نحوه ایجاد یک تجارت آزاد ، یک راهنمای ساده برای وردپرس

با وردپرس تجارت آزاد ایجاد کنید

شما یک کارآفرین متولد هستید ، به خودی خود ریسک پذیر هستید. در مقطعی از زندگی شما ، چه اخیراً و چه در گذشته ، تصمیم گرفتید ، “هك خودم برای كار خودم می شوم” ، و اینجا هستید. شاید اینگونه نباشد. شاید شما فقط آسیاب 9 تا 5 را که در آن گیر کرده اید بدوزید. بیشتر از زندگی احتیاج دارید. شما از آزادی بودن رئیس خود و میل به کسب درآمد بی نهایت بیشتر هراس دارید.


شما می خواهید یک تجارت آزاد ایجاد کنید ، بنابراین می توانید در هر کجا و هر زمان دیگری کار کنید. شما می خواهید از خانه کار کنید و هیچ وقت مجبور نیستید ساعت ها در ترافیک بنشینید. شما مایل به کار در قسمتهای خود هستید, در حقیقت ناهار را بپزید و یک قسمت از نمایش محبوب خود را بین پروژه ها تماشا کنید. شما مایل به مسافرت به جهان هستید بدون اینکه منتظر تعطیلات در تمام طول سال باشید. شما می خواهید عاشق فرهنگ های جدید شوید و واقعاً خوشحال باشید.

شما آن را در روده خود احساس می کنید که برای این چالش آماده هستید و نمی توانید در اولین چک خود منتظر دریافت پول باشید. شاید هیجان شدید باشد. شاید شما عاشق شدید باشید. شدت خوب است. خوب ، جاه طلبی شما قابل تحسین است ، اما از کجا شروع می کنید?

در ارسال امروز ، ما برخی از اصول اساسی را که هنگام ساختن یک تجارت آزاد مبتنی بر WordPress باید در نظر بگیرید (و پیاده سازی کنید) پوشش خواهیم داد. برای آموزش آماده شوید و بیشتر از آن الهام بگیرید ، زیرا این نکات باعث می شود قهرمان مورد نظر و شایسته شما باشد. اماده ای؟ اینجا می رویم.

در مورد ایده کسب و کار تصمیم بگیرید

اولین چیزها اول ، شما باید تصمیمی را که می خواهید راه اندازی و ایجاد کنید تصمیم بگیرید. شما نمی توانید یک تجارت را فقط برای شروع یک کار – که می دانید – برای جهنم آن ، یا برای هیجان ، یا برای نشان دادن به دوستان است. انتخاب ایده برتر تجاری شما باید توسط احساسات ، تجربه و دانش شما هدایت شود. همانطور که در بخش How to Money با WordPress دیدیم ، چندین راهکار مرتبط با WordPress وجود دارد که می توانید سرمایه گذاری کنید. فقط باید عشق خود را پیدا کنید.

اگر مهارت های توسعه وب را دارید یا به اندازه کافی شور و اشتیاق برای یادگیری دارید می توانید مضامین وردپرس و / یا افزونه ها را توسعه دهید. شما می توانید خود را به یک وبلاگ نویس محترم وردپرس تبدیل کنید ، میزبانی وردپرس را فراهم کنید ، و / یا پشتیبانی زنده وردپرس را در میان دیگران ارائه دهید. در حالی که همه اینها فرصت های پرسود هستند ، شما وقت زیادی را برای کار در و تجارت خود می گذرانید ، بنابراین بهترین راه این است که احساسات خود را دنبال کنید.

شما همچنین باید در هر کاری که انجام خواهید داد ، هوشیار باشید. اگر اولین چیزی که در مورد این سرویس نیستید ، چگونه خدمات ارائه می دهید؟ از همه مهمتر ، ایده کسب و کار شما نباید از فضا سقوط کند. باید به اندازه کافی واقع بینانه باشد که به یک مشکل خاص بپردازیم. این باید یک راه حل در بازار باشد. به عبارت ساده تر ، محصولات و خدمات شما باید چیزی باشد که مردم مایل به پرداخت آن هستند. سرانجام ، می توانید با وردپرس هرگونه تجارت آزاد ایجاد کنید ، بنابراین خود را به گزینه هایی که گفته ایم محدود نکنید.

