نحوه استفاده بیشتر از پست های وبلاگ برای مشاغل کوچک

نحوه استفاده بیشتر از پست های وبلاگ برای مشاغل کوچک

شایعه است که کاربران WordPress هر ماه حدود 70 میلیون پست وبلاگ منتشر می کنند. آیا این بدان معنی است که باید در اسرع وقت به آنها بپیوندید و خودتان شروع به وبلاگ نویسی کنید?


قطعاً در حقیقت ، داشتن وبلاگ خود می تواند مزایای متعددی را برای تجارت شما به ارمغان آورد. در اصل ، این یک جایگزین کم هزینه برای حضور در وب است که به شما فرصت می دهد تا بینش خود را به اشتراک بگذارید ، به مخاطب هدف خود برسید و بازدید کنندگان وب سایت را به مشتری تبدیل کنید. و بهترین قسمت؟ با داشتن سیستم های مدیریت محتوا قدرتمند مانند وردپرس ، اجرای وبلاگ خود اکنون راحت تر از همیشه است (در واقع ، این دلیل است که وردپرس برای هر مشاغل کوچک در خارج مناسب است).

با این حال ، خبر بد این است که ایجاد یک بلاگ به سادگی نمی تواند از پتانسیل های خود استفاده کند. خوشبختانه ، ما چند نکته داریم که می توانند در هیچ زمان شما را به یک بلاگر موفق تبدیل کنند. شروع کنیم!

1. چرخ دنده بالا

وبلاگ نویسی را شروع کنید

به خصوص با توجه به مزایای استفاده از وبلاگ نویسی وردپرس ، شروع یک وبلاگ ممکن است تصمیمی بسیار ساده باشد. با این وجود ، این تصمیم با چند انتخاب مهم دیگر – مانند انتخاب CMS مناسب و ابزار اضافی یا ادغام که می تواند به شما در استفاده بیشتر از پست های وبلاگ شما کمک کند ، همراه است..

چگونه می توانید این روند را آسان تر کنید؟ با یک CMS آسان و پرطرفدار شروع کنید. با در نظر گرفتن آن 35.7٪ از کل وب سایت ها وردپرس از طریق اینترنت کار می کند. این قطعاً یکی از محبوب ترین راه حل های مورد علاقه (و دوست داشتنی) در خارج از کشور است. بعلاوه ، می توانید به راحتی آن را با سایر افزونه های محبوب بلاگ نویسی – مانند Google Analytics ، نرم افزار بازاریابی ایمیل یا ابزارهای جستجوگرها جفت کنید..

در عین حال ، نباید از طراحی وبلاگ خود و کیفیت تصویری که قرار است در پست های خود بگنجانید نیز غافل شوید. همه آنها باید به اندازه کافی جذاب باشند تا وبلاگ شما برای خواندن خوشایند باشد. خوشبختانه ، هنگامی که وردپرس را انتخاب کردید ، می توانید به راحتی بهترین موضوع وردپرس را برای وبلاگ خود انتخاب کرده و چند تنظیم را انجام دهید تا آن را “مال شما” کند. هنگامی که به دنبال تصاویر مناسب برای همه پست های خود هستید ، عکس های سهام رایگان و ابزار طراحی آنلاین تصاویر به حالت نجات می رسند.

2. مسابقه را بررسی کنید

ahrefs SEO ابزارها و اشتراک حق بیمه منابع

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، میلیون ها وبلاگ در آنجا وجود دارد. در چنین شرایطی ، خالی کردن وبلاگ خود و جذب بازدید کننده ساده ترین کار نیست – به ویژه اگر نمی دانید با چه کسی مخالف هستید. چیزی که قطعاً می تواند به شما کمک کند این است که وقت خود را برای تحقیق دقیق در مورد رقبای خود بگذرانید. ممکن است بسیاری از آنها وبلاگ نویسان فصلی باشند ، اما لزوماً این کار بدی نیست. شما باید از آن به عنوان فرصتی برای یادگیری از اشتباهات آنها بیاندیشید. حال ، چگونه می توانید از این فرصت نهایت استفاده را ببرید?

برای شروع ، سعی کنید وبلاگ های برتر را شناسایی کنید. سپس به دنبال الگوهای باشید – به نظر می رسد که پست های وبلاگ موفق ترین کدامند؟ چرا؟ آیا چیزی وجود دارد که بتوانید به موضوعاتی اضافه کنید که بیشترین خوانندگان را به خود جلب می کند؟ ایده در اینجا پیدا کردن طاقچه و زاویه خاص خود است که می تواند وبلاگ شما را از رقابت متمایز کند.

