آیا شما پلاگین هواردر هستید؟ چگونه سایت وردپرس خود را تمیز کنید

آیا شما پلاگین هواردر هستید؟ چگونه سایت وردپرس خود را تمیز کنید

آیا شما hoarder پلاگین هستید؟ برای یک دقیقه به این موضوع فکر کنید. در ابتدا کمی مسخره به نظر می رسد ، و البته شما هستید یکی از آنها نیست اما با وجود صدها متخصص “وردپرس” که هر هفته افزونه های جدیدی را توصیه می کنند ، جای تعجب نیست که برخی وب سایت ها و وب مسترها کمی به پایان برسند … بیش از حد مجهز به این کار هستند. نصف زمانی که افزونه با لعنتی نزدیک می شود تضمین می کند که به نوعی روی خط پایین شما تأثیر می گذارد و اگر رایگان باشد ، می توان گفت نه.


می دانم ، تقریباً همه افزونه های اشتراک گذاری اجتماعی را نصب و امتحان کرده ام. من ترجیح می دهم که آن را قبول نکنم ، اما من کاملاً مطمئن هستم که این کار را کردم با این امید که مخاطب با کمی فشار از پلاگین سمت راست از هوای تقریبا نازک ظاهر شود. و می دانم که من تنها کسی نیستم.

Contents

7 نشانه هشدار دهنده شما افزونه هوادار وردپرس هستید

اگر هر یک از علائم هشدار زنگ را صدا زد ، احتمال دارد سایت وردپرس شما بتواند از برخی از تمیز کردن بهار استفاده کند. خواندن را ادامه دهید تا ببینید که چگونه می توانید WordPress را با حذف افزونه های بلااستفاده سرعت بخشید.

1. شما ایده ای در مورد نیمی از پلاگین های شما ندارید

تمام دلیل نصب افزونه این است که در واقع از آن استفاده کنید ، و اگر نه تنها از نیمی از افزونه های خود استفاده نمی کنید ، بلکه حتی نمی توانید آنچه را که قرار است برای وب سایت خود انجام دهید را به یاد بیاورید ، این نشانه بدی است که شما ممکن است یک نگهدار پلاگین باشد.

2. به دلیل افزونه های قدیمی شما نمی توانید WordPress را به روز کنید

این امر نه تنها مانع دسترسی شما به قابلیت های جدید از خود به روزرسانی وردپرس می شود ، بلکه می تواند به معنای آن باشد که شما باید از بروزرسانی افزونه ها یا موضوع خودداری کنید زیرا دیگر با نسخه قدیمی وردپرس سازگار نیست..

3. شما افزون بر تعداد مطالب دیگر افزونه دارید و وب سایت شما از چند هفته قدیمی تر است

همیشه مهم نیست ، اما معمولاً نشانه خوبی است که احتمالاً کمی از آن خارج شده اید.

4- به روزرسانی افزونه های خود به سرعت به یک شغل تمام وقت تبدیل می شوید و در واقع شخصی را استخدام می کنید که این کار را انجام دهد

حداقل در حال حاضر شخصی در هیئت مدیره دارید که می تواند پاکسازی را برای شما انجام دهد ، اگرچه اگر متوجه شوند که اگر ساعات کاری خود را به طور کامل از بین نبرند ممکن است تمایلی نداشته باشند..

5- چندین پلاگین چند منظوره Clunky “سنگین” که فقط برای یک یا دو کارکرد استفاده می کنید

گاهی اوقات کمتر به معنای بهتر یا سریعتر نیست. بعضی اوقات بهتر است چند افزونه سبک تر هم همین کار را انجام دهند.

6. شما هنوز پلاگین هایی را دارید که “برای یک نسخه بهتر به کار خود ادامه داده اید”

گاهی اوقات می توان به آسانی فراموش کرد که قدیمی ها را وقتی که تازه و بهتر وارد می شوند ، فراموش کنیم. خبر خوب این است که تا زمانی که غیرفعال باشند حداقل در فضای پشتی فقط فضای خود را می گیرند. خبر بد این است که شما مشروبات الکلی پلاگین شما را مسدود می کند ، و این می تواند نشان دهنده وضعیت بدتر و آسیب زا باشد.

7. شما پلاگین های زیادی نصب کرده اید که “مطمئناً برای برخی از روزها از آنها استفاده خواهید کرد”

اگرچه ممکن است منطقی به نظر برسد ، ایده بهتر است برای ایجاد یک لیست توصیفی از افزونه ها در Evernote یا یک سند Google ، و آزمایش آنها با گذشت زمان. اگر فقط تعداد زیادی پلاگین در آن نشسته اید ، به احتمال زیاد این همه کارهایی است که همیشه انجام می دهند. از آنها استفاده کنید یا آنها را گم کنید.

