کسب و کار وردپرس خود را با خبرنامه رشد دهید

کسب و کار وردپرس خود را با خبرنامه رشد دهید

خبرنامه ها از جمله راه های مؤثر برندها برای ارتباط با مشتری و چشم انداز خود هستند. آنها به شما امکان می دهند به روشی ساده و در عین حال مقرون به صرفه ارتباط برقرار کنید. به عنوان یک بازاریاب ، احساس می کنم که خبرنامه ها به دلیل ضریب اطمینان ، به عنوان گزینه های باورنکردنی برای کانال های دیگر ایستاده اند. خبرنامه برای مشاغل در هر اندازه و دامنه موثر است. آنها به عنوان پنجره شخصی شما به مشتریان ، کارمندان ، فروشندگان ، افرادی که به طور کلی به تجارت شما علاقه مند هستند عمل می کنند.


در این مقاله یاد می گیریم که چگونه از خبرنامه ها برای توسعه تجارت وردپرس خود استفاده کنید. من همچنین یک راهنمای 7 مرحله ای برای ایجاد خبرنامه برای شرکت شما تهیه خواهم کرد. برای کشف جزئیات به این موضوع بپردازید.

چرا خبرنامه ها در سال 2020

پاسخ ساده “بازگشت” است. بازاریابی از طریق ایمیل یک ROI از شما ایجاد می کند 4200٪. البته ، بازاریابی رسانه های اجتماعی این روزها محبوبیت بیشتری پیدا می کند ، اما تعداد بیشتری از آن وجود دارد. بازاریابی رسانه های اجتماعی (SMM) و SEM هر دو پر ازدحام و اشباع هستند. شما باید در برابر ده ها هزار نفر از رقبا رقابت کنید و حتی اگر از بهترین ابزارهای جستجوگر وردپرس در بازار استفاده می کنید ، توجه به آن دشوار است. همچنین یک نظر سنجی می گوید 80٪ آمریکای شمالی از کمتر از یک adblocker استفاده نمی کنند. این کارآیی این سیستم عامل ها را کاهش می دهد.

در کنار این ، من همچنین می خواهم به این نکته توجه کنم که همه این فعالیت ها به معنای ایجاد «نتیجه» است. »برای جمع آوری این موارد ، شما باید محتوای قانع کننده ایجاد کنید و خوانندگان را متقاعد کنید تا اطلاعات تماس خود را به اشتراک بگذارند. آدرس های ایمیل متعلق به چشم اندازهایی است که قبلاً برای شما مشترک شده اند. این بدان معنی است که آنها در حال حاضر علاقه مند و نیمه کاره قیف فروش را پایین آورده اند. از دست دادن فرصت دستیابی به آنها یک اشتباه بزرگ است و شما باید از هر راه جلوگیری کنید.

آسانترین راه برای رشد لیست ایمیل شما با وردپرس اجرای یک افزونه یا دو است. این می تواند شامل استفاده از یک افزونه برای اضافه کردن فرم های optin خبرنامه از طریق یک فرم پنجره ، چرخ optin (چرخش برای برنده شدن) یا یک صفحه فرود اختصاصی باشد.

پس از دریافت آدرس های ایمیل هدایتان چه باید کرد؟ شما نمی توانید برای همیشه ایمیل های بازاریابی برای آنها ارسال کنید وگرنه آنها شما را به عنوان اسپم علامت گذاری می کنند. عدم برقراری ارتباط مناسب نیز به همان اندازه غیر قابل قبول است. خبرنامه ها شکاف بین بازاریابی محتوا و ارتباطات ارزشی را با مشتریان و مشتریان خود ایجاد می کنند.

اگر اکنون در حال انجام این کار نیستید ، زمان مناسب برای شما مناسب است تا بتوانید کمپین های بازاریابی ایمیل خود را ارتقا دهید یا یکی را شروع کنید. این کمک می کند تا بودجه خود را مدیریت کنید و به طور مؤثر به مشتری و چشم اندازهای موجود خود دسترسی پیدا کنید. بنابراین ، به عنوان یک بازاریاب اولین چیزی که باید در ذهن شما بیاید چیست؟ بگذارید در بخش زیر مشاهده کنیم:

دستور کار را تنظیم کرده و لیست پستی خود را پاک کنید

به عنوان یک قانون اساسی ، هر فعالیتی فقط پس از تعریف هدف آن آغاز می شود. پیشنهاد می کنم با تعیین نتیجه مطلوب شروع کنید. شما می خواهید مردم بعد از خواندن بخش ارتباط خود چه کنند؟ آیا می خواهید آنها از یک کد ارجاع ، کوپن تخفیف استفاده کنند یا در مورد یک رویداد آینده به آنها بگویید؟ تعیین یک دستور کار روشن به شما کمک می کند تا مسیر مورد نظر خود را طی کنید.

