نکاتی برای تبدیل شدن به یک نویسنده مستقل ، از یک بلاگر به دیگری

راهنمای وبلاگ نویسی مستقل برای وردپرس

نوشتن مقاله برای وردپرس در وبلاگ می تواند یک روش خوب برای استراحت ، کنار گذاشتن تنش های روزانه و روشی مناسب برای کنترل استرس باشد ، اما انجام این کار به عنوان یک کار چیست؟ چه می شود اگر شما نویسنده آزاد شوید?


مترجم آزاد یک باغ پر از گل سرخ نیست اما تجربی است که می تواند هم برای درآمد شما و هم برای احساس موفقیت شما بسیار راضی باشد. سعی کنید از یک طراح وب بپرسید که برخورد با مشتریان چقدر خوب است ، شما نظر من را درک خواهید کرد. در این راهنما تجربه شخصی ، ایده ها و روش های شخصی خود را با شما به اشتراک می گذارم با این امید که شما را به یک نویسنده آزاد تبدیل کند.

تصمیم بگیرید چه شما می خواهید در مورد نوشتن

تصمیم گیری در مورد آنچه باید درباره خود بنویسید می تواند یک تجربه خسته کننده باشد اگر شما یک فرد مشخص نیستید. به عنوان یک قانون کلی, شما باید بنویسید در مورد آنچه شما بیشتر دوست دارید. حل و فصل برای پرش کمتر یا ساده تر گزینه ای نیست. نوشتن برای یک وبلاگ به صورت حرفه ای کاری نیست که با علاقه ملایم به دست آید – شما نیاز به اشتیاق دارید.

مردم اگر بخواهند در مورد تجربه ، تخصص و نظرات شما بخوانند می توانند بخوانند اگر از جایی که به شما الهام گرفته شده برای انجام این کار باشند. در غیر این صورت مقالاتی که می نویسید احساس کسل کننده و خالی خواهد شد. مطالب بسیار زیادی در شبکه وجود دارد تا بتوانید در مقاله های خسته کننده مشارکت کنید. وقتی در مورد چیزی می نویسید ، اشتیاق شما باید آنجا باشد.

منتظر آن نباشید تا اتفاق بیفتد

برای نوشتن چیزی برای وبلاگ برنامه ریزی دارید؟ بیش از حد برنامه ریزی نکنید و آن را سرنگون نکنید. هنگامی که شما به یک نویسنده مستقل تبدیل شدید ، می توانید در صورت برنامه ریزی بیش از حد ، مقالات ایجاد کندی را انجام دهید. یک صفحه خالی را در ویرایشگر مورد علاقه خود باز کنید و نوشتن را شروع کنید. به عنوان یک قاعده کلی ، من پیدا کردن آن به مراتب آسان تر است ابتدا روی ایده گسترده تر تمرکز کنید و سپس در موضوعات / عناوین اصلی اضافه کنید. اگر مباحث اصلی را نوشتید ، بقیه مقاله بسیار سریعتر و آسان تر جریان می یابد.

وبلاگ و رزومه خود را ایجاد کنید

اگر می خواهید توجه شما را جلب کند ، باید وبلاگ خود را فعال و راه اندازی کنید. برای شروع یک وبلاگ یک سرویس میزبانی مقرون به صرفه انتخاب کنید (یکی از گزینه های عالی Cloudways است که فقط با 10 دلار در ماه شروع می شود – شما بررسی Cloudways من را برای کسب اطلاعات بیشتر پرداخت می کنید). بعد از انتشار مطالب کافی ، فکر کنید که خودتان را ایجاد کنید از سرگیری آنلاین.

اگرچه می توانید از خدمات رایگان مانند about.me استفاده کنید ، من همیشه حوزه های خودم را ترجیح می دهم. شما می توانید رزومه خود را بصورت آنلاین و با ابزار آسان و در هیچ زمان انجام دهید. برای دامنه ای که پیشنهاد می کنم به سادگی از نام خود استفاده کنید. در مورد من, alexvojacek.com بیش از حد کافی است.

نویسنده مستقل شوید: رزومه کاری کنید

از ابزارهای مناسب استفاده کنید

قبل از اینکه حفاری کنیم ، لطفاً توجه داشته باشید که من روی ویندوز 10 کار می کنم ، بنابراین ابزارهای پیشنهادی برای کاربران ویندوز است. برخی از آنها در iOS نیز موجود هستند ، اما شما باید مطمئن شوید که فروشگاه برنامه را بررسی کنید.

