مبانی بازاریابی رسانه های اجتماعی برای وب سایت وردپرس شما

مبانی بازاریابی رسانه های اجتماعی برای وب سایت وردپرس شما

بازاریابی رسانه های اجتماعی روشی اثبات شده برای جذب بازدید کنندگان بیشتر به وب سایت شما است. این به نوبه خود به شما کمک می کند تا از سایت وردپرسی خود منجر به خرید ، کسب و کار و کسب و کار بیشتری شوید – چیزی که همه ما از حضور آنلاین ما می خواهیم درست?


چه وب سایت شما جدید باشد یا تأسیس شود ، اکنون هرگز زمان بهتری برای استفاده از قدرت رسانه های اجتماعی برای رشد مخاطبان شما نبوده است. حتی اگر فکر می کنید قبلاً از بهینه سازی رسانه های اجتماعی برای سایت وردپرس خود مراقبت کرده اید ، در حالی که سیستم عامل های جدید همیشه ظاهر می شوند ، همیشه کارهای دیگری وجود دارد که می توانید انجام دهید.

نه تنها رسانه های اجتماعی کانال های بیشتری برای یافتن و تعامل با مخاطبان مورد نظر خود به شما نمی دهند ، اگر وب سایت وردپرس خود را به درستی تنظیم کنید ، می توانید ارتشی از طرفداران ایجاد کنید که مایل هستند محتوای شما را به اشتراک بگذارند و پیام مارک خود را به سادگی پخش کنند. آنها محتوای شما و آنچه را که باید ارائه دهید را دوست دارند.

چگونه می توان از رسانه های اجتماعی برای رشد مخاطب وب سایت خود استفاده کرد

با این حال ، به روز کردن وب سایت و وبلاگ شما می تواند به اندازه کافی سخت باشد ، چه رسد به ایجاد یک حضور در رسانه های اجتماعی. مردم کجای وقت پیدا کردن دائماً صدای جیر جیر و ارسال و ارسال مطالب باکیفیت در رسانه های اجتماعی پیدا می کنند؟ این مقاله قصد دارد برخی از ابزارها و افزونه های مفید را برای کاربران وردپرس به اشتراک بگذارد که به شما کمک می کند تا در گرداب رسانه های اجتماعی در صدر نگه دارید.

این راه حل ها برای صرفه جویی در وقت ، تقویت تعامل مخاطب و ارتقاء بهتر سایت ، برند یا تجارت شما به صورت آنلاین طراحی شده اند. اجرای فقط یک یا دو روش از این روشها به شما کمک می کند تا تعداد بازدید کنندگان وب سایت خود را افزایش داده و فرصت های بیشتری برای تغییر در اهداف خود ایجاد کنید ، هرچه ممکن باشد.

محتوای خود را به راحتی قابل تقسیم کنید

دیگر نوشتن مطالب عالی برای سایت شما کافی نیست. مردم در همه جا مطالب عالی را در سایت ها می نویسند ، بنابراین چگونه می توانید از آنها ایستادگی کنید؟ برای اینکه بتوانید محتوای مخاطبان خود را پیدا کنید ، محتوای خود را بخوانید ، آن را بخوانید و سپس برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت خود بازگردید ، باید سایت خود را در مناسب ترین شبکه های رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید..

دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی

داشتن دکمه های به اشتراک گذاری اجتماعی بسیار دیدنی در سایت شما می تواند تفاوت زیادی در اشتراک گذاری محتوای شما ایجاد کند و این به نوبه خود بر میزان ترافیک سایت شما تأثیر می گذارد. با افزودن این دکمه ها ، بازدید کنندگان شما می توانند بر روی آنها کلیک کرده و مطالب خود را با دوستان و پیروان خود در یک لحظه به اشتراک بگذارند.

این دکمه ها همچنین می توانند بازدید کنندگان شما را تشویق به بررسی پروفایل های خود کرده و تصمیم بگیرند که آیا شما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنند یا خیر. این فرصتی دیگر به شما می دهد تا با مخاطبان خود ارتباط برقرار کرده و بازدید کنندگان یک بار را به خواننده های مکرر تبدیل کنید.

بهترین افزونه های دکمه اشتراکی اجتماعی برای وردپرس

افزونه AddThis Social Social

افزونه عالی وردپرس رایگان که دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را به سایت شما اضافه می کند ، AddThis است. این افزونه به اشتراک گذاری جذاب اجتماعی را نشان می دهد و دکمه های مربوط به هر قطعه از محتوا را در سایت خود دنبال می کنید. این امر باعث می شود تا مردم هنگام خواندن مقاله ، فوراً مقاله را دوست داشته یا صدای جیر جیر کنند ، بنابراین می توانید سهم اجتماعی بیشتری کسب کنید.

نقل قول های Tweetable ایجاد کنید

بهتر است برای توییت کلیک کنید افزونه وردپرس

افزونه WordPress Better Click to Tweet یکی دیگر از ابزارهای عالی است که می تواند میزان اشتراک مطالب شما را افزایش دهد. این امکان را به شما می دهد که نقل قول هایی را در مقالات خود وارد کنید که خوانندگان شما فقط با یک کلیک می توانند برای دنبال کنندگان خود صدای جیر جیر کنند. اگر نقل قول های مناسبی را از محتوای خود انتخاب کنید تا به توییت قابل کلیک تبدیل شوید ، وقتی در جدول زمانی شخصی ظاهر می شوند ، علاقه خود را ترجیح می دهند و آنها را به سمت سایت خود جلب می کنند. به علاوه ، با کمی CSS می توانید ظاهر را به راحتی تنظیم کنید

تعداد دنبال کنندگان خود را خاموش کنید

افزونه Counter WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر به دنبال یک افزونه اشتراک گذاری اجتماعی با حواشی کمی هستید ، می خواهید SocialFans را بدست آورید. این افزونه حق بیمه اجتماعی به بازدید کنندگان شما نشان می دهد که شما چقدر محبوب هستید و به سایت شما اعتبار و اثبات اجتماعی اضافی می دهد. اگر ببینند در حال حاضر طرفداران زیادی دارید و در آنجا به طور جدی با آنها درگیر هستید ، افراد احتمالاً در رسانه های اجتماعی به شما ملحق می شوند.

اهمیت تصاویر اشتراکی

تصاویر بخش مهمی از یک کمپین موفق در رسانه های اجتماعی است. اکنون افراد به احتمال زیاد پستی در رسانه های اجتماعی را مشاهده می کنند که حاوی تصاویر چشم نواز است. این محتوای تصویری همچنین می تواند شانس مخاطبان شما در ارسال پست های وبلاگ یا پیام های رسانه های اجتماعی در کانال های خود را افزایش دهد. اگر تصویری در سایت شما خوب به نظر برسد ، شانس خوبی وجود دارد که آنها بتوانند از آن برای تقویت فید رسانه های اجتماعی خود بهره ببرند.

هر پستی که منتشر می کنید ، چه در وبلاگ خود و چه در کانال های رسانه های اجتماعی ، باید دارای تصاویر جالب و مرتبط باشد. اگر مردم از مطالب شما لذت ببرند و تصاویر بازتابی از آن محتوا باشد ، به احتمال زیاد آنها را به اشتراک می گذاریم. به همان اندازه ، اگر کسی تصویری را در رسانه های اجتماعی مشاهده کند که بلافاصله توجه آنها را جلب کند ، احتمال بیشتری وجود دارد که مقاله همراه را چک کنند یا دوباره آن پیام را برای طرفداران خود ارسال کنند..

اشتراک تصاویر خود را آسان کنید

دکمه Pinterest روی پلاگین شناور تصویر

اگر وب سایت سنگین تصویری دارید ، می خواهید این تصاویر را در Pinterest به اشتراک بگذارید. برای به اشتراک گذاری سریع و آسان تصاویر خود را برای بازدید کنندگان خود می توانید افزونه رایگان Pinterest Pin It را نصب کنید. این افزونه رایگان دکمه “پین کردن آن” را به هر تصویر اضافه می کند ، بنابراین اگر کسی بخواهد تصویر را به دیوار Pinterest خود بچسبانید ، تمام کاری که باید انجام دهید کلیک کردن است. این یک روش عالی برای به اشتراک گذاشتن تصاویر در Pinterest و افزایش ترافیک سایت شماست.

