حضور آنلاین خود را با وردپرس ساده کنید: هاستینگ

میزبانی وردپرس
 1. 1. در حال خواندن: حضور آنلاین خود را با وردپرس ساده کنید: هاستینگ
 2. 2. حضور آنلاین خود را با وردپرس ساده کنید: مضامین ، افزونه ها ، محصولات و خدمات
 3. 3. حضور آنلاین خود را با وردپرس ساده کنید: ایجاد شغل خود
 4. 4. حضور آنلاین خود را با وردپرس ساده کنید: برندسازی و بازاریابی

این پست بخشی از یک سری ساده کردن حضور آنلاین شما است. ما شما را با ایجاد مراحل وب سایت مفید برای خود یا شغل خود با استفاده از وردپرس ، طی می کنیم. در این مقاله ما در مورد ایجاد پایه و اساس شغل مبتنی بر WordPress و انتخاب یک مورد صحبت خواهیم کرد میزبانی وردپرس شرکت بر اساس نیازهای فردی شما.


آسانترین راه برای قرار دادن خود در نقشه دیجیتال با استفاده از وردپرس ثبت نام در یک حساب کاربری WordPress.com است. اما ساده ترین لزوما به معنای بهترین راه نیست ، زیرا یک وب سایت خود میزبان مزایای زیادی را برای گزینه جایگزین رایگان WordPress.com به شما می دهد. با سایت خود میزبان خود می توانید:

 • هر تم وردپرس ممتازی را پیاده سازی کنید
 • اصلاحات در سایت را با استفاده از مضامین کودک انجام دهید
 • قابلیت های خود را با هر افزونه گسترش دهید
 • و شما می توانید محتوای و ارزش سایت خود را کنترل کنید

WordPress به سکویی تبدیل شده است که می تواند بسیاری از نیازها را برآورده سازد. از وب سایت های ساده وبلاگ نویسی گرفته تا مارک های بزرگ. با چنین منبع قدرتمند وب سایت در نوک انگشتان ، شما را از شروع کار متوقف می کند?

ساده سازی حضور آنلاین شما

ساده سازی این است که بدانید شما چه شخصی می خواهید حضور آنلاین یا شخصی در کسب و کار داشته باشید و چگونه می توانید با استفاده از مسیر بهینه این کار را انجام دهید ، با تمرکز روی چیزهای مهم در حین حمل هرچه بیشتر بالاست در این روند. اگر نور سفر می کنید یا نمی خواهید پول زیادی خرج کنید ، لزوماً به حمل و نقل نیاز ندارید.

ساده سازی حضور آنلاین شما

هر حضور آنلاین با یک شرکت میزبان شروع می شود. پس از همه ، برای شروع وب سایت خود میزبان خود به هاست نیاز دارید. تعداد آنها وجود دارد که همه آنها ادعا می کنند ارزان و با کیفیت هستند. این دو معمولاً دست به دست هم نمی دهند ، بنابراین ما بر روی برخی از راه حل های میزبانی مناسب وردپرس تمرکز خواهیم کرد که باید به راحتی نیازهای حال و آینده شما را برآورده سازند.

میزبانی پایه و اساس حضور آنلاین شما است که باید جدی بگیرید. اکثر شرکت های میزبان به شما امکان می دهند یک بار بیش از حد مجاز یک برنامه ، برنامه ها را تغییر دهید یا این کار را بطور خودکار انجام دهید. شما باید از مقیاس پذیری آنها و پشتیبانی وردپرس از قبل مطلع شوید ، بنابراین جای هیچ گونه تعجب را نمی گذارید.

الزامات لازم برای اجرای وردپرس چیست

برای اجرای جدیدترین نسخه وردپرس (v4.0) ، میزبان شما فقط باید از دو مورد ذکر شده در زیر پشتیبانی کند. اگر نمی توانید اطلاعات را در وب سایت شرکت بیابید ، حتماً یک سؤال پیش خرید را به شرکت میزبان مورد نظر خود انتخاب کنید و از طرح های خود پشتیبانی کند:

 • PHP 5.2.4
 • MySQL 5.0

اگر شرکت میزبان مورد نظر شما روی سرورهای آپاچی و لینوکس کار می کند ، می توانید از این پشتیبانی بپرسید mod_rewrite, که دسترسی ایمن تری به وب سایت شما می دهد. توجه داشته باشید که وردپرس راه حل های میزبانی وب را مدیریت کرده است این ویژگی را ارائه نمی دهد ، زیرا آنها از شما مراقبت می کنند (که بسیار ساده تر است ، به خصوص اگر در ساخت / راه اندازی وب سایت تازه کار هستید).

