نحوه اضافه کردن تماس با اکشن به وردپرس

نحوه اضافه کردن تماس با اکشن به وردپرس

فراخوانی برای اقدام (CTA) چیزی جز اصطلاحات فانتزی بازاریابی برای دکمه ای نیست که باعث می شود کاربر یک اقدام مطلوب را انجام دهد و آنها را به پایین قیف تبدیل شما تبدیل کند..


این را در نظر بگیرید: شما باید حداقل یک بار در زندگی خود ، برای برخی از سرویس های اشتراک یا سایر اشتراک ها (Spotify ، Amazon Prime ، و غیره) ثبت نام کنید یا یک منبع رایگان (کتاب الکترونیکی ، قالب و غیره) از وب سایت در اینجا بارگیری کنید. اطلاعات شخصی خود را مبادله کنید.

نخست وزیر CTA آمازون

نخست وزیر CTA آمازون

خوب ، یک تماس قدرتمند برای اقدام ، “عمل” شما را تسهیل می کند. این دکمه های کوچک جالب توجه جزئی ضروری از کمربند ابزار بازاریاب هستند. آنها می توانند همه تفاوت ها را بین تبدیل یک چشم انداز و از دست دادن یک حامی بالقوه ایجاد کنند.

چرا CTA خیلی مهم است?

یک CTA خوب ساخته شده یک دارایی برای هر دو طرف سکه است:

 • برای وب سایت: این فرصت شماست که صریحاً افرادی را که از سایت شما بازدید می کنند یا خبرنامه ایمیل شما را بخوانند ، بخواهند که کاری سودآور انجام دهند ، مانند خرید ، بارگیری کتاب الکترونیکی دروازه دار ، مصرف بیشتر مطالب شما یا اشتراک گذاری کارهای خود در مورد آنها رسانه های اجتماعی CTA کاربر را به تعامل با وب سایت شما تشویق می کند و احتمالاً می تواند پایه و اساس روابط طولانی مدت مثمر ثمر با بازدید کننده جدید باشد. علاوه بر این ، شما این فرصت را دارید که اطلاعات شخصی آنها را بدست آورید و یک نتیجه جدید و گرانبها را بدست آورید.
 • برای کاربران: CTA پس از طی صفحه وب شما به طور واضح آنچه را که باید انجام دهند بعدی ارتباط می دهد. بدون آن ، آنها به احتمال زیاد وب سایت شما را ترک می کنند (و فراموش می کنند) ، و هیچ اقدامی خاص برای آنها یا شما انجام نمی دهند. علاوه بر این ، دکمه بلیط آنها برای گرفتن چیزی برای از بین بردن (احتمالاً به صورت رایگان) است.

این یک برد برد است. و هنوز, نزدیک به 70 درصد از مشاغل کوچک یک CTA در وب سایت خود ندارند. اگر این مطلب را می خوانید ، احتمالاً بخشی از این اکثریت هستید. با این حال نگران نباشید ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

بعضی از Dos ها و Don ها

قبل از اینکه درباره نحوه افزودن CTA به وب سایت وردپرس خود بحث کنیم ، مهم است که هشت دستورالعمل زیر را در مورد چگونگی نوشتن یک CTA قانع کننده به خاطر داشته باشید..

