تجارت اجتماعی چگونه می تواند از سایت وردپرس شما سود ببرد

تجارت اجتماعی چگونه می تواند از سایت وردپرس شما سود ببرد

رسانه های اجتماعی در تجارت گاهی اوقات می توانند مصرف کنندگان را به روش اشتباه مالش دهند. اکثر مردم نمی خواهند تبلیغاتی را ببینند که در کنار فیدهای Facebook است. آنها همچنین از وب سایت وبلاگ ، کسب و کار یا تجارت الکترونیک شما موجی از تبلیغات را نمی خواهند.


شبکه های اجتماعی از نظر جمعیتی ، محتوا و نحوه استفاده مردم از سیستم عامل ها به شدت متفاوت هستند. اما به طور کلی ، مردم از آنها برای شبکه سازی ، خندیدن ، الهام گرفتن ، صحبت کردن در مورد موضوعات و شاید خرید یک یا دو مورد استفاده می کنند.

و این چیزی است که بعضی از مشاغل آن را نمی فهمند. خرید اغلب آخرین مورد در لیست کارهایی است که برای یک کاربر رسانه اجتماعی انجام می شود. با این حال ، این بدان معنی نیست که اگر یک سایت تجاری وردپرس را اداره می کنید ، باید کاملاً از تجارت اجتماعی خودداری کنید.

بنابراین این سؤال پیش می آید که تجارت اجتماعی چگونه می تواند به سایت وردپرس شما سود برساند?

ابزارهای خودکار ، آن را برای همگام سازی و مدیریت موجودی آسان می کند

یکی از سؤالاتی که وب مسترها درباره تجارت اجتماعی دارند این است که چگونه می توانید موجودی خود را با وب سایت های اجتماعی همگام سازی کنید؟ آیا برای ارائه یک فروشگاه زیبا در فیس بوک ، برنامه ای برای فیس بوک وجود دارد که باید از طریق آن کار کنید?

پاسخ این است که تعداد زیادی برنامه وجود دارد ، اما هیچ راه حل رسمی برای فیس بوک وجود ندارد.

به عنوان مثال مورد علاقه ، برنامه Shopify Lite است که دکمه های تجارت الکترونیکی را برای سایت وردپرس شما فراهم می کند ، به همراه بخش فروشگاه برای به اشتراک گذاشتن و فروش محصولات خود در صفحه فیس بوک خود.

گزینه دیگری که باید با آن بروید نامیده می شود اویید, که دارای یک برنامه رایگان و یکی از ساده ترین ادغام ها برای فروشگاه های وردپرس است. اصولاً ، شما باید در عرض چند دقیقه فروشگاه تجارت الکترونیک را اضافه کنید. سبد خرید در سایت وردپرس شما ارائه شده است ، و این امکان را برای شما فراهم می کند که محصولات از طریق محصولات و محصولات خود اقدام به خرید کنند.

Ecwid همچنین یک فروشگاه کامل فیس بوک را در اختیار شما قرار می دهد ، به این معنی که تمام محصولات سایت وردپرس شما با صفحه فیس بوک همگام سازی می شوند و هنگام تهیه موجودی ، شما را روی انگشتان خود نگه می دارد. نه تنها این ، بلکه اکوید از بسیاری از گزینه های اجتماعی و بازارهای دیگر مانند eBay ، Amazon ، Blogger و Tumblr پشتیبانی می کند ، که همه یکپارچه با وردپرس ادغام می شوند.

هیچ افزایشی از قدرت افزونه هایی مانند WooCommerce وجود ندارد. تنها مشکل این است که WooCommerce ابزاری فوری ندارد که یک فروشگاه Facebook یا هر چیز دیگری را راه اندازی کند پین های قابل خرید در Pinterest. بنابراین ، لازم است یک افزونه یا افزونه جایگزین مانند آن را پیدا کنید افزونه WooCommerce تا فیس بوک از StoreYa.

این گوهر امکان فروشگاه فوق العاده فیس بوک را فراهم می کند ، اما این شرکت همچنین گزینه هایی برای فروش توییتر ، گالری های فروشگاه اینستاگرام ، تب های یوتیوب ، کوپن ها و فروش Pinterest را نیز در اختیار شما قرار می دهد..

فروش اجتماعی میانگین سهام اجتماعی

تجارت اجتماعی از بسیاری جهات از یک سایت وردپرس بهره می برد ، اما راه اصلی این کار با مکانی که مشتریان در آن قرار گرفته اند و استفاده از اشتراک استفاده می کنند.

به فکر فروش در سایت وردپرس خود با WooCommerce باشید. ممکن است دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی در صفحه محصول وجود داشته باشد ، اما اینطور نیست که بسیاری از افراد قصد دارند آن را با دوستان به اشتراک بگذارند. نه تنها این ، بلکه وب سایت شما دقیقاً تبدیل به مرکز فروش بازدید کنندگان شما نخواهد شد.

با این حال ، کاربران فیس بوک ساعت ها وقت خود را در شبکه های اجتماعی می گذرانند و همین موارد را می توان در مورد توییتر ، پینترست و اینستاگرام نیز گفت. بنابراین معقول است که شما می توانید با ایجاد فروشگاه در فیس بوک ، بیشتر کشش بیشتری کسب کنید.

