بررسی های نگهداری وردپرس امروز از راه خارج می شود

بررسی تعمیر و نگهداری وردپرس قبل از بهار از راه خارج می شود

وقتی در فصل تعطیلات همه چیز دیوانه می شود و منجر به آن می شود ، بسیاری از ما تصمیم می گیریم که چک های وردپرس را بر روی مشعل پشتی بگذارید ، اما سال جدید بهترین زمان برای مراقبت از برخی از تعمیرات قبل از شروع دوباره گرم شدن تجارت است. . مهم است که مطمئن شوید WordPress شما به بهترین شکل ممکن است به گونه ای باشد که در صورت کمترین انتظار برای آنها مشکلی ایجاد نکنید..


خوشبختانه ، برای جلوگیری از بروز فاجعه ، بررسی های امنیتی و اساسی وردپرس وجود دارد که می توانید امروز از این راه خارج شوید تا مطمئن شوید که با شروع سال 2017 ، امور در بالاترین سطح کار قرار دارند. در اینجا توصیه های مورد علاقه ما برای اطمینان از این موارد است. سایت شما به شکل نوک بالایی است:

1. یک نسخه پشتیبان وب سایت انجام دهید

یک کار تعمیر و نگهداری که احتمالاً در مدتی به آن فکر نکرده اید ، انجام یک نسخه پشتیبان کامل از وب سایت است. مطمئناً ، احتمال اینكه مجبور شوید از پشتیبان خود تكیه كنید بسیار نادر است ، اما اگر این اتفاق بیفتد قطعاً نمی خواهید بدون آن باشید.

این یک مرحله در فرآیند نگهداری است زیرا صادقانه ، اگر اتفاقاتی رخ دهد که وب سایت خود را تنظیم و به روز می کنید ، حداقل همه آنها را با خیال راحت ذخیره کنید. توصیه می کنیم اطلاعات وب سایت خود را در چندین مکان ، مانند محلی و ابر ذخیره کنید. شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که از فایل های مربوط به سایت پشتیبان تهیه کرده اید. ما استفاده می کنیم VaultPress اما تعداد زیادی گزینه پشتیبان وردپرس وجود دارد که می توانید انتخاب کنید.

2. مطمئن شوید که فایلهای اصلی وردپرس ، افزونه ها و تم ها به روز هستند

یکی از جنبه های بدون استرس وردپرس به عنوان یک پلتفرم این است که به روز نگه داشتن جنبه های سایت شما بسیار آسان است. به گفته این ، ما نمی توانیم تأکید کنیم که اطمینان حاصل کنیم که اینها در شرایط کار خوبی هستند – در واقع ، همان اندازه پشتیبان گیری از کل وب سایت شما نیز مهم است (که به هر حال ، شما همیشه می خواهید از سایت خود بک آپ بگیرید قبل از بروزرسانی این پرونده ها به صورت دستی).

در صورت نداشتن پرونده های اصلی ، افزونه ها و مضامین تنظیم شده برای به روز رسانی خودکار — می توانید اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات به روزرسانی دستی را در اینجا بخوانید.

  • فایلهای اصلی وردپرس. وقتی در ابتدا فایلهای اصلی وردپرس را تنظیم و بارگیری کردید ، گزینه ای برای بروزرسانی خودکار وجود دارد ، که همیشه یک ایده هوشمند است ، به خصوص اگر شما فردی هستید که قصد ندارد این کار را بصورت دستی انجام دهد. مهم است که اطمینان حاصل کنید که پرونده های اصلی به روز شده اند زیرا طراحان مرتباً به روزرسانی های مهم را انجام می دهند تا به وردپرس کمک کند اجرا کند ، و داشتن پرونده های اصلی کهنه نمی تواند باعث بروز خطاها و چالش های غیرضروری شود..
  • افزونه ها و مضامین. همیشه می توانید منوی داشبورد> به روزرسانی ها را بررسی کنید زیرا در صورت نیاز به هر یک از افزونه ها / تم های شما به بروزرسانی ، به شما نشان می دهد! اعلان ها یک نقطه شروع خوب هستند زیرا باعث می شوند اگر خودکار شما نباشد ، انجام یک به روزرسانی دستی را بسیار آسان کنید. توجه به این نکته حائز اهمیت است که مشخص شد که افزونه ها و مضامین موجود در تاریخ از نزدیک با هک شدن سایت های وردپرس مرتبط بوده اند (به یاد داشته باشید که این موارد را اجرا کنید اسکن های مخرب) – بنابراین اجازه ندهید که اجازه دهید این گرد و غبارها جمع شوند و به روز ماندگار نشوند (حتی اگر در حال حاضر از آنها استفاده نمی کنید).

اگر یک وب سایت سفارشی برای شما ایجاد شده است ، معمولاً طراح وب سایت شما را به صورت رایگان برای شما به روز می کند تا بروزرسانی هیچ تغییری در طراحی شما ایجاد نکند. همیشه حتما قبل از شروع سوال بپرسید.