چرا بسیاری از پلاگین ها معمولاً بد هستند (و چرا باید تمیز کنید)

پاکسازی پلاگین

افزونه های اضافی می توانند کار شما را سخت تر و پیچیده تر از آنچه لازم است باشد. و در حالی که هیچ مشکلی در داشتن پلاگین های لازم زیادی ندارید ، داشتن افزونه های زیادی که منابع زیادی را بار می کند مشکل ساز می شود. با این کار می توانید سرعت بارگذاری وب سایت شما را با افزودن درخواست های http اضافی کاهش دهید. به عبارت ساده تر ، باعث می شود مرورگر قبل از بارگیری و نمایش وب سایت شما ، از طریق حلقه های اضافی پرش کند و باعث کندتر شدن آن شود. و بارگذاری سایت شما کندتر می تواند اثرات وحشیانه ای در خط پایین شما داشته باشد.

اگر وب سایت شما به آرامی بارگیری می شود ، می توانید با بالا رفتن نرخ گزاف گویی ، اعتماد مشتری را از دست داده و یا از آن بدتر ، تأثیر مستقیم بر فروش خود ببینید. به عنوان مثال ، آمازون گزارش داد که کاهش می یابد به میزان 1٪ در هر 100 میلی متر صفحه بارگیری کندتر (منبع: Strangeloop). یک مطالعه دیگر نشان داد که افزایش 1 ثانیه در زمان بارگذاری باعث کاهش 7 درصدی تبدیل ها ، 13٪ بازدید کمتر از صفحه و 17٪ رضایت مشتری کمتر (منبع: Tagman). خبر خوب این بدان معنی است که افزایش سرعت بارگذاری شما باید نتایج متضادی را نشان دهد.

همانطور که به طور خلاصه ذکر شد ، افزونه ها همچنین می توانند بطور تصادفی (یا حتی در موارد بسیار نادر) به طور تصادفی) حفره های امنیتی را ارائه دهند که افراد می توانند از آنها سوءاستفاده کنند تا به باطن سایت شما دسترسی پیدا کنند.

دلیل آخر واضح تر است. داشتن پلاگین های بیش از حد ، می تواند حواس پرتی بیش از حد را به شما پیشنهاد دهد که تمرکز شما را از جایی که باید باشد دور کند. این می تواند بهانه ای برای هراس از چیزهای کوچک شود. و نگرانی از چیزهای کوچک می تواند شما را از یافتن فرصتهای شغلی جدید و یا بهبود نسخه شما برای افزایش گسترده تبدیل ها یا یافتن وقت برای شبکه سازی و رشد مخاطبان خود باز دارد..

نحوه تجزیه سایت وردپرس خود را

خوشبختانه ، تمیز کردن افزونه ها چندان دشوار نیست. می فهمید که چه افزونه هایی در واقع برای وب سایت شما تفاوت ایجاد می کنند و بعد از بقیه خلاص می شوید.

ممکن است شما وسوسه شوید که بپرسید: “ملزومات کلی چیست؟” پاسخ این است که در مورد این مسئله نظرهای مختلف و متفاوتی وجود دارد. و در حالی که برخی از افراد تمایل به ارائه طیف گسترده ای از افزونه ها دارند ، برخی دیگر به مراتب حداقلی تر هستند و فقط پیشنهاد می کنند: تجزیه و تحلیل ، ذخیره سرعت ، امنیت ، اجتماعی ، جستجوگرها و البته عدم انتخاب.

برای من ، یک سوال بسیار مهم تر این است که پلاگین ها به طور خاص برای شما و سایت شما ضروری هستند?

انواع مختلف وب سایت ، با انواع مختلفی از اهداف و نیازها وجود دارد. زیبایی وردپرس این است که همه کاره بودن و توانایی مقابله با بسیاری از چالش ها از طریق افزونه ها ، اما گاهی اوقات می تواند برای hoarder Plugin تبدیل شود. بنابراین دریابید که افزونه ها چه اهمیتی دارند و بقیه را دور بیندازید.