ایجاد یک برنامه تجاری سالم

ایجاد یک تجارت-برنامه

وقتی شروع کردم به تجارت آزاد و وبلاگ نویسی ، هیچ برنامه ای نداشتم. فقط یک تکه ایده و انگیزه برای ده نفر. با این وجود ، فقدان یک برنامه تجاری انتقال من به یک بلاگر تمام عیار را به تأخیر انداخت. من درس خود را آموختم ، که …

طرحی به شما کمک می کند تا در کانون توجه قرار داشته باشید و حتی در هنگام ترک احساسات در امور مهم تجاری نیز بمانید. شما می توانید پیش بینی های مالی کنید ، استراتژی های معتبری برای محتوای خود تنظیم کنید ، بازاریابی مؤثر طراحی کنید و به طور کلی برنده شوید. و بدون برنامه ، شما مانند کشتی بدون ناوبری خواهید بود. شما جهت خود را از دست خواهید داد ، خراب خواهید شد و در نهایت هدر خواهید داد که وقت و هزینه زیادی صرف کنید. این را از اول می دانم و به دلیل تجربه خودم ، اکنون مشاغل (و همچنین روز خودم) را با برنامه ای شروع می کنم.

برنامه شما نیازی به پر کردن صفحات ندارد. نیازی به نقشه قرن نیست؛ فقط یک بیانیه کتبی درباره نحوه حرکت شما از فروش صفر به یک تجارت آزاد تجاری سالم. برنامه روز شما می تواند چند وظیفه باشد Evernote, یا برنامه تقویم شما آیا نیاز به کمک نقشه دارید؟ بررسی کنید برنامه تجارت آزاد: شما می توانید برای موفقیت و یا انتظار برای شکست برنامه ریزی کنید توسط iThemes برای برخی از الهام گرفتن. در حال حرکت …

آن را بسازید و آنها خواهند آمد

مهمترین دارایی که می توانید به عنوان یک مترجم آزاد وردپرس داشته باشید ، یک مرکز آنلاین است که در آن مشتری های آینده می توانند اطلاعات بیشتری در مورد خدمات / محصولات شما کسب کنند ، نمونه کارها را بررسی کنند ، با شما تماس بگیرند و در نهایت سفارش دهند. اینجاست که وردپرس می درخشد.

راه اندازی و استفاده از این سکو آسان است. با موضوع کامل وردپرس (نگاهی به تم پاسخگو چند منظوره پاسخگو چند منظوره) و چند افزونه ، می توانید وب سایت پرتفوی مناسب و بدون دردسر درست کنید (مانند این, یا حتی این).

برای راه اندازی یک سایت وردپرس برای شما نیازی به استخدام یک توسعه دهنده وب ندارید ، فقط موضوع مورد نظر خود را آتش بزنید ، چند افزونه برق اضافه کنید ، و خوب است که بروید. بدون شک ، شما به میزبانی وردپرس بسیار خوبی برای شغل خود نیاز دارید ، بنابراین می توانید بدون نگرانی در مورد هکرهای مخرب ، روی کار خود متمرکز شوید..

برای ابزارهایی که برای راه اندازی سایت حرفه ای وردپرس نیاز دارید ، منابع زیر را بررسی کنید:

 • منابع WordPress برای ابزار حرفه ای شما
 • 20 تاپیک بهترین وردپرس با یک صفحه
 • نحوه ایجاد یک موضوع وردپرس از HTML
 • بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی برای وردپرس
 • 40 باید پلاگین های WordPress داشته باشید
 • تم های حق بیمه WPExplorer ، تم های زیبا و Themeforest
 • 10 افزونه BuddyPress شما باید داشته باشید
 • و خیلی بیشتر!

در دسترس بودن

زمان گذاشتن

اکنون که سایت WordPress خود را فعال و راه اندازی کرده اید ، وقت آن رسیده است که به مشتریان اطلاع دهید که برای استخدام در دسترس هستید. اگر هیچ کس نمی داند که شما یک فریلنسر وردپرس برای استخدام هستید ، به من بگویید که چگونه آنها نان را روی میز شما و پارچه ای روی پشت شما قرار می دهند?

شما حتی لازم نیست که این روند را عرق کنید ، با استفاده از حلقه فوری دوستان ، همکاران و مشتریانی که در گذشته با آنها کار کرده اید ، شروع کنید. به عبارت دیگر ، از خود استفاده کنید شبکه فوری. به این افراد اطلاع دهید که شما برای ساختن سایتهای وردپرس ، نوشتن مطالب عالی وبلاگ ، ارائه پشتیبانی و یا مشاوره در مورد همه موارد WordPress در دسترس هستید..