همچنین ، یکی از مهمترین نکاتی که برای شما دارم ، تمیز کردن لیست پستی شماست. مشترکانی که غیرفعال هستند را حذف کنید ، به ایمیلهای پرخطر منتهی می شوند یا در غیر این صورت بدون خطر هستند. این امر به ویژه مفید است ، بنابراین می توانید مطابق آنچه مخاطب شما دوست دارد ، خبرنامه های خود را تغییر دهید. شما می توانید گیرندگان را برای به دست آوردن مشارکت بیشتر از آن بتدریج گسترش دهید.

در اینجا ، من 7 مرحله برای ایجاد خبرنامه های عالی برای شرکت شما را ذکر می کنم. تقریباً برای هر نوع خبرنامه می توانید از این اصول استفاده کنید.

راهنمای 7 مرحله ای برای ایجاد خبرنامه های بی عیب و نقص در هر زمان

خبرنامه های بی عیب و نقص ایجاد کنید

قبل از اینکه به جلو برویم ، باید بدانید که روزنامه ها با سایر فرم های محتوا تفاوت زیادی دارند. آنها به محتوای متنی بستگی دارند تا ارزش خود را در عین حال برای زیبایی شناسی ارزش دهند. آنها باید خوانندگان را به سمت کلیک بر روی دکمه CTA در اسرع وقت سوق دهند. به نوعی ، این هنر اصلاح چندین عنصر محتوای کوچک است تا به سرعت یک عمل دلخواه را تحریک کند. بگذارید با مراحل طراحی شروع کنیم:

مرحله 1: با CTA شروع کنید

بله ، درست خواندید. دکمه Call To Action (CTA) شما باید در مرکز تلاش شما باشد. این می تواند کوپن های رایگان ، کدهای ارجاع ، پیوندهایی برای خرید اقلام / خدمات ، یا RSVP به حوادث در شهر آنها باشد. همچنین می توانید توصیه هایی را بخواهید و بازخورد خود را جمع کنید. دانستن آنچه که مخاطبان باید انجام دهند در شکل گیری جزئیاتی که آنها را وادار به انجام این کار می کند ، کمک می کند.

افزودن یک تماس برای اقدام به وردپرس آسان است. با کمک یک سازنده صفحه ، کد کوتاه ، فرم یا افزونه optin می توانید CTA را در سایت خود در عرض چند دقیقه داشته باشید.

مرحله 2: ایجاد یک خط واضح و روشن

این اولین چیزی است که گیرندگان خواهند دید. شما باید آن را مانند شخصی که می خواهید شخصاً بخوانید ، درست کنید. بیشتر ما تصمیم می گیریم در طی چند میلی ثانیه پستی باز کنیم یا نه. بنابراین ، چند روش برای اطمینان از ارتباط با موضوع شما وجود دارد:

 • از خطوط موضوعی عمومی خودداری کنید.
 • آن را به 5-7 کلمه محدود کنید. این همچنین تجربه افراد با استفاده از تلفن های همراه را بهبود می بخشد.
 • به نظر نمی رسد: چگونه می توانم کار را تحت تأثیر قرار دهم یا HoW YOu DeaLING WiTH CoVID19 است. همیشه سرمایه گذاری را عادی نگه دارید.
 • از استفاده بیش از حد از ایموجی ها خودداری کنید.
 • سعی نکنید از علامت تعجب استفاده کنید مگر اینکه به شما جوایز یا هدایایی ارائه دهید. این امر منجر به مشخص شدن هرزنامه در بیشتر موارد می شود.

به طور خلاصه ، به مشترکان خود دلیلی برای صرفنظر کردن در خبرنامه خود ندهید. آن را شایسته کلیک کنید و انتظارات را در همان جا تنظیم کنید.