 1. عملی: به کاربر دستور دهید تا یک اقدام خاص را انجام دهد. قاطع باشید. مبهم نباش.
 2. موجز: هرگز جملات کامل را درون یک دکمه ننویسید. از عبارات جمع و جور که بیش از پنج کلمه نیست استفاده کنید.
 3. قابل توجه، برجسته، موثر: CTA را طوری طراحی کنید که بارزترین عنصر در صفحه وب شما باشد. از یک رنگ متضاد و اندازه فونت بزرگتر استفاده کنید. رنگ دکمه را با آرم مارک خود مطابقت دهید ، بقیه صفحه در تضاد است. علاوه بر این ، انیمیشن های ظریف مانند دکمه شناور و جلوه های طراحی مانند سایه سه بعدی می توانند آن را جذاب تر کنند.
 4. طنز: قاطع بودن به معنای این نیست که شما نمی توانید شوخ باشید. اکثر کاربران تحسین از wordplay هوشمندانه دارند ، و ضربات پنالتی قدرت قانع کننده ای دارند.
 5. شخصی: به کاربران این احساس را بدهید که مسئولیت آن را دارند. یعنی ، نوشتن چیزی در خط “PDF به من رایگان بده” بنویسید ، در حالی که پاسخ معکوس (در صورت بروز ظاهر) چیزی مانند “نه ، متشکرم. من نوکر هستم “.
 6. بدون اصطکاک: کلماتی مانند “Buy” و “ثبت نام” به طور ناخودآگاه این باور را تلقین می کنند که کاربر مجبور است تلاش کند و چیزی را در ازای پیشنهاد ارائه دهد. چه کسی در صورت درخواست مستقیم با پول یا اطلاعات شخصی آنها مردد نخواهد بود؟ بهترین راه حل برای شفاف سازی و استفاده است گزینه های اصطکاک کم مانند “سعی کنید” و “دریافت”.
 7. فوری: در صورت لزوم احساس فوریت ، با نوشتن عباراتی مانند “فقط X قطعه در سمت چپ” یا یک تایمر شمارش معکوس که نشان می دهد این پیشنهاد وجود دارد ، احساس اضطراری را در ذهن خود از بین ببرید..
 8. اطمینان بخش: مجدداً ، در صورت مناسب بودن ، کاربران را واضح بدانید که در صورت کلیک بر روی دکمه ، چیزی برای از دست دادن ندارند. به عنوان مثال ، در صورت رضایت از محصول ، می توانند اشتراک خود را در هر زمان لغو کنند یا بازپرداخت کامل دریافت کنند. عباراتی مانند “هیچ کارت اعتباری لازم نیست” یا “لغو هر زمان” می توانند کاربران را در لبه ترغیب کنند که شیرجه را بگیرند.

و این برای ارائه یک CTA کاملاً مقاومت ناپذیر با پیشنهادی که نمی توانند از آن امتناع ورزند ، به این بهترین روشها پایبند باشید.

CTA ها کجا قرار دارند?

CTA ها در مکان های مختلف در سراسر وب سایت شما مفید هستند ، محبوب ترین آنها:

قرار دادن CTA در انتهای یک پست وبلاگ

در پایان یک پست وبلاگ (مجری رسانه های اجتماعی)

CTA قرار دادن برنامه خروج

در پنجره های خروجی (Omniconvert)

قرار دادن CTA در نوار کناری

درون یک نوار کناری ثابت (جوانه سریع)

CTA قرار دادن در محتوا

در وسط مطالب مربوطه (موسسه بازاریابی محتوا)

صفحه خوش آمدید CTA

به عنوان یک صفحه خوش آمدید (جوانه سریع)

علاوه بر این ، آنها به ویژه در خبرنامه های بازاریابی ایمیل مفید هستند. خبرنامه ها و ایمیل های تبلیغاتی همیشه باید با یک تماس جذاب برای اقدام به پایان برسند و از خوانندگان بخواهند:

 • آخرین ارسال های وبلاگ را بخوانید
 • منبع رایگان را بارگیری کنید
 • کاتالوگ محصول جدید را بررسی کنید
 • از مزایای فروش محدود یا تخفیف محدود استفاده کنید
 • و غیره

در آخر ، بیایید در مورد چگونگی اضافه کردن یک مورد به وب سایت وردپرس خود صحبت کنیم.

نحوه اضافه کردن CTA?

اگر می خواهید CTA را با CSS سفارشی کدگذاری کنید ، پس از آن این مقاله برای تو است.

با این وجود ، نیازی به گذر از آن همه دردسر نیست ، مگر اینکه مطمئناً شما می خواهید. برخی از افزونه های واقعا عالی (رایگان و پولی) برای انجام این کار در دسترس هستند.

در زیر مجموعه ای از شش پلاگین رایگان (و فریمیوم) رایگان برای دستیابی به مرجع آسان شما ارائه شده است.

