نحوه کسب درآمد از محصولات و خدمات وردپرس

 1. 1. چگونه می توان با یک وبلاگ وردپرس درآمد کسب کرد
 2. 2. در حال خواندن: نحوه کسب درآمد از محصولات و خدمات وردپرس
 3. 3. چگونه وبلاگ وردپرس خود را به یک تجارت تبدیل کنید

مدتی گذشت ، اما من بالاخره با قسمت دوم درآمدزایی ما با سری وردپرس بازگشتم. پیش از این ما دوست داشتیم که چگونه با وبلاگ وردپرس خود درآمد کسب کنید ، اما این تنها راهی نیست که می توانید وردپرس را برای ایجاد یک تجارت موفق به کار بگیرید.


بسیاری از افراد (WPExplorer گنجانده شده است) با فروش محصولات و خدمات وردپرس ، درآمد خود را تأمین می کنند. امروز نگاهی خواهیم داشت به آنچه شما می توانید ایجاد کنید تا به سایر کاربران وردپرس کمک کنید ، و موارد مثبت و منفی را قبل از شروع فروش به آنها توجه کنید.

با محصولات وردپرس درآمد کسب کنید

اگر از WordPress استفاده می کنید ، مطمئناً حداقل از چند محصول شخص ثالث نیز استفاده می کنید (یا استفاده کرده اید) تا بتوانید همراه با نصب اصلی خود باشید. در تجربه من سه محصول اصلی وجود دارد که بسیاری از کاربران WordPress مایل به پرداخت حق بیمه هستند.

1. & 2. تم ها و افزونه های وردپرس Premium

یکی از بزرگترین بازارهای مربوط به وردپرس ، بازار موضوع و افزونه است. تعداد بیشماری مغازه تم با حق بیمه مستقل بی شماری وجود دارد (ThemeBeans, علاوه بر بازارهای با موضوع mega مانند Themeforest یا Templatemonster ، میزبان محصولات بی شماری از بسیاری از توسعه دهندگان مختلف ، علاوه بر مضامین بازار مگا مانند ThemeIsle ، Anariel Design و غیره..

اگر یک توسعه دهنده هستید و به توانایی برنامه نویسی خود اطمینان دارید ، ایجاد تم یا افزونه حق بیمه راهی عالی برای درآمدزایی است. تنها سرمایه گذاری مورد نیاز زمان شماست! پس از ایجاد یک محصول اصلی ، فقط باید تصمیم بگیرید که آیا ترجیح می دهید فروشگاه شخصی خود را راه اندازی کنید ، در یک بازارچه بفروشید یا ترکیبی از زحمت را متعادل کنید.

قالب وردپرس خود یا فروشگاه افزونه را شروع کنید

مضامین زیبا نمونه بارز آن است تم مستقل و فروشگاه افزونه ایجاد یک نام برای خودشان. آنچه به عنوان یک سایت عضویت با موضوع کوچک شروع شده است ، به یک تجارت چند میلیون دلاری تبدیل شده است که همه در فرض ارائه تم ها و افزونه های وردپرس با قیمت مناسب ساخته شده اند. سایر داستانهای موفقیت قابل توجه شامل OptinMonster ، Themify ، DesignModo ، Soliloquy و StudioPress در میان بسیاری دیگر.

بزرگترین مشکل برای شروع فروشگاه خود این است که شما 100٪ کنترل تمام تصمیمات را بر عهده دارید. شما قیمت خود را تصمیم می گیرید. شما تصمیم می گیرید که می فروشید. اگر تصمیم دارید تبلیغات را اجرا کنید تصمیم می گیرید.

در عین حال ، اداره کردن فروشگاه شخصی شما می تواند مشکل باشد زیرا شما فردی هستید که آن را اداره می کنید. این بدان معنی است که شما باید اقدامات امنیتی زیادی در قبال امنیت داده های مشتری داشته باشید ، حتماً تمام قوانین محلی تجارت الکترونیک را رعایت کنید و اگر اقدام به فروش بین المللی می کنید ، قوانین دیگری نیز وجود دارد که باید از آنها پیروی کنید. خیلی زیاد است!

گزینه هایی مانند Shopify وجود دارد که می توانید از آنها برای مدیریت بهتر فروشگاه خود استفاده کنید ، اما شما فقط باید تحقیقات را انجام دهید تا ببینید کدام روش تجارت الکترونیکی برای فروشگاه شما بهتر است.

