نحوه پذیرش پرداخت بیت کوین با وردپرس

نحوه پذیرش پرداخت بیت کوین با وردپرس

با افزایش روزافزون ارزهای رمزنگاری شده ، ایده پذیرش بیت کوین (و سایر ارزهای دیجیتال) در وب سایت وردپرس شما به عنوان راهی برای پرداخت چیزی است که باید در نظر بگیرید. اما چگونه با cryptocurrency شروع می کنید؟ و نحوه پرداخت بیت کوین را با وردپرس چگونه انجام می دهید?


در این مقاله ، در مورد آنچه بحث می کنیم بحث می کنیم بیت کوین است و مزایای پذیرش این ارز دیجیتال و سایر کارتهای یاد شده را در سایت خود در نظر بگیرید. سپس بررسی می کنیم که برای شروع بیت کوین به عنوان پرداخت ، از چه ابزارهایی استفاده خواهید کرد ، از جمله کیف پول های بیت کوین ، خدمات پردازنده دیجیتال پرداخت و افزونه های وردپرس cryptocurrency (در صورتی که در زمینه یک موضوع هستید. ).

در پایان خواندن خواهید دانست که چگونه می توانید میزان پرداخت بیت کوین را با وردپرس تنظیم کنید. و درک خوبی از خدمات و افزونه های موجود برای کمک به شما در انجام این کار خواهید داشت.

مقدمه ای برای بیت کوین

پرداخت بیت کوین را با وردپرس بپذیرید

با توجه به توجه مطبوعات اخیر ، تردید دارید که درباره این رمزنگاری محبوب نشنیده اید. بیت کوین یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز است که بدون یک بانک مرکزی یا یک مدیر واحد کار می کند. در ابتدا توسط شخص یا گروهی از افراد در سال 2009 ساخته شد و تحت عنوان Satoshi Nakamato منتشر شد.

ارزش بیت کوین به سرعت در سالهای اخیر رشد کرده است و اکنون شناخته شده ترین رمزنگاری از همه است. با این حال ، در واقع وجود دارد بیش از 1000 ارز رمزنگاری در حال حاضر در گردش سایر ارزهای معروف Cryptocur ارز شامل…

 • اتریوم
 • Litecoin
 • زکاش
 • موج دار شدن
 • خط تیره

استخراج و خرید مستقیم در بیت کوین دو روشی است که بطور گسترده توسط سرمایه گذاران برای رشد سهام بیت کوین استفاده می شود. با این حال ، پرداخت آنلاین از طریق بیت کوین روز به روز رایج تر می شود. بنابراین اگر شما یک فروشگاه تجارت الکترونیک را راه اندازی می کنید ، یا به دلیل خدمات یا دلایل دیگر ، پرداخت های آنلاین را می پذیرید ، پیشنهاد گزینه های پرداخت بیت کوین (و سایر رمزهای رمزنگاری) ایده خوبی است.

مزایای پذیرش پرداخت بیت کوین چیست؟?

از طریق پرداخت بیت کوین در وب سایت وردپرس شما مزایای بسیاری وجود دارد. بیایید نگاهی به تعدادی از آنها بیندازیم …

 • بیت کوین را می توان از هر کسی و در هر کجای دنیا پذیرفت. بنابراین شما افرادی را که کارت اعتباری یا حساب پی پال دریافت نکرده اند از خرید در سایت خود محروم می کنید.
 • بیت کوین با پوششی ناشناس است ، زیرا کسانی که هزینه پرداخت را دارند ، نباید با هرگونه اطلاعات شخصی جزئی شوند. این مورد برای بسیاری از خریداران که از اشتراک گذاری داده های حساس به صورت آنلاین مطمئن نیستند ، جذاب خواهد بود.
 • بیت کوین یک ارز دیجیتال همتا است ، بنابراین یک سرویس بانکی شخص ثالث برای انجام یک معامله ضروری نیست. این هزینه های معامله بیت کوین را پایین نگه می دارد.

بنابراین اکنون ما کمی در مورد بیت کوین می دانیم و چرا باید آن را در وب سایت وردپرس خود قبول کنید. بیایید نگاهی بیندازیم به آنچه شما برای شروع کار نیاز دارید …

آنچه برای شروع کار نیاز دارید

قبل از اینکه بتوانید پرداخت های بیت کوین را با وردپرس بپذیرید ، لازم است…

 • یک کیف پول بیت کوین ایجاد کنید
 • با یک سرویس پردازنده پرداخت دیجیتال ثبت نام کنید
 • افزونه Cryptocurrency WordPress را نصب کنید

بیایید با جزئیات به هر یک از این موارد بپردازیم …

1. ایجاد کیف پول بیت کوین

کیف پول بیت کوین

آ کیف پول بیت کوین جایی است که می توانید با خیال راحت بیت کوین های خود را یک مرتبه گوش دهید. (این از نظر فنی صحیح نیست – یک کیف پول بیت کوین در واقع یک برنامه نرم افزاری است که شامل داده ها / کلیدهای خصوصی Bitcoin شما است).

