چه چیزی را در میزبانی وردپرس جستجو کنید

چه چیزی را در میزبانی وردپرس جستجو کنید

گزینه های میزبانی زیادی برای وردپرس وجود دارد میزبانی مشترک مشترک به VPS و حتی سرور های اختصاصی اما برای اکثریت قریب به اتفاق ، میزبانی یک سایت وردپرس و استفاده از لینوکس کار بسیار زیادی است که می توان برای طراحی وب سایت های بهتر و کار با مشتریان بیشتر هزینه کرد. برای آن دسته از کاربران اساساً 2 گزینه وجود دارد


  • عمومی به اشتراک گذاشته شده خدمات میزبانی
  • مدیریت میزبانی وردپرس یا میزبانی اختصاصی WordPress

اما هر دو مشترک هستند!

بله ، درست است اما برخی برداشت های غلط در مورد این وجود دارد که برای درک بهتر هر یک از آنها باید مورد بررسی قرار گیرند.

یک سرویس میزبانی مشترک مشترک است بسیار ارزان و اساس این است که میزبان چندین مشتری در هر سرور و اختصاص منابع کمی برای هر یک. این سرویس ها در سرتاسر وب بوده و به راحتی قابل دریافت هستند. مشکل اصلی این است که این سرویس ها به شما اجازه نمی دهد تعداد زیادی بازدید داشته باشید و الگوی استفاده از پردازنده های بالا را قبول نکنید. خدمات عمومی میزبانی عمومی پس از آن محدود به وب سایت های کوچک ، وبلاگ ها ، میکروسایت ها و سایت های شرکتی می شوند که در هر ماه بازدید بسیار کمی دارند و نیازی به نیازهای بالاتر ندارند.

اما در مورد سایتهای متوسط ​​تا بزرگ چطور؟ درباره وب مسترهایی که می خواهند عملکرد سریع داشته باشند ، چطور؟ خدمات میزبانی عمومی مشترک در این مورد هیچ کمکی نمی کنند ، میزبانی وردپرس خدمات وارد می شوند.

خدمات میزبانی وردپرس امکان اختصاص منابع بیشتر به ازای هر مشتری ، تعداد کمتر مشتری در هر سرور ، تعداد زیاد بازدیدکننده و الگوهای استفاده بالاتر از CPU را نسبت به میزبانی عمومی فراهم می کند و این کار را با ارائه یک کنترل پنل آسان و پشتیبان گیری نیز انجام می دهد. ولی آنها گران تر هستند.

از آنجا که شما در حال خواندن مقاله ای در وبلاگ متمرکز وردپرس هستید و من مطمئن هستم که می خواهید وبلاگ شما موفق شود ، من قصد ندارم از یک سرویس میزبانی ارزان و این مقاله استفاده کنم نخواهد امروز اینها را به شما نشان می دهم چه نوع ویژگیهایی را در ارائه دهنده خدمات میزبانی وردپرس می خواهید.

کنترل پنل آسان برای استفاده

استفاده از سرویس میزبانی وردپرس به معنای این نیست که شما منابع خود را با سایر کاربران به اشتراک نمی گذارید ، این بدان معنی است که شما زمان پردازنده بسیار بیشتری دارید ، منابع سریع تری دارید و تأخیر کمتری دارند. به همین دلیل است که گاهی اوقات آنها پانل های کنترل مشترک را به اشتراک می گذارند.

یکی از ساده ترین موارد استفاده است cPanel و یافتن این صفحه کنترل در همه جا بسیار معمول است. حتی اگر یک سرویس میزبانی وردپرس خریداری می کنید ، ممکن است متوجه شوید که آنها از cPanel استفاده می کنند. این بد نیست از آنجا که آنها معمولاً دارای پشته سرور بسیار بهتری برای مقابله با و تعداد کمتر کاربر مشترک در هر سرور هستند ، بنابراین زمان پاسخ بهتر خواهد بود حتی اگر از همان صفحه کنترل که در سایر سرویس های میزبانی مشترک مشترک مشاهده می کنید استفاده کنند..

cPanel نقطه شروع خوبی است که اکنون پشتیبانی می کند بیایید مجوزهای رمزگذاری و cPanel را ثبت کنیم و به شما امکان کنترل کامل بر پرونده ها ، بانک اطلاعاتی و ایمیل شما را می دهد. چندین سرویس میزبانی وردپرس وجود دارد که از رابط های سفارشی استفاده می کنند و اکثریت قریب به اتفاق به اندازه کافی خوب هستند. فقط مطمئن باشید که یک سرویس میزبانی وردپرس را ندارید که از پانل های کنترل منسوخ استفاده می کند زیرا ممکن است مشکلات امنیتی داشته باشید و عملکردی کمتر از حد انتظار داشته باشید.

PHP7

PHP7 سال گذشته معرفی شد و هر ماه به سرعت در حال رشد است. وردپرس کاملاً با PHP 7 سازگار است و توصیه می کنم نصب خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید تا از آن پشتیبانی کنید. اگر به دنبال یک هاست خوب وردپرس هستید ، مطمئن شوید که آنها از PHP 7 پشتیبانی می کنند زیرا این امر باعث کاهش جدی زمان تأخیر و پاسخ سایت شما می شود.

