چگونه می توان از بارگیری با وردپرس از رمز عبور محافظت کرد

چگونه می توان از بارگیری با وردپرس از رمز عبور محافظت کرد

موارد قابل بارگیری از جمله کتاب های الکترونیکی ، راهنمای راهنمایی ، لیست چک یا حتی فیلم های آموزشی نقش اساسی را در تقریباً همه وب سایت ها دارند. شما می توانید محصولات دیجیتالی را مستقیماً در وردپرس بفروشید یا این فایلها را به عنوان هدایای رایگان برای جذب بازدید کنندگان و افزایش لیست مشترکین ایمیل خود ارائه دهید..


با توجه به افزایش دزدی دریایی دیجیتال ، لازم است بیشتر به حفاظت از بارگیری خود توجه کنید. به عنوان نمونه از دزدی دریایی نرم افزار استفاده کنید. نرم افزار Pirated بیشتر از موارد زیر را تشکیل می دهد یک سوم نرم افزارهای فعال در سرتاسر جهان ، سالانه میلیاردها دلار برای صنعت هزینه می شود.

در این پست ، ما در مورد محبوب ترین روش برای ایمن سازی بارگیری های WordPress خود (به جای محافظت از کل کل سایت وردپرس خود) به بحث خواهیم پرداخت. سپس ما به شما نشان خواهیم داد كه چگونه می توانید از افزونه های بارگیری ساده و محافظت از رمز عبور محافظت كنید.

چرا رمز عبور از بارگیری های WordPress محافظت می کنید

راه حل های مختلفی برای محافظت از بارگیری های شما وجود دارد ، از محدودیت دسترسی مستقیم فایل به جلوگیری از نمایه سازی موتور جستجو. متداول ترین روش این است که کاربران را ملزم به ورود به سیستم قبل از بارگیری کنید. با این حال ، این ممکن است برای بسیاری از کاربران ناخوشایند باشد زیرا آنها مجبور به ثبت نام ، ورود به سیستم و به خاطر سپردن حسابهای خود هستند.

گزینه محبوب دیگر فقط تنظیم حفاظت از رمز عبور است. می توانید پرونده های خود را با رمزهای عبور قفل کنید تا بارگیری های خود را به طور کامل ایمن کنید. WordPress حتی یک ویژگی داخلی برای پشتیبانی از محافظت از رمز عبور محتوا ارائه می دهد. با این حال ، این ویژگی به محافظت از پرونده های تعبیه شده یا پیوست در آن صفحات یا پیام های خصوصی کمک نمی کند. بنابراین چگونه می توانید رمز عبور را از بارگیری های خود محافظت کنید?

به سادگی افزونه های شخص ثالث را نصب کنید تا آیتم های قابل بارگیری خود را با یک رمز عبور ایمن کنید. 2 افزونه محبوب مانیتور بارگیری ساده و رمز عبور محافظت از WordPress Pro قابل توجه شما هستند.

از افزونه مانیتور بارگیری ساده استفاده کنید

افزونه بارگیری ساده مانیتور

مانیتور بارگیری ساده (SDM) به مدیریت و پیگیری بارگیریهای دیجیتال شما کمک می کند. این ویژگی برای محافظت از پرونده ها و اسناد قابل بارگیری شما نیز از ویژگی هایی برخوردار است. فقط کسانی که رمز عبور صحیح دارند می توانند به پرونده های خصوصی دسترسی پیدا کنند.

برای نصب افزونه و شروع به کار با رمز محافظت از پرونده های خود ، این مراحل ساده را دنبال کنید.

مرحله 1: افزونه را نصب کنید

 1. قابل اعتماد و متخصص افزونه> افزودن جدید در داشبورد سرور WordPress خود قرار دهید
 2. “مانیتور بارگیری ساده” را در کادر کلمه کلیدی تایپ کنید
 3. افزونه را نصب و فعال کنید

مرحله 2: رمز عبور از پرونده های خود محافظت می کند

 1. کلیک جدید اضافه کن زیر بارگیری ها در منوی ناوبری سمت چپ خود قرار دهید
  مانیتور بارگیری ساده: اضافه کردن بارگیری
 2. جزئیات پرونده مانند عنوان ، توضیحات و تصویر کوچک را وارد کنید
  مانیتور بارگیری ساده: جزئیات
 3. کلیک ویرایش کنید جنب دید در انتشار حوزه
 4. انتخاب کنید رمز عبور محافظت می شود گزینه را وارد کرده و رمز عبور خود را وارد کنید
  مانیتور بارگیری ساده: محافظت از رمز عبور
 5. صفحه را منتشر کنید

مرحله 3: کد کوتاه را در محتوا وارد کنید

به انتهای صفحه بروید و در آنجا می توانید بخش کد کوتاه را مشاهده کنید.