در دسترس بودن خود را در سایت خود و هر سکوی دیگری که ظاهر می کنید مشخص کنید. فقط زندگی خود را از مخاطبین شبکه موجود خود حذف نکنید زیرا هیچ کس آن مرد را دوست ندارد. شما شگفت زده خواهید شد که چقدر سریع می توانید پروژه ها را تنظیم کنید و به مخاطبین نزدیک خود اطلاع دهید که در دسترس هستید.

اگر تاکنون پروژه ای انجام نداده اید ، ابتدا باید چند نمونه برای وب سایت خود ایجاد کنید. آیا می خواهید حرفه ای طراحی وب مستقل را شروع کنید؟ چند نمونه طراحی وب عالی را در سایت خود به نمایش بگذارید (حتی اگر هنوز مشتری نداشته اید) می توانید خود را به عنوان سایت های نمایشی میزبان خود کنید. اگر می خواهید یک شغل توسعه وب را راه اندازی کنید ، می توانید تم ها ، افزونه ها و غیره رایگان ارائه دهید. آیا به دنبال شروع یک تجارت آزاد در وبلاگ نویسی مانند WordPress هستید؟ چند نمونه نوشتار / وبلاگ نویسی را به سایت خود اضافه کنید و موارد دیگر و غیره.

نمونه ها به شما در ایجاد اعتبار ، اقتدار ، تجربه و حرفه ای کمک می کنند. سپس تابلوهای شغلی را که مشتریان خود در آن کار می کنند و درخواست می کنند گله کنید. اما اگر شما برای برنامه های شغلی و کارها یکی نیستید (اگرچه در عین حال می توانند در صورتحسابها نیز به شما کمک کنند) ، در مورد توسعه محصولات یا بسته های خدماتی خود چگونه هستید?

بسته های خدمات و محصولات یا محصولات را توسعه دهید

اگر از فکر ایجاد تابلوهای شغلی خوشتان نمی آید و می خواهید مشتری به جای آن به شما بیایند ، باید محصولات یا به اصطلاح بسته های خدماتی را بفروشید. آیا شما یک توسعه دهنده وردپرس مشتاق هستید؟ می توانید تم های حق بیمه WordPress را بسته بندی کرده و برای اشتراک سالانه درست مانند Nick Roach of Elegant Themes بفروشید.

شما می توانید بسته های مشاوره ای پولی را ایجاد کنید. می توانید خدمات وبلاگ نویسی خود را به عنوان بسته هایی با امتیاز قیمت های مختلف ارائه دهید. شما می توانید هر محصولی را که می توانید تصور کنید ، ایجاد کنید و به شرط تقاضا در آنجا یک قتل را انجام دهید (استودیوی Envato مملو از فریلنسرهایی است که خدمات ارائه می دهند). در بازار خاص خود (طاقچه) به دنبال یک مشکل باشید و سپس راه حل ارائه دهید. این راه حل به محصول شما تبدیل می شود. این البته فرض می کند که شما به تجارت آنلاین خود ترافیک قابل توجهی دارید ، چیزی که ما در چند مورد آن را پوشش خواهیم داد. در ضمن ، بیایید درباره شارژ هزینه های مناسب صحبت کنیم.

نسبتاً شارژ کنید و ارزش اضافه کنید

ارزش افزوده

هیچ چیز نیست که مانع از پرداخت 3k دلار برای توسعه وردپرس شود. اما اگر به چرخش برگردید ، یک موضوع وردپرس به ارزش 50 دلار خریداری کنید ، آن را نصب کنید ، وقت خود را تلف کنید و سایت را به مشتری بفرستید ، آیا واقعاً مشتری و خود را به نفع خود انجام می دهید؟?

مهم نیست که چگونه به آن نگاه کنید ، اما قانون متعارف تجارت این است که همیشه در خدمت مشتری باشید اولین. اگر مشتری گفته متوجه شود که شما برای نصب موضوعی که احتمالاً خودشان انجام داده اند ، آنها را بیش از حد شارژ کرده اید ، به یک اظهار بد دست می یابید. سپس این کلمه به وجود می آید که شما یک پسر یا دختر پوسته پوسته هستید که به عنوان یک توسعه دهنده وب روبرو هستید. از آنجا ، طبیعت به دست می گیرد ، و بقیه فقط اثر دومینو است.

سرآمد و سر راست باشید و از آنجا که مشکلی در استفاده از مضامین پیش ساخته وردپرس وجود ندارد ، بگذارید مشتری بفهمد که چرا برای خدمتی که با مبلغ 200 دلار دریافت می کنید ، 3 کیلو دلار هزینه پرداخت می کنید. اگر از یک الگوی از پیش ساخته استفاده می کنید ، به آنها بگویید! اگر 3 کیلو دلار شارژ کردید ، اطمینان حاصل کنید که بیش از 3 کیلو ارزش دارد. این برای همه فریلنسرها صدق می کند. فراتر از انتظارات مشتری بهترین روش برای به یاد آوردن و کسب شغل مجدد است. به طور خلاصه ، ارزش خود را می دانید ، قیمت های بازار را پرداخت کرده و بر این اساس شارژ می کنید. فقط از هزینه اضافی و اضافی خودداری کنید و به یاد داشته باشید که خود را به یاد ماندنی کنید.

موارد تجربه مشتری

از تجربه من ، تجارت در مورد امضای قراردادها ، واریز و تحویل محصول نیست. معامله تجاری که موجب ایجاد ارتباطات انسان و انسان نمی شود در نهایت ترشح می شود. این حتی اگر مشتری شما در آن طرف کره زمین زندگی کند صادق است.

شخصی که در انتهای دریافت ایمیل ، گپ و مکالمات شما قرار دارد ، به همان اندازه انسانی است که شما هستید. آنها از بیشتر چیزهایی که شما لذت می برند لذت می برند. رفتار با مشتریان مانند دوستان و خانواده ، بر خلاف یک راه سریع برای پایان دادن ، شما را از انبوهی از آزادکاران بی تجربه جدا می کند..

حتی کیفیت ظریفی همچون صداقت ، صبر و فروتنی می تواند قلب شما بسیاری از مشتری ها را جلب کند. همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، مشتری همیشه اول است. آیا خدمات و تجربه ای که ارائه می دهید باعث می شود مشتریان بهتر احساس شوند؟ اگر اینطور نیست ، تغییرات مناسب ایجاد کنید اما این را به خاطر داشته باشید به معنای بوسیدن یک ** نیست. شما این کار را انجام می دهید ، و به زودی از تجارت خارج خواهید شد.

فرآیندهای خود را ساده تر کنید ، یک تجربه کاربری عالی (از جمله در سایت خود) ارائه دهید و محصولات درجه یک را ارائه دهید. کنار هم قرار دادن این موارد باعث می شود تجربه مشتری بسیار خوبی حاصل شود. این مربوط به مشتری است – شخصی که چک را قطع می کند. این در مورد شما نیست ، و هرگز نخواهد بود.

شهادت ، تایید و ارجاع

روابط تجاری و معنادار

توصیفات و تأییدیه ها مشتری های آینده نگر را نشان می دهد که دیگران از خدمات / محصولات شما استفاده کرده اند و از آنها لذت می برند. تأیید به این صورت است که شما به مشتریان گذشته اجازه می دهید که به خاطر دلیل خود قهرمان شوند و تجارت خود را به ارتفاعات بیشتری بکشاند. من هم در این زمینه کار می کنم ، با دیدن اینکه نتوانسته ام از مشتریان بخواهم توصیفات آبدار را برای من بنویسند.

چرا اینطور است؟ من دوست دارم به طور طبیعی از ستایش و تأیید به دست بیاورم ، و از آنجا که مشتری های من انگیزه خوبی دارند ، بازخورد هایی که پس از هر پروژه به من می دهند واقعاً به یک صفحه طولانی نیاز دارند ، و من آن را دوست ندارم. هاها ، من کی شوخی میکنم؟ احتمالاً باید شروع به ارسال هر توضیحی ، هر تایید و هر خط بازخورد کنم.

در مورد من در حال حاضر کافی است, جاناتان ولد, مشاور وردپرس مستقل از وقت حرفی در مورد تأیید دارد:

آن را ساده نگه دارید. از مشتری خود بخواهید 2 – 3 جمله را در مورد تجربه کار با شما بنویسد. تایید آنها را بگیرید و در وب سایت خود قرار دهید …

که چه کار کند؟ درست است ، آن را در وب سایت خود قرار دهید تا جهان را ببینید. سپس آنها را برای مراجعه مراجعه کنید. بگو چی؟ اولین توصیفات ، و حالا ما باید از مشتری بخواهیم ما را به مشتری دیگری توصیه کند؟ خوب ، مراجعه ها یک روش عالی برای رشد هر مشاغل زیر آفتاب هستند.