برخی از خدمات میزبانی وردپرس وجود دارد که به شما امکان می دهد نسخه PHP مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کنید و به شما توصیه می شود که با PHP 7 بچسبید و مطمئن شوید که سایت شما از آن پشتیبانی می کند. در مقاله بعدی من قصد دارم تجزیه و تحلیل آنچه باعث پشته وب سرور خوب و چرا PHP7 بسیار مهم است.

وب پشته خوب

سرویس های میزبانی وردپرس محترم معمولاً دارای پشته وب سرور بسیار خوبی با انواع مکانیسم های ذخیره سازی داخلی هستند که در آن قرار دارند, این مانند روح خدمات است. برخی از آنها استفاده می کنند لاک الکل و موارد دیگری وجود دارد که از آنها استفاده می کنند nginx به عنوان پروکسی با آپاچی و یکدست REDIS. به عنوان یک قانون اساسی ، به دنبال خدمات میزبانی وردپرس باشید که فقط به Apache اعتماد ندارند زیرا این امر می تواند به عملکرد سایت شما آسیب برساند.

ویژگی های بیشتر و پشتیبان گیری

تهیه نسخه پشتیبان خودکار تقریباً ضروری است و تقریباً همه افراد در خارج از کشور به نوعی این کار را دارند و بهترین خدمات حتی اگر در زمینه توسعه وردپرس نیز به طور جدی می خواهید ، سایتهایی را ارائه می دهند که خدای ناکرده هستند. این نمایشگر ویژگی معمولی برای یک سرویس میزبانی وردپرس و به طور خاص آن چیزی است که Flywheel به مشتریان خود ارائه می دهد.

کارایی

نکته آخر اینکه یکی از اساسی ترین و مهمترین ویژگی در هر میزبانی خوب وردپرس است کارایی.

این یک نمونه معمولی است میزبانی مشترک. می توانید سرور گرفته شده را ببینید 4.39 برای پاسخ به اولین سؤال ، بنابراین وب سایت تقریباً به آرامی ارائه می شود همه شرایط. این محصولی از یک سرویس میزبانی مشترک بسیار شلوغ است. ارزان خواهد بود اما عملکرد رنج می برد بر این اساس. شما فقط نمی توانید یک سرویس میزبانی ارزان بخرید و انتظار عملکرد خوبی را داشته باشید ، این واقعیت برای شماست.

در مقابل می توانید ببینید دو پشته مختلف, یکی برای سایت من در هاست وردپرس خودم که میزبانی شده است با nginx با اولین پرس و جو در کمتر از پاسخ داد 700ms و همین سایت در حال اجرا است ابر ابر با nginx. به عنوان یک قانون ، هر سایتی که به اولین سؤال در کمتر از 700 میلی متر پاسخ دهد ، در نظر گرفته می شود که در یک سرویس خوب میزبانی شود. اگر قصد دارید میزبانی وب سرویس میزبانی وردپرس را انجام دهید ، حتماً قبل از اقدام به درخواست یک سایت آزمایشی بپردازید.

ما از WP Engine برای میزبانی WPExplorer استفاده می کنیم و در صورت عدم توجه به وب سایت ما عملکرد فوق العاده ای را مشاهده می کنید. تعداد زیادی پست ، وب سایت ، نمایه های تم به علاوه تعداد بیشتری از آنها در همان برنامه میزبان هستیم و زمان بارگذاری ما بسیار سریع است.

پشتیبانی خوب

پشتوانه خوبی از هر بلیط مهمتر از آن است زمان پاسخ بسیار سریع. من می شنوم که خیلی زیاد درباره زمان پاسخ دادن کند به بلیط در بعضی از خدمات شکایت دارم ، در حقیقت مهمترین چیز این نیست که اگر بلیط در کمتر از 5 دقیقه پاسخ داده شود ، اما اگر شخص پشت این بلیط حرفه ای است که می داند چه کاری انجام می دهد.

هدف از پاسخ دادن به بلیط شما در کمتر از 2 دقیقه وقتی شخص در سایت دیگر درخواست شفاف سازی می کند چیست و پاسخ قابل قبولی ارائه نمی دهد? یک حرفه ای باهوش مهم برای حل مشکلات است. داشتن شخصی در سایت دیگر تضمین نمی کند که مشکل شما به موقع برطرف شود.

پشتیبانی خوب به کارکنان حرفه ای بستگی دارد. مدتی وقت بگذارید و بخوانید که یک شرکت چه نوع حمایتی را ارائه می دهد. برخی از خدمات میزبانی وردپرس وجود دارند که اگر سایت شما با مشکل روبرو است ، در حالی که سایرین وجود دارند که اگر مشکل شما به خود میزبانی مربوط نمی شود ، به شما کمک نمی کنند. اینجاست که می توانید جستجو کنید مدیریت میزبان وردپرس در مقابل unamanged. داشتن یک سرویس مدیریت شده نشان دهنده آرامش بیشتر است اما بر این اساس قیمت افزایش می یابد. با دقت انتخاب کنید.

نتیجه

تصمیم گیری در مورد نوع سرویس میزبانی وردپرس که می خواهید کار ساده ای نیست اما به عنوان یک قاعده مهم باید مهمترین فاکتورها باشد: عملکرد ، پشتیبانی و آسان استفاده کنید. فقط به یاد داشته باشید, هرگز صرفاً در مورد قیمت تصمیم گیری نکنید.

اگر قبلاً چندین سرویس میزبانی وردپرس را امتحان کرده اید ، تجربیات خود را با آنها در نظرات زیر به من اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map