در یک بازارچه وردپرس بفروشید

برای WPExplorer که انتخاب کرده ایم از مکان های بازار استفاده کنید برای تم های برتر در حال حاضر شما می توانید ما را در Themeforest و Creative Market پیدا کنید. در مورد ما ، احساس می کردیم اجازه می دهیم شخص دیگری بتواند معاملات را برای ما مدیریت کند ، در حالی که ما همچنان به توسعه و پشتیبانی از مضامین ادامه می دهیم.

دو چالش اصلی استفاده از اماکن بازار این است که آنها اغلب دارای روند دقیق و طولانی بررسی هستند و همچنین درصد فروش را به خود اختصاص می دهند. در تجربه ما ، متوجه شده ایم که روند بررسی اغلب اوقات موارد را بهتر می کند و هزینه اسمی بیشتر از این ارزش دارد که مجبور نیستیم سیستم تجارت الکترونیکی خود را مدیریت کنیم.

محصولات WOrdPress خود را در همه جا بفروشید

و در آخر اینکه ، شما باید این گزینه را داشته باشید که از هر دو استفاده کنید و کالاهای خود را بصورت غیر انحصاری در بازارها و همچنین فروشگاه شخصی خود بفروشید..

برندهایی مانند Themefuse ، ArrayThemes و Anariel Design با بهره گیری از مکان های بازار برای قرار گرفتن در معرض ، و همچنین فروشگاه های مخصوص به خود ، برای کنترل دقیق تر فروش ، کار بزرگی انجام داده اند..

یک نکته مهم در مورد این گزینه این است که برخی از بازارها مانند Themeforest نویسندگان غیر انحصاری هزینه فروش بیشتری را پرداخت می کنند. این بدان معناست که برای داشتن انعطاف پذیری برای فروش در جاهای مختلف ممکن است مجبور شوید کمی بیشتر از درآمد خود را از بین ببرید.

علاوه بر این ، هرچه مکانهای بیشتری برای فروش اقلام خود داشته باشید ، مکانهای بیشتری برای پشتیبانی از موارد نیاز خواهید داشت. شما باید یک مکان پشتیبانی اصلی ایجاد کنید (مانند فروم مشتری یا سایت خرید بلیط با استفاده از خدماتی مانند HelpScout یا ZenDesk) و یا برای ورود به چندین حساب نویسنده وقت لازم را بدست آورید تا پشتیبانی کافی از کالاها را در اختیار مشتریان قرار دهید..

هر سه گزینه روشهای عالی برای فروش محصولات شخصی شما هستند. فقط بخاطر داشته باشید كه مهم نیست از چه روشی استفاده كنید ، لازم است كه خود را به عنوان یک توسعه دهنده یا مارك قابل اعتماد در انجمن وردپرس تأسیس كنید. اگر در ابتدا شاهد یک تن فروش نیستید ، ناامید نشوید. با استفاده از وبلاگ ها ، از آنها برای تبلیغ موارد خود ، ایجاد افزودنیهای برتر برای محصولات خود یا ایجاد نسخه های “lite” برای قرار گرفتن در معرض بیشتر استفاده کنید..

3. کتابهای الکترونیکی و دوره های WordPress

فروش کتابهای الکترونیکی و یا وردپرس

محصول بعدی که ارزش ذکر آن را ندارد ، وردپرس را گسترش نمی دهد ، بلکه در عوض آن را تعارف می کند. میلیون ها کاربر وردپرس در سراسر جهان وجود دارد ، و بسیاری از آنها هنوز در حال یادگیری هستند. بنابراین چرا محصولی را ارائه نمی دهیم که به آنها کمک کند فقط همین کار را انجام دهند?

افراد خبره در حال ایجاد کتابهای الکترونیکی ممتاز ، راهنماها و حتی دوره های آنلاین (مانند موارد ارائه شده در آن هستند) اودمی, یا خودتان با آنها بفروشید LearnDash یا یکی دیگر از ابزارهای دوره WordPress) برای کمک به کاربران جدید با همه چیز در ایجاد یک وبلاگ برای اولین بار برای توسعه افزونه های سفارشی خود.

بهترین بخش در مورد ارائه محصولات آموزشی این است که برای ایجاد کالای مفیدی که کاربران خریداری می کنند ، لازم نیست شما یک توسعه دهنده یا یک طراح باشید. شما فقط به مهارت و توانایی انتقال آنچه می دانید به دیگران احتیاج دارید.

با ارائه خدمات وردپرس درآمد کسب کنید

محصولات وردپرس فرصت زیادی را برای کارآفرینان گرسنه برای شروع مشاغل موفق فراهم می کنند ، اما برای کسب درآمد لازم نیست که محصولی بفروشید. تعداد زیادی از افراد خلاق روش هایی برای ارائه خدمات به کاربران وردپرس با حق بیمه پیدا کرده اند.