3. از پلاگین های بلااستفاده خلاص شوید

از پلاگین های بلااستفاده خلاص شوید

در مورد داشتن و افزونه هایی که به روز نیستند ، کافی است از پلاگین هایی که گرفتید خلاص شوید که بعید به نظر می رسد دوباره از آنها استفاده کنید. صرفاً بارگیری مجدد افزونه ها بسیار آسان است و اجازه استفاده غیرفعال و قدیمی آنها می تواند باعث صدمه بیشتر از خوب شود. علاوه بر ایجاد آسیب پذیری سایت ، آنها همچنین می توانند باعث کندی سایت شما شوند. بنابراین ، در ژانویه ، به لیست افزونه های خود بروید و از آنچه استفاده نمی کنید خلاص شوید!

4. تهیه نسخه پشتیبان از آن مطالب جالب وبلاگ

تهیه نسخه پشتیبان از آن مطالب وبلاگ افسانه

در سال 2016 شما نوشتید ، تصحیح کردید ، و برخی از مطالب افسانه را بدون شک ارسال کردید! علاوه بر پشتیبان گیری از کل سایت وردپرس خود ، می خواهید مطمئن شوید که از محتوای وبلاگ خود بطور اختصاصی نسخه پشتیبان تهیه کرده اید.

اگر اتفاقی برای وبلاگ شما رخ می دهد ، آن محتوا به طور بالقوه می تواند برای همیشه از بین برود و این تعداد زیادی از داده های بهینه سازی شده جستجوگرها است که فقط امسال بدون استفاده از آن می روند. اگر شما به طور کلی قبل از ارسال اسناد را می نویسید (که واقعاً بهترین تمرین است) ، این خوب است ، اما ممکن است بخواهید که آن فایل ها را بر روی هارد یا ابر ذخیره کنید..

همچنین می توانید خودکار انجام دهید پشتیبان گیری WordPress در Dropbox, که به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که چند بار ، چه موقع ، و از کجا می خواهید محتوای بلاگ عالی که از حساب Dropbox خود نسخه پشتیبان تهیه کرده است ، باشد. این سایت برای سایت هایی که مقدار زیادی محتوا دارند بهترین ایده نیست ، اما می تواند برای مشاغل کوچک خوب کار کند.

5- از نظرات اسپم و حذف حذف شده ها خلاص شوید

از نظرات Spam و Trash خلاص شوید

وردپرس خلاص شدن از شر سطل زباله یا هرزنامه ها را در وبلاگ خود بسیار آسان می کند. این نوع اظهارنظرها در نهایت فقط فضای ذخیره سازی سایت را اشغال می کنند و واقعاً هیچ طرفداری از شما ندارند. بسته به نوع رفت و آمد سایت شما ، واقعاً باید حداقل ماهانه و در صورت هفتگی انجام شود. در هر صورت ، شروع سال تازه هنوز مکان خوبی برای شروع است.

6. اصلاحات ارسال را حذف کنید

وردپرس در واقع یکی از سیستم عامل هایی است که شما لزوماً نباید در مورد وارد کردن محتوای خود به طور مستقیم در پلت فرم آنلاین استرس داشته باشید ، زیرا دارای ویژگی هایی است که بطور مرتب از محتوای شما نسخه پشتیبان تهیه می کند ، در صورت خرابی اینترنت ، کامپیوتر شما می میرد یا اشتباه پیش بینی نشده اتفاق می افتد. . این ویژگی عالی است ، اما به محض اینکه محتوای شما زنده و ایمن است ، می خواهید ویرایش های پست را حذف کنید زیرا آنها فضای غیرضروری زیادی را پس از واقعیت می گیرند..

ویرایش های قدیمی ارسال شده در WordPress را حذف کنید

برای یک راه آسان و سریع برای رهایی از تجدید نظرهایی که ما دوست داریم افزونه WP-Optimize وردپرس. نه تنها می توانید از این افزونه برای پاک کردن نسخه های قدیمی استفاده کنید ، بلکه می توانید گزینه هایی را برای حذف پست ها در سطل زباله ، حذف نظرات هرزنامه ها ، حذف پینگ بک ها / پیگیری ها و موارد دیگر فعال کنید..

7. بررسی لینک های شکسته

پیوندهای شکسته را بررسی کنید

یکی از کارهای تعمیر و نگهداری که اغلب در کنار هم قرار دارد ، بررسی وبلاگ و محتوای وردپرس شما برای لینک های خراب است. این یکی از آن جنبه هایی است که شما ممکن است بعد از ارسال مطالب خود دوباره برنگردید و دوباره بررسی کنید ، اما پیوندهای شکسته شده می توانند محتوای شما را هم از نظر SEO و هم از نظر رتبه بندی آنلاین و در تجربه خوانندگان خود بی ارزش جلوه دهند. به نظر من ، جستجوگر لینک شکسته وردپرس SUPER در خزیدن صفحات خود و جستجوی این نوع تغییرات و خطاها مفید است.

غذای آماده

این هفت راهنمایی مربوط به تعمیر و نگهداری موظف هستند به محض شروع سال 2017 ، سایت وردپرس خود را در وضعیت خوبی قرار دهید. انجام منظم نگهداری به امنیت ، کارایی سایت شما کمک می کند و می تواند تفاوت زیادی در تجربه کاربران وبلاگ شما ایجاد کند. شما می توانید برخی از نکات اساسی اساسی در وردپرس را در اینجا بیاموزید.

آیا هیچ یک از این نکات مربوط به تعمیر و نگهداری باعث ایجاد تفاوت در بررسی وب سایت شما شده است؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map