در صورت استفاده از ابزارهای مناسب ، کامپایل رزومه می تواند بسیار آسان باشد. در حالی که می توانید از یکی از این مضامین جالب رزومه وردپرس استفاده کنید ، یک راه عالی دیگر برای راه اندازی رزومه شخصی شما با یک سازنده سایت رایگان مانند Mobirise ، Wix و غیره است. با اضافه کردن ماژول ها ، تصاویر و متن. پس از آماده شدن وب سایت خود ، به آسانی کپی کردن پرونده ها در حساب میزبانی جدید و سایت شما باید فوراً قابل مشاهده باشد. Mobirise یک سازنده وب سایت HTML است که کاملاً رایگان کار می کند بنابراین نیازی به دانش قبلی نیست. گذشته از انتقال پرونده ها به هاستینگ شما و از آنجا که سازنده HTML است ، دیگر نیازی به ایجاد بانک اطلاعاتی نیست!

هنگامی که نویسنده مستقل کار شدید ، کار بر روی مقالات به ابزارهایی نیاز دارد. اگر عاشق نوشتن آفلاین هستید ، Word بهترین دوست شما خواهد بود. اگر از ویندوز استفاده می کنید ، حتما اضافه کنید یک نکته به مجموعه برنامه های مورد علاقه خود این ابزار مفید به شما امکان می دهد تا محتوا را به راحتی ذخیره کنید و آن را با ابر همگام سازی کنید. وقتی ایده های جدیدی برای نوشتن درباره آن دارید و زمان کافی برای تهیه یک سند جدید واقعی ندارید ، بسیار مفید است. همگام سازی OneNote با همه دستگاه های شما ، بنابراین راهی آسان برای یادداشت برداری سریع است که بعدا می تواند به مقالات کامل تبدیل شود.

نویسنده مستقل شوید: Tools

اگر همه مقالات خود را خودتان ویرایش می کنید ، ایده خوبی است که دانش بنیادی را در اینجا داشته باشید فتوشاپ. این ابزار به شما امکان می دهد تصاویر را به راحتی دستکاری کنید. اگر وارد Adobe نشوید ، همیشه می توانید مسیر رایگان را طی کنید GIMP.

اگر فقط به بهبود ، کاهش یا برش تصاویر نیاز دارید ، گزینه های رایگان زیادی به صورت آنلاین وجود دارد. گزینه عالی گزینه است ویرایشگر عکس PicsArt – که به شما امکان دسترسی به بیش از 100 میلیون عکس ، برچسب ، یادداشت ها و موارد دیگر را می دهد. یا تصاویر خود را بارگذاری کنید و از ویرایشگر پیشرفته آنها برای تغییر قرار گرفتن در معرض ، پاک کردن زمینه ها ، افزودن افکت ها استفاده کنید – اساساً هر کاری که می توانید با Photoshop انجام دهید (و سپس برخی از آنها!).

یا می توانید از چیزی ساده مانند Faststone Image Viewer یا همان استفاده کنید ویرایشگر عکس آنلاین Canva (که لازم نیست چیزی نصب کنید). این یک معجزه است که استفاده از این نرم افزار قدرتمند رایگان است. بیشترین بهره را از آن ببرید.

استفاده از تصاویر خود در هر پست وبلاگ می تواند مشکل باشد اگر مباحث شما فنی یا ملموس نباشند. opiton خوب استفاده از عکس های سهام رایگان و حق امتیاز از سایت هایی مانند پاشیدن.

اگر نیاز به عکس گرفتن از تصاویر خود ، مستقیماً از دسک تاپ خود دارید ، فقط برنامه ای مانند آن را اضافه کنید snipaste از فروشگاه مایکروسافت (به هر حال ، نسخه دسک تاپ نیز وجود دارد).

از رسانه های اجتماعی به نفع خود استفاده کنید

فیس بوک برای ارتباط با دوستان بسیار عالی است ، اما اگر کاری که به دنبال آن هستید ، نمی خواهید آن را در آنجا پیدا کنید. لینکدین یک شبکه اجتماعی شگفت انگیز برای یافتن شغل است. با افزودن اتصالات و افزایش شبکه ، از آن بیشترین استفاده را ببرید. از ارسال مقالات خود در شبکه نترسید و خود را با مخاطبینی معرفی کنید که ممکن است علاقه مند به کار شما باشند.

من شخصاً توصیه نمی کنم در شبکه های شغلی مانند پنجر مشترک شوید ، مگر اینکه خوشحال باشید که تقریباً به صورت رایگان کار می کنید. وب سایت های مشاغل آنلاین پر از رقابت هستند و تقریباً غیرممکن است که کارهای خوب را بدست آورید. بهتر است 10 بار اتصالات خود را ایجاد کنید و صاحبان مشاغل را پیدا کنید که علاقه مند به ارسال مطالب در هفته باشند. پرش از شغل تصادفی به شغل تصادفی راه حلی است که در طولانی مدت انرژی شما را هدر خواهد داد.

نویسنده مستقل شوید: LinkedIn

در مورد اجتماعات در طاقچه خود فعال باشید

می دانم که ذکر کردم که فیس بوک برای مشاغل بد است اما یکی از بهترین استفاده های آن گروه ها است. این یک جامعه توسعه دهنده ، یک انجمن عکاسی یا هر موضوعی که جالب به نظر برسید باشد. عضویت در گروه ها روشی مناسب برای پیدا کردن و آشنایی مخاطبان خود برای محتوا پس از تبدیل شدن به نویسنده مستقل است. همیشه اجازه انتشار محتوای خارجی از مدیر گروه یا مدیر انجمن را بخواهید. ارسال کار خود در گروه های فیس بوک یک روش بسیار مفید برای گسترش مخاطبان ، دسترسی و هدایت های بالقوه شماست.

نویسنده مستقل شوید: گروه های فیس بوک

از صحبت کردن نترسید

بنابراین ، اولین تکلیف شما آماده است و شما نمی دانید چه بگویم. آیا قبلاً این اتفاق برای شما افتاده است؟ از صحبت کردن نترسید. اگر مقاله قصد دارد موضوعات دشوار را لمس کند یا می ترسید که خوب پیش نرود ، کاملاً نمانید. چیزی بگو. مودب باشید اما انگیزه های واقعی خود را پنهان نکنید.

مردم می خواهند مقالات صادقانه بخوانند ، حتی اگر فنی باشند. اگر چیزی منفی بنویسید شرکتها اذیت نخواهند شد ، مادامی که احترام گذاشته و خوب نوشته شده باشد. شما ترس از اینکه افرادی که محتوای شما را دوست ندارند ، رها کرده اید. همیشه افرادی وجود خواهند داشت که به آنچه شما می گویند علاقه مند باشند.

حفظ یک محیط سالم

بعد از مدتی نوشتن وبلاگ به زودی خواهید فهمید که دوباره کار شما ویرایش می شود ، زمان و زمان دیگر. آن طبیعی است. شما باید خود را رها کنید وانمود کنید که کار شما همیشه یک اثر هنری است. اگرچه می تواند باشد ، هر وبلاگ یا مجله ای جدی ویرایشگرانی خواهد داشت. این افراد وظیفه تنظیم محتوای را دارند ، آن را متناسب با هدف مجله تنظیم می کنند و ویرایش آن کاملاً طبیعی است..

اما اجازه ندهید ویرایش کار بدون چالش باشد. ویرایش بیش از حد می تواند پیام اصلی را در مقاله شما تغییر دهد. اگر محتوائی که ویرایش می شود به عنوان یک قاعده انگشت شمار است اساساً ایده شما را تغییر نمی دهد پس خوب است اگر گمان می کنید که یک ویرایش خاص مقاله را به صورت اساسی تغییر می دهد ، لازم است که این ارتباط را با ویرایشگر برقرار کنید.

به کارفرمای خود اطلاع دهید که ویرایش ها خیلی زیاد پیش رفته اند یک روش عاقلانه برای حفظ یک محیط سالم است ، به شرط آنکه این کار را با احترام و رفتارهای خوب انجام دهید (احمق بودن فقط همه را عصبانی می کند).

تبدیل به یک نویسنده مستقل شوید – و از آن لذت ببرید!

شما ممکن است مقالات بسیار جذاب و برخی از مطالب نه چندان خوب بنویسید. انتظار می رود خود را مجبور نکنید هر بار شاهکار بنویسید. به یاد داشته باشید که برای تبدیل شدن به یک نویسنده مستقل ، به فداکاری و تعهد نیاز خواهید داشت. با گذشت زمان ، مقالات شما بهبود می یابد. این ترفند واقعاً است از نوشتن لذت می برم آنها اگر بتوانید تعهد را با لذت تعادل برقرار کنید ، بهترین های هر دو جهان را خواهید داشت. چه کسی آن را نمی خواهد?

آیا سؤال دیگری در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک نویسنده مستقل دارید؟ یا شما یک فریلنسر هستید که نکات بیشتری برای به اشتراک گذاشتن دارید؟ نظری بگذارید – ما دوست داریم از شما بشنویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map