اگر ، چرا و چگونه می توان محتوای برتر را به سایت وردپرس خود اضافه کرد

اولین سؤالی که باید بخواهید صادقانه از خود بپرسید در حالی که می خواهید محتوای خود را فقط در دسترس خوانندگان پولی قرار دهید. آیا مطالب شما واقعاً ارزش آن را دارد؟ بسیاری از افرادی که مشاغل خود را شروع می کنند با توجه به چشم انداز مشاغل خود انتظارات بسیار خوش بینانه ای دارند. خوش بینی در دوزهای کوچک خوب است ، اما عمل گرایی و داوری انتقادی غالباً مشاغل را در بازی برای مدت زمان طولانی نگه می دارند. بهترین شرکت ها دارای خوش بینی به دوز سالم هستند که با عمل گرایی رفتار می کنند.


گوگل نمونه ای عالی خواهد بود. آنها دائماً در فن آوری های عجیب و غریب (خوش بینی) سرمایه گذاری می کنند 96٪ از درآمد آنها آنها از سال 2011 به تبلیغات نسبت داده می شوند. آنها ثروت و منابعی دارند که به آنها امکان می دهد مقداری سکسکه مالی قابل توجهی داشته باشند.

اگر به عنوان اولین وبلاگ نویس شروع می کنید ، ممکن است منابع مالی برای آموختن از اشتباهات را نداشته باشید. بیایید اطمینان حاصل کنیم که هیچ کاری نکردید!

آیا مردم برای مطالب شما پرداخت می کنند?

این اساسی ترین و در عین حال مهمترین سؤالی است که باید از خود بپرسید. و رسیدن به “بله آسان” بسیار آسان است. پرداختن به این سؤال دشوار و در عین حال بسیار مهم ، راه درست برتری دارد.

پول

وقتی به مطالب مراجعه می کنم – منظورم آموزش فیلم ها ، دوره های آنلاین ، تصاویر ، تصاویر سهام ، کتاب های صوتی ، کتاب های الکترونیکی ، مقالات ساده ، اخبار و هر نوع رسانه ای است که با مخاطب ارتباط برقرار می کند. و به افرادی که مایل هستند درآمد و درآمد کسب شده سخت خود را برای دانش / اطلاعاتی که ارائه می دهید نیاز دارید. و این آسان نیست. در اینجا چند سؤال خوب وجود دارد که از خودتان بخواهید تصمیم بگیرند که آیا کاربران از محتوای شما سود خواهند برد:

 • آیا می توانید همان محتوا را که به طور رایگان در هر نقطه اینترنت می خوانید به خوانندگان خود بیابید؟ اگر جواب مثبت است ، اینجا را متوقف کنید و دیگر هرگز نمی توانید محتوای خود را برای پول بفروشید. اگر کسی بتواند چیزی را به صورت رایگان بدست آورد ، هیچ انگیزه ای برای خرید آن وجود ندارد (با فرض عدم مزایای زمانی). 
 • آیا در این زمینه خاص که به شما اطلاعات ارائه می دهید اعتبار دارید؟ آیا در حال حاضر وبلاگ یا وب سایتی دارید که سالها در آن اداره می کنید و اطلاعات خاصی را در مورد موضوعات خاص ارائه می کنید؟ آیا در رشته خاص یا رشته های مرتبط دارای مدرک پیشرفته هستید؟ به طور عمده ، چه تعداد نفر از وب سایت شما بازدید می کنند? هر چیزی که اعتبار را اضافه می کند ، برای بحث بسیار مهم است.
 • آیا زمان مناسب است؟ افزودن هزینه برای مشاهده محتوا ، تا چه اندازه می تواند در تجارت خود مقیاس گذاری کند. اگر به مخاطب انبوه مخاطبان رسیده اید یا اگر هزینه های جذب مشتری جدید کاهش یافته است بازده کاهش یافته است و اگر رشد کند می شود زیرا از نظر سهم بازار در صدر طاقچه / صنعت خود هستید یا در نزدیکی آن هستید ، پس از آن است. زمان خوبی برای تولید محتوای برتر.
 • آیا اطلاعاتی که قصد فروش آنها را دارید دانش روشنگری یا عملی دارد? محتویاتی که از لحاظ غنی سازی مالی / عاطفی کم و فایده ای به بار نمی آورند ، تمایل دارند که شرایط سختی را در بازار داشته باشند. 

