چگونه خود را در انجمن وردپرس نمایندگی کنید

آداب و رسوم آنلاین یک امر بزرگ است. این چیزی است که در مورد همه صنایع صدق می کند ، اما از آنجایی که وبلاگ نویسان و توسعه دهندگان وردپرس زندگی خود را آنلاین انجام می دهند ، این چیزی است که آنها واقعاً نیاز به توجه به از این گذشته ، نحوه عملکرد خود در مجامع عمومی می تواند به طور مستقیم بر اعتبار شما و توانایی شما در به دست آوردن مشتری جدید تأثیر بگذارد.


به همین دلیل من می خواستم مدتی را در اینجا بگذرانم تا در مورد چگونگی نمایش صحیح خود به صورت آنلاین بطور کلی صحبت کنم ، اما البته با تأکید ویژه ای که باید به عنوان یک توسعه دهنده وردپرس و / یا کاربر به خاطر داشته باشید.

درگیر شدن با نظرات وبلاگ

یکی از بهترین مکان ها برای برقراری ارتباط با افراد دیگر ، در خود سایت شما ، در بخش نظرات وبلاگ است. این نه تنها یک راه عالی برای نشان دادن کمی بیشتر از شخصیت شماست بلکه همچنین برای نشان دادن اینکه در بازخورد باز هستید و واقعاً مایل به شنیدن حرف خوانندگان خود هستید ، بسیار عالی است..

وردپرس-نظرات-اصطلاحات

چند مورد که باید به خاطر بسپارید وجود دارد که مربوط به افرادی است که به دنبال ایجاد شهرت در انجمن وردپرس هستند:

 • مطمئن باشید که مطالب خود را می دانید. با شرکت در انجمن WordPress ، این فرض وجود دارد که شما می دانید در مورد چه چیزی صحبت می کنید. به همین دلیل واقعاً مهم است که خود و سطح دانش خود را به طور دقیق نشان دهید. و وقتی می گویید بازخورد دارید, منظورش. زیرا اگر اشتباه کنید ، مردم با شما تماس می گیرند. اتفاق خواهد افتاد.
 • اگر سؤال می کنید ، انتظار پاسخ دارید. من تمایل دارم که پست های وبلاگم را با سوالی به پایان برسانم تا بحث را در بخش نظرات تشویق کنم. من این کار را می دانم که این احتمال وجود دارد که من نظرات یا انتقادات منفی را دریافت کنم. وقتی خود را به صورت آنلاین در آنجا قرار می دهید ، فقط اسم بازی است ، بنابراین باید برای آن آماده باشید.
 • وقتی انتقاد می کنید بخشنده باشید. باز هم ، در بعضی مواقع اتفاق می افتد ، بنابراین حتماً آن را مثبت قبول کنید. با شلیک کردن به افرادی که از شما انتقاد می کنند ، هیچ یک از دوستان شما در این تجارت – یا هر مشاغلی ، واقعاً نخواهید بود.
 • به همه پاسخ دهید. البته ، من در مورد ترول ها یا افرادی که سعی می کنند آشکارا عصبانیت خود را مطرح کنند صحبت نمی کنم. درعوض ، شما باید به اظهارنظرهای هر شخصی که صادقانه است پاسخ دهید – حتی اگر او درباره آنچه شما نوشتید منفی بگوید. اگر خواننده خطایی را بیان کند ، این دو برابر مهم است. موضوعات مرتبط با توسعه وردپرس کاملاً فنی هستند. خطاها می توانند مشکلات بزرگی ایجاد کنند بنابراین نسبت به بازخورد پذیر باشید و در صورت لزوم اعتراف کنید.
 • به دنبال هرزنامه اسنک باشید. به طور کلی مسئله در حال افزایش در بلاگ ها ، هرزنامه هایی است که بدون ایجاد ربات ایجاد می شود. پلاگین های زیادی وجود دارد که می توانید با اسپم های ایجاد شده توسط ربات ها نبرد کنید آکیسمت و Jetpack. اما فیلتر کردن اسپم های ایجاد شده توسط کاربر بسیار سخت تر است. به آنچه مردم می گویند توجه داشته باشید و به این نکته توجه داشته باشید که فقط نظراتی را که 100٪ مشروعیت دارند تأیید کنید.

درگیر شدن در رسانه های اجتماعی

وردپرس-اصطلاحات اجتماعی

این که آیا شما به عنوان یک توسعه دهنده WordPress کار می کنید یا به سادگی از CMS برای سایت خود استفاده می کنید ، مهم است که در رسانه های اجتماعی فعال باشید. چرا؟ زیرا این یکی از اصلی ترین راه هایی است که می توانید ترافیک را به سایت خود هدایت کنید. اما چند “قانون” وجود دارد که باید از نظر رفتار آنها را رعایت کنید:

 • یک ابزار مدیریت رسانه های اجتماعی را انتخاب کنید. در حالی که ارتباط مستقیمی با رفتار ندارد ، انتخاب یک ابزار مناسب برای مدیریت رسانه های اجتماعی این امکان را برای شما آسان تر می کند تا ببینید افرادی که با شما درگیر می شوند تا بتوانید سریعتر واکنش نشان دهید. در اصل ، این حساب های اجتماعی شما را به صورت سازمان یافته نگه می دارد ، بنابراین می توانید زمان بیشتری را برای صحبت کردن با افراد بگذرانید و زمان کمتری را برای نگه داشتن برگه ها در مورد مکانهای بحث درباره.
 • به متخصصان برسید. بسیاری از معلمان وردپرس در رسانه های اجتماعی وجود دارد ، و اگر می خواهید دسترسی خود را گسترش دهید ، باید مستقیماً با آنها درگیر شوید. مطمئناً ، شما نمی خواهید بی ادبانه یا تبلیغاتی باشید. درعوض ، آنچه را این متخصصان می گویند دنبال کنید و در بحث شرکت کنید. انسانی باشید و این تنها به تنهایی شما را بسیار دور خواهد کرد.
 • محتوای دیگران را به اشتراک بگذارید. این یک روش بازاریابی در رسانه های اجتماعی است که اصطلاحاً محتوا را ایجاد می کند و برای ایجاد خود به عنوان یک متخصص در زمینه کاری شما و همچنین جلب توجه سایر متخصصان و افرادی که علاقه مند به WordPress هستند واقعاً مهم است..
 • از ذوب‌آهن عمومی خودداری کنید. تصور می کنم این امر در مورد هر صنعت اعمال می شود – مگر اینکه شما در سرگرمی باشید ، اما فکر خوبی است که حساب های رسانه های اجتماعی خود را از ذهاب های عمومی دور نگه دارید. این امر نه تنها ظاهر غیرحرفه ای را نشان می دهد بلکه می تواند به اعتبار شما در دراز مدت آسیب برساند ، به خصوص اگر سقوط شما در مورد مشتری قبلی یا مواردی از این دست باشد. اگر نمی خواهید لیست لیست مشتری فعلی شما از چیزی آگاهی داشته باشد ، آن را از رسانه های اجتماعی دور نگه دارید. پایان داستان.

آداب و رسوم انجمن وردپرس

انجمن های انجمن وردپرس

در حالی که همه چیزهایی که من تاکنون بحث کرده ام مستقیماً به انجمن وردپرس مربوط می شود ، فضایی اختصاصی برای کاربران و توسعه دهندگان WordPress وجود دارد. انجمن های WordPress.org. من می دانم که بسیاری از سایت های دیگر در خارج از انجمن های پشتیبانی وجود دارند که افراد می توانند از طریق آن سؤالات مربوط به وردپرس را بپرسند و به آنها پاسخ دهند ، اما فکر می کنم در این مورد ایده خوبی است برای مراجعه به منبع.

از آنجا که هر روز افراد زیادی در انجمن ها مکرر می کنند ، شانس دارد که قبل از این سؤال مشابهی از کسی پرسیده شود ، اگر مشکلی پیش آمده باشد. و اگر می خواهید کمک کنید ، خوب ، تعداد زیادی از تازه های WordPress وجود دارند که به دنبال بینش شما هستند! چند نکته برای شرکت در آنجا:

 • معتبر باشید. پاسخ به سؤال شخصی یک چیز است ، اما از آنجا که هر کسی می تواند ثبت نام کند و ارسال کند ، مهم است که از اظهارات شما مطمئن شوید. دانش خود را بر روی هر کسی شادی نکنید و یا به آنها ارباب نکنید. کمی فروتنی قدردانی می شود. فقط تجربه خود را به روشی متناسبی بیان کنید. نتیجه این خواهد شد که پیامهای شما جدی تر گرفته شود.
 • وقتی اشتباه کردید اعتراف کنید. اشتباه می کنید؟ مشکلی نیست عذرخواهی کنید ، سعی کنید مشکل را اصلاح کنید و به پیش بروید.
 • ممنون. اگر در مورد چیزی متوقف شده اید و شخص مهربانی به شما کمک می کند ، حتما از آنها بخاطر اینکه زمان لازم برای پاسخ به سؤال خود را گرفتید تشکر می کنم. همه بازیکن تیم را دوست دارند و اگر می خواهید یک شهرت صنعت محکم ایجاد کنید ، داشتن همیشگی سپاسگزار و ملاحظه می تواند شما را دور کند.

افرادی که با WordPress درگیر هستند ، یک گروه پرشور هستند. آنها آن را جدی می گیرند. بنابراین باید هنگام تعامل با علاقه مندان و توسعه دهندگان خود این امر را به خاطر بسپارید. احساسات می توانند در هنگام برخورد با چیزی که مردم بسیار به آن اهمیت می دهند زیاد باشند. به هر حال ، وضعیت معیشت مردم در وردپرس پیچیده می شود. با این وجود ، اگر انتقاد دریافت کرده اید و اصرار دارید که در یک استدلال در آغوش بگیرید ، مقاومت کنید! این کاری را برای پیشرفت شهرت شما انجام نمی دهد و اگر دقت نکنید ، در واقع می تواند به شما صدمه بزند.

تمام آنچه گفته شد ، انجمن وردپرس مکانی بسیار استقبال است. کارشناسان و تازه کارها به طور یکسان در اطراف این پلتفرم مورد علاقه خود گله می کنند. مردم به یکدیگر کمک می کنند و از آنجا که منبع باز است ، اعضای جامعه فرصتی واقعی برای کمک به شکل دادن به سکو در تجسم های آینده خود دارند. که – اگر از من بپرسید – بسیار جالب است.

بنابراین ، آیا هنگام تعامل با انجمن وردپرس ، قوانین خاصی را که دوست دارید دنبال کنید ، دارید؟ آیا این قوانین هنگام مکالمه در انجمن های اختصاصی ، در نظرات وبلاگ یا در رسانه های اجتماعی برای شما متفاوت است؟ من دوست دارم آنچه را که فکر می کنید بشنوم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map