ، یا عکس هایی را نشان دهند که یکی از محصولات شما را نشان می دهد. به بازدید کنندگان و مشتریان خود اجازه دهید محصولات خود را از طریق مسابقات ، به اشتراک گذاری تصاویر و گفتگو درباره آنها با مخاطبان گسترده تر ، محصولات شما را به بازار عرضه کنند.

تمام نکات فوق در نهایت باید منجر به افزایش ترافیک سایت شما و فروش بیشتر یا منجر شود. با این وجود ، این امر فقط درصورتی صحیح خواهد بود که شما از طریق مسابقه فکر کرده باشید و نوع مناسب مسابقه را برای سایت و مخاطبان خود انتخاب کنید.

چیزهایی که باید در نظر بگیرید قبل از شروع مسابقه

WordPress-Winner-Dollarphotoclub_105863212

وقتی تصمیم گرفتید که رقابت وب سایت وردپرس خود را انجام دهید ، فقط برنامه و استراتژی مشخصی وارد آن نشوید. قبل از شروع کار نکات کلیدی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

هدف از مسابقه چیست؟?

با اجرای دقیق مسابقه وردپرس به آنچه می خواهید برسید ، فکر کنید. چه کسی را هدف قرار می دهید و به تبع آن چه نوع مسابقه ای را باید اجرا کنید؟ آیا می خواهید مخاطبان خود را رشد دهید ، لیست پستی خود را افزایش داده ، محصولات خود را تبلیغ کنید یا چیز دیگری؟ به یاد داشته باشید ، در دراز مدت ، می توانید بیش از یک رقابت وردپرس را اجرا کنید ، بنابراین فقط یک یا دو هدف را برای اولین مسابقه برای سایت خود انتخاب کنید..

مخاطب هدف کیست?

اگر می خواهید رقابت شما برای دستیابی به اهداف خود باشد ، مخاطبان هدف خود را شناسایی کنید. شما می خواهید این مسابقه نوع افرادی را که به احتمال زیاد مشتری ، مشتری یا مشترک می شوند جذب کنید ، نه افرادی که عاشق مسابقات هستند اما هیچ علاقه ای به طاقچه شما ندارند.

جایزه مسابقه شما در اینجا مهم است. نیازی به گران بودن نیست بلکه مهم این است که باید با مخاطب مورد نظر خود طنین انداز شود و یا به محصولات یا صنعت شما مرتبط باشد. این به جذب مشتری مناسب کمک می کند.

چه نوع از رقابت وردپرس را اجرا خواهید کرد?

نوع رقابتی که شما برای اجرا انتخاب می کنید باید به جذب کادر مناسب برای جذب مخاطب مناسب و تحقق اهداف مسابقه کمک کند. به نوع رقابتی فکر کنید که مخاطبان هدف شما علاقه مند به آن شوند. به عنوان مثال ، در ابتدایی ترین سطح ، عکاسان ، مسابقه عکاسی را برگزار می کنند. اما اگر هدف شما جمع آوری آدرس ایمیل است ، اطمینان حاصل کنید که این پیش شرط ورود به مسابقه است.

انواع مختلفی از مسابقات که می توانید اجرا کنید

در اینجا انواع مختلفی از مسابقات وجود دارد که می توانستید آنها را اجرا کنید ، همچنین برخی از بهترین افزونه های رقابت وردپرس که می توانند به شما در مدیریت آنها کمک کنند.

توجه داشته باشید: حتماً درمورد قوانین مربوط به اقلام و قرعه‌کشی در کشور ، ایالت ، مشیت ، شهرستان ، شهر و غیره خود تحقیق کنید. در بعضی موارد ممکن است محدودیت سنی ، فرم مالیاتی یا سایر قوانین و الزاماتی وجود داشته باشد که وظیفه شما را دنبال کنید.

مسابقه عکس

افزونه مسابقه وردپرس

کاملاً مشهور است که مردم بیشتر از متن با تصاویر درگیر می شوند تا متن. پس چرا از این مزیت استفاده نمی کنیم و مسابقه عکس برگزار می کنیم؟ به اشتراک گذاری تصاویر در یک رقابت می تواند راهی عالی برای تبلیغ محصولات شما باشد ، زیرا رقابت می تواند ارسال تصویری از یکی از محصولات شما در حال استفاده یا لذت بردن باشد. برای افزایش تعامل در سایت خود می توانید از مردم بخواهید که برای تعیین برنده ، بر روی تصاویر رای دهند.

Photo Content Plugin یک افزونه برتر مسابقه وردپرس است. این امکان را برای شما فراهم می کند که یک مسابقه عکاسی را در سایت وردپرسی خود برپا کنید و گزینه های متنوعی را ارائه می دهید تا بتوانید متناسب با نیاز خود این مسابقه را تهیه کنید. این آرای شما را طولانی می کند و برنده را برای شما مشخص می کند ، و تمام مشکلات را از سازماندهی و اجرای مسابقه بصورت آنلاین با وردپرس می گیرد..

مسابقه نظرات وردپرس

پلاگین برنده Giveaway را انتخاب کنید

اگر می خواهید رقابتی ایجاد کنید که هیجان ، بحث و تعامل را در بین انجمن وب سایت شما تشویق کند ، باید افزونه وردپرس رایگان را نصب و اجرا کنید برنده جایزه را انتخاب کنید. این افزونه به شما امکان می دهد مسابقه ای را در سایت خود اجرا کنید که مبتنی بر افرادی است که در مورد پست وبلاگ اظهار نظر می کنند.

به سادگی انتخاب کنید که کدام پست وبلاگ را می خواهید در مورد مردم بحث کنید و سپس فرصتی برای برنده شدن انتخاب کنید که بصورت تصادفی توسط افزونه انتخاب شده است ، برای هر کسی که نظر خود را انتخاب کند. این نوع مسابقه گفتمان را در سایت شما ترغیب می کند و جامعه تعاملی قوی ایجاد می کند.

اشتراک مسابقه در رسانه های اجتماعی

مسابقات اجتماعی Wishpond

یک راه چشمگیر برای تشویق مردم به ایجاد آگاهی از برند و کسب پیروان جدید ، اجرای مسابقه اشتراکی در رسانه های اجتماعی است. این شامل ایجاد نوعی تصویر یا متن و درخواست از افراد برای به اشتراک گذاشتن و دوست داشتن آن ، برای پیروزی در این فرصت است.

مسابقات اجتماعی Wishpond یک افزونه عالی رایگان برای وردپرس است که شما را قادر می سازد مسابقه اشتراک گذاری را در فیس بوک و توییتر تنظیم کنید. این مسابقه را برای شما اجرا می کند و نظارت می کند و حتی برنده را بطور تصادفی انتخاب می کند.

به یک مسابقه دوستانه مراجعه کنید

پلاگین مسابقه وردپرس Invitebox

InviteBox یک افزونه حق بیمه ارجاع به یک دوست وردپرس است که امکان اجرای مسابقات ارجاع را فراهم می کند. اما این کار با یک آزمایش 14 روزه رایگان انجام می شود (که می توانید برای راه اندازی یک وب سایت جدید به شما کمک کند ، سپس بعدا از افزونه های مختلف مسابقه استفاده کنید).

با تنظیم یک کمپین ارجاع با InviteBox شما می توانید با پاداش دادن به کسانی که به دوستانشان مراجعه می کنند ، رقابت خود را اجرا کنید. اگر شانس کسب جایزه را داشته باشید ، مردم معمولاً از مراجعه به یک دوست خوشحال می شوند. در این میان ، سایت شما از ارتقاء و اشتراک مشاغل شما با مخاطبان جدید سود می برد.

مسابقه ویدیویی

مسابقه ویدئویی وردپرس Pugin

فیلم های آنلاین چیزی است که همه افراد در حال حاضر به آن علاقه مند هستند ، بنابراین سعی کنید با آن ضربه بزنید. WordPress Plugin Video Contest یک افزونه برتر رقابت است که به تنظیم و مدیریت یک مسابقه ویدیویی برای شما کمک می کند. از طریق مسابقات ویدیویی ، می توانید برند و محصولات خود را تبلیغ کنید. امیدوارم مردم در این رقابت ها و فیلم ها در رسانه های اجتماعی نیز به اشتراک بگذارند و به رشد مخاطبان شما کمک کنند.

قرعه کشی WooCommerce

قرعه کشی WooCommerce

یا شما می توانید یک قرعه کشی با مد قدیمی اجرا کنید. WooCommerce Lottery به شما امکان می دهد تا با استفاده از قدرت WooCommerce قرعه کشی های وردپرسی خود را اجرا کنید.

پس از نصب ، می توانید قرعه کشی را به همان روشی که می توانید صفحه محصول دیگری WooCommerce ایجاد کنید ، ایجاد کنید. می توانید برای هر بلیط یک برچسب قیمت تعیین کنید ، که کاربران با استفاده از هرکدام از دروازه های پرداخت تأیید شده WooCommerce که در وب سایت خود نصب کرده اید پرداخت می کنند..

همچنین می توانید تمام جزئیات مهم برای هر قرعه کشی را کنترل کنید. این شامل زمان شروع / پایان ، حداکثر تعداد بلیط برای هر کاربر و تعداد برندگان است. همچنین می توانید حداکثر تعداد بلیط بلیت موجود را مشخص کنید. برای دامن زدن به هیجان اضافی ، حتی طیف وسیعی از ابزارک های متحرک وجود دارد که در قرعه کشی بعدی حساب می شوند.

هنگامی که زمان پایان قرعه کشی بازدید می کند ، افزونه همچنین به کلیه موارد پشت صحنه ، از جمله انتخاب بلیط های برنده به طور تصادفی ، مراقبت خواهد کرد. پس از قرعه کشی ، WooCommerce Lottery همچنین اعلان های ایمیل را به برنده / ها ارسال می کند – و در صورت تمایل ، به کسانی که برنده نشده اند.

در حالی که شما نمی توانید از این افزونه برای قرعه کشی های نقدی استفاده کنید ، می توان از آن برای اهدا جوایز جالب استفاده کرد – به عنوان مثال محصولاتی که در فروشگاه تجارت الکترونیکی شما موجود است.


البته انواع خدمات و پلاگین های مسابقه ای بسیار بیشتری وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید ، اما موارد ذکر شده در این مقاله قطعاً مکان خوبی برای شروع هستند. درباره نوع وب سایت یا تجارت خود ، مخاطبی که می خواهید جذب کنید و از همه مهم تر آنچه می خواهید از طریق رقابت خود به دست آورید ، با دقت فکر کنید. سپس نوع مسابقه را بر این اساس انتخاب کنید. موفق باشید!

چگونه می توانید از مسابقات برای تبلیغ و رشد وب سایت خود استفاده کنید? لطفا نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map