پول را دنبال کنید ، خیلی نادر شما را گمراه می کند. اگر می فهمید که تحقیق کلمات کلیدی چگونه است ، می توانید قضاوت کنید که طاقچه شما چقدر ارزش دارد یا چه میزان رقابت در طاقچه شما وجود دارد. من می توانم در مورد تحقیق در مورد کلمات کلیدی بنویسم ، اما موضوع بسیار گسترده است و سزاوار بحث و گفتگو در عمق عالی است – توصیه می کنم حتماً بررسی کنید راهنمای Moz برای تحقیقات کلمات کلیدی.

اگر نمی توانید راهی برای پیوند ارزش بازار به معادله شکل دهید ، سودآوری کسب و کارتان بسیار سخت خواهد بود. بدون شماره ، پاسخ به هر یک از سوالات فوق فقط حدس وحشی است که به شما کمک نمی کند. مشاغل موفق درآمد کسب می کنند ، بهینه سازی درآمد شما باید هدف شما باشد. شما باید بدانید که چگونه ارائه محتوا فقط برای کاربران پرداخت شده تأثیر می گذارد بر درآمد و رسیدن شما.

همه چیز به اندازه پای پیاده شده در هر طاقچه ، رقابتی بودن طاقچه گفته شده ، توانایی شما برای ارائه گزارشی با ارزش عالی برای مخاطبان و ایجاد معامله بین مقیاس گذاری تجارت و تولید حاشیه درآمد بهتر کاهش می یابد..  

چگونه کسب و کار وب درآمد کسب می کنند?

اکنون وقتی صحبت از فروش محتوا و ایجاد محتوای برتر می کنم ، به مشاغل مراجعه می کنم که صرفاً یا بخش عمده ای از فروش کالاها به بازار متکی هستند.

BusinessCalc

این بحث با مشاغل مختلف متفاوت می شود. اکنون برای یک تجارت آنلاین منابع درآمد ممکن متفاوت چیست؟ رایج ترین آنها:

 • تبلیغات
 • بازاریابی وابسته
 • خدمات یا محصولات
 • محتوای برتر

در اصل اکثر مشاغل وب برای تولید درآمد از طریق یکی از چهار کانال فعالیت می کنند. به عنوان مثال ، WPExplorer را بگیرید – چرا WPExplorer نویسندگان را برای ایجاد محتوا استخدام می کند ، فقط برای فروش آن محتوا?

دلیل اول – ما تنها منبع خبری WP نیستیم. ما برای کمک به مشاغل آنلاین که از وردپرس استفاده می کنند ، در وب سایت خود مطالب بسیار جذاب داریم. ما در طیف وسیعی از موضوعات دارای محتوای عالی هستیم که شامل بازاریابی ، بهینه سازی موتور جستجو ، میزبانی وب و تقریباً هر جنبه دیگر اجرای یک کسب و کار موفق از طریق وب سایت های دارای WP می باشد..

دلیل دوم – محتوای خوب در وبلاگ ما به بازاریابی عالی ترجمه می شود. به یاد داشته باشید که من در مورد اعتبار ساختمان صحبت کردم ، این به اعتبار ما می افزاید. تولید محتوا فقط برای خوانندگان پولی میسر می شود.

دلیل سوم – تجارت اصلی در اینجا برای WPExplorer فروش تم است ، نه محتوا. WPExplorer یک است خانه که مضامین بسیار جذاب تولید می کند که در چند سال گذشته بیش از 35000 نسخه فروش داشته است. و جدا از فروش تم ها ، ما نیز استفاده می کنیم بازاریابی وابسته کمی به درآمد ما اضافه کنیم باز هم ، ایجاد محتوای حق بیمه با منابع درآمد ما سازگار نیست ، فقط می تواند راه را پیدا کند.

اکثر وب سایت هایی که محتوای خود را به فروش می رسانند ، قادر به ارائه چیزهایی هستند که وب سایت های دیگر نمی توانند ، یا تحویل به موقع اخبار یا نظرات و دیدگاه های روشنگری و مقالاتی را که نمی خواهید در هیچ کجای دیگر پیدا کنید. به همین دلیل است که بسیاری از روزنامه ها و مجلات آنلاین از الگوی اشتراک برای تولید درآمد استفاده می کنند. 

