نکاتی درباره بازاریابی محتوا برای مشاغل کوچک با استفاده از وردپرس

نکاتی درباره بازاریابی محتوا برای مشاغل کوچک با استفاده از وردپرس

صرف نظر از اندازه مشاغل یا فعالیتهای شما درگیر بازاریابی محتوا است. با این وجود ، اگر مشاغل كوچكی را اداره می كنید یا به صورت خود به آنجا سفر می كنید ، مطمئناً عادلانه است كه بگوییم نسبت به یك شركت در مقیاس بزرگ ، سرمایه كمتری برای ارتقاء خدمات و محصولات خود دارید حتی با این وجود ، این بدان معنا نیست که بدون استراتژی صحیح نمی توانید نتایج عالی بدست آورید ، بنابراین ما لیست نکات مربوط به بازاریابی محتوا را جمع می کنیم.


به زبان ساده ، بازاریابی محتوا شامل تولید محتوای با کیفیت بالا است که سپس به منظور ایجاد ترافیک هدفمندتر به وب سایت شما تبلیغ می شود. با بهبود تلاشهای بازاریابی محتوای خود ، سایت شما بازدید کنندگان بیشتری را دریافت می کند ، شما باعث افزایش تولید سرب می شوید. این در نهایت می تواند تجارت شما برای فروش بیشتر باشد.

روشهای مختلف زیادی برای پیاده سازی یا بهبود استراتژی بازاریابی محتوای شما وجود دارد. خوشبختانه ، اگر وب سایت وردپرس دارید ، افزونه های قدرتمند WordPress وجود دارند که می توانید از آنها کمک بگیرید. تجربه شما در زمینه بازاریابی محتوا و هرچند وقت زیادی که باید اختصاص دهید ، نکات مربوط به بازاریابی محتوا در زیر شما را در جهت صحیح شروع کرده و یا تلاشهای فعلی خود را تقویت می کند..

1. محتوای عالی ایجاد کنید

ممکن است شما مایل به شنیدن این موضوع نباشید ، اما مهمترین جنبه بازاریابی محتوا ، خود محتوا است. بسیاری از مردم خود را به گره گره می اندازند که چگونه محتوای شگفت انگیز تولید می کنند ، یا حتی فقط تصمیم می گیرند که چه موضوعاتی راجع به آن بنویسند.

بهترین توصیه برای مشاغل کوچک ساده نگه داشتن آن است. در مورد آنچه اطلاعات مشتریان شما می خواهند بدانند فکر کنید. اخیراً چه سؤالاتی را مطرح کرده اند؟ چه چیزی پیدا کرده اید که بارها و بارها در حال توضیح است؟ اگر کسی مشکلی داشته باشد که با شما بحث کرده است ، بیش از آنکه افراد زیادی نیز همان مشکل را داشته باشند ، در خانه گوگل هستند..

سؤالات و نگرانی های مخاطبان مورد نظر و مشتریان موجود را بنویسید و این را به محتوا تبدیل کنید. بهترین راه برای افزودن مطالب جالب و جذاب به سایت خود از طریق وبلاگ است ، بنابراین سوالات مشتری خود را در نظر بگیرید و هر یک را به یک پست وبلاگ تبدیل کنید. این پست ها را آموزنده و سرگرم کننده و مهمتر از همه برای مخاطب هدف خود بدانید و سعی کنید ، آنها را به خواندن علاقه مند کنید.

اکنون ، هر زمان که مشتری یا مشتری مشتری آینده به جستجوی پاسخی برای سؤال خود از Google مراجعه کند ، احتمال دارد وبلاگ شما را پیدا کند. پس از دریافت پاسخ به سؤال آنها ، تنها با چند کلیک ، آنها می توانند در صفحه تسویه حساب یا صفحه تماس شما باشند – آماده برای انجام مرحله بعدی در قیف فروش خود.

2. از یک تم وردپرس با کیفیت استفاده کنید

کل محتوای بازاریابی محتوای وردپرس

بسیاری از مضامین WordPress وجود دارد که می توانید انتخاب کنید ، و هنگامی که شروع به کار و وبلاگ خود در اینترنت می کنید ، بسیار نگران کننده است. برای بازاریابی محتوا موضوعی را می خواهید سریع بارگیری می شود, به نظر می رسد حرفه ای, است آسان برای استفاده و برای شما بازو و پا هزینه ای ندارد. ما نمی توانیم موضوع Total WordPress را به اندازه کافی توصیه کنیم. این موضوع برای سرعت بهینه شده است ، صدها گزینه Theme Customizer و آسان دارد کشیدن و رها کردن سازنده صفحه و هزینه کمتری نسبت به چاپگر جدید دارد. برای هر کسب و کار یا وبلاگ ، Total یک موضوع عالی برای ساخت یک وب سایت بازاریابی محتوا با است.