تجارت خود را استاد کنید

در دنیای پرشتاب اینترنت که اینترنت است ، هیچ چیز سنگی نیست. فناوری ای که امروز مرتبط است ممکن است چند ماه از این صفحه منسوخ شود. روندها و فیدها می آیند و می روند. تکنیک ها همیشه تغییر می کنند و فن آوری های جدید متولد می شوند. مهم نیست منطقه ای را که شما برای بهره برداری انتخاب می کنید ، هرگز نتوانید یادگیری و پیشرفت مهارت های خود را متوقف کنید.

“حرفه ای ها بیشترین درآمد را می کنند ، بیشترین تأثیر را می گذارند و به طور کلی آن را خوب …” زیرا آنها زمان یادگیری طناب ها را گرفته اند. آنها از اشتباهات گذشته خود یا آنچه که ما تجربه می نامیم یاد گرفته اند و در آنجا متوقف نشده اند. آنها مایل اضافی را طی می کنند ، وبلاگ ها ، کتاب ها را می خوانند و در رویدادها شرکت می کنند. آنها به طور جدی هنر و صنعت خود را یاد می گیرند.

شما همچنین می توانید یک طرفدار وردپرس شوید. شما نیز می توانید تجارت را تسلط بخشید ، که در ابتدا ممکن است به نظر می رسد ارعاب کننده باشد ، اما به شما کمک می کند تا از جمع ایستادگی کنید. حتی ممکن است در بین دیگران عناوین فانتزی مانند گورو ، سمسای و متخصص کسب کنید what بر آنچه انجام می دهید استاد باشید و هرگز از یادگیری دست نکشید.

در حال رشد تجارت وردپرس خود را آزاد

در حال رشد-کسب و کار شما

هنگامی که کشش خود را به دست آوردید و کمی سلیقه داشتن یک بیس را به دست آوردید ، ممکن است وسوسه شوید که بنشینید ، از میوه های زحمت خود لذت ببرید. خسته کننده وسوسه شدن هنگام شروع کار ، اما جرات نمی کنید به آنها ترمز کنید. همیشه می توانید کمی استراحت کنید ، اما دوباره به کار خود ادامه دهید و تجارت وردپرس خود را آزاد کنید. چگونه?

ترویج

ارتقاء مشاغل آزاد شما به سادگی دریافت محصولات / خدمات خود در مقابل مشتری های آینده خود است. فرقی نمی کند که چگونه این کار را انجام دهید ، به شرط اینکه اخلاقی باشد ، باید هر یک از خیابان های موجود را فرسوده کنید تا به حداکثر تعداد چشم انداز برسید.

می توانید از تبلیغات Google استفاده کنید. برای جذب چشم انداز محلی می توانید از تبلیغات فیس بوک و توییتر با هدف جغرافیایی استفاده کنید. می توانید در وبلاگهایی که مشتری آینده شما در آن قرار دارد ، از وبلاگ مهمان کنید. هک ، می توانید از انتشارات مطبوعاتی ، مسابقات ، بازاریابی ایمیل و تقریباً همه چیز در دسترس خود استفاده کنید تا ترافیک بیشتری به سایت وردپرس خود وارد کنید.

هرگز متوقف نشوید که شغلتان را متوقف کنید ، حتی وقتی مشتری دارید و کار مداوم دارید. متعجب؟ چرا باید پلاک خود را وقتی که صفحه من پر است ، تجارت خود را ارتقا دهم؟ پاسخ این سؤال در مطلب بعدی ما آمده است.

یک تیم مستر ایجاد کنید

همه ما تیم ها را دوست داریم. تیم ها عالی هستند از آنجا که آنها حتی به ظاهر غیرممکن بودن کارها را عملی می کنند. مطمئناً می توانید به تنهایی به موفقیت خود دست یابید ، اما با کمک تیمی که به شما کمک می کند تا پنچرها را تغییر دهید ، سریعتر ، به راحتی و با سبک به مقصد خود خواهید رسید. شما همچنین از موفقیت خود طولانی تر لذت خواهید برد.

