نحوه افزایش پیامدهای رسانه های اجتماعی از سایت وردپرس خود

چگونه می توان پیگیری های رسانه های اجتماعی خود را از سایت وردپرس خود افزایش داد

ایجاد یک رسانه اجتماعی زیر باید هم اکنون برای همه فروشگاه های آنلاین ، وبلاگ ها و سایت های تجاری هدف باشد. اگر می خواهید خوانندگان ، مشتریان و مشتری های جدید و بازگشت کننده ، داشتن یک جامعه پیروان در رسانه های اجتماعی یک امر ضروری است.


اما ساختن این پایه فن در رسانه های اجتماعی آسان تر از آنچه گفته می شود است. رسانه های اجتماعی می توانند وقت گیر و پرتحرک باشند. ناامید کننده ترین ، هیچ استراتژی قطعی پیروزی وجود ندارد ، بنابراین بازده تضمین نمی شود.

در این مقاله ، ما چگونگی افزایش پیگیری رسانه های اجتماعی خود را از سایت وردپرس خود بررسی خواهیم کرد. از خودکارسازی محتوای رسانه های اجتماعی شما ، گرفته تا افزودن پنجره های بازشو ، سلام و قفل های محتوا ، ما در مورد بهترین استراتژی ها برای بازدید کنندگان وب سایت خود برای دنبال کردن شما در رسانه های اجتماعی صحبت خواهیم کرد..

کاری که قبلاً باید در وب سایت وردپرس انجام دهید

برخی از استراتژی های اساسی بسیار اساسی وجود دارد که همه وب سایت های WordPress باید اتخاذ کنند ، و اگر در حال انجام این کار نیستید باید به سرعت امروز تنظیم کنید. اینها نه تنها به صرفه جویی در وقت شما کمک می کند ، بلکه به تدریج موارد زیر را به مرور زمان رشد می دهید.

دکمه های اجتماعی را اضافه کنید

دکمه ها را دنبال کنید

دکمه های پیروی اجتماعی باید یک موقعیت برجسته در سایت شما داشته باشد. قرار دادن آنها در نوارهای کناری راهی عالی برای اطمینان از دسترسی دائمی مخاطبان شما به راحتی می باشد.

دکمه های AddThis را دنبال کنید یک افزونه وردپرس رایگان است که به شما امکان می دهد دکمه های اجتماعی را به صورت عمودی یا افقی در نوار کناری یا هدر خود اضافه کنید. با استفاده از شبکه های اجتماعی پرشمار اجتماعی ، می توانید نمادهای کانالهای رسانه های اجتماعی را انتخاب کنید.

دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را نمایش دهید

نوار اجتماعی شناور

وب سایت وردپرس شما باید دارای دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی بالاتر یا پایین تر از هر مطلبی باشد که دوست دارید به اشتراک گذاشته شود. این امر بازدید کنندگان شما را تشویق می کند تا محتوای شما را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. اشتراک محتوای شما توسط خوانندگان به این معنی است که مخاطبان وسیع تری از آن مشاهده می کنند. این یک روش عالی برای آگاهی از سایت شما ، افزایش ترافیک و به دست آوردن دنبال کننده های جدید در رسانه های اجتماعی است.

نوار اجتماعی شناور از WPBeginner شما را قادر می سازد نوار اجتماعی شناوری را به هر صفحه یا پست در سایت خود اضافه کنید. این افزونه رایگان وردپرس سریع تنظیم می شود ، عالی به نظر می رسد و به شما در به اشتراک گذاری مطالب کمک می کند. اگر قبلاً از آن استفاده نمی کنید ، اکنون آن را بارگیری کنید.

محتوا را Tweetable کنید

بهتر است برای توییت کلیک کنید

هرچه شما بتوانید مطالب خود را برای مخاطبان خود آسان تر کنید ، این خواسته را بیشتر رعایت می کنید. بهتر است برای توییت کلیک کنید یکی دیگر از افزونه های رایگان WordPress است که به شما امکان می دهد کلیک کنید تا جعبه ها را در پست های خود وارد کنید. نقل قول های ایستاده از وبلاگ های خود را انتخاب کنید تا آنها را به صورت قابل ملاحظه ای درآورد. آسانترین توییت در این زمینه با سهولت توییت از این طریق به اشتراک گذاری وبلاگ شما در توییتر کمک می کند و دنبال کننده های جدید توییتر شما را به دست می آورد.

نمایشگاه اجتماعی

جریان اجتماعی وردپرس

نمایش فیدهای اجتماعی در وب سایت وردپرس شما یکی دیگر از راه های کمک به افزایش رسانه های اجتماعی است. با نشان دادن کلیه مطالب ، بحث ها و نظرات عالی که در کانال های رسانه های اجتماعی شما به اشتراک گذاشته می شود ، بازدید کنندگان وب سایت شما به زودی مشتاق می شوند به انجمن پیروان اجتماعی شما بپیوندند.