برنامه های میزبانی وردپرس

انتخاب یک برنامه میزبانی

قبل از انتخاب یک شرکت میزبان ، بدانید که رایج ترین میزبان های ارائه شده شامل موارد زیر است:

 • میزبانی مشترک
 • سرور خصوصی مجازی یا VPS
 • اختصاصی میزبان سرور
 • میزبانی وب مدیریت WordPress

اگر در مورد حضور آنلاین خود جدی هستید ، من راه حل های میزبانی رایگان را در نظر نمی گیرم ، زیرا “این چیزی نیست که یک ناهار رایگان باشد”. از یکی از خدمات میزبانی پرداخت شده استفاده کنید ، حتی اگر قیمت آن نمادین است ، اما همچنان به پشتیبانی اصلی نیاز خواهید داشت ، به من اعتماد کنید.

میزبانی مشترک وردپرس

یکی از برنامه های محبوب برای شروع و وبلاگ نویسان ، میزبانی مشترک وردپرس همیشه مقرون به صرفه است. اگر به دنبال شروع حضور آنلاین خود هستید و نمی خواهید منابع زیادی را اختصاص دهید ، این راهی است که باید انجام شود. سرور وب سایت خود را با وب سایت های دیگر به اشتراک می گذارید. قیمت هاست مشترک به اشتراک گذاشته شده است و برنامه ها از 3 تا 10 دلار در هر ماه شروع می شود. اگر می خواهید اولین وب سایت وردپرس خود را شروع کنید ، میزبانی مشترک به اشتراک گذاشته شده گزینه خوبی است. توصیه می کنم سرویس میزبانی اشتراکی BlueHost را که یکی از گزینه های ترجیح WordPress.org است هنگام مراجعه به میزبان شرکت ها امتحان کنید..

دو سرویس عمده میزبانی مشترک وجود دارد: مشکلات امنیتی و مشکوک بار بار سرور. هر دو موضوع به دلیل وب سایت های دیگری است که فضای خود را با آنها به اشتراک می گذارید. نمی توانید بدانید که آیا آنها امنیت کافی دارند یا به زودی انتظار ترافیک بزرگی را دارید. وردپرس یک بستر مطمئن است ، اما به اشتراک گذاری یک مسواک هرگز عملی خوب نیست ، حداقل حداقل در مورد ایمنی. علاوه بر BlueHost ، یکی دیگر از ارائه دهندگان خوب برای میزبانی مشترک BlueHost و HostMonster هستند.

میزبانی وب وردپرس VPS (سرور خصوصی مجازی)

VPS مخفف سرور خصوصی مجازی است. VPS به شما امکان دسترسی به یک سرور فیزیکی را می دهد که به چندین سرور مجازی تقسیم می شود. اگر یک شغل با وردپرس هستید و مشتری زیادی دارید ، باید از VPS استفاده کنید. به این ترتیب شما یک کنترل پنل جدید برای هر یک از مشتری های خود ایجاد می کنید و آنها به عنوان چندین رایانه جداگانه از نظر جسمی عمل می کنند. میزبانی وب VPS می تواند پر هزینه باشد ، اما برای آنچه می توانید آن را بسیار مقرون به صرفه کنید. اگر قصد دارید یک فروشگاه تم را اداره کنید ، از ترافیک زیادی انتظار داشته باشید یا بسیاری از وب سایتهای مشتری خود را حفظ کنید ، VPS انتخاب خوبی است.

یکی از مضرات میزبانی VPS این است که شما باید در مورد سرورهای در حال اجرا دانش داشته باشید. بعضی از هاست هاست میزبان VPS مدیریت شده را برای آن دسته از ادمین های با تکنولوژی کم توان تر ارائه می دهند ، اما شما در حال مشاهده بالاتر از محدوده 20-1000 + دلار هستید. بهترین شرکت های میزبان VPS برای اجرای وب سایت های WordPress ، Media Temple یا BlueHost هستند.