چگونه محتوای برتر را می فروشید?

اگر می توانید کتاب الکترونیکی را بفروشید که بسیار متفاوت است در مقایسه با انواع چیزهایی که ما در اینجا درباره آنها صحبت می کنیم. در موردی که من شرح می دهم ، ما در مورد شغلی صحبت می کنیم که به طور روزانه و هفتگی محتوای تازه ای عالی تولید می کند. بنابراین حتی اگر یک وب سایت نمی تواند از طریق تبلیغات درآمد کسب کند و نه به عنوان یک شرکت وابسته و نه به عنوان یک فروشنده خدمات عمل کند ، می تواند برای به دست آوردن پول ، محتوا تولید شده به موقع را بفروشد.

مدل های مشترک و عضویت

آ اشتراک، ابونمان مدل سازی به سمت تولید محتوای عالی پیش می رود و در نتیجه تعامل بسیار کمی بین ارائه دهنده و خواننده وجود دارد. این الگوی انتخاب برای اکثر مجلات و روزنامه های باکیفیت مانند New Yorker یا WSJ است.

آ عضویت مدل مناسب برای مشاغل وب است که فراتر از ارائه محتوا است ، برای وب سایت هایی که دارای یک عضو فعال فعال هستند و همچنین دریافت کننده خدمات یا محصولی هستند که تجارت وب ارائه می دهد. در همان عضویت موجود ممکن است دسترسی به مطالب منحصر به فرد فقط برای اعضا باشد.

ما در مورد فروش محتوای شما بحث کرده ایم و هدف این نیست که یک محصول را بفروشیم یا یک سرویس را بفروشیم. بنابراین ما در مورد مشترکان صحبت می کنیم ، نه اعضای آن. ما باید یک پایگاه مشترک ایجاد کنیم. وب سایت ها تماشاگران زیادی دارند اما تنها درصد کمی از آنها مشترک هستند و این درصد حتی بیشتر برای مشترکین پرداخت می شود..

این ممکن است کمی پیچیده شود ، بنابراین من آن را ساده نگه می دارم. چند روش برای انجام آن وجود دارد. اما بهترین راه این بود.

 1. محتوای عالی ایجاد کنید
 2. مخاطبان بسازید و مقیاس کسب کنید
 3. محتوای برتر را ایجاد کنید
 4. درصد کمی از مخاطبان غیرپرداخت را به مشترکین پرداخت کننده تبدیل کنید
نمودارهای رایانه ای

رشد مهمتر از درآمدزایی است.

آیا می توانید تصور کنید که می خواهید در یک وب سایت جدید با دامنه ای که دارای هیچ ترافیکی کمی نیست ، محتوا را بفروشید؟ مگر اینکه یک فرد مشهور باشید ، کارایی نخواهد داشت. بنابراین شما باید برخی از مطالب را فاش کنید. اما چقدر?

 • از رویکردی استفاده کنید که در هر ماه تعداد مشخصی از مقالات را در اختیار هر خواننده قرار دهد. اگر ماهانه مطالب زیادی تولید می کنید ، این ایده خوبی است.
 • گزیده ای از مقاله یا قطعه های مقاله را به مخاطبان خود نشان دهید که باعث ادعاهای ظالمانه می شود. مخاطبان خود را به خرید محتوا علاقه مند کنید.

مطمئناً باید نحوه عملکرد توسعه دهندگان نرم افزار را به شما یادآوری کند ، آنها تعداد کافی از کارکردها را به شما نشان می دهند تا شما را در خرید نسخه برتر این نرم افزار جذاب کند. گزاره در اینجا بسیار مشابه است ، به مخاطبان خود نشان دهید که کافی است آنها را برای پرداخت بقیه بپردازند.

همچنین باید در اینجا خاطرنشان کنم که باید بدانید که چگونه این امر بهینه سازی موتور جستجو شما را تحت تأثیر قرار می دهد. اگر وب سایت شما مانند اکثر وب سایت ها به موتورهای جستجو متکی است ، مسدود کردن دسترسی به محتوای شما هنگام خزنده موتور جستجوگر ، می تواند رتبه موتورهای جستجوگر سایت شما را به حالت ناموزونی ارسال کند.