من یک بار یک تیم دو نفره را کنار هم قرار دادم و با وجود اینکه مدیریت آن دشوار بود و نگهداری از آن گران بود ، درآمد من را دو برابر کردم ، ساعت کاری خود را به میزان قابل توجهی کاهش دادم و سرگرمی زیادی داشتم. خیلی سرگرم کننده بود تا زمانی که پول به سر من رفت ، و من کل عملیات را به هم ریختم. خوب ، من جوان بودم و این یک تجربه یادگیری بود.

تیم ها عالی هستند و شما باید به محض یادگیری شغل ، به دنبال ساختن کارهای خود باشید. سپس تجارت آزاد مبتنی بر WordPress خود را با جدیت ارتقا دهید و حجم کار را بین اعضای تیم خود توزیع کنید. با یک تیم می توانید یک تجارت آزاد و پرسود و فریبکارانه ایجاد کنید بدون اینکه خیلی سخت گیری کنید. فقط حتما وقت خود را برای انتخاب خوب تیم خود بگذرانید ، یا به اتمام زمان ، پول و اعتماد مشتری به کسب و کار خود پایان می دهید.

مدیریت پروژه

اما مدتها قبل از ایجاد تیم خود ، باید در صدر پروژه های خود بمانید ، حسابداری ، صورتحساب و ارتباط خود را از بین سایر وظایف سرپرست انجام دهید ، در حالی که هنوز هم در تعهدات زندگی شخصی متعادل هستید. شما نیاز به پیگیری جریان وجهی دارید ، مالیات خود را ثبت کنید و بسیاری از کلاه های کارآفرینی دیگر را دستکاری کنید.

به ابزاری از قبیل نیاز خواهید داشت ترلو برای سازماندهی و همکاری در پروژه ها, WP-فاکتور برای صورتحساب, سیستم بلیط پیشرفته وردپرس برای پشتیبانی, سیستم تصویب طراحی تا سریعاً تأیید شود, رزومه WP برای ایجاد CV های زیبا ، و نظرات مشتری WP برای جمع آوری توصیفات.

اینها فقط برخی از ابزارهای مورد نیاز شما هستند. سایر موارد شامل BackWPup است, iThemes Security, خداحافظ Captcha, و آکیسمت درمیان دیگران. برای یافتن این لیست از منابع حرفه ای وردپرس برای ابزارهای بیشتر ، احساس رایگان کنید.

Freelancing یک تعطیلات نیست

آره ، شما حتی هنگام تعطیلات در فیلیپین یا هاوایی کار خواهید کرد. ساعات طولانی و عجیب و غریب کار خواهید کرد. شما باید با همه افراد رفتار کنید زیرا ، خوب ، تمام کره عرصه شما خواهد بود. همچنین کار بسیار سرگرم کننده ای برای خود خواهید داشت.

شما از هر کجا و هر زمان دیگری کار خواهید کرد. شما برنامه ها ، هزینه ها و سایر موارد خود را تنظیم خواهید کرد. شما یاد خواهید گرفت و رشد خواهید کرد. شما در یک کار میز 9 – 5 خفه کننده از آن لذت خواهید برد. شما این مکعب را تحقیر خواهید کرد و تنها پشیمانی شما خواهد بود ، “چرا گوز نمی کند این کار را زودتر شروع کنم؟”

منابع

میز کار

آیا می خواهید در مورد ایجاد یک تجارت آزاد موفق با وردپرس اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ چند منبع عالی در اینجا آورده شده است:

کلمه نهایی …

ساختن یک تجارت آزاد با استفاده از وردپرس کار آسانی است. فقط وردپرس را نصب کنید ، یک موضوع عالی و چند افزونه دریافت کنید و خوب نیستید که نتوانید از آن استفاده کنید. رشد تجارت به بلوغ یک حیوان متفاوت است ، هر چند بسیار قابل انجام است. فقط نکاتی را که امروز در اینجا به اشتراک گذاشته ایم ، دنبال کنید و باید غاز طلایی خود را پیدا کنید. یا چراغ در انتهای تونل.

بعلاوه ، تنها چیزی که شما نیاز دارید یک ایده ، یک برنامه و اراده است تا از چالش ها بالاتر بروید ، و اگر در کل جهان نباشید ، تبدیل به چیز بزرگ بعدی در محافل خود خواهید شد. ایده ، نکته یا سؤالی دارید؟ لطفاً در بخش نظرات آتش سوزی خود را حفظ کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map