مرحله 3: یک قسمت بصری از داستان اضافه کنید

گرافیک ها فقط وقتی برای جذب مخاطبان شما هستند ، از نظر خط موضوع دوم هستند. برای جلوگیری از هرگونه نقض حق نسخه برداری ، توصیه می کنم از عکس های سهام رایگان یا تصاویر بدون حق امتیاز استفاده کنید. تصویر باید مرتبط و جذاب باشد. استفاده از زیرنویس ها را هم برای گفتن داستان و هم در صرفه جویی در فضای برای محتوای متنی در نظر بگیرید. همچنین می توانید از رنگ های مربوطه برای مطابقت با هدف ارسال خبر استفاده کنید یا به سادگی با رنگ نام تجاری خود مطابقت داشته باشید. تعداد زیادی رایگان آنلاین وجود دارد که می توانید از آن برای ایجاد تصاویر برای وبلاگ وردپرس و برای خبرنامه های خود استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که مغز ما گرافیک را پردازش می کند 60،000 بار سریعتر از داده های متنی. مثال خوبی در زیر آورده شده است:

یک قسمت بصری از داستان اضافه کنید

مرحله 4: بدن ایمیل را مانند بدنساز بنویسید

من اصلاً اینجا شوخی نمی کنم. بدن سازی کلاسیک همه چیز درباره زیبایی شناسی متناسب بود. خبرنامه شما نیز باید متناسب و دلپذیر به نظر برسد. برخی از خصوصیاتی که باید بگنجانید عبارتند از:

 • خط کوتاه و پاراگراف کوتاه.
 • استفاده مناسب از هدرها.
 • در صورت امکان ، محتوا را در بلاک ها توزیع کنید.
 • نکات برجسته ، اطلاعات مفید و پیام ها.
 • برای دیدن بهتر ، در صورت طولانی بودن به سمت راست هم راست شوید.
 • در صورت لزوم انسجام با ارتباطات قبلی را حفظ کنید.
 • برای همه دستگاه ها و اندازه صفحه بهینه سازی کنید.

این امر باعث جذابیت تمیز ، مختصر و قانع کننده ای از ساختار می شود. البته قرار دادن تنها اطلاعات مربوطه یک ضرورت است اما استفاده از لحن مناسب زبان به همان اندازه ضروری است. سعی کنید مودب بمانید ، کمی اتفاقی اما غیر حرفه ای. بدن باید کلیه اطلاعات مربوط را در مورد دلیل نیاز به کلیک بر روی CTA داشته باشد. نگه داشتن آن با ارزش و آموزشی ، مایل برای شما خواهد بود. ابزارها در قالب افزونه هایی برای بازاریابی ایمیل مانند موارد سایت WP در حالی که CRM برای سایرین در دسترس است ، مفید هستند. آنها در ساخت و ساز کمک می کنند الگوهای ایمیل بصری جذاب بی دردسر.

مرحله 5: چربی ها را برش دهید

بعد از جمع آوری خبرنامه ، همیشه بخش هایی پیدا می کنید که ارزش افزوده کافی ندارند. شما می توانید آنها را به صورت پارافازی کنید و یا در صورت لزوم آن قسمت ها را حذف کنید. بریدن چربی برای تردید و ارزش خواندن مطالب نهایی ضروری است. چندین بار از طریق آن عبور کنید تا دوباره چاپ کنید و ویرایش کنید. این تنها به نسخه بهتر و فریبنده ای منجر می شود.

مرحله ششم: زمان و فرکانس ارسال درست را انتخاب کنید

این بخش فنی دستیابی به توده ها است. آنها در تعریف راهبرد صحیح کمک می کنند. اگر می خواهید حداکثر CTR داشته باشید ، باید فرکانس مناسب را تصمیم بگیرید و زمان خاموش ارسال کنید. من نیز مانند بسیاری از بازاریابان ، من هم قبول دارم که ارسال خبرنامه در روزهای دوشنبه یا سه شنبه بهترین زمان است. مشترکین احتمالاً هنگام عبور از طریق ایمیل های کاری ، آن را می خوانند.

باز هم ، این ذهنی است. اگر صاحب رستوران یا سالن سینما باشید ، جمعه ها می توانند برای شما مطلوب تر باشند. می توانید در موارد شدید مانند هر روز ، هفتگی ، ماهانه یا حتی سالانه به هر فرکانس مراجعه کنید. تمام آنچه شما باید اطمینان حاصل کنید این است که خوانندگان را تا حدی که آنها از اشتراک خود لغو می کنند غافل نشوید.