مانیتور بارگیری ساده: کد کوتاه

به سادگی این کد کوتاه را کپی کرده و به صفحه یا پستی که می خواهید پرونده محافظت شده خود را نشان دهید ، قرار دهید. برای نمایش دکمه Download Now برای پرونده استفاده می شود. این چیزی است که بازدید کنندگان هنگام دستیابی به صفحه حاوی کد کوتاه می بینند:

مانیتور بارگیری ساده: Frontend

نسخه SDM رایگان کاربران را به چند ویژگی محدود می کند. برای گسترش قابلیت های افزونه ، می توانید برخی از افزونه های پرداخت شده مانند آن را خریداری کنید دکمه بارگیری یا ارسال یک ایمیل اطلاع رسانی به مدیر هنگامی که کاربر موردی را بارگیری کرد.

مشابه ویژگی داخلی داخلی وردپرس ، SDM به شما امکان می دهد فقط یک بار رمز عبور را برای هر بارگیری تعیین کنید. برای ذخیره این گذرواژه‌ها نیز کوکی ذخیره نمی‌شود. اگر بیش از 2 فایل را در همان محتوا با یک رمز عبور محافظت می کنید ، کاربران باید برای هر بارگیری ، رمزهای عبور را بصورت جداگانه وارد کنند.

علاوه بر این ، باید شناسه نامه ها و کلمه های عبور را به خاطر بسپارید. در نتیجه ، اگر مجبور شوید از بسیاری از پرونده ها محافظت کنید ، به کابوس تبدیل می شود.

در صورتی که می خواهید چندین رمز عبور را برای محافظت از یک فایل بارگیری تنظیم کنید ، یا به کاربران خود اجازه دهید یک بار برای دسترسی به کلیه پرونده ها و محتوای محافظت شده ، یک رمز ورود را وارد کنند ، باید PPWP Pro را در نظر بگیرید. این افزونه نه تنها به شما در محافظت از بخش های محتوا از رمز عبور کمک می کند بلکه دسترسی به پرونده های محافظت شده تعبیه شده در محتوا را نیز محدود می کند.

جلوگیری از دسترسی مستقیم به رمز محافظت از وردپرس

جلوگیری از دسترسی مستقیم

برای اینکه عملکرد ویژگی محافظت از رمز عبور فایل به درستی کار کند ، لازم است افزونه Gold جلوگیری از دسترسی مستقیم (PDA) را به همراه محافظت از کلمه عبور از WordPress (PPWP). در حالی که PDA Gold از حفاظت مستقیم از فایل مستقیم در برابر فهرست بندی موتورهای جستجو و کاربران غیرمجاز پشتیبانی می کند ، PPWP Pro راهی ساده برای دسترسی به این پرونده ها بدون ایجاد یک حساب کاربری فراهم می کند.

بر خلاف SDM که شما را مجبور به ایجاد کد کوتاه برای هر پرونده بارگیری مجدد می کنید ، PPWP Pro شما را قادر می سازد برای محافظت از این پرونده ها ، یک کد کوتاه ایجاد کنید..

PPWP Pro برای ایجاد فرایند محافظت از رمز عبور کاربر پسندتر و با بهره گیری از فناوری غیر کارآمد ، یکپارچه با سازندگان بالای صفحه وردپرس مانند Elementor یا Beaver Builder یکپارچه می شود. این به شما امکان می دهد تا هنگام ویرایش محتوا با استفاده از یک بلوک UI ، مستقیماً فایل ها را انتخاب و محافظت کنید. در اینجا نحوه شروع کار در صورت استفاده از Elementor آورده شده است:

 1. عنصر حفاظت از رمز عبور (PPWP) را در قسمت “عنصر جستجو” در Elementor پیدا کنید
  ویجت عناصر PPWP
 2. بلوک را به جایی که پرونده محافظت شده نمایش داده شود رها کنید
  گزینه های ویجت عناصر PPWP
 3. کلمات عبور خود را وارد کنید
 4. در صورت لزوم نقش های لیست سفید را تنظیم کنید
 5. انتخاب کنید رسانه را اضافه کنید زیر محتوای محافظت شده حوزه
  PPWP رسانه اضافه کنید
 6. بزن به از این پرونده محافظت کنید کادر انتخاب در پرونده جزئیات پیوست همچنین پیوند پرونده را کپی کرده و کپی کنید
  جزئیات پیوست PPWP
 7. URL فایل محافظت شده خود را با قالب وارد کنید: نام پرونده شما تحت نمای متن
  پیوند محافظت شده PPWP