عنصر

افزونه سازنده صفحه عناصر

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

در اصل به عنوان سازنده صفحه کامل وردپرس ، Elementor یک افزونه فوق العاده آسان ، کشیدن و رها کردن است که می تواند برای اضافه کردن CTA های زیبا به وب سایت شما نیز استفاده شود..

درست است ، شما به یک صفحه ساز کامل نیاز ندارید تا فقط چند دکمه به وب سایت خود اضافه کنید. اما Elementor با فعال کردن طراحی جلویی در زمان واقعی ، کارهای برگشتی را به طور کامل از بین می برد ، که استفاده از آن را بسیار راحت می کند. با برنامه Pro ، به ابزارک های CTA دسترسی دارید که کنترل کامل در طراحی CTA های شما را به شما می دهد.

نتیجه نهایی CTA هایی هستند که کاملاً پاسخگو و سازگار با موبایل هستند. علاوه بر این ، همچنین به عنوان روشی برای ایجاد صفحه فرود با WordPress نیز کار می کند.

کد کوتاه نهایی

افزونه نهایی

مطابق با WordPress.com, کد کوتاه یک کد خاص وردپرس است که به شما امکان می دهد کارهای بسیار کمی را با تلاش بسیار اندک انجام دهید. کد های کوتاه می توانند پرونده ها را تعبیه کنند یا اشیایی را ایجاد کنند که به طور معمول فقط به یک خط نیاز به تعداد زیادی کد پیچیده و زشت دارند. کد کوتاه = میانبر. “

همانطور که از نام این گزینه پیدا شده است ، Shortcodes Ultimate یک افزونه رایگان است که دارای کد کوتاه است و به شما امکان می دهد به راحتی زبانه ها ، دکمه ها ، جعبه ها ، کشویی و چرخ فلک ، فیلم های پاسخگو و موارد دیگر را ایجاد کنید..

کد کوتاه نهایی ویرایشگر CTA

پس از نصب ، تولید کننده کد کوتاه در ویرایشگر پست WordPress در دسترس است. از یک جعبه و دکمه استفاده کنید تا CTA مناسب و پاسخگو را ایجاد کنید.

WPForms

افزونه WPForms WordPress

اطلاعات و بارگیرینمایش نسخه ی نمایشی

ممکن است بازدید کنندگان وب سایت شما به دلایل مختلف از جمله موارد زیر بخواهند با شما ارتباط برقرار کنند:

 • درخواست نقل قول
 • فرصتی برای همکاری بخواهید
 • برخی شبهات را روشن کنید
 • فقط یک پشتی به شما می دهد

یک فرم تماس ساده با چند قسمت ورودی و دکمه “ارسال” ارتباط دو طرفه را تسهیل می کند و به بهبود تجربه کلی کاربر کمک می کند. همچنین وقتی می خواهید بازدید کنندگان در لیست ایمیل شما ثبت نام کنند ، مفید خواهد بود.

WPForms می آید.

این یکی دیگر از افزونه های آسان اما در عین حال قدرتمند با یک رابط کشیدن و رها کردن ساده است. چند دقیقه طول می کشد تا یک فرم تماس خوب و کارآمد در کنار هم قرار بگیرید.

علاوه بر این ، آن را از قبل لود شده با قالب برای شما انتخاب و سفارشی. و بله ، فرم های ایجاد شده برای خزنده های موتور جستجو پاسخگو ، سازگار با موبایل و بهینه هستند.

همچنین دارای ضد اسپم داخلی داخلی است و می توانید با اضافه کردن CAPTCHA ، reCAPTCHA یا reCAPTCHA نامرئی جدید Google.

سازنده پنجره

افزونه سازنده پنجره

پاپ ها یک شر ضروری هستند. آنها ممکن است کاربران را تحریک کنند ، اما هنگامی که به موقع به پایان رسید ، آنها نعمت هم برای وب مسترها و هم برای کاربران هستند.

به عنوان مثال ، پنجره های خروج با هدف از طریق آنها می توانند در ازای چیزی با ارزش ، مانند کتاب الکترونیکی تعارف ، در لیست ایمیل شما ثبت نام کنند..