بعلاوه شخصی که از فروشگاه اجتماعی شما کالایی را خریداری می کند قبلاً در آن محیط اجتماعی قرار دارد. آنها ممکن است تمایل بیشتری برای به اشتراک گذاشتن آنچه خریداری کرده اند یا شروع به دنبال صفحه شما در این شرایط می کنند. صرف نظر از این ، افراد دوست دارند در رسانه های اجتماعی صحبت کنند ، بنابراین اگر هدف این است که آنها را به صحبت در مورد سایت وردپرس خود برسانید ، در مسیر صحیحی قرار دارید.

شما می توانید از محتوا و پیشنهادات عالی محصولات استفاده کنید

یکی از راه های ایستادگی با فیس بوک و اینستاگرام (و همه شبکه های اجتماعی بیشتر بصری) ، ایجاد و به اشتراک گذاری عکس های خیره کننده است. به عنوان مثال ، فروشگاه کفش سفارشی بیشتر با عکس های زیبا از چکمه ها و کفش های خود بر روی مردم بیابان برخلاف چکمه های جلوی پیش زمینه سفید ، بیشتر مشتاق مشتری می شود..

خلاصه اینکه ، رسانه های اجتماعی بهانه ای برای خلاقیت با محتوای خود به شما می دهند. شما ممکن است در صفحات محصول وب سایت خود خلاقیت خود را از دست داده باشید ، اما در فروش های مشابه در رسانه های اجتماعی فرصت کمی وجود دارد.

برخی از شرکت ها از وبلاگ های وردپرس خود برای ساختن آموزش ، لیست و سایر مطالب استفاده می کنند ، همه با این ایده که محصولات بیشتری را می فروشند. به عنوان مثال ، بیایید بگوییم که شما یک فروشگاه سخت افزار دارید ، بنابراین می خواهید پلاگین های بیشتری بفروشید. ایجاد یک پست در فیس بوک باعث می شود مردم به خرید پلاگین های بیشتری بپردازند ، هیچ کاری در Facebook ندارند. پس از همه ، این چیزی نیست که همه چیز درباره فیس بوک صحبت می کنند.

با این حال ، اگر شما یک پست وبلاگ یا اینفوگرافیک شرح می دهید که چگونه یک توالت را زیر پا بگذارید ، شروع به ارائه مطالب مفیدی به مشتریان می کنید. نه تنها مردم را خوشحال می کنید بلکه می توانید پیوندهای خود را در پست وبلاگ یا اینفوگرافیک تبلیغ کنید. شما حتی می توانید مستقیماً به صفحه تجارت اجتماعی خود پیوند دهید.

اشتراک گذاری درست اجتماعی برند شما را شخصیت بیشتری می کند

هیچ منفی نیست که حضور در رسانه های اجتماعی باعث می شود تا مارک شما نزدیک تر شود. اگر به طور صحیح به آن نزدیک شوید همانطور که در بالا اشاره کردیم ، مشتریان بیشتر از سایت وردپرس شما بیشتر وقت خود را در فیس بوک می گذرانند. با این وجود ، می توانید با کمک مکان هایی مانند فیس بوک و اینستاگرام آنها را به سایت خود هدایت کنید.

اما ما همچنان در مورد فروشگاه های اجتماعی و فرصت های مشترک صحبت می کنیم. خدمات مشتری چیست؟ با ابزارهایی مانند Facebook Messenger و نظرات قدیمی فیس بوک ، پینترست ، اینستاگرام و توییتر ، مشتریان به نسخه شخصی تر شرکت شما دسترسی پیدا می کنند.

ممکن است فکر کنید که پایگاه دانش سایت یا مرکز پشتیبانی سایت شما به اندازه کافی خوب است ، اما خود را در ذهن مشتری قرار دهید.

من شخصاً از تماس با یک شرکت متنفر نیستم و تصور می کنم ارسال پیام از طریق ایمیل پاسخی کندتر به من می دهد. با این حال ، شرکت ها معمولاً وقتی در رسانه های اجتماعی اظهار نظر می کنم یا پیام می فرستم ، به سرعت و تا حدودی به من پاسخ می دهند.

همین کار را می توان برای هر سایت WordPress انجام داد ، و شما مجبور نمی شوید مشتریان خود را از تنظیمات اجتماعی راحت خود دور کنند.

آیا شما آماده استفاده از تجارت اجتماعی برای سایت وردپرس خود هستید?

تجارت اجتماعی از بسیاری جهات می تواند سودمند باشد. گاهی اوقات تنها کاری که می خواهید انجام دهید پیدا کردن مشاغل بیشتر برای وب سایت فعلی تجارت الکترونیک شما است. بارهای دیگر شما علاقه مند به گسترش وبلاگ وردپرس خود با برخی از کالاهای فروشی در Facebook هستید. صرف نظر از دامنه تلاش شما ، شما ملزم به موفقیت هایی از طریق تجارت اجتماعی هستید. بهترین بخش فروش از طریق سایت های رسانه های اجتماعی این واقعیت است که به طور کلی هزینه ای برای راه اندازی آن ندارد.

اگر در مورد استفاده از تجارت اجتماعی برای سایت وردپرس خود سؤالی دارید ، در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map