هر وقت بازدید کنندگان به صفحه حاوی بارگیری محافظت شده دسترسی پیدا کنند ، نمی توانند مستقیم آن را بارگیری کنند. به جای آن ، توضیحات پرونده و فرم رمز عبور نشان داده خواهد شد. آنها فقط با وارد کردن رمز عبور مناسب می توانند به پرونده های محافظت شده دسترسی پیدا کنند.

پرونده PPWP

شما حتی می توانید چندین بخش بارگیری در هر صفحه ایجاد کنید. در صورت محافظت از آنها با همان رمز عبور ، کاربران می توانند یک بار رمز عبور را وارد کنند تا به این پرونده ها دسترسی پیدا کنند.

به جای تضمین بارگیری های فردی ، می توانید با کلمه عبور از کل صفحه محافظت کنید. تمام پرونده های تعبیه شده بر روی محتوای محافظت شده به طور خودکار به یک بار بارگیری محدود می شوند. در نتیجه ، هم محتوای صفحه و هم پرونده ها به طور هم زمان محافظت می شوند.

نقش های کاربر لیست سفید بدون نیاز به وارد کردن گذرواژه می توانند پرونده های شما را مشاهده و بارگیری کنند.

هنگامی که نوبت به شخصی سازی فرم رمز عبور می رسد ، می توانید توضیحات فرم و همچنین به روز کردن سرفصل پرونده را تغییر دهید اصلاح ویژگی های کد کوتاه. یک راه حل آسان تر ویرایش گزینه های داخلی تحت عنصر PPWP در ویرایشگر صفحه ساز است.

ویرایشگر PPWP

گزینه های پیشرفته حفاظت از رمز عبور

هنگام ادغام با PDA Gold ، PPWP Pro دارای 2 گزینه پیشرفته است:

کوکی های پیش فرض را شخصی سازی کنید
برای شما امکان دارد که زمان انقضا کوکی ها را با استفاده از PPWP Pro تنظیم کنید. در این دوره از زمان لازم نیست کاربران دوباره آن رمز را وارد کنند

حد بارگیری را تنظیم کنید
PDA Gold با ایجاد لینک های منقضی بارگیری ، به محافظت از URL های فایل کمک می کند. شما می توانید لینک های بارگیری را بعد از چند کلیک منقضی کنید. این کار باعث نمی شود کاربران پیوندهای بارگیری را با دیگران به اشتراک بگذارند. علاوه بر این ، پرونده های شما در هر صفحه نتایج موتور جستجو ایندکس نمی شوند و نمایش داده نمی شوند.

آماده برای محافظت از رمز عبور با استفاده از رمز عبور خود?

روش های مختلفی برای محافظت از رمز عبور از پرونده های شما وجود دارد. می توانید از مانیتور بارگیری ساده با افزونه های برتر آن یا PPWP Pro به همراه پلاگین های PDA Gold استفاده کنید. آنها دارای مزایای خاص خود و همچنین کاستی هایی هستند که در نحوه مدیریت و محافظت از بارگیری فایلهای WordPress شما تأثیر می گذارد.

شما باید صفحات دلبستگی جدید را برای بارگیری خود ایجاد کنید و هنگام استفاده از مانیتور بارگیری ساده ، از این صفحات محافظت کنید. افزونه PPWP Pro به شما امکان می دهد تا ضمن ویرایش محتوای صفحه یا صفحه ، مستقیماً پرونده های خود را ایمن کنید. همچنین تنظیم بیشتر از یک رمز عبور برای محافظت در بارگیری پرونده ها با PPWP Pro ساده تر است.

به طور خلاصه ، اگر به دنبال راه حل رایگان و قوی برای اطمینان از بارگیری وردپرس هستید ، با Simple Download Monitor بروید. در غیر این صورت ، در صورت ترجیح یک فرآیند محافظت ساده تر و ویژگی های پیشرفته تر ، PPWP Pro را نصب کنید.

بنابراین کدام افزونه را برای محافظت از بارگیری خود انتخاب می کنید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map