3. ایجاد محتوا خود را سازماندهی کنید

برای یک کسب و کار در مقیاس کوچک ، شما می خواهید حداقل یک ، به طور ایده آل دو ، پست وبلاگ در هفته ارسال کنید. افراد غالباً با ایجاد و اضافه کردن مطالب به سایت خود ، به خوبی شروع می کنند. وقتی تازه است ، انگیزه دارید! اما بعد از گذشت هفته ها تمایل به عقب افتادن دارند. اضافه کردن مرتب مطالب بسیار مهم است و بهترین راه برای این کار استفاده از ردیاب یا تقویم است. شما از یک تقویم برای جلسات یا جنبه های مهم دیگر کسب و کار خود استفاده می کنید ، پس چرا پست ها و تبلیغات خود را نمی کنید?

تقویم ویراستاری افزونه WordPress

تقویم تحریریه افزونه ای رایگان برای وردپرس است که شما را قادر می سازد تمام پست های برنامه ریزی شده خود را برای روز ، هفته یا ماه مشاهده کنید. این امکان را به شما می دهد تا هنگام انتشار مقالات ، سازماندهی کنید ، چه ایده هایی برای محتوای آینده و موارد دیگر دارید. این اطلاعات در قالب تقویم روشن ارائه شده است. این افزونه رایگان روشی سریع و آسان برای ماندن در بالای وظایف تولید محتوای شما ارائه می دهد.

4. در مورد ایمیل فراموش نکنید

لیستی از نکات مربوط به بازاریابی محتوا بدون تماس با ایمیل کامل نخواهد بود. بسیار مهم است که سعی در جمع آوری آدرس های ایمیل بازدید کنندگان به وب سایت خود داشته باشید و همچنین لیستی از ایمیل های مشتری و مشتری را حفظ کنید. با تنظیم یک خبرنامه ایمیل یا لیست مشترکین ، می توانید هر بار که مقاله جدیدی را در وبلاگ خود ارسال می کنید به این مخاطبین دسترسی پیدا کنید. این اعلان های ایمیل به مخاطبان شما کمک می کند تا از مقالات جدید آگاه شوند و آنها را به بازدید از سایت خود ترغیب کند تا اطلاعات بیشتری کسب کنند.

MailChimp برای وردپرس

MailChimp یک راه حل قدرتمند برای بازاریابی ایمیل است. با نصب رایگان MailChimp برای وردپرس با افزونه و ثبت نام با MailChimp ، می توانید شروع به ساختن لیست پستی کنید. از طریق MailChimp ، می توانید به طور خودکار محتوای جدید خود را به همه یا گروهی از لیست پستی خود به ایمیل ارسال کنید. این یک روش مهم برای تعامل با مشتریان و احضار مخاطبان برای وبلاگ شما و بقیه وب سایت شماست..

5- رسانه اجتماعی خود را مدیریت کنید

رسانه اجتماعی یکی دیگر از روشهای مهم به اشتراک گذاری مطالب و تبلیغ سایت شماست. هر نوع شغلی که داشته باشید باید در رسانه های اجتماعی حضور داشته باشید. هرچه مقالات بیشتری تولید کنید در کانال های مختلف رسانه های اجتماعی مجبور به اشتراک بگذارید ، بیشتر در معرض مطالب شما قرار می گیرید.

پلاگین اشتراک گذاری رایگان جنگ اجتماعی

آسانترین راه برای اشتراک گذاری مطالب و تشویق مردم به دنبال شما در رسانه های اجتماعی ، اضافه کردن دکمه های اشتراک گذاری به سایت شماست. جنگ اجتماعی یک افزونه وردپرس freemium است که متخصص در سهام اجتماعی و رانندگی در سایت شماست.

