چگونه سایتهای وردپرسی خود را دوستانه تر کنیم

هنگامی که قبل از نشستن و کار کردن در یک سایت جدید در حالت ایجاد ایده هستید ، کمی گم شدن آسان است. از این گذشته ، با یک میلیون فرصت مختلف روبرو هستید و همه آنها بسیار جذاب به نظر می رسند. پرتاب همه چیز و سینک آشپزخانه به یک سایت وسوسه انگیز است فقط به این دلیل که می توانید. و در حالی که هیچ مشکلی با آن در سایت محلی شما برای انجام آزمایشات وجود ندارد ، احتمالاً روش مناسبی برای سایتهای مشتری نیست.


اگر چیزی در مورد قابلیت استفاده وب آموخته ام ، قطعاً این کمتر است. و اگر می خواهید بازدید کنندگان را در سایت خود نگه دارید ، باید از همان ابتدا درباره تجربه کاربر نهایی فکر کنید. این بدان معناست که وقتی مفهوم سایت و طرح اولیه سایت را ارائه می دهید ، برگردید. تجربه کاربر چیزی است که به طور مستقیم بر نحوه تعامل بازدید کنندگان با سایت شما تأثیر می گذارد و تا حد زیادی مشخص می کند که آیا آنها به اندازه کافی طولانی برای تبدیل شدن به آن می چرخند یا نه. در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید در مراحل طراحی و توسعه از تمرکز خود بر تجربه کاربر اطمینان داشته باشید.

در مورد ترجیحات سایت خود فکر کنید

هرچند که هر مشتری که شما دریافت می کنید دقیقاً مانند گذشته فکر نمی کند ، می تواند هنگام فکر کردن در مورد طراحی سایت ، ترجیحات شخصی را از آن خود کند. از همه اینها ، شما چه احساسی دارید هنگام مراجعه به سایت ، نقش مهمی در نحوه دریافت محتوای آن بازی می کنید. همین مورد برای بازدید کنندگان سایت ایده آل شما نیز پیش می رود. چند ترجیح جهانی شامل موارد زیر است:

متن قابل اسکن

حتی اگر حرف های زیادی برای گفتن داشته باشید ، بد نیست که بار بازدید کنندگان را با یک متن متن بارگیری کنید. حداقل ، بلوک های متراکم از آن نیست. متن لازم است اسکن شود ، دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد: پاراگراف های کوتاه ، زیرنویس ها و لیست های زیاد و استفاده از تصاویر در هر صفحه. این بخش بلوک هایی از متن را شکسته است که در غیر این صورت می تواند بازدیدکنندگان را لکه دار کند.

فضای سفید

من یک بار آن را گفتم و دوباره آن را خواهم گفت: کمتر بیشتر است. ساختن یک سایت کاربر پسند به معنای فکر کردن در مورد طراحی کلی آن است و شامل جایی است که شما تصمیم می گیرید نه برای قرار دادن موارد فضای سالم فضای سفید در اطراف متن و تصاویر ، اتاق تنفس را به بازدید کنندگان شما می دهد. همچنین به آنها اجازه می دهد تا آنچه را که می بینند پردازش کنند و محتوا را “اسکن تر” کنند.

انتخاب قلم

google-font-wordpress

من این یکی را ساده و ساده نگه خواهم داشت: از قلم هایی که خواندن آنها دشوار است استفاده نکنید. از نشانه های فرفری و فیلم نامه پرش کنید. به قلمهای ساده که بطور کلی در همه نوع مرورگر شناخته می شوند ، بچسبانید. و اگر می خواهید خوب و مطمئن شوید که بازدید کنندگان شما بهترین تجربه ممکن را دارند ، فونت های Google را در سایت خود ادغام کنید. این به راحتی از طریق انجام می شود WP قلم های Google افزونه.

پیوندهای قابل شناسایی (و کار)

به اندازه کافی ساده: اطمینان حاصل کنید که پیوندهای موجود در بدن شما و جاهای دیگر به راحتی قابل مشاهده است. آنها باید حداقل یا رنگی متفاوت از متن بدن را مورد تأکید قرار دهند. به همین ترتیب ، مطمئن شوید که تمام پیوندها کار می کنند. یکی از ناامید کننده ترین چیزهایی که بازدید کننده سایت شما می تواند تجربه کند پیوندی خراب است ، بنابراین اجازه ندهید این اتفاق بیفتد! جستجوگر پیوند شکسته این افزونه می تواند به جلوگیری از این امر کمک کند و مطمئن شود وقتی کاربر کلیک می کند ، به مقصد مورد نظر شما می رسد.

تحقیق در صنعت

یکی دیگر از جنبه های دوستی کاربر که باید به آن توجه کنید اهمیت صنعت است. این تقریباً به همان اندازه با طراحی مانند صفات قبلی ارتباط دارد اما از انتظار بیش از هر چیز سنگین تر است. انتظارات بازدید کنندگان از صنعت به صنعت دیگر متفاوت است و شما باید از محل کار آگاه باشید.