و با یک سازنده پاپ آپ مبتدی و بسیار قابل تنظیم مانند خوب ، Popup Maker ، می توانید تعداد و انواع مختلفی از پنجره ها را انتخاب کنید – انتخاب ایمیل ، پیام های اعلان ، جعبه های ویدئویی و مواردی که دارید – در یک جیفی.

علاوه بر این ، می توانید محرک های کلیک را تنظیم کنید ، تعداد بازهای بازشو را ردیابی کنید و تأخیر زمانی را از بین سایر ویژگی ها تنظیم کنید.

Boxzilla

پلاگین Boxzilla

پدر پلاگین های CTA ، Boxzilla یکی دیگر از افزونه های فراخوانی برای اقدام است که به شما امکان می دهد جعبه هایی را ایجاد کنید که مطابق با محرک های از پیش برنامه ریزی شده ، جعبه هایی را که ظاهر می شوند یا اسلایدها در داخل و خارج می شوند: زمان در سایت (یا صفحه) ، قصد خروج ، درصد حرکت ، تعداد بازدیدهای صفحه یا کلیک دستی.

این جعبه ها می توانند حاوی هر قالب محتوایی باشند که دوست دارید.

می توانید موقعیت کادر را روی صفحه تنظیم کنید و از آن برای هر CTA مانند فرم ثبت نام MailChimp ، دکمه های به اشتراک گذاری اجتماعی و غیره استفاده کنید. ظاهر جعبه نیز با استفاده از یک ویرایشگر بصری کاملاً قابل تنظیم است. همچنین بهینه سازی شده موبایل است.

برگه جانبی ساده

افزونه ساده برگه جانبی

CTA جهانی را به وب سایت خود اضافه کنید که با استفاده از برگه ساده ساید به مطالب مورد علاقه خود پیوند بخورد.

این یک برگه عمودی به سمت چپ یا راست پنجره مرورگر اضافه می کند که می توانید به هر صفحه لینک دهید. این برگه در حالی قرار می گیرد که کاربر صفحه را به سمت بالا یا پایین حرکت می کند ، بنابراین همیشه قابل مشاهده و آماده عمل است. و همچنین موبایل است.

تنظیم و استفاده ساده است. فقط از یک صفحه “تنظیمات” ساده ، می توانید متن را برای برگه تنظیم کنید ، فونت ها و رنگ های خود را تنظیم کرده و به URL مقصد پیوند دهید.

OptinMonster

فرم های OptinMonster WordPress OptinMonster

اطلاعات و بارگیرینمایش نسخه ی نمایشی

ما نمی توانیم مجموعه ای از افزونه های CTA را بدون ذکر OptinMonster به پایان برسانیم. این نرم افزار محبوب تولید سرب ویژگی های مختلفی از جمله پنجره های بازشو ، میله شناور ، قفل محتوا ، چرخ کوپن ، زمان شمارش معکوس و موارد دیگر را ارائه می دهد. شما حتی می توانید از آن استفاده کنید یک تشک خوش آمدید اقدام به تماس که بازدید کنندگان به راحتی از دست نخواهند داد.

بعلاوه ساخت و سفارشی کردن optins / CTA با سازنده کمپین کشیدن و رها کردن بصری ، گزینه های رنگی نامحدود ، پس زمینه تصویر ، MonsterEffects و موارد دیگر آسان است. OptinMonster همچنین از تقسیم لیست ، اتوماسیون رفتار در زمان واقعی ، آزمایش اسپلیت و تجزیه و تحلیل تبدیل پشتیبانی می کند. بنابراین شما می توانید در یک نگاه بدانید که آیا CTA در حال کار است.


این لیست لیست افزونه های برتر WordPress را که می توانید برای اضافه کردن یک CTA با تبدیل بالا به وب سایت خود استفاده کنید ، تکمیل می کند. و اکنون شما می دانید اهمیت این کار را در کنار بهترین شیوه هایی که با آن انجام می شود ، می دانید. پس برای چی منتظری؟ به جلو!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map