علاوه بر تهیه دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی ، به جنبه های دیگر بازاریابی رسانه های اجتماعی نیز کمک می کند ، از جمله ارائه گزینه هایی برای تصاویر خاص Pinterest و ایجاد نقل قول های مناسب برای توییتر. این افزونه وب سایت شما را با ابزارهایی که برای شروع به اشتراک گذاری مطالب خود و ایجاد یک جامعه رسانه ای اجتماعی قوی استفاده می کنید ، مجهز خواهد کرد که محتوای شما را نیز برای شما به اشتراک خواهد گذاشت..

6. با CoSchedule وقت صرفه جویی کنید

یکی از اصلی ترین مشکلات بازاریابی محتوا و رسانه های اجتماعی به طور کلی این است که می تواند زمان گیر باشد. ایجاد مداوم محتوای جدید و به اشتراک گذاری مداوم آن در سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی می تواند یک کار تمام وقت در درون خود باشد. CoSchedule می تواند با این کار کمک کند و در وقت و انرژی زیادی صرفه جویی می کند.

افزونه CoSchedule Free WordPress

CoSchedule یک افزونه برتر وردپرس است (با یک آزمایش 14 روزه رایگان) که کمی شبیه تقویم تحریریه است. با این حال ، CoSchedule نه تنها به برنامه ریزی مقالات وبلاگ شما بلکه به تمام پست های رسانه های اجتماعی که با آن همراه هستند کمک می کند. همچنین این امکان را به شما می دهد که دوباره پست های قدیمی را به راحتی به اشتراک بگذارید ، بنابراین لازم نیست دائماً در حال ایجاد محتوای جدید باشید. همه این کارها از داشبورد وردپرس انجام می شود و باعث صرفه جویی در زمان پرش از یک سایت به سایت دیگر و دور شدن سر شما از نیازهای کانال می شود.

7. برای کمک به بهبود استراتژی بازاریابی محتوا از Analytics استفاده کنید

تجزیه و تحلیل بخش مهمی در بازاریابی محتوا است. این امکان را به شما می دهد تا ببینید که چند نفر به سایت شما نگاه می کنند ، چگونه شما را پیدا کرده اند ، به چه محتوایی علاقه مند هستند و به چه صفحاتی نمی پردازند ، و همچنین موارد دیگر.

افزونه وردپرس رایگان Google Analyticator

Google Analyticator یک افزونه عالی وردپرس رایگان است که شما را قادر می سازد آمارهای واقعی را از داخل داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید. اطلاعات ارائه شده به شما در بهبود استراتژی بازاریابی محتوا کمک می کند. با داشتن این اطلاعات مسلح می توانید مطالب خود را با منافع مشتریانتان بیشتر مرتبط کنید.

جوانه اجتماعی

جوانه اجتماعی خدماتی است که به شما کمک می کند تا نحوه عملکرد محتوای خود را در شبکه های اجتماعی مختلف نظارت کنید. این یک راه حل عالی است که ویژگی های بسیاری را ارائه می دهد ، اما معیارهای رسانه های اجتماعی آن بسیار چشمگیر است.

ابزارهای موجود در Sprout Social به شما این امکان را می دهند تا واقعاً در چگونگی کمک به سیستم عاملهای رسانه های اجتماعی به شما ، مکان مورد نظر مخاطبان خود و اینکه چه محتوایی به آنها علاقه مند هستند و به اشتراک بگذارید ، نگاهی عمیق بیندازید. این نوع اطلاعات به شما کمک می کند تا سایت خود را به روشی صحیح ، با افراد مناسب در زمان مناسب ، در مکان مناسب ، به بازار عرضه کنید.!

نکاتی درباره نکات بازاریابی در مورد ما

همه استراتژی های فوق جنبه های مهم بازاریابی محتوا را دارند. اگر می خواهید شغل شما رونق بگیرد ، ارزش دارد برای اجرای هرکدام وقت بگذارید. سپس برای استفاده مداوم از آنها.

اگر تازه راه اندازی شده اید یا هنوز با استراتژی بازاریابی محتوا برخورد نکرده اید ، برای شروع باید چند منطقه را انتخاب کنید. سپس از آنجا بالا بروید. یا به سادگی با نکاتی درباره بازاریابی محتوا که در بالا به اشتراک گذاشته ایم ، شروع کنید. موفق باشید!

آیا نکاتی درباره بازاریابی با محتوای خوب دارید؟ چه چیزی را امتحان کرده اید که موفقیت آمیز بوده است؟ چه چیزی هنوز برای بهبود نیاز دارید؟ لطفا تجربیات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map