سلطنت

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر می خواهید گزینه های بیشتری برای به اشتراک گذاری تصاویر خود داشته باشید ، پادشاهی قدرتمند از موضوعات Elegant یک افزونه حق بیمه مشترک برای وردپرس است که باید بررسی کنید. Monarch گزینه های بسیار خوبی برای اشتراک گذاری اجتماعی و همچنین راهی آسان و کارآمد برای افراد برای به اشتراک گذاشتن تصاویر شما در انواع سیستم عامل رسانه های اجتماعی ارائه می دهد..

پس از راه اندازی سلطنت ، بازدید کنندگان سایت شما فقط برای مشاهده مجموعه ای از دکمه های اشتراک اجتماعی می توانند روی یک تصویر شناور شوند. این تصویر فقط با چند کلیک می تواند در کانالهای رسانه های اجتماعی به انتخاب مخاطبان شما به اشتراک گذاشته شود. هنگامی که خوانندگان تصاویر شما را به اشتراک می گذارند ، شما احتمالاً احتمال افزایش ترافیک به سایت خود را ایجاد می کنید و منجر به تولید جدید می شوید.

شایان ذکر است که خرید Monarch همچنین به شما امکان دسترسی به افزونه تأثیر پذیرفته ایمیل Bloom و انتخاب گسترده ای از مضامین با کیفیت بالا وردپرس را می دهد.

ادغام رسانه های اجتماعی در سایت شما

اگر بسیاری از تعاملات اجتماعی روی سیستم عامل های اجتماعی خود اتفاق می افتد ، مهم است که این موارد را در وب سایت خود به نمایش بگذارید. اگر بازدید کنندگان سایت شما ببینند که رسانه های اجتماعی شما در حال انجام است و بسیار محبوب است ، آنها می خواهند به گفتگو بپیوندند.

مخاطبان شما با نمایش فید اینستاگرام خود در سایت ، دیوار فیس بوک یا آخرین توییت خود ، می توانند به سرعت از آنچه در شبکه اجتماعی شما اتفاق می افتد مطلع شوند و تصمیم بگیرند که آیا درگیر شوید یا نه.

قراردادن Feeds در وب سایت وردپرس خود

افزونه Flow Flow Social WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

انتخاب برتر ما برای ایجاد یک فید اجتماعی با WordPress ، Flow-Flow است. این افزونه پریمیوم فوق العاده دارای همه موارد لازم برای ایجاد یک دیوار اجتماعی همه در یک در وب سایت شما است. این یک روش عالی برای خوانندگان است تا بتوانند آنچه را که قبلاً انجام داده اید و سریع انجام می دهند ، جلب کنند ؛ می بینید در کدام سایت فعال هستید.

Plugin آبشارهای اجتماعی آبمیوه گیری

از طرف دیگر ، Juicer یک افزونه رایگان وردپرس است که باعث می شود فید رسانه های اجتماعی شما را به راحتی در سایت خود قرار دهید. می توانید این افزونه را به صورت رایگان نصب و استفاده کنید (فقط برای فعال کردن آن یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید) یا برای ویژگی های بیشتر به برنامه حق بیمه آنها ارتقا دهید..

نه تنها صفحات رسانه های اجتماعی شما را در سایت شما تبلیغ می کند ، بلکه تجزیه و تحلیلهایی را در مورد استفاده از فید شما و نحوه تعامل آنها با آن ارائه می دهد. این به شما کمک می کند تا ببینید که کدام سیستم عامل رسانه های اجتماعی محبوب ترین در مخاطب هدف شماست و چه کارهایی می توانید برای بهینه سازی تبلیغات سایت خود انجام دهید.

خودکار اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی

اگر می خواهید یک حضور آنلاین قوی داشته باشید ، صدای جیر جیر و پیکربندی ، پین کردن و ارسال در کانالهای رسانه های اجتماعی ضروری است. با این حال ، سازماندهی آن بسیار پر زمان و همچنین دشوار است. خوشبختانه ، چند ابزار در خارج وجود دارد که می تواند به شما در اتوماسیون این وظایف کمک کرده و باعث صرفه جویی در وقت شما شود.