کیف پول ها را می توان در دسک تاپ ، سخت افزار ، تلفن همراه یا وب ذخیره کرد. و برای هر سیستم عامل گزینه های کیف پول زیادی وجود دارد ، بنابراین قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه کدام یک برای شما مناسب است ، تحقیقات خود را انجام دهید.

شایان ذکر است که برخی از خدمات پردازنده پرداخت دیجیتال در واقع یک سرویس آنلاین کیف پول (Bitpay و CoinBase) ارائه می دهند. در حالی که سایر درگاههای پرداخت به سادگی وجوه بیت کوین را به عنوان ارز معادل آن به بانک شما (مولی) واریز می کنند ، در نتیجه شما به هیچ وجه به کیف پول بیت کوین احتیاج ندارید.

2. با یک سرویس پردازنده پرداخت دیجیتال ثبت نام کنید

یک سرویس پردازشگر پرداخت دیجیتال شما را قادر می سازد که پرداخت های بیت کوین را در وب سایت وردپرس خود انجام دهید. اگرچه بسیار مهم نیست ، اما ساده ترین راه برای پذیرش بیت کوین و سایر جبهه ها است.

هنگامی که پرداخت بیت کوین را در سایت خود قبول کردید ، یک پردازنده پرداخت به طور خودکار Bitcoin را به کیف پول شما واریز می کند. همچنین امکان انتقال بیت کوین به ارز محلی شما و واریز آن به حساب بانکی شما را فراهم می کند.

در اینجا فقط چند سرویس پردازنده پرداخت دیجیتال وجود دارد که می توانید با آنها به سیستم وارد شوید …

Bitpay

Bitpay

Bitpay سرویس پردازشگر کیف پول و پرداخت محبوب Bitcoin را ارائه می دهد. این راه حل با ایجاد امکان پرداخت بیت کوین با وردپرس کار می کند تا مستقیماً به کیف پول بیت کوین و یا حساب بانکی شما به ارز مورد نظر شما ارسال شود..

Bitpay می تواند برای بیش از 38 کشور و به ارزهای متعدد وجهی به بانک ها ارسال کند. همچنین با بیش از 40 سیستم عامل و راه حل های تجارت الکترونیکی ، پشتیبانی ، WooCommerce ، فرم های جاذبه ، Shopify و بسیاری دیگر ادغام شده است..

CoinBase

سکه پایه

جایگزینی برای Bitpay است CoinBase. این پلت فرم دیجیتال و سرویس آنلاین کیف پول می توانند با پرداخت از طریق وب سایت وردپرس خود در بیت کوین ، اتریوم و لیتکوین مقابله کنند. این ارزهای رمزنگاری سپس می توانند به کیف پول altcoin شما ارسال شوند. یا توسط CoinBase به ارز محلی خود مبادله شده و به حساب بانکی خود ارسال شود.

CoinGate

CoinGate

CoinGate یک سرویس پردازنده پرداخت دیجیتال است که بیش از 45 ارز رمزپایه را می پذیرد. افزونه Coingate WooCommerce به سرعت به شما امکان می دهد فروشگاه آنلاین خود را با سرویس Coingate ادغام کنید.

پس از راه اندازی ، CoinGate با سبکی مشابه با دو پردازنده پرداخت قبلی که ذکر شد کار می کند ، وجوه را از وب سایت شما به حساب بانکی یا کیف پول دیجیتالی شما منتقل می کند. (اگرچه CoinGate سرویس کیف پول آنلاین خود را ارائه نمی دهد ، اما استفاده از آن را توصیه می کند کیف پول دیجیتال Electrum).