نگران نباشید اگر با تجزیه و تحلیل رقبا تلاش می کنید ، یا اگر زمان بسیار زیادی را برای گذراندن تمام وبلاگ های موجود در آنجا انجام می دهید ، نگران نباشید. اگر اینگونه است: به سادگی سعی کنید با ابزارهایی مانند آزمایش کنید SEMrush یا اهورف. کمترین کاری که می توانند برای شما انجام دهند این است که مجموعه ای از کلمات کلیدی مربوطه را برای شما فراهم می کند که باعث ترافیک رقبای شما می شود و صفحات خاصی که رتبه بالایی برای آنها دارد.

3. زمان خود را در پست های وبلاگ خود سرمایه گذاری کنید

بهترین افزونه های وردپرس برای بهبود صفحات وبلاگ شما

این باید بدون گفتن ادامه یابد ، اما قطعاً اگر کیفیت آنها در وهله اول پایین باشد ، از پست های وبلاگ خود بیشترین بهره را نخواهید برد. حداقل مواردی وجود دارد که باید هنگام وبلاگ نویسی به آنها توجه کنید – و توجه به رقابت خود فقط آغاز است.

اول از همه: بهینه سازی کلمه کلیدی. خوشبختانه ، ابزارهای فوق همچنین می توانند به شما کمک کنند عباراتی را پیدا کنید که ممکن است مشتریان بالقوه در جستجوی آنها باشند و برای وبلاگ شما نیز بسیار مناسب است. سپس نوبت نوشتن مطلبی است که مشتریان بالقوه مایل به خواندن آن هستند و امیدوارم به اشتراک بگذارند.

دوم ، وقتی صحبت از مشاغل کوچک و متوسط ​​است ، هرگز نمی توان از رسانه های اجتماعی و همچنین سایت ها و وبلاگ های مرتبط با صنعت خبر داد. برای انجام این کار ، شما باید منابع فکری و عمیق را منتشر کنید و در بازاریابی رسانه های اجتماعی سرمایه گذاری کنید. جالب است بدانید ، ارسال های وبلاگ نیز به احتمال زیاد توسط مشترکین ایمیل شما در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شوند – بنابراین از ساخت لیست ایمیل خود غافل نشوید. خودتان را به عنوان یک متخصص صنعت فکر کنید که هنوز کشف نشده است!

در واقع ، وبلاگ نویسی راهی عالی برای به اشتراک گذاشتن دانش خود با مشتریان و ادعای اقتدار خود به عنوان رهبر صنعت است. بسیاری از مشاغل سعی می کنند دقیقاً به این هدف دست یابند ، اما همه آنها به اندازه کافی به پست های وبلاگ خود توجه نمی کنند تا بتوانند این کار را انجام دهند. مطمئن شوید که همه فکرهای خود را به آنها فکر کرده اید (و در صورت امکان و نظر دوم) – این در واقع به شما کمک می کند تا در دراز مدت از سایرین متمایز شوید..

4- ثابت قدم باشید

نحوه برنامه ریزی ارسال وردپرس به صورت عمده

جای نگرانی نیست – سازگار بودن به انتشار مطالب در هر روز مربوط نمی شود. کیفیت هنوز هم بیشتر از کمیت اهمیت دارد ، اما این واقعیت را تغییر نمی دهد که ارسال منظم نیز مهم است. فقط با انتشار چند پست وبلاگ در طی یک هفته فقط “تمام تخم مرغ های خود را درون یک سبد قرار ندهید” ، و سپس برای ماه ها کاملاً ساکت باشید.

در اصل ، هرچه تعداد بیشتری منتشر کنید – شانس بیشتری برای رسیدن به مخاطبان هدف خود دارید و از وبلاگ خود نهایت استفاده را می کنید. حتی اگر دستورالعمل موفقیتی در مورد فرکانس انتشار وجود ندارد ، واقعاً ارزش ماندگاری کامل دارد. در حقیقت, 44٪ از وبلاگ نویسان ترجیح می دهید پست های جدید “فقط” 3-6 بار در ماه منتشر کنید اما هنوز هم مرتباً این کار را می کنید.

ثابت ماندن در مورد تلاشهای تبلیغ محتوای شما نیز صدق می کند. به خصوص در همان ابتدا ، جذب هر خواننده ای به هیچ وجه ممکن است واقعاً دشوار باشد. سعی کنید بودجه خود را برای تبلیغ پست های وبلاگ خود کنار بگذارید. اگر واقعاً از کیفیت بالایی برخوردار باشند (همانطور که قبلاً نیز مورد بحث قرار گرفتیم) ، آنها باید به زودی تولید برخی اشتراک های ارگانیک ، لایک ها و اشتراک های ایمیل را به تنهایی شروع کنند..