WordPress Social Stream یک افزونه برتر است که می توانید در CodeCanyon خریداری کنید. این امکان را به شما می دهد تا برای هر یک از شبکه های اجتماعی خود فیدهای اجتماعی ایجاد کنید. یا تمام فیدهای شبکه اجتماعی خود را در یک جریان اجتماعی ترکیب کنید. با استفاده از سبک های مختلف طرح بندی ، این افزونه به شما امکان می دهد آخرین اخبار رسانه های اجتماعی خود را به سبک نمایش دهید. این به نوبه خود باید به تحت تأثیر قرار دادن مخاطبان وردپرس شما کمک کند و آنها را ترغیب کند که از شما پیروی کنند.

بنابراین ، اکنون ما مبانی افزایش رسانه های اجتماعی شما را از وب سایت وردپرس خود در نظر گرفته ایم ، بگذارید ببینیم چه کار دیگری می توانید انجام دهید.

خودکار سازی محتوای رسانه اجتماعی شما

CoScedule

به اشتراک گذاری مداوم مطالب باکیفیت از وب سایت وردپرس در کانال های رسانه های اجتماعی شما بسیار مهم است. این شبکه های رسانه های اجتماعی شما را فعال و جالب نگه می دارد ، که به دنبال شدن منجر می شود.

با این حال ، ارسال منظم در کانال های مختلف رسانه های اجتماعی می تواند بسیار وقت گیر باشد. استفاده كردن ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی پسندیدن CoSchedule شما را قادر می سازد تا تمام ارسال های اجتماعی خود را به صورت خودکار تنظیم کنید. CoSchedule به شما امکان می دهد تا کلیه ارسال های خود را از درون داشبورد وردپرس خود برنامه ریزی ، سازماندهی و مدیریت کنید. شما حتی می توانید پیام های رسانه های اجتماعی ایجاد کنید و برنامه ای برای ارسال آنها داشته باشید ، همه بدون نیاز به ترک سایت وردپرس خود.

خودکار کردن پست های رسانه های اجتماعی شما از این طریق نه تنها باعث صرفه جویی در وقت شما می شود بلکه شبکه های رسانه های اجتماعی شما را به روز می کند. مردم هنگام انتخاب چه کسی پیروی می کنند ، آن دسته از پروفایل های اجتماعی را انتخاب می کنند که دائماً در آن حضور دارند و به طور مداوم در حال ارسال مطالب جدید هستند. بنابراین خودکار کردن اشتراک گذاری شما در افزایش موارد زیر بسیار طولانی خواهد بود.

افزودن پاپ آپ رسانه های اجتماعی به وب سایت وردپرس خود

استفاده از پاپ آپ های رسانه های اجتماعی در وب سایت وردپرس برای افزایش رسانه های اجتماعی زیر می تواند بسیار مؤثر باشد. پاپ آپ ها توجه بازدید کنندگان را جلب می کنند و آنها را ترغیب می کنند به روشی خاص عمل کنند. در کل ، از پاپ آپ برای جمع آوری ایمیل استفاده می شود. با این حال ، اگر هدف شما این است که رسانه های اجتماعی خود را دنبال کنید ، پس منطقی است که از پاپ آپ های خود برای انجام این کار استفاده کنید.

ایجاد پاپ آپ با OptinMonster

مانند ما

OptinMonster یک نرم افزار نسل سرب است که می تواند به شما در رشد رسانه های اجتماعی در زیر با استفاده از پاپ آپ در وب سایت وردپرس کمک کند. با استفاده از بوم ، می توانید پاپ آپ های سفارشی را بطور خاص برای نیاز سایت خود طراحی کنید. به راحتی یک اپلیکیشن توییتر ایجاد کنید ، Facebook را مانند پاپ آپ یا یک پنجره بازشو برای کانال اجتماعی دیگر دنبال کنید.

همیشه با دقت فکر کنید که مکان نمایش چه موقع و پاپ را نشان می دهد. افراد یک سایت را دنبال می کنند زیرا محتوا به نوعی ارزش زندگی آنها را می افزاید. بازدید کنندگان نیاز به زمان دارند تا با سایت شما درگیر شوند و با آن ارتباط برقرار کنند ، بنابراین وقتی گزینه پیگیری شما در رسانه های اجتماعی به آنها داده شود ، به سمت آن می روند..

در نتیجه ، نشان دادن پاپ آپ به محض ورود بازدید کنندگان به سایت شما معمولاً بهترین راه برای دستیابی به دنبال کنندگان نیست. در حالت ایده آل ، صبر کنید تا مدتی در سایت شما حضور داشته باشند ، یا مقدار مشخصی را بخوانید. سپس می توانید یک پنجره بازشو را به موقع نمایش دهید ، یا صفحه ای که بعد از خواندن صفحه به یک نقطه خاص پیمایش می شود ، ظاهر شود. از طرف دیگر ، می توانید از پنجره بازشو استفاده کنید.

استفاده از فناوری Exit Intent

خروج از قصد

سبک دیگری از پاپ آپ که می توانید در وب سایت وردپرس خود پیاده سازی کنید ، یک پاپ آپ است. این نوع پنجره بازشویی از فناوری Exitent External برای شناسایی زمان کاربر در ترک سایت شما استفاده می کند. قبل از گم شدن بازدیدكننده ، پنجره بازشو نمایش داده می شود.

پاپ آپ خروجی می تواند به ویژه برای جمع آوری زیر رسانه های اجتماعی مفید باشد. تا زمانی که یک بازدید کننده آماده ترک سایت شما باشد ، آنها درک خوبی از آنچه شما ارائه می دهند ، خواهند داشت. بنابراین ، با نشان دادن پنجره خروج درست قبل از ترک ، شانس بالایی برای تبدیل آنها به دنبال کننده رسانه های اجتماعی دارید.

همیشه مراقب باشید از استفاده بیش از حد از پنجره های بازشو استفاده نکنید. تعداد پاپ های متعدد مخاطبان شما را ناراحت می کند و همچنین می تواند در رتبه بندی شما با Google تأثیر بگذارد. پاپ آپ های مختلف را امتحان کنید و تجزیه و تحلیل ها را زیر نظر بگیرید تا ببینید مخاطبان شما به چه پاسخی بهتر است. سپس پنجره بازشو را با بالاترین تبدیل اجرا کنید.

نمایش نوار سلام

نوار هوشمند

نمایش نوار سلام در وب سایت وردپرس یکی دیگر از راه های آسان خودکار برای تبلیغ کانال های رسانه های اجتماعی و تشویق موارد زیر است. نوار سلام به بالا یا پایین یک صفحه وب می چسبد ، یا می تواند به عنوان یک کاربر در پایین صفحه حرکت کند. همانطور که دائماً برای مخاطبان شما قابل مشاهده است ، مکان بسیار خوبی برای نمایش یک پیام مهم است ، مانند یادآوری در مورد پیوستن شما به رسانه های اجتماعی.

سومو یک افزونه رایگان وردپرس است که شما را قادر می سازد نوار سلام یا همان نوار هوشمندی را که SumoMe با آن صدا می کند ، به وب سایت خود اضافه کنید. نوار هوشمند SumoMe را می توان برای نمایش پیام برای ترغیب دنبال کردن توییتر یا فیس بوک مانند تنظیم کرد.

شما می توانید کنترل کنید که نوار هوشمند زمان و کجا نمایش داده می شود ، و اگر به SumoMe Pro ارتقا دهید می توانید هر دو پیکسل ردیابی و تبدیل را به نوار خود اضافه کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند که نوار هوشمند شما در تبدیل بازدید کنندگان وردپرس به دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی چگونه موفق باشد.

نوار سلام به همان روش پاپ آپ کار می کند اما کمتر مزاحم است. با این حال ، بیشتر قابل مشاهده است زیرا دائماً در معرض دید بازدید کنندگان شما قرار می گیرد. در نتیجه ، می تواند روشی بسیار مؤثر در افزایش دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی شما از سایت وردپرس شما باشد.

قفل محتوا و رسانه های اجتماعی

محتوا قفل

استفاده از قفل های محتوا در وب سایت وردپرس شما می تواند به پیشرفت رسانه های اجتماعی زیر کمک شایانی کند. یک قفل محتوا تا زمانی که عملی را به انتخاب شما انجام دهد ، محتوا را از مخاطبان شما مخفی نگه می دارد ، که در این صورت این است که شما را در یکی از شبکه های رسانه اجتماعی خود دنبال کنید..

Ninja Popups یک افزونه برتر وردپرس است که در میان بسیاری از ویژگی های دیگر به شما امکان می دهد قفل های محتوای رسانه های اجتماعی را به وب سایت خود اضافه کنید. Ninja Popups شامل ویرایشگر بصری کشیدن و رها کردن ، سفارشی کردن قفل های محتوای اجتماعی شما با توجه به نیازهای خاص سایت شما و نمایش کانال های رسانه های اجتماعی به دلخواه خود آسان می کند..

نکته مهم در قفل کردن محتوای موفق ، پنهان کردن اطلاعاتی است که مخاطبان شما می خواهند. محبوب ترین و پرفروش ترین پست های وبلاگ ، تصاویر رسوا ، فیلم های جالب یا کد تخفیف خود را قفل کنید. هرچه محتوای پنهان بیشتر جستجو شود ، افراد بیشتری برای دستیابی به آن شما را در رسانه های اجتماعی دنبال می کنند.

افکار نهایی

نظارت بر تجزیه و تحلیل سایت شما یک روش مهم برای دانستن کار در چیست و چه چیزهایی نیاز به تفکر مجدد دارد. استراتژی های مختلف را امتحان کنید و نتایج را پیگیری کنید ، بنابراین می توانید ببینید کدام یک از بیشترین تبدیل ها را دریافت می کنند. اگرچه همه روشهای موجود در این مقاله می توانند روشهای موثری برای افزایش رسانه های اجتماعی زیر باشند ، اما در نهایت باید آنچه را برای مخاطبان خود به وجود می آورند پیدