چگونه وبلاگ وردپرس خود را به یک تجارت تبدیل کنید

 1. 1. چگونه می توان با یک وبلاگ وردپرس درآمد کسب کرد
 2. 2. نحوه کسب درآمد از محصولات و خدمات وردپرس
 3. 3. در حال خواندن: چگونه وبلاگ وردپرس خود را به یک تجارت تبدیل کنید

در نحوه کسب درآمد با سری وردپرس به پست آخر خوش آمدید! درست وقت است؟ ما قبلاً نحوه ایجاد درآمد از وبلاگ وردپرس شما را به عنوان یک شرکت وابسته و به عنوان یک خالق پوشش داده ایم. قدم بعدی مراقبت از همه موارد دیگری است که باید انجام شود تا وبلاگ شما به یک تجارت تمام عیار تبدیل شود.


قبل از شروع کار ، فقط می خواهیم این مسئله را روشن کنیم: ما وکیل یا حسابدار عمومی نیستیم. ما به شما مشاوره حقوقی یا مالی نمی دهیم. ما به سادگی مراحلی را که برای شروع کار خود برداشتیم بعلاوه نکاتی درباره آنچه برای ما کار کرده است به اشتراک می گذاریم. توصیه می کنیم قبل از تصمیم گیری ، وقت کافی برای انجام تحقیقات زیادی در مورد خودتان داشته باشید و احتمالاً با یک متخصص صحبت کنید.

ایجاد یک برند

ایجاد یک برند

هنگام ایجاد مشاغل یا وبلاگ ، باید در مورد آنچه می خواهید نام تجاری کلی شما باشد فکر کنید. این شامل یک تن از عوامل ، یعنی:

نام تجاری

نام ، اصطلاح ، طرح ، نماد یا هر ویژگی دیگر که کالای خوب یا خدمات یک فروشنده را متمایز از کالاهای فروشندگان دیگر معرفی می کند

انتخاب یک نام

ابتدا باید به فکر یک نام برای تجارت خود باشید. اگر در کسب و کار جایی که ویژگی اصلی آن است – مانند آن ، این ممکن است نام شما باشد کریس لما و کری دیلس.

از طرف دیگر می توانید نام دیگری را بیابید ، اگرچه ما پیشنهاد می کنیم یک اسم را بر اساس طاقچه خود ایجاد کنید. و حقیقت گفته می شود – ممکن است نام تجاری شما به آنچه که نام دامنه هنوز در دسترس است قرار بگیرد. این همان اتفاقی افتاد که WPExplorer را انتخاب کردیم. ما در میز کامپیوتر خود نشسته ایم و فقط ترکیب های WP و کلمات دیگر را در رجیستر GoDaddy تایپ می کنیم. WPExplorer در دسترس بود ، آن را کار می کرد ، و به نظر می رسد که مناسب برای مارک ما بود.

ایجاد یک آرم

هنگامی که شما یک نام دارید باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید تصویری با آن برود. بسیاری از مشاغل از نام خود به عنوان آرم استفاده می کنند. اگر می خواهید این مسیر را طی کنید ، ممکن است بخواهید یک قلم گوگل را در نظر بگیرید یا یک قلم حق بیمه (مانند مواردی که از آن هستید استفاده کنید تایپیت, یا در بازارهای طراحی مانند Creative Market موجود باشد) تا کمی از دید بصری اضافه کنید.

اگر می خواهید یک آرم تصویر ایجاد کنید ، یک گزینه عالی وجود دارد. ما یک مقاله کامل در مورد گزینه های مناسب برای بودجه برای ایجاد یک آرم برای وب سایت شما داریم. یا می توانید بدهید سازنده آرم رایگان Shopify تلاش.

وقتی آرم خود را ایجاد کردیم تصمیم گرفتیم که می خواهیم مستقیماً با یک طراح کار کنیم. بنابراین ما تن ها وقت خود را صرف آرم های تحقیق دریبل کردیم. ما پیدا کردیم استوان رودیک و ما کاملاً دوست داریم که چگونه آرم ما معلوم شد. وقتی چند سال پیش دوباره طراحی بزرگ خود را انجام دادیم ، رنگها را کمی تغییر دادیم ، اما این تلسکوپ تقریباً یکسان باقی مانده است (در واقع – ما آن را خیلی دوست داریم و حتی آن را به FontAwesome اضافه کردیم).

انتخاب یک طراحی وب سایت

برای پیوند دادن همه عناصر مختلف مارک تجاری خود ، باید یک طراحی وب سایت عالی را انتخاب کنید. دقیقاً مانند اکثر چیزهای زندگی ، گزینه های زوجی دارید.

اولین گزینه شما این است که استفاده از یک موضوع. برای داشتن بیشترین کنترل در ظاهر وب سایت خود ، ما یک موضوع چند منظوره با گزینه های سفارشی سازی فراوان و همچنین سازنده صفحه پیشنهاد می کنیم. مطمئناً اگر این موضوع را در قالب WordPress Total WordPress امتحان کنید ، دوست داریم ، زیرا واقعاً یکی از برجسته ترین تم های غنی در وب است. اما یک مضمون تم تجاری وردپرس بسیار عالی برای هر بودجه وجود دارد. یک موضوع آسان برای تنظیم است و بیشتر آنها با اسناد عالی همراه هستند ، بنابراین می توانید به راحتی راه اندازی طراحی جدید خود را سریع دریافت کنید (در کل حتی یک وارد کننده نسخه ی نمایشی داخلی نیز دارد بنابراین می توانید داده های نمونه را فقط با چند کلیک وارد کنید).

گزینه دوم شما این است که طراحی دلخواه فقط برای وب سایت شما ایجاد شده است اگر شما یک توسعه دهنده هستید (خوشبختانه ما برای ما AJ داریم و او عالی است) ، مجبور نیستید یک سکه را خرج کنید. می توانید موضوع دلخواه خود را بسازید ، که با پسوند نمایشی عالی از برند شما است. اگر شما یک توسعه دهنده نیستید ، یک موضوع و طراحی سفارشی احتمالاً یک تغییر بزرگ برای شما هزینه خواهد داشت. مضامین کنار آمدن می توانند از هر هزار دلار تا دهها هزار دلار قیمت داشته باشند ، اما یک موضوع سفارشی بدین معنی است که وب سایت شما دقیقاً چطور می خواهد آنرا ببیند. سایتی مانند وب را امتحان کنید کار کردن, فریلنسر یا می توانید در صورت موجود بودن از برخی از برنامه نویسان موضوع مورد علاقه خود سؤال کنید.

آن را رسمی کنید

تجارت خود را رسمی کنید

هنگامی که مارک تجاری خود را فهمیدید قدم بزرگ بعدی این است که تجارت خود را رسمی کنید. بسته به کشور ، ایالتی و شهری که در این مراحل زندگی می کنید ممکن است متفاوت باشد اما حداقل می توانیم آنچه را که انجام دادیم به شما ارائه دهیم..

شغل خود را تشکیل دهید

وقتی تصمیم گرفتید که زمان آن رسیده است که بطور قانونی شغلی ایجاد کنید ، چهار نوع تجارت اصلی وجود دارد که به احتمال زیاد از بین آنها انتخاب می کنید:

 • مالکیت یگانه
 • شراکت
 • شرکت با مسئولیت محدود (LLC)
 • شرکت S یا C

LegalZoom دارای صفحه عالی است که می توانید در مورد انواع مختلف مشاغل اطلاعاتی کسب کرده و انتخاب کنید که برای شما مناسب است. ما در واقع LegalZoom را هنگام انجام تحقیقات خود پیدا کردیم و از آنها برای تهیه پرونده به عنوان LLC استفاده کردیم. این امر برای ما بسیار مفید بود زیرا ما می توانستیم به عنوان یک مشارکت عمل کنیم ، اما هنوز هم امور مالی و شخصی خود را کاملاً جداگانه نگه می داریم.

هنگامی که شغل خود را از طریق LegalZoom ایجاد می کنید ، گزینه استخدام a نیز را دارید نماینده ثبت شده از طریق آنها. نماینده شما مانند یک مرد میانسالی است – اگر شما نیاز به ارائه خدمات یا دریافت اسناد قانونی دارید ، آنها قدم برمی دارند و به ارائه چهره ای دوستانه (این مال شما نیستند) کمک می کنند. بعلاوه ، با یک اشتراک نماینده ثبت شده از LegalZoom ، به دستیابی نیز خواهید رسید تقویم انطباق تا مطمئن شوید که هیچ وقت مهلتی را از دست نمی دهید.

و در حالی که در آن هستید ، ممکن است بخواهید در نظر بگیرید ثبت یک علامت تجاری نام یا آرم شما این از استفاده از نام شما در آینده محافظت می کند ، همچنین از شما برای استفاده از نام تجاری یا آرم در URL های دامنه ، حساب های رسانه های اجتماعی ، رسانه ها و موارد دیگر محافظت می کنید..

تشکیل پرونده

پس از ایجاد شغل خود ، باید آن را طبق محلی خود ثبت کنید. برای کسانی که در ایالات متحده آمریکا هستید این به معنای ثبت نام در دفاتر دولتی فدرال ، ایالت ، شهر و احتمالاً دفاتر دولتی شما است.

شما می خواهید برای ثبت نام کنید شماره شناسایی کارفرما (EIN) با دولت فدرال این در اصل یک شماره تأمین اجتماعی برای تجارت شما است. این چیزی است که شما در مالیات های تجاری خود ، فرم های W-9 ، فرم های مختلفی از 1099 و همه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در هر جای دیگر استفاده خواهید کرد. اگر شما یک مالک شخصی هستید ، می توانید از شماره تأمین اجتماعی خود در اسناد تجاری خود استفاده کنید یا برای EIN ثبت نام کنید. ما واقعاً مشاغل جدید را ترغیب خواهیم کرد که اگر فقط اطلاعات شخصی شما را خصوصی نگه دارند ، زمان لازم برای گرفتن EIN را بگیرند. LegalZoom این کار را آسان می کند ، زیرا اگر درست به خاطر بیاورم ، این اسناد در بسته گنجانده شده اند (فقط آنها را امضا کرده و از طریق آن نامه ارسال کنید).

با ایجاد مشاغل خود ، باید ثبت نام کنید پروانه کسب و کار دولتی. بسیاری از ایالت ها همه این اطلاعات را به صورت آنلاین در دسترس قرار می دهند (نوادا به عنوان مثال ، حتی یک پورتال تجاری آنلاین آسان نیز برای ساده تر کردن امور دارد) ، یا می توانید برای کمی بیشتر راهنمایی به LegalZoom مراجعه کنید. به طور معمول اطلاعات مربوط به نوع شغلی که فعالیت می کنید ، مقالات سازمانی ، لیستی از مدیران ، خواه کارمند و غیره را بیان می کنید..

به خانه نزدیکتر خواهید شد شهر و / یا مجوز تجاری شهرستان همچنین. ما پیشنهاد می کنیم ابتدا با دفتر استان خود تماس بگیرید تا ببینید که آیا باید از طریق آنها ثبت نام کنید و همچنین شهری که شغل خود را اداره می کنید یا خیر. فقط در جاهایی که واقع شده ایم ، فقط به یک مجوز شهری نیاز داریم و می توانیم یکی از استانها را دور کنیم ، اما به روزی که در کالیفرنیا بودیم ، نیاز به ثبت نام در هر دو مورد.

علاوه بر این مجوزها ، باید مجوزها و اسناد بیشتری را برای پوشاندن سایر جنبه های شغلی خود که آنلاین نیستند ، ثبت کنید. اگر کارمند ، وسایل نقلیه شرکت یا فروشگاه فیزیکی داشته باشید (سلام پلیس و تأییدیه آتش نشانی) اینها همه هستند مجوزهای اضافه شده باید نگاه کنید به عنوان مثال ما برای یک پرونده ثبت کردیم اجازه شغل خانگی در کالیفرنیا از زمان دفتر ما در خانه ما بود. اگر می خواهید مطمئن باشید همه کارها را به درستی انجام داده اید ، وب سایت ها را برای دولت و دولت محلی خود بررسی کنید ، به آنها تماس بگیرید یا حتی یک وکیل استخدام کنید..

استخدام کارمندان و آزاد

با فعالیت و راه اندازی مشاغل خود ممکن است خود را به بعضی از کمک ها بیابید. قبل از ارسال تبلیغات به درخواست های تبلیغاتی ، توجه داشته باشید که آیا شما در دست کارمندان هستید یا آزادکارانی که می خواهید دست ببندند.

یک کارمند برای شما کار می کند ، وظایف خود را تعیین کرده است ، از تجهیزات / منابع شما استفاده می کند ، در برنامه شما فعالیت می کند ، به صورت ساعتی یا در هر دستمزد پرداخت می شود و مزایای شرکت را دریافت می کنید (بازپرداخت ، بیمه ، کارمندان شرکت و غیره). اگر کارمند دارید ، می بایست فرم های W-4 را جمع آوری کنید ، فرم های W-2 را صادر کنید ، بازنشستگی و مزایای سلامتی را از جمله موارد دیگر قانونی را ترتیب دهید. از اصلی ترین مزایای استخدام کارمندان می توان به کنترل روش کار و برنامه زمانی استفاده شده اشاره کرد. کارمندان پسوند خودتان هستند.

یک فریلنسر (یا پیمانکار مستقل) برای خودشان کار می کند ، برنامه خود را تعیین می کند ، در هر قرارداد پرداخت می شود و هیچ گونه مزایایی دریافت نمی کند. شما مجبورید برای هر پیمانکاری که شهروند یا ساکن ایالات متحده است که در سال مالیاتی 600 یا بیشتر از آن پرداخت کرده اید ، 1099 متفرقه صادر کنید. اما این یک فرم آسان است که می توانید در هر فروشگاه عرضه لوازم اداری در ژانویه انتخاب کنید. مزایای استخدام یک مترجمان شامل توانایی استخدام متخصصان در هر پروژه است و از آنجا که نیازی به ارائه مزایا نیستید ، اندکی پول و وقت زیادی پس انداز خواهید کرد..

قبل از استخدام هر کسی ، آنچه را که شغل شخصی شما نیاز دارد با دقت در نظر بگیرید. و مطمئن باشید که برای افزودن اعضای جدید به تیم خود ، می توانید تحقیق خود را انجام دهید یا با یک حرفه ای در مورد شرایط قانونی و مالیاتی در محل خود صحبت کنید (به عنوان مثال – نوادا دارای قوانین کار دولتی ، مالیات بر تجارت دولتی اصلاح شده ، قوانین بیمه بیکاری و کارگران است. بیمه جبران خسارت که در صورت استخدام کارمند تماماً عملی می شوند).

حسابداری و مالیات

اجرای شغل شخصی خود بسیار عالی است زیرا می خواهید رئیس خود شوید و برنامه خود را تنظیم کنید. اما وقتی این کار شما باشد ، شما مسئولیت امور مالی ، بودجه و البته گزارش و مالیات را نیز بر عهده دارید.

مهم است که سوابق مالی خوب برای تجارت خود نگه دارید. بسته به اینکه مالی شما چقدر پیچیده است ممکن است بتوانید با انجام خودتان این کار را بکنید نرم افزار حسابداری مانند QuickBooks یا حکیم. اما مزایایی برای استخدام متخصصان وجود دارد. وقتی حسابدار خود را استخدام می کنید یا مانند خدماتی را انجام می دهید نیمکت یا یک شرکت حسابداری محلی ، استرس را از شما دور می کند و بیشتر وقت خود را صرف می کند تا به آنچه که شما انجام می دهید بهترین توجه کنید.

علاوه بر حسابداری عمومی ، البته مالیات هایی هم باید در نظر گرفته شود. اگر در ایالات متحده هستید باید پرونده کنید مالیات های فدرال و به احتمال زیاد مالیات های دولتی برای تجارت خود و بسته به آنچه می فروشید و در کجا ، ممکن است یک نوع از آن داشته باشید مالیات فروش به دلیل هر ماه یا ربع. IRS فوق العاده ای دارد صفحه کسب و کار کوچک اطلاعاتی در اختیار شما است که می توانید اطلاعات خود را بخوانید ، اما در اینجا چند مورد از رایج ترین فرم های مالیاتی که در پایان هر سال ارائه می دهیم فقط برای ارائه ایده است:

 • 1099-متفرقه: شما باید این موارد را برای پیمانکاران مستقل (واقع در ایالات متحده آمریکا) ارسال کنید که در پایان هر سال مالی بیش از 600 دلار به آنها پرداخت شده است..
 • 1065 به علاوه برنامه K-1: برای LLC که به عنوان مشارکت مشغول به کار است ، اظهارنامه مالیاتی در تجارت خود را با این فرم ارسال می کنید برنامه K-1 در داخل فرم برای گزارش درآمد شریک استفاده می شود.
 • مالیات بر مصرف کننده: این یک فرم محلی است که ما در نوادا از آن استفاده می کنیم و پس از هر سال مالی استفاده می کنیم. ما از آن برای اعلام فروش کالاهای ملموس استفاده می کنیم (ما حتی باید تصور کنیم که هیچکدام را هم پرونده نداریم – و بله ، ما با اداره امور مالیاتی صحبت کردیم تا شهر ما 100٪ مطمئن باشد).

بهتر شوید

تجارت خود را بهبود بخشید: بهتر شوید

وقتی کار خود را راه اندازی کردید می توانید پیشرفت های خود را انجام دهید. روش های زیادی برای رشد و پیشرفت یک تجارت وجود دارد ، اما در اینجا فقط چند ایده برای شروع کار وجود دارد.

با انجمن درگیر شوید

منظور ما هم وردپرس و هم جامعه محلی شماست. شرکت در WordCamp در منطقه خود ، وقت یا پول خود را به یک موسسه خیریه محلی اهدا کنید ، به اتاق تجارت بپیوندید ، یا حتی اگر می توانید یک کارآموز از یک کالج محلی بگیرید. اگر کمی خلاق باشید ، روش های بسیار خوبی برای درگیر شدن وجود دارد. رویدادهای جامعه روشی عالی برای ارتباط با سایر مشاغل کوچک در منطقه شماست.

انجمن ها و همایش های حرفه ای

روش عالی دیگر برای رشد ، پیوستن به انجمن های حرفه ای و شرکت در کنفرانس های مرتبط با طاقچه شماست. اگر با WordPress کار می کنید ، این می تواند شامل رویدادهایی مانند LoopConf, اجلاس وابسته و WordCamp US. نه تنها این مکان های عالی برای یادگیری مهارت های هنری شما هستند بلکه برای بوت شدن کمی شبکه سازی خواهید کرد. اگر توانایی آن را دارید ، حامی مالی شوید. این مسیری طولانی را برای رشد آگاهی از برند شما طی می کند ، و حتی وقتی افراد بتوانند در غرفه شما قدم بزنند ، شبکه سازی آسان تر است..

شبکه خود را رشد دهید

علاوه بر استخدام کارمندان یا آزادکاران ، فوق العاده است که بتوانید با دستیابی به دیگران در صنعت خود ، شبکه حرفه ای خود را گسترش دهید. تجارت خود را با همکاری با وبلاگ های دیگر و تبادل پست ها ، تبلیغ کنید. مشاغل مکمل را با خرید فضای تبلیغ در وب سایت های خود پشتیبانی کنید (اگر میزبانی را ارائه می دهید ، به دنبال نقاط تبلیغ در وب سایت های وبلاگ نویسی باشید). برای برنامه ریزی رویدادها یا نمایش های مختلف با سایر مارک های صنعت همکاری کنید. یک راه برای خلاقیت و همکاری در کنار هم وجود دارد که هر دو سود می برند.

بسته بندی کردن

مطمئنا چیزهای بیشتری وجود دارد که ما آن را پوشش نمی دهیم – اما امیدواریم آنچه انجام دادیم مفید واقع شود. اینها فقط برخی از اقداماتی است که ما برای شروع کار انجام داده ایم و روش هایی که برای تبلیغ خودمان استفاده می کنیم.

اگر در مورد اداره شغل خود در وردپرس سؤال دارید سؤال دارید – ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما خواهیم کرد و به شما در جهت صحیح اشاره خواهیم کرد. یا اگر نکات مربوط به خود را دارید لطفا در بخش نظرات به اشتراک بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map