با مخاطبان وردپرس خود بهتر آشنا شوید: معیارهای مهم برای در نظر گرفتن

مخاطبان وردپرس بهتر: معیارهای مهمی که باید در نظر بگیرید

اگرچه بسیاری از ما ساعت ها و ساعت ها را در ایجاد ، به روزرسانی و ارتقاء وب سایت های خود می گذرانیم ، اما ما تمایل نداریم به همان میزان وقت و انرژی برای درک تحلیل کاربر اختصاص دهیم.


بسیاری این دلیل را می دهند که تحلیلی خسته کننده است ، اما من فکر می کنم که افراد از این کار کنار گذاشته شده اند زیرا صرف وقت برای تجزیه و تحلیل نحوه استفاده مخاطبان شما از سایت شما نتیجه فوری نمی دهد.

با این حال ، با درک نحوه تعامل مردم با سایت شما می توانید درک کنید و سپس تغییرات لازم را برای افزایش ترافیک ، تولید تعداد بیشتر و تبدیل بازدید به فروش انجام دهید.

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل می تواند به شما در تجزیه و درک انواع معیارها برای وب سایت وردپرس کمک کند. در این مقاله می آموزید که چگونه می توان از این سرویس رایگان برای کمک به شما در درک بهتر مخاطبان خود استفاده کرد.

بدانید که مخاطبان شما از کجا می آیند

منبع ترافیک Google Analytics

مخاطبان شما از جاهای مختلف به وب سایت شما می رسند. برای نامگذاری چند مورد از رسانه های اجتماعی ، موتورهای جستجو ، وب سایت های دیگر یا لیست پستی شما. این مهم است که بدانید آنها از کجا آمده اند تا بتوانید حضور و تلاش خود را در آن مناطق افزایش دهید ، و همچنین منابعی را که نمی خواهید تبدیل های مورد نظر خود را به روش های بهتری دریافت کنید ، هدف گذاری کنید.

آیا ترافیک ارگانیک شما کافی است?

نمودار Google Analytics

هیچ شرط مشخصی در مورد تعداد “افراد” خوب از طریق جستجوی ارگانیک به سایت شما وجود ندارد. گفته می شود ، شما می توانید از معیارهای خود برای مقایسه اینکه آیا با جستجوی ارگانیک های خود در مقایسه با منابع ترافیکی دیگر ، پیشرفت چشمگیری دارند یا نه ، استفاده کنید..

اگر بیشترین ترافیک خود را از طریق رسانه های اجتماعی یا جریان ارجاع دیگری جذب می کنید ، پس باید تلاش بیشتری را در سئو جستجو کنید. محتوای خود را بهبود بخشیده و با استفاده از آن کلمات کلیدی و عبارات مهم ، پست های وبلاگ بیشتری ایجاد کنید. با گذشت زمان ، این امر می تواند به افزایش رتبه شما در موتورهای جستجو و ایجاد ترافیک ارگانیک کمک کند.

اگر میزان ترافیک ارگانیک شما در مقایسه با منابع دیگر زیاد باشد ، ممکن است زمان آن فرا رسد که توجه بیشتری را به منطقه دیگری نشان دهید.

آیا رسانه های اجتماعی مخاطبان شما را افزایش می دهد?

مهم است که معیارهای رسانه های اجتماعی خود را ردیابی کنید زیرا به شما تصویری واضح از کار می دهد و همچنین بخشی از کمپین های بازاریابی رسانه های اجتماعی شما نمی دهد.

این معیارها می توانند به شما نشان دهند که چه نوع محتوا با مخاطبان شما خوب کار می کند ، چه چیزی به اشتراک گذاشته می شود و دوست دارد و چه مواردی را باید روی تولید متمرکز کنید. اگر مشغول تبلیغاتی یا مسابقات هستید ، می توانید محبوبیت این فعالیت ها را ردیابی کنید تا ببینید که آیا آنها زمان و تلاش خود را باز می گیرند یا خیر..

افزونه آسان و اجتماعی Metrics Pro WordPress

Easy Social Metrics Pro یک افزونه چشمگیر وردپرس است که به شما امکان می دهد عملکرد رسانه های اجتماعی خود را از داشبورد وردپرس خود ردیابی کنید. Social Metrics Pro به شما کمک می کند تا بفهمید که در کجا مخاطبان عمدتاً تعطیل هستند و این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید روی محبوب ترین سیستم عامل ها تمرکز کنید و کمتر در دیگران. با ردیابی حضور رسانه های اجتماعی خود به مرور زمان می توانید ببینید که استراتژی بازاریابی شما در درازمدت کار می کند یا نیاز به تعمیرات اساسی دارد.

بهبود شماره ارجاع با ایجاد روابط

مراجعه به وب سایت های دیگر راهی عالی برای به دست آوردن ترافیک است زیرا بیش از حد احتمالاً به این معنی خواهد بود که بینندگان قبلاً علاقه ای به طاقچه یا صنعت شما دارند. معیارهای خود را بررسی کنید تا ببینید بینندگان سایت از کجا می آیند و سپس با آنها روابط برقرار می کنند. روابط محکم با دیگران در زمینه شما می تواند نمایه آنلاین شما را افزایش دهد ، برند شما را ارتقا بخشد و باعث افزایش ترافیک سایت شما شود.

موقعیت فیزیکی مخاطبان خود را بررسی کنید

مکان بازدید کننده

بسته به شغل شما ، مکان می تواند مهم باشد. اگر مشاغل خشت و خمپاره ای دارید که می خواهید مشتری های معمولی محلی را به سمت خود جذب کنید ، افرادی که سایت شما را از آن طرف دنیا مشاهده می کنند خوب هستند اما شاید آن چیزی باشد که کسب و کار شما به آن نیاز ندارد. تجزیه و تحلیل های شما به شما امکان می دهد با محتوا و تبلیغات خود مخاطبان مناسب را جذب کنید.

اگر می خواهید مشتری های محلی را جذب کنید ، سایت و به خصوص وبلاگ خود را به مکان خود مرتبط کنید. درباره آنچه اتفاق می افتد در منطقه محلی خود بنویسید. مسابقات را برای افراد در فروشگاه برگزار کنید و آن را به صورت آنلاین تبلیغ کنید. هیچ مشکلی در جذب مخاطبان گسترده تری وجود ندارد بلکه مردم را در همسایگی شما در اولویت خود قرار می دهند.

آنچه را که در نرخ جستن شما تأثیر می گذارد درک کنید

نرخ گزاف گویی Google Analytics

کار کردن دقیقاً چه چیزی باعث می شود افراد وب سایت شما را ترک کنند کار سختی است. تجزیه و تحلیل معیارهای شما می تواند به ایده ای در مورد مکان وب سایت شما اجازه دهد.

نحوه کاهش نرخ گزاف گویی در پست های وبلاگ

نرخ گزاف گویی اغلب در پست های وبلاگ وجود دارد که به سؤال “چگونه” پاسخ می دهند. این امر به راحتی قابل توضیح است ، زیرا افراد به طور خاص برای دریافت پاسخی به یک سؤال به پست آمده اند. هنگامی که آنها سؤال خود را راضی کردند ، آنگاه آنها را ترک می کنند.

اگر این مورد در وبلاگ شما وجود دارد ، باید با افزودن “تماس به اقدام” این مشکل را متعادل کنید. پیوند به سایر مقالات و تبلیغات در وب سایت شما یا یک پیشنهاد رایگان در ازای دریافت ایمیل راهی عالی برای ترغیب بازدید کنندگان به کاوش بیشتر سایت شما است.

چه چیزی می تواند باعث بالا رفتن نرخ گزاف گویی در صفحه اصلی شود?

نرخ گزاف گویی در صفحه اصلی شما تقریباً اتفاق بدی است. اگر این مورد در مورد سایت شما با دقت به تجزیه و تحلیل ها کمک می کند تا به شما کمک کند تعیین کنید که چرا افراد سایت خود را ترک می کنند بدون اینکه ابتدا به دور آن نگاه کنند.

ابتدا به مدت زمانی که افراد در صفحه اصلی شما می مانند نگاهی بیندازید. اگر افراد تنها بعد از چند ثانیه از خانه خارج شوند ، احتمالاً دلیل این امر است که سایت شما بار کمتری دارد ، پاسخگو نبودن به تلفن همراه باشد یا به نوعی شکسته شود. زمان برای اصلاح!

چه می شود اگر مردم بیش از 5 ثانیه بمانند اما بعد از آن روی صفحه دیگری کلیک نکنند؟ در این حالت احتمالاً مشکلات دیگری نیز وجود دارند ، که چنین سریع رفع نمی شوند. به احتمال زیاد مشکلی در زمینه طراحی و قابلیت استفاده سایت وجود خواهد داشت یا مطالب آنچنان جالب نیست. با این حال ، دوباره بررسی کنید که آیا سایت کاملاً پاسخگو است یا خیر.

صفحات اصلی باید واضح ، مختصر باشند و بازدید کنندگان باید 5 ساعت پس از فرود در صفحه خود ، شما را “بکشند”. آیا واضح است که تجارت شما چیست و چه چیزی را ارائه می دهید؟ از متن و اصطلاحات زیاد در صفحه اصلی خود استفاده نکنید ، فقط آن را ساده نگه دارید. طراحی صفحه اصلی نیاز به تمیز و آسان برای پیمایش دارد و به بازدیدکنندگان نشان می دهد که در آنجا نیاز به چه مکان بعدی دارند. از برخی تماس ها برای انجام اقدامات استفاده می کنید اما تعدادشان خیلی زیاد نیست ، شما نمی خواهید مخاطبان خود را تحت الشعاع و سردرگمی قرار دهید.