4. طراحی و توسعه وب سایت وردپرس

طراحی و توسعه وب سایت وردپرس

اولین خدمتی که به ذهن متبادر می شود ، ایجاد وب سایت است. تعدادی از طراحان سایت های مشتری را کاملاً با وردپرس می سازند. این یک فرایند طولانی است زیرا شما اغلب نیاز به همکاری با مشتری از طریق مفهوم ، ایجاد و نگهداری بالقوه دارید.

فایده مقابله با یک پروژه طراحی وب مشتری این است که شما اغلب می توانید مبلغ سنگینی را برای تلاش خود بپردازید زیرا احتمالاً دو هفته یا بیشتر می خواهید روی آن کار کنید. در حالی که تلاشهای خود را بر روی یک پروژه واحد متمرکز می کنید ، می توانید احساس امنیت کنید در یک درآمد مشخص (یا حتی اگر بتوانید چند پروژه را فعال کنید).

جنبه چالش برانگیز طراحی وب کار با مشتریان است. هر مشتری برای همکاری با آنها عالی نخواهد بود (به ما اعتماد کنید ، ما می دانیم و حتی ما مقاله ای در مورد چگونگی خداحافظی مشتریان کابوس را ببوسیم). برخی از مشتریان از کار شما راضی هستند و دیگر هرگز از آنها نخواهید شنید. دیگران اغلب با درخواست های جدید به شما پیام می دهند. هر مشتری متفاوت است.

این وظیفه شماست که تصمیم بگیرید سطح خدمات خود را به مشتریان ارائه دهید ، بنابراین فقط به یاد داشته باشید که قبل از شروع یک پروژه ، آن را در قرارداد خود بسازید.

خدمات نصب و سفارشی سازی وردپرس

نصب و تنظیمات وردپرس را ارائه دهید

شاید شما نمی خواهید در دراز مدت با مشتریان کار کنید ، و ترجیح می دهید خدمات یک و یک کار مانند خدمات نصب یا نصب افزونه را ارائه دهید. بسیاری از کارشناسان این سرویس دقیق را در سایتهایی مانند ارائه می دهند کار کردن یا فریلنسر.

برخی از کاربران جدید وردپرس نحوه ایجاد پست های وبلاگ را می فهمند ، اما دانش آنها به همین جا ختم می شود. این امر می تواند نصب و تنظیم مضامین یا افزونه ها را برای آنها به چالش بکشد. با ارائه خدمات نصب می توانید به سادگی وارد شوید ، موضوع را اضافه کنید ، مطمئن شوید که به درستی پیکربندی شده است و انجام می شود.

سفارشی سازی ها یک طاقچه بزرگ دیگر در وردپرس است که در آن مترجمان آزاد می توانند اندکی درآمد اضافی کسب کنند. بسیاری از کاربران فقط به تغییر طرح سربرگ خود یا اضافه کردن نوع جدید ارسال سفارشی نیازمند کمک هستند ، اما دانش کدگذاری برای این کار را ندارند. این جایی است که شما می توانید خدمات خود را به صورت هر ترفند انجام دهید.

7. مدیریت ، پشتیبانی و پشتیبانی وردپرس

تعمیر و نگهداری وردپرس را ارائه دهید

گزینه دیگری که مورد توجه است خدمات تعمیر و نگهداری وردپرس است. سایت هایی مانند WP باتلر و WP Curve کسب و کارهایی را ایجاد کرده ایم که تأسیسات WordPress را برای افرادی که به سادگی مهارت یا وقت خود را برای انجام این کار ندارند انجام دهند.

یکی از بهترین بخش ها در مورد تعمیر و نگهداری این است که می توانید به راحتی افزودنی را اضافه کنید تا ارزش خدمات خود را افزایش دهید. ارائه ممیزی سایت ، پشتیبان گیری ، اسکن بدافزار ، شخصی سازی و گزینه های مشابه بدان معنی است که می توانید هزینه بیشتری برای خدمات خود داشته باشید.

8. میزبان وردپرس

میزبانی وردپرس را پیشنهاد دهید

اگر کمی جاه طلب تر هستید ، می توانید خدمات میزبانی وردپرس مدیریت شده خود را نیز در نظر بگیرید. با این کار شما لازم نیستید یک توسعه دهنده یا طراح سنتی وردپرس باشید ، اگرچه به درک عملکردهای اصلی وردپرس نیاز دارید.