در حالت ایده آل ، شما فقط می خواهید پلاگین هایی را که برای هدفی که برای وب سایت خود دارید مفید باشد به روشی کاملاً ملموس نگه دارید. پلاگین هایی که خط پایین شما را بهبود می بخشند. حتی اگر شما فقط یک وبلاگ شخصی داشته باشید ، معمولاً هدفمندی قابل اندازه گیری در جایی وجود دارد ، مانند مخاطبان بزرگتر. و برای مشاغل ، بازدید کنندگان را برگردانید ، مشارکت کاربر ، مشترکین و فروش را انجام دهید. و پس از آن مطمئناً امنیت وجود دارد. از آنجا که هیچ کس نمی خواهد سایت خود را برای هر زمان مسدود کند.

پلاگین هایی که می خواهید آنها را نگه دارید

افزونه های WordPress شما باید نگه دارید

افزونه ها برای بهبود امنیت

افزونه هایی که امنیت وب سایت شما را افزایش می دهند ، خطر ابتلا به مشکلات آینده را کاهش می دهند. این امر خط مشی شما را به گونهای تأثیر می گذارد که شما از تلاش برای صرفه جویی در پول و ساعت ها ناامیدی در تلاش برای به دست آوردن کنترل مجدد وب سایتی که به دلیل عدم پیش بینی ربوده شده است ، خودداری می کنید..

کوین اخیراً یک بررسی Hide My WP را نوشت که توضیح می دهد که چگونه افزونه با پنهان کردن این واقعیت که وب سایت شما روی وردپرس کار می کند ، امنیت شما را افزایش می دهد ، و تام همچنین یک بررسی افزونه Security Ninja نوشت که ممکن است بخواهید آن را نیز پرداخت کنید. این هردو افزونه عالی هستند که ممکن است بخواهید سایت خود را ایمن و ایمن نگه دارید.

اتفاقاً ، افزونه ها گاهی اوقات می توانند حفره های امنیتی را برای سوء استفاده افراد ایجاد کنند ، بنابراین داشتن پلاگین های اضافی بیش از حد ایده خوبی نیست که از نظر امنیتی نیز مفید باشد..

افزونه ها برای بهبود سرعت بارگیری

بهبود سرعت بارگذاری شما می تواند به میزان قابل توجهی در کاهش نرخ گزاف کمک کند. به خصوص اگر سرعت بارگذاری وب سایت شما از چند ثانیه بیشتر شود ، دریافت افزونه کش می تواند یک انتخاب عالی باشد. نه تنها این ، سورور بسیار شخصی ما حتی به شما راه می دهد که چگونه WP Total Cache را برای نتایج بهینه تنظیم کنید (و حتماً کل راهنمای وی را برای ذخیره پست های وردپرس ذخیره کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه عملکرد حافظه پنهان و نحوه استفاده از آن داشته باشید. برای بهبود سایت وردپرس خود).

به عنوان یک جایزه ، تمیز کردن افزونه هایی که عملکرد کمتری دارند به غیر از عملکردی که در واقع استفاده نمی کنید می توانند به کاهش سرعت بارگذاری وب سایت شما نیز کمک کنند.

افزونه هایی برای بهبود تعامل کاربر

افزایش تعامل کاربر بسیار مهم است ، زیرا هرچه بیشتر کسی در وب سایت شما در ارتباط باشد و با وب سایت شما ارتباط برقرار کند ، احتمالاً آنها واقعاً به پیام شما توجه می کنند و در واقع بخشی از مخاطبان شما محسوب می شوند / تبدیل به مشتری پرداخت می شوند. و طی چند سال گذشته ، بخش بزرگی از مشارکت کاربران “به اشتراک گذاری” است ، و افزونه هایی که به افزایش اشتراک گذاری کمک می کنند ، با گرفتن ترافیک بیشتر به خط اصلی شما کمک می کنند. اگر به دنبال یک افزونه اشتراک گذاری خوب هستید ، لیست ما را برای بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی ، و همچنین مقاله Tom درباره نحوه ساخت وب سایت وردپرس خود را اجتماعی تر کنید..

افزونه ها برای بهبود نرخ / نرخ تبدیل مناسب

این افزونه است که باعث می شود جعبه انتخاب شما در واقع بهتر شود یا افزونه ای که اطلاعات مربوط به رفتار کاربر را جمع آوری می کند (بدیهی است که شما باید داده هایی در مورد رفتار کاربر داشته باشید تا دریابید که پلاگین ها واقعاً چه تغییری ایجاد می کنند) ، پلاگین های افزونه بدیهی است برای خط پایین خود مهم است و به ماندن بپردازید. افزونه ای که ما توصیه می کنیم نرخ opt-in را افزایش دهیم ، OptinMonster است.