3. افزونه WordPress را نصب کنید

هنگامی که یک کیف پول دیجیتالی را انتخاب کرده و با یک سرویس پردازنده پرداخت وارد سیستم شده اید ، وقت آن است که یکپارچگی پرداخت بیت کوین را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید. تعدادی افزونه در دسترس است که این عملکرد را ارائه می دهد. بیایید نگاهی به چند مورد از بهترین ها بیندازیم …

علم اقتصاد

افزونه Blockonomics

Blockonomics شما را قادر می سازد که پرداخت های بیت کوین و همچنین اتریوم و Litecoin را بپذیرید. و با آنها افزونه پرداخت بیت کوین وردپرس می توانید این موارد را به عنوان اشکال پرداخت از طریق WooCommerce بپذیرید. اما این حتی بهترین بخش نیست – بلاکونومیک پرداخت هایی را به کیف پول شما می فرستد تا یک درگاه پرداخت. بنابراین شما پول خود را سریعتر ، ایمن تر می گیرید و حتی هنگام برداشت نیز هزینه های خود را پس انداز می کنید. توجه داشته باشید – شما نیاز به یک حساب Blockonomics دارید ، اما برای بازرگانانی که فقط 1٪ هزینه دارند – بنابراین فوق العاده مقرون به صرفه است.

TripleA

TripleA دانلود دروازه پرداخت بیت کوین برای WooCommerce

گزینه عالی دیگر TripleA است دروازه پرداخت بیت کوین برای WooCommerce. با استفاده از این افزونه می توانید پرداخت را از طریق بیت کوین بطور مستقیم و بدون هزینه و بدون نیاز به حساب کاربری سفارشی بپذیرید. مشتریان فقط نیاز به اسکن کد QR برای پرداخت دارند. اما TripleA فقط امور را برای مشتری آسانتر نمی کند – زیرا فروشنده شما همچنین از اعلان های نامه الکترونیکی معامله بهره مند می شوید ، زیرا در هزینه های دیگر هیچ هزینه ای صرفه جویی نمی شود و می توانید پول خود را به پول محلی خود برداشت کنید (19 در حال حاضر پشتیبانی) با استفاده از نرخ ارز در زمان واقعی (با 0.8٪ هزینه برداشت پایین).

Bitpay برای WooCommerce

افزونه بیت کوین Bitpay

اگر از WooCommerce در سایت خود استفاده کنید ، و Bitpay به نظر می رسد خدمات پردازنده پرداخت مناسب برای شما ، پس از آن Bitpay برای WooCommerce افزونه گزینه بسیار خوبی است. برای شروع کار با Bitpay ، فقط با استفاده از “حساب کاربری” ثبت نام کنید.

ثبت نام Bitpay

در مرحله بعد افزونه Bitpay را در وب سایت وردپرس خود نصب کنید. سپس دنبال کنید دستورالعمل های Bitpay برای اتصال فروشگاه WooCommerce خود به حساب Bitpay. پس از اتمام فروشگاه آنلاین شما قادر به پرداخت در بیت کوین خواهد بود.

برای پشتیبانی از نحوه اتصال WP eCommerce یا فروشگاه Shopify یا سایر افزونه های منبع باز یا راه حل های یکپارچه ، لطفاً از مستندات Bitpay.

Coingate برای WooCommerce

CoinGate ممکن است مناسب تر از Bitpay برای سایت WooCommerce شما باشد ، زیرا این امکان را برای شما فراهم می کند که مبلغی را برای محصولات با ارزهای رمزنگاری نشده دریافت کنید. برای دریافت پرداخت بیت کوین با وردپرس از طریق فروشگاه آنلاین خود از طریق Coingate ، باید نصب را انجام دهید CoinGate برای WooCommerce افزونه.

افزونه WingCommerce Coingate

در مرحله بعد ، باید با کلیک کردن روی “ایجاد یک حساب” در گوشه بالای صفحه اصلی ، با CoinGate وارد شوید.

ثبت Coingate

سپس دنبال کنید دستورالعمل CoinGate برای اتصال دو راه حل. این یک فرایند سریع و آسان است و پس از اتمام شما قادر خواهید بود بیت کوین و سایر پرداختهای alccoin را در سایت WooCommerce خود بپذیرید.

بارگیری آسان دیجیتال – دروازه پرداخت Coinbase

بارگیری آسان دیجیتال

Easy Digital Downloads یک افزونه محبوب وردپرس رایگان برای کسانی است که محصولات دیجیتالی را در وب سایت وردپرس خود می فروشند. دروازه پرداخت Coinbase به عنوان یک افزودنی برتر برای وب سایتهایی با استفاده از Easy Digital Downloads ارائه می شود. این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از Coinbase به عنوان پردازنده پرداخت ، پرداخت های بیت کوین را در سایت خود بپذیرید.

پسوند Coinbase

برای شروع ، باید دروازه پرداخت Coinbase را از وب سایت Easy Digital Downloads دریافت کنید. سپس آن را در وب سایت وردپرس خود نصب کنید.