مرحله 7: اندازه گیری و سطح بالا

هیچ نوعی برای نوشتن خبرنامه وجود ندارد. شما باید از کمپین های قبلی خود بیاموزید که مخاطبان شما چه چیزی را هیجان زده می کند و چه نمی کنند. اگر یک سایت وردپرس را راه اندازی کرده اید ، می توانید به راحتی افزونه آزمایش A / B Split را نصب کنید. یا بسته به سرویس خبرنامه ای که استفاده می کنید ، ابزارهای تجزیه و تحلیل اسپلیت و تجزیه و تحلیل ممکن است در برنامه شما قرار بگیرند.

همچنین می توانید با استفاده از افزونه Google Site Kit ، از ابزارهای Google Analytics استفاده کنید. اندازه گیری تعامل یک فرایند مداوم است زیرا مردم به مرور زمان منافع خود را تغییر می دهند و روندها نیز در حال تغییر هستند. با این وجود ، داشتن ابزارهای مناسب به شما در صعود بازی و مرتبط ماندن کمک می کند.

چگونه خبرنامه ها در ایجاد یک گزارش قوی کمک می کنند

در مرحله اول ، هنگامی که مشترکان کلیک می کنند ، مستقیماً به محتوای شما منتقل می شوند بدون اینکه هیچ رقبی برای جلب توجه آنها به آن توجه کند. علاوه بر آن ، تعداد بیشتری از افراد تا زمانی که می خوانند ، ایمیل می خوانند 18 ثانیه که بالاتر از گذشته است می توانید نکات ، اخبار صنعت یا محتوای آموزشی را به اشتراک بگذارید. مشتریان خود را که دوست دارند ببینند اما به طور مرتب از شرکتهای دیگر دریافت نکنید. من همیشه نیاز به هماهنگی ارتباط با استراتژی برای ایجاد گزارش را احساس کرده ام. بیش از نیمی (61٪) از مصرف کنندگان ترجیح می دهند مارک های تماس با آنها از طریق ایمیل. با تقسیم محتوای روزنامه های خود یا ارسال هدایا / کوپن های موعود طبق برنامه می توانید یک کمپین ایجاد کنید.

از آنجا که آدرس ایمیل خود را به شما داده اند ، همیشه بین شما و خوانندگان شما اعتماد به نفس زیادی وجود دارد. این تا کنون بزرگترین عاملی است که باعث می شود مجموعه ای از تعامل های شخصی انجام شود. ایمیل های شخصی شده نرخ معامله عادی 6 برابر دریافت کنید. شما می توانید به تدریج با استفاده از ابزارهای تحلیلی و ایجاد ارتباط صمیمی با مشترکین خود ، تعامل را تقویت کنید.

تأثیر خبرنامه SEO

خبرنامه ها برای سئوی شما تغییر دهنده بازی هستند. مشترکین شما می توانند آنها را ذخیره کنید و این یکی از بزرگترین مزیت ها برای تلاش های بازاریابی شما است. این امر به طور غیرمستقیم باعث افزایش رتبه SEO شما می شود زیرا باعث تردد منظم وب سایت شما می شود و افراد را ترغیب می کند تا با نام تجاری شما در سیستم عامل های دیگر درگیر شوند. ارائه “دکمه های اشتراک گذاری” به سایت های رسانه های اجتماعی راهی عالی برای دریافت آب سئو است زیرا ذکر این سیستم عامل ها سیگنال های مثبتی را به موتورهای جستجو مانند Google منتقل می کنند. همه اینها با قیمت بسیار مناسب می آیند و این چیزی است که شما نمی توانید مطمئناً آن را نادیده بگیرید.

بیش از شما

ما می توانیم نتیجه بگیریم که درگیری با پایگاه مصرف کننده شما از طریق خبرنامه ها بدون اینکه زیاد فشار وارد شود آسان می شود. ملاحظات هزینه نیز به نفع آن عمل می کند. تعامل در ساختمان با گذشت زمان کمتر از یک دارایی نیست ، زیرا برای به دست آوردن دید برای استفاده از هزینه های بزرگ نباید به هزینه های کلانی اعتماد کنید. آنها همچنین در دراز مدت بازگرداندن درآمد به مراتب بهتر از سایر کانالها را در دراز مدت دارند. گفته می شود ، این بستر شخصی شماست. شما از نظر ظاهری و محتوا آن آزادی کاملی دارید بدون اینکه رقبای خود به آن بپردازند. این دلایل کافی برای شما برای استفاده از خبرنامه ها برای رشد مشاغل خود در سال 2020 و بعد از آن است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map