با این حال دوباره: فقط بر روی پیراهنهای خود استراحت نکنید. نوشتن ، بهبود و تبلیغ مطالب خود را با هر پست وبلاگ ادامه دهید. و اگر در مسیر ماندن به راهنمایی نیاز دارید ، برای برنامه ریزی و سازماندهی وبلاگ خود از تقویم سرمقاله استفاده کنید.

5. در جستجوی لینک های برگشت و پست های مهمان باشید

ارسال مهمان وردپرس

تبلیغ محتوا فقط به تبلیغات رسانه های اجتماعی و تلاشهای بازاریابی از طریق ایمیل منتهی نمی شود – می توانید به راحتی با ایجاد بک لینک یا پست مهمان ، به وبلاگ خود بسازید و ترافیک را به وبلاگ خود هدایت کنید. و در بسیاری موارد ، شما حتی مجبور به پرداخت هزینه برای آن نیستید. آنچه را که در مورد آن دوست ندارید?

مهم است که در مورد صفحات پیوند دهنده و متن لنگر و همچنین فرصت های ارسال مهمان ترسو باشید. اگر محتوای شما در واقع به یک منبع محترم ارزش افزوده می کند ، می تواند به راحتی راه برخی از ترافیک (و مشتریان بالقوه) را برای شما ارسال کند. در مقابل – هنگام مشارکت در صفحات مشکوک ، بعید به نظر می رسید اعتماد مخاطبان هدف خود را ایجاد کنید. یک بار دیگر: به یاد داشته باشید که وقتی نوبت به وبلاگ نویسی می رسد ، این همه چیز است کیفیت.

6. با بازدید کنندگان وبلاگ خود درگیر شوید

مشارکت را بهبود بخشید و از پیش گمشده معاملات با افزونه های خروجی وردپرس جلوگیری کنید

امیدوارم که اکنون شما پست های باکیفیت ، شاید حتی تحریک کننده وبلاگ مربوط به مشاغل خود ایجاد کرده اید ، و تعداد قابل توجهی از بازدیدکنندگان را از آن خود جذب کنید. اما اگر آنها واقعاً می خواستند از شما مطالبی بپرسند سؤال کنید?

بله ، شما این حق را دارید – پست های وبلاگ بینش کاملاً قادر به گفتگو با مشتریان بالقوه شما هستند. برای اینکه این اتفاق بیفتد ، مطمئن شوید که بخش مخاطب (یکی از این افزونه های فرم تماس) را به خوبی در وبلاگ خود نشان داده اید و فضای کمی برای اظهار نظر در اختیار دارید..

با این وجود بهتر ، می توانید افزونه هایی را نیز برای تشویق تعامل پیاده سازی کنید. با اضافه کردن اشتراک نظر (مانند مشترک شدن در نظرات Reloaded) ، پاپ آپ یا حتی یک افزونه چت زنده (مانند LiveAgent) در وبلاگ خود می توانید گفتگوی واقعی با خوانندگان خود داشته باشید.

از بیشترین ارسال های وبلاگ خود استفاده کنید

هنوز مطمئن نیستید که آیا SMB شما به یک وبلاگ نیاز دارد؟ این چند سوال را از خود بپرسید:

 • آیا وقت کافی برای ایجاد محتوای عمیق دارم?
 • آیا می توانم از این طریق به مشتری هایم برسم?
 • آیا می توانم از پست های وبلاگ خود نهایت استفاده را ببرم?

اگر پاسخ به تمام سؤالات فوق “بله ، البته!” است ، به احتمال زیاد موفق خواهید شد و در واقع از وبلاگ خود نهایت استفاده را می کنید. پس از اتمام این کار – تمام نکات ما را در نظر داشته باشید و از آزمایش ابزارها و تاکتیک های مختلف نترسید. نکته مهم این است که ببینید چه چیزی برای تجارت شما بهتر است و فقط همین کار را انجام می دهد. ممکن است در ابتدا مورد آزمایش و خطا باشد ، اما نتایج واقعاً می توانند در طولانی مدت شما را غافلگیر کنند.

به یاد داشته باشید: رقابت هرگز نمی خوابد! با توجه به تعداد ارسال های وبلاگ که به طور مرتب توسط کاربران وردپرس منتشر می شود ، ممکن است شخصی در حال جنگیدن برای مشتریان شما باشد. اجازه ندهید که آنها برنده شوند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map