افزونه های WordPress برای ایجاد مشترکین و اعضای خود

اکنون بر روی چیزهای خوب! چگونه می توانید محتوای برتر خود را بفروشید. ساده ترین راه این است که به کمک چند افزونه خوب استفاده کنید تا بتوانید روی مطالب خود تمرکز کنید. در مرحله اول ، شما به یک افزونه عضویت و اشتراک کامل نیاز دارید. و گرچه اکثر افزونه ها به عنوان افزونه های “عضویت” شناخته می شوند ، اما برای ایجاد سطوح مختلف اشتراک و سطوح مختلف دسترسی در وب سایت شما نیز به خوبی کار می کنند. در اینجا افزونه های عضویت و اشتراک مورد علاقه ما برای وردپرس آورده شده است:

 • محدود کردن Content Pro یکی از بهترین راه های کسب درآمد از محتوای شما است. ویژگی هایی برای ایجاد و مدیریت اشتراک یا عضویت در سطح شما و گزینه هایی برای محدود کردن پست ها ، صفحه یا مطالب خاص برای استفاده آسان وجود دارد.
 • عضوپرس یکی دیگر از گزینه های افزونه عالی است که گزینه های عضویت بیشتر ، ابزارهای گزارش دهی و گزینه فروش کالاهای دیجیتال و همچنین حق بیمه محتوا را در اختیار شما قرار می دهد..
 • عضو خانه افزونه بسیار جذاب و قدرتمند دیگری است که می توانید از آن برای فروش عضویت ، اشتراک و محصولات استفاده کنید. با ویژگی های اضافه شده برای مدیریت مشتری ، لیست های پستی ، فقط مناطقی از اعضا ، اتوماسیون پشتیبانی ، گزارش و موارد دیگر این یک ابزار قدرتمند برای فروش محتوای برتر است.

علاوه بر یک افزونه عضویت ، یک افزونه گزینه و گزینه عالی برای تبلیغ محتوای حق بیمه خود می خواهید. در اینجا چند مورد دوست داریم:

 • Optin Monster تاکنون یکی از بهترین سرویسهای شناخته شده optin در وب است. با هزار گزینه برای فرم ها ، چیدمان ها ، رنگ ها ، قصد خروج ، آزمایش اسپلیت A / B و گزارش های مختلف ، این یک سرمایه گذاری عالی برای هر مشاغل است.
 • شکوفه تم های Elegant یکی دیگر از گزینه های محبوب است ، از آنجا که دارای ویژگی های آسان ، طراحی های پاسخگو و گزینه های سفارشی سازی به علاوه آن است که از یک مارک معروف و مشهور تهیه شده است.
 • نرم افزار پنجره توسط WPMU یک افزونه ساده و تمیز ساده است. فقط کافیست از قالب ها و گزینه های آسان رنگ ، انیمیشن و موارد دیگر برای تبلیغ خبرنامه یا پیشنهادات خود به خوانندگان استفاده کنید.

و اگر می خواهید اطلاعات بیشتری ببینید ، این گردهمایی افزونه عضویت مفید و افزونه مفید را پرداخت کنید:

 • محتوا توسط عضو در سایت وردپرسی خود محدود کنید
 • بهترین افزونه های عضویت WordPress
 • به 5 افزونه برتر تبدیل افزونه وردپرس مستر شوید
 • افزونه های مفید وردپرس برای رشد لیست ایمیل شما

بسته بندی کردن

الان این همه است ما در مورد اینکه آیا شما باید محتوای برتر را به خوانندگان خود بفروشید ، و برخی از بهترین ابزارهای وردپرس که به شما امکان می دهد به راحتی بهترین مطالب خود را به مشترکان بفروشید ، صحبت کردیم. و اگر در مورد نوع محتوا شک و تردید دارید ، لطفاً بخوانید مایلز گالیفورد بازاریابیProfs را به دست می گیرد. من دوست دارم آنچه را که در نظرات زیر بحث کرده ام ، توجه شما را بشنوم

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map