میسینگلتر

اطلاعات و بارگیری

MIssinglettr یکی از بهترین راه ها برای به اشتراک گذاری خودکار مطالب در رسانه های اجتماعی است. این ابزار مفید با یک تقویم تبلیغاتی و محتوا محتوا ، مطالب را در سایت خود در طول سال مجدداً به اشتراک می گذارد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آنچه را که می خواهید به اشتراک بگذارید انتخاب کنید ، از کدام یک از افراد اجتماعی استفاده کنید ، برنامه ای را تنظیم کنید ، مارک تجاری و هشتگ اضافه کنید ، سپس کمپین خود را تصویب کنید. این آسان است.

افزونه Old Word WordPress را دوباره زنده کنید

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

افزونه Revive Old Post Pro ابزاری دیگر است که باعث صرفه جویی در وقت و تلاش زیادی خواهد شد. این به لطف توانایی آن در بازگرداندن محتوای وبلاگ قدیمی به شبکه های انتخابی رسانه های اجتماعی شماست. این بدان معناست که دیگر لازم نیست فقط برای جلب توجه طرفداران خود ، مطالب جدیدی بنویسید.

علاوه بر این ، لازم نیست نگران محتوای قدیمی و هنوز ارزشمند خود گم شوید و فراموش نشوید. این افزونه به شما امکان می دهد نوع مقالاتی را که می خواهید در رسانه های اجتماعی ارسال شود ، چند بار و کجا انتخاب کنید. در حالی که نسخه رایگان این افزونه در دسترس است ، اگر واقعاً می خواهید تلاش خود را برای به اشتراک گذاشتن رسانه های اجتماعی اتوماسیون کنید ، پس ارزش پرداخت نسخه تجاری را در نظر بگیرید و ببینید که چه میزان ترافیک بیشتری می تواند به وب سایت شما منتقل شود.

مدیر اجتماعی Hootsuite

Hootsuite یکی دیگر از گزینه های غنی تر برای سازماندهی نشر رسانه های اجتماعی شما Hootsuite است. این یک راه حل ممتاز قدرتمند برای مدیریت بازاریابی در رسانه های اجتماعی شما ، ارائه گزینه های گسترده برای اشتراک گذاری اجتماعی ، تجزیه و تحلیل و امنیت از جمله موارد دیگر است. با استفاده از Hootsuite ، می توانید برنامه های خودکار را نیز تنظیم کنید. به این ترتیب شما می توانید از مطالب متفاوتی در انواع سیستم عامل رسانه های اجتماعی همه در زمان های مختلف استفاده کنید. این بدان معناست که نیازی نیست که خودتان به صورت جسمی پست کنید ، اما هنوز می توانید در مواقع مناسب به مخاطبان خود در کانال های رسانه های اجتماعی صحیح دسترسی پیدا کنید.

افکار نهایی در بازاریابی رسانه های اجتماعی برای وردپرس

گزینه های بالا فقط چند مورد از راه های مختلفی است که می توانید برای افزایش ترافیک به وب سایت وردپرس خود از رسانه های اجتماعی استفاده کنید و امیدوارم تولید ، درآمد و یا کمیسیون بیشتری ایجاد کنید. با این حال ، مانند اکثر چیزهای زندگی ، وقتی می توان نحوه استفاده موثر از رسانه های اجتماعی را مطرح کرد ، هیچ پاسخ قطعی وجود ندارد. بسته به نوع سایت شما و مخاطب مورد نظر شما بسته به نوع مورد نظر شما متفاوت خواهد بود. وقت خود را بگذرانید ، افزونه ها و راه حل های مختلف را امتحان کنید و فقط ببینید چه چیزی برای شما بهتر است.

در حال حاضر چگونه وب سایت خود را در رسانه های اجتماعی تبلیغ می کنید؟ برای اتوماسیون این روند چه اقداماتی انجام داده اید؟ چه نوع نتیجه ای از تلاش های شما دیده اید؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map