بعد ، با Coinbase ثبت نام کنید. سپس دنبال کنید مستندات راه اندازی دروازه پرداخت Coinbase برای اتصال Coinbase با وب سایت خود پس از راه اندازی ، می توانید پرداخت های بیت کوین را با وردپرس برای محصولات دیجیتال در سایت خود دریافت کنید.

صندوق پستی دیجیتال

صندوق پستی دیجیتال

Paybox Digital یکی دیگر از افزونه های برتر است که شما را قادر می سازد Bitcoin را در ازای دریافت دیجیتال دریافت کنید. این راه حل با دروازه های پرداخت متعدد ادغام می شود ، اما از Bitpay برای پذیرش بیت کوین استفاده می کند.

نصب و راه اندازی آسان ، صندوق پستی دیجیتال به مشتریان این امکان را می دهد تا تصمیم بگیرند که مبلغی را برای یک محصول دیجیتال بپردازند. شما می توانید حداقل پرداخت (یا قیمت ثابت را در صورت تمایل) تعیین کنید بنابراین اگر به دنبال دریافت کمکهای مالی برای دریافتهای دیجیتالی خود هستید ، این افزونه گزینه خوبی است. پس از انجام پرداخت ، صندوق دیجیتال Paybox بطور خودکار پیوند رمزگذاری شده موقت را از طریق ایمیل به خریدار ارسال می کند و به آنها امکان می دهد محصول دیجیتال را دریافت کنند.

پرداخت های مولی برای WooCommerce

مولی

مولی یک راه حل دروازه پرداخت است که متعهد به آسانتر کردن پرداخت های آنلاین است. یکی از گزینه های پرداخت زیاد آنها بیت کوین است. پرداخت های مولی برای WooCommerce یکی از افزونه های رایگان آنهاست که به شما امکان می دهد همه سیستم های پرداخت عمده از جمله Bitcoin را با سایت WooCommerce خود به سرعت ادغام کنید..

برای شروع کار ، با Mollie ثبت نام کنید و افزونه Mollie Payments for WooCommerce را در وب سایت خود نصب کنید. پس از پرداخت مشتری در بیت کوین ، مبلغ مربوطه را به یورو دریافت خواهید کرد. و چون مولی تمام پرداخت های بیت کوین خود را با وردپرس پردازش می کند و آن را مستقیماً به بانک خود ارسال می کند ، شما حتی به کیف پول بیت کوین نیز احتیاج نخواهید داشت.

GoUrl – دروازه پرداخت بیت کوین ، دریافتهای پرداخت شده و عضویت

گوارل

GoUrl یک دروازه پرداخت رمزنگاری است. افزونه GoUrl WordPress, GoUrl – دروازه پرداخت بیت کوین ، دریافتهای پرداخت شده و عضویت, شما را قادر می سازد که پرداخت های بیت کوین را با وردپرس بپذیرید. با این حال ، GoUrl بیت کوین را به پول نقد منتقل نمی کند ، فقط پرداخت ها را به کیف پول بیت کوین شما منتقل می کند. این افزونه همچنین سایر ارزهای رمزنگاری شده را در وب سایت وردپرس شما از جمله Litecoin ، Dash ، BitcoinCash و بسیاری دیگر پذیرفته است..

افزونه GoUrl بازدید کنندگان شما را قادر می سازد برای محصولات ، بارگیریهای دیجیتالی ، بازدید صفحه و اشتراک های عضویت ، alcoin را پرداخت کنند. GoUrl همچنین تعدادی افزونه دیگر افزونه از جمله را در اختیار شما قرار می دهد GoUrl برای WooCommerce و کمکهای مالی GoUrl Bitcoin.

افکار نهایی درباره نحوه پردازش پرداخت بیت کوین با وردپرس

همانطور که مشاهده می کنید ، افزونه ها و روش های متنوعی وجود دارد که شما را قادر می سازد تا پردازش و پذیرش پرداخت های بیت کوین را با وردپرس پردازش و قبول کنید. ابزاری که شما انتخاب می کنید فقط باید به سایت شما و نیاز مخاطبان شما بستگی داشته باشد. و به یاد داشته باشید ، همیشه می توانید چند راه حل مختلف را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی مؤثر است ، و اطمینان حاصل کنید که بهترین راه حل بیت کوین را برای سایت خود پیدا کرده اید.

کدام افزونه Cryptocurrency را انتخاب می کنید تا به شما در پذیرش پرداخت بیت کوین با وردپرس کمک کند؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map