بهترین بخش این است که شما به سرورهای خود نیاز ندارید تا میزبانی را شروع کنید – بسیاری از شرکت های بزرگ میزبانی مانند HostGator میزبان نمایندگی را به عنوان یک گزینه ارائه می دهند. این برنامه ها همچنین شامل ابزارهای مفیدی برای ایجاد بسته ها یا مدیریت حسابهای مشتریانتان درست از طریق صفحه کاربری شما است. همچنین می توانید میزبان مدیریت شده خود را با یک سرور خصوصی مجازی Media Temple یا میزبانی ابری از طریق Cloudways ایجاد کنید ، زیرا هر دو آنها امکان نصب نامحدود را در هر سرور فراهم می کنند. شما فقط باید به عنوان کسب مشتری بیشتر برنامه خود را تنظیم کنید.

فایده ارائه میزبانی این است که شما می توانید یک درآمد منظم و مکرر از مشتری را تضمین کنید. اگر قبلاً سایر خدمات وردپرس مانند طراحی وب یا مدیریت وب سایت را ارائه می دهید ، میزبانی پلاس یک افزودنی طبیعی است.

قبل از پرش حتماً برخی از الزامات ارائه میزبانی را در نظر بگیرید. قراردادها ، امنیت سرور ، به روزرسانی ها و غیره. تحقیقات خود را درست انجام دهید?

9. توسعه محصول وردپرس سفارشی

توسعه محصول سفارشی وردپرس

اگر شما یک توسعه دهنده هستید اما ایده ای برای محصول خود ندارید ، یا شاید به سادگی نمی خواهید چیزی را که باید از آن پشتیبانی کنید ایجاد کنید ، همیشه می توانید خدمات خود را به سایر توسعه دهندگان یا مشاغل ارائه دهید.

اغلب اوقات سازندگان از سایر توسعه دهندگان که تخصص بیشتری در یک منطقه خاص دارند درخواست کمک می کنند. به عنوان مثال ، توسعه دهندگان موضوع اغلب برای کمک به ایجاد پسوندهای سفارشی به توسعه دهندگان افزونه دسترسی پیدا می کنند. در این موارد ، آنها ممکن است یک پروژه را برای یک پروژه یک بار استخدام کنند تا چیزی را ایجاد کنند که به محصول خود ارزش افزوده ای ببخشد.

باز هم سایتهایی مانند کار کردن و Envato استودیو مکانی برای تبلیغ مهارت ها و مهارت های خود به توسعه دهندگان پیشنهاد می دهد.

10. آموزش وردپرس یک به یک یا حضوری

آموزش وردپرس یک به یک یا حضوری را ارائه دهید

مشابه ارائه کتابهای الکترونیکی یا دوره های آموزشی به عنوان محصول ، می توانید مطالب آموزشی مشابه را با قالب سرویس ارائه دهید. کارشناسان وردپرس را دوست دارند لیزا وورک با ارائه سمینارهای زنده وردپرس مشاغل ایجاد کرده اید که در آن کاربران جدید می توانند وارد شوند تا نحوه استفاده از وردپرس را بیاموزند.

بسیاری از کاربران جدید از توانایی سؤال و دریافت کمک های یک در یک قدردانی می کنند ، زیرا برای اولین بار در روند ایجاد یک وب سایت می روند. شما می توانید با ایجاد جریان درآمد اضافی از دوره های پیگیری توصیه شده ، میزبانی یا محصولات اصلی ، از این فرصت برای ایجاد شغل درآمدزا استفاده کنید..

گوش به زنگ باشید

وردپرس یک بستر شگفت انگیز است ، نه تنها برای وب سایت ها بلکه برای ایجاد یک تجارت موفق. تاکنون بهترین راه های استفاده از وردپرس برای کسب درآمد با وبلاگ شما و همچنین 10 روش سودآوری از فروش محصولات و خدمات را به اشتراک گذاشته ایم. امیدوارم این اطلاعات برای شما جدید یا مفید بوده باشد!

در اقساط بعدی ما پوشش خواهیم داد چگونه وبلاگ خود را به یک تجارت تبدیل کنید و برخی از اقدامات اساسی ما برای ایجاد WPExplorer برداشته ایم.

تا آن زمان به ما اطلاع دهید که آیا در بخش نظرات زیر سؤالی دارید! ما خوشحال خواهیم شد که به بهترین شکل ممکن به آنها پاسخ دهیم تا بتوانیم در WordPres کار خود را شروع کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map