تجزیه و تحلیل صفحات فردی

صفحات محبوب Google Analytics

Google Analytics اطلاعات زیادی در مورد هر صفحه وب سایت وردپرس شما دارد. این به شما کمک می کند عمیقاً به آنچه مخاطبان خود در وب سایت خود انجام می دهند توجه کنید و درک کنید که چگونه می توانید سایت خود را برای حفظ و افزایش مخاطبان خود بهبود بخشید.

صفحات برتر فرود

به جایی که افراد به سایت شما می رسند نگاه کنید و صفحات برتر فرود شما را مشخص کنید. دانستن این امر می تواند به دو طریق به شما کمک کند:

  1. محتوای بیشتری مانند این ایجاد کنید زیرا این امر بدیهی است که افراد را به خود جلب می کند.
  2. شما می خواهید بازدید کننده های وارد شده در سایت شما بمانند ، بنابراین برخی از “تماسها برای اقدام” محتوای با کیفیت را در این صفحات ارائه دهید. این امر مردم را به ماندن در وب سایت شما تشویق می کند و احتمال خرید و فروش را افزایش می دهد.

بازدیدهای صفحه برتر

نمایش صفحه های برتر نشان می دهد که چه مطالبی محبوب ترین است و مخاطبان شما به چه چیزی علاقه دارند. این اطلاعات بسیار مهم است زیرا به شما کمک می کند درک کنید چه نوع محتوا مخاطبان شما را جذب می کند. همچنین در اینجا باید لینک ها و تبلیغات را برای تشویق فروش یا مجموعه آدرس های ایمیل قرار دهید.

همچنین به یاد داشته باشید که معیارهای رسانه های اجتماعی خود را بررسی کنید و ببینید چه چیزی به اشتراک گذاشته شده است. این بینش خوبی به شما می دهد که انواع محتوای شما در رسانه های اجتماعی محبوب است.

خروج از صفحات

برای اینکه به عنوان صفحه خروجی در تجزیه و تحلیل شما قرار بگیرد ، افراد باید بیش از یک صفحه وب سایت شما را جستجو کنند. اینها افرادی هستند که علاقه و علاقه خاصی به سایت و محتوای شما نشان می دهند ، بنابراین ممکن است بازدید کنندگان یا مشتریان بالقوه بازگردند.

خوب است اگر می بینید افراد از صفحه تماس ، فرم تماس با ما یا فرم سفارش ، وب سایت شما را ترک می کنند. آنچه شما نمی خواهید این است که معیارهایی را نشان می دهد که بینندگان در هنگام پرداخت قبل از اتمام خرید ، از صفحه اصلی یا از آن بدتر می روند. اگر این مورد باشد ، شما باید فرایند پرداخت خود را مرور کنید تا مطمئن شوید صاف ، کاربرپسند است و خیلی طول نمی کشد.

بازدید کنندگان در حال بازگشت

شما می خواهید تعداد بازدید کنندگان در حال بازگشت را ردیابی کنید تا ببینید آیا این با گذشت زمان افزایش می یابد یا خیر. بازدید کنندگان در حال بازگشت بسیار مهم هستند زیرا این دسته از افرادی هستند که علاقه واقعی به طاقچه شما دارند و به احتمال زیاد مشتری می شوند. اگر تعداد بازدید کنندگان در حال بازگشت شما کم است ، بیشتر از حد ممکن برای بهبود محتوای خود نیاز دارید. آن را جالب تر کنید تا مردم بخواهند برگردند و اطلاعات بیشتری کسب کنند.

به نرخ تبدیل خود نگاه کنید

احتمالاً مهمترین معیار برای ردیابی ، نرخ تبدیل به شما می گوید که آیا سایت شما به هدف اصلی خود دست پیدا کرده است یا خیر. آیا مخاطبان شما آنچه را که می خواهید انجام می دهند؟ این می تواند جمع آوری ایمیل ، افزایش عضویت ، یا فروش محصولات باشد.

اگر نرخ تبدیل شما کم باشد ، اما ترافیک سایت شما زیاد است ، این می تواند تعدادی از موارد را نشان دهد. یا شما مخاطب اشتباهی را جذب می کنید یا وب سایت شما به اندازه کافی خوب نیست. این می تواند شامل محتوای ضعیف ، تماس کافی برای اقدام یا یک وب سایت غیر قابل استفاده باشد. در این حالت ، وقت آن است که روی بهبود نرخ تبدیل خود تمرکز کنید.

افکار نهایی

اگرچه تجزیه و تحلیل داده های سایت شما در ابتدا می تواند به زمان نیاز داشته باشد ، پس از فهمیدن اینکه چه چیزی را جستجو کنید آسان تر و سریعتر می شود. مهمتر از همه ، با درک چگونگی تعامل مخاطبان شما با سایت شما می توانید پیشرفتهای لازم را برای تشویق بازدید کنندگان به بازگشت ، جذب افراد جدید انجام دهید و در نهایت سایت خود را قادر سازید که در مقابل اهداف خود قرار گیرد.

چه چیزی مانع از حفاری در تجزیه و تحلیل و معیارهای بازدید کننده شما در جزئیات بیشتر می شود؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map