به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم شما در حال ساخت سایت برای مسکن هستید. یک بازدید کننده بالقوه برای سایت مسکن می خواهد انتظار داشته باشد که موضوع سایت به روشی خاص به نظر برسد و این شامل توابع خاصی مانند اتصال MLS ، تورهای مجازی و غیره باشد. اگرچه لازم نیست همیشه از نظر زیبایی شناسی طراحی “در داخل جعبه” بمانید ، ضروری است که توابع مناسب مربوط به یک صنعت خاص را در سایت گنجانده باشید. در غیر این صورت ، شما ایستاده اید که بازدید کنندگان را در بهترین حالت اشتباه بگیرید و در بدترین حالت آنها را بیگانه کنید.

به ناوبری فکر کنید

یک سایت وردپرس کاربرپسند مکان یابی و استفاده از ناوبری را آسان خواهد داشت. به همین ترتیب ، نباید سعی کنید با نحوه کار با منوها بیش از حد خلاق شوید. کشویی که به پایین فراز و نشیب دیگری سقوط می کند ، شما را دوست نخواهد داشت. منوهایی که در جایی قرار گرفته اند باعث می شود بازدید کنندگان شما برای دسترسی به مطالب شما سخت کار کنند. این کاری نیست که شما بخواهید انجام دهید. در عوض ، منوهای ناوبری را در یک مکان برجسته قرار دهید – به طور معمول در بالای سایت یا در سمت چپ.

همچنین باید مطمئن شوید که سایت شما نوار جستجوی به راحتی در دسترس دارد. باز هم ، آن را سخت تر از آنچه که باید باشد برای بازدید کنندگان خود نتوانید محتوای مورد نظر خود را پیدا کنید.

نقشه سایت گوگل

در آخر ، مطمئن شوید که وب سایت شما دارای نقشه سایت است. در حالی که این لزوماً بر تجربه کاربر تأثیر نمی گذارد ، خواندن سایت توسط موتورهای جستجو آسانتر خواهد شد ، این امر به رتبه بالاتر آن کمک می کند و به نوبه خود ترافیک بیشتری را ترغیب می کند. نقشه سایت Google افزونه انتخاب خوبی است زیرا ایجاد نقشه سایت برای Google Webmaster Tools بسیار ساده است.

دستگاه های مورد استفاده را در نظر بگیرید

یکی از مؤلفه های اصلی کاربر پسند این است که مردم از دستگاه های مختلف به سایت شما دسترسی پیدا کنند. با انتخاب یک موضوع پاسخگو ، این مشکل را با یک خراب کردن حل می کنید. به این ترتیب ، مطمئن خواهید بود که این سایت همانطور که در تلفن های هوشمند ، تبلت ها و رایانه های رومیزی در نظر گرفته اید ، به نظر برسد. عناصر ناوبری همیشه برای دسترسی آسان بالاتر از برابر خواهند بود و دکمه های مناسب برای دستگاهی که در آن مشاهده می شود اندازه می گیرند. تصاویر متناسب با صفحه نمایش در دست تنظیم می شوند. پاسخگویی راهی است که می توانید سایت خود را تا حد امکان برای کاربران دوستانه تر کنید.

برای سرعت بهینه سازی کنید

tinypngچه سرعت صفحات بار سایت شما نیز بر کلیت کاربر پسند تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، اگر یک سایت در حال بارگیری کند است ، اما یک بازدید کننده از قبل دقیقا می داند که برای کلیک به آن نیاز دارد تا برای رفتن به جایی که باید برود کلیک کند ، در ضمن ویزیتور ناامید می شود. بنابراین ، از عقل سلیم استفاده کنید. از تصاویری که بسیار زیاد هستند و یا با استفاده از ابزاری مانند فشرده سازی کنید ، خودداری کنید TinyPNG و دود کردن. این ابزارها باعث کاهش چشمگیر اندازه پرونده های تصویر می شوند.

برای کاهش بار بار در سایت ، می توانید از افزونه caching مانند استفاده کنید W3 حافظه نهان Total برای سرعت بخشیدن به همه چیز ،.


بسیاری از نکاتی که در بالا ذکر شد بهترین روشهای استاندارد برای وب هستند که باید بدون در نظر گرفتن بستری که در آن سایت ایجاد می کنید از آنها استفاده کنید. با این حال ، WordPress CMS به لطف برخی از خصوصیات ذاتی آن و همچنین قابلیت گسترش ویژگی های آن از طریق افزونه ها ، ایجاد یک سایت کاربر پسند تر را ساده می کند. و اینکه بتوانید یک تجربه مداوم و کاربرپسند را ارائه کنید ، مطمئناً شما را به تکرار مشتری و مراجعه به مشتریان می رساند.

چه ویژگی هایی را با سایت هایی که فکر می کنید کاربر پسند هستند مرتبط می کنید؟ به نظر شما چه چیزهایی ضروری است؟ اگر فکر می کنید هر چیزی را گم کرده ام یا می خواهم دو سنت شما را ارائه دهم ، لطفاً در نظرات این کار را انجام دهید. ما همیشه مضطرب هستیم که حرفهای شما را بشنوید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map