تقریباً هر افزونه ای که تأثیر مستقیم یا غیرمستقیمی در خط پایین شما داشته باشد ، ارزش نگهداری دارد. و هر افزونه ای که فقط برای انجام هیچ کاری مناسب نیست ، می تواند کمی سفر کند و هرگز برنگردد.

چگونه می توان اثربخشی پلاگین و تأثیر آنها بر سرعت بارگذاری را اندازه گیری کرد

سرعت بارگذاری اثر پلاگین ها

Google Analytics یا ابزار تحلیلی مورد علاقه خود را برای آزمایش افزونه ها تنظیم کنید که باید به نرخ تبدیل کمک کند. اگر هرگز نتایج خود را بدون آنها آزمایش نکرده اید ، و فقط فرض می کنید که آنها تأثیر مثبتی داشته باشند ، این کار را انجام دهید. تبدیل های خود را بدون فعال کردن افزونه آزمایش کنید. اطمینان حاصل کنید که یک دوره کنترل مناسب را به آن اختصاص داده اید (مگر اینکه یک تبدیل کاملاً واضح و دردناک در تبدیل وجود داشته باشد که البته در این صورت حتماً باید آن را پس بگیرید و کار کنید.) برای تجزیه و تحلیل سرعت بارگذاری صفحه خود می توانید از آن استفاده کنید ابزارهای Pingdom یا سایر ابزارهای رایگان مانند اندازه گیری اینکه افزونه وب سایت شما را بیش از آنچه ارزشش را کاهش می دهد ، اندازه می گیرند یا نه.

مهم: اطمینان حاصل کنید که تنظیمات را در یک زمان خاص در یک مکان تست خاص تنظیم کرده و قبل از شروع غیرفعال کردن افزونه ها ، بارگذاری چند بار صفحه خود را آزمایش کنید..

اگر کارهای مختلفی برای تست صفحات در اختیار دارید ، بهتر است این کار را در حداقل ساعتهای شلوغ انجام دهید. و اگر یک وب سایت مخصوصاً شلوغ دارید ، یا یک کار تمام وقت را از طریق آن انجام می دهید ، آن را به صورت دستی کلون کنید ، یا از یک افزونه کلونینگ استفاده کنید ( افزونه Duplicator رایگان گزینه خوبی است).

البته همه این موارد باید در DNS و سرورهای یکسان باشند ، می توانید به سادگی وبلاگ جدید را با نام دایرکتوری “wpclone” در وب سایت خود ایجاد کنید. سپس می توانید سرعتها را امتحان کنید بدون اینکه به بازدید کننده خود اجازه دهید تا در مورد شما اشتباه ببینند.

به عنوان مثال یک مورد که می تواند رخ دهد ، این است که اگر شما یک افزونه واقعاً clunky opt-in دارید که سرعت بارگذاری شما را کند می کند اگرچه نرخ انتخاب شما را افزایش می دهد ، می تواند تأثیر طولانی مدت برای بازگشت بازدید کنندگان داشته باشد و در واقع ، مشترکین.

و اکنون… نظافت واقعی

اگر محتوای گسترده ای دارید ، افزونه های منسوخ زیادی دارید ، یا درآمد شما به به روزرسانی سایت شما بستگی دارد ، تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت خود قبل از شروع کار ایده خوبی است ، اگر نه یک مطلق مطلق (مثلاً می توانید استفاده از پشتیبان گیری دوستان).

اکنون که متوجه شدید کدام افزونه ها مفید هستند ، و کدام یک بی فایده است (برای شما) ، وقت آن است که دستان خود را کثیف کنید.

غیرفعال کردن و حذف افزونه ها

خوشبختانه حذف واقعی پلاگین ها بسیار ساده است. به سادگی برگه افزونه خود را باز کرده و به کار خود ادامه دهید. غیرفعال کنید (اگر قبلاً انجام نشده باشد) و اضافی و ناخواسته را حذف کنید. مگر اینکه برخی از افزونه های بسیار قدیمی و یا دارای نقص عملکرد داشته باشید ، حتی همه داده های sql باید حذف شوند. بنابراین هیچگونه شستشوی اضافی لازم نیست!

اگر هنوز در حال خواندن هستید ، و موفق شده اید افزونه های خود را بکشید و سطل زباله را پاک کنید ، یک چیز دیگر وجود دارد که من به شما توصیه می کنم این کار را انجام دهید. با یادگیری نحوه نصب و استفاده صحیح از افزونه های حافظه پستی ، وب سایت خود را بهینه سازی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map