میزبانی وب مدیریت WordPress

این برنامه میزبانی به شما امکان می دهد تا روی کارهایی که انجام می دهید تمرکز کنید: ایجاد محتوا ، تبلیغ ، نوشتن ، فروش و ساختن نام تجاری خود. بدون اینکه از فنی نگران باشید ، پربازدید خواهید بود. این بهترین هدیه ای است که می توانید به خودتان بدهید – نیازی به نصب افزونه های حافظه پنهان ، ماژول های عملکردی نیشگون گرفتن و کشیدن یا نگرانی در مورد امنیت نیست. اگر میزبانی وردپرس مدیریت شده معمولا از آن پشتیبانی می کند ، در صورت نیاز به آن نیاز دارید.

بهترین ارائه دهندگان میزبانی وردپرس

برخی از بهترین شرکتهای میزبان مدیریت شده با وردپرس WPEngine ، BlueHost ، GoDaddy و MediaTemple هستند. ارائه دهنده ای که به طور انحصاری با WordPress کار می کند SiteGround است. قیمت گذاری از 30 تا 100 دلار در هر ماه می رود.

اختصاصی میزبان سرور

بهترین هدیه ای که می توانید برای وب سایت جدید وردپرس خود خریداری کنید در جعبه ای بسته بندی می شود که می گوید – سرور اختصاصی. سایت شما یک سرور کل را اشغال خواهد کرد. شما می توانید کنترل کنید که چه سیستم عامل سرور روی آن اجرا می شود ، سخت افزار آن و دسترسی کامل به آن خواهید داشت. این هزینه بیش از حد برای هر کسی است که ترافیک زیادی نداشته باشد.

اختصاصی میزبانی سرور مخصوص شرکتهای بزرگی است که بخاطر اضافه بارهای سرور یا نقض امنیت ، هیچگونه خرابی نمی خواهند. برنامه ها از 100 دلار شروع می شود و ماهانه تا 2000 دلار در MediaTemple برای ویژگی های پرمصرف ، از جمله دسترسی ریشه ، انتخاب سیستم عامل ، سخت افزار برش لبه ، و غیره شروع می شود و همچنین می توانید یک طرح سفارشی Enterprise از WPEngine دریافت کنید که شامل یک سرور اختصاصی است ، بنابراین مزایایی را برای میزبانی وردپرس مدیریت شده با سروری که کاملاً متعلق به شما باشد دریافت خواهید کرد. از طرف مقرون به صرفه ، شما همچنین می توانید از طریق BlueHost بروید تا بودجه خود را کنترل کنید.

نتیجه

ساده تر کردن حضور آنلاین خود با تمرکز روی چیزهایی که مهمترین چیز را دارند باعث طولانی مدت شما در طولانی مدت خواهد شد. شما با ایجاد یک محیط پایدار ، ایمن و سریع برای حضور آنلاین خود ، پایه و اساس محکمی را می گذارید که نام تجاری شما بتواند در بالای صفحه رشد کند.

HostGator و BlueHost برای میزبانی مشترک ، بلکه دامنه های بزرگی نیز وجود دارند که لزوماً در بالای WordPress ساخته نشده اند. برنامه های Media Temple با قیمتی کمی بالاتر شروع می شوند ، اما مطمئناً شما از مشتری شگفت انگیز پشتیبانی می کنید. اگر نمی خواهید به هیچ وجه در مورد میزبانی فکر کنید و آمادگی پرداخت کمی بیشتر را دارید ، میزبانی از سایت SiteGround و WPEngine هر دو گزینه عالی هستند.

دانستن اینکه کدام راه حل میزبانی برای شما بهتر کار می کند ، اولین بخش ساده سازی است. شرکت در ملزومات و رشد شغل خود (و منابع مورد نیاز) هنگامی که احساس نیاز کردید ، اما نه قبل از آن. در قسمت بعدی ما در مورد پیدا کردن آن محصولات بی نظیر وردپرس ، مضامین و افزونه ها صحبت خواهیم کرد که به شما کمک می کنند حضور آنلاین خود را با نگهداری و حواس پرتی بسیار کم اجرا کنید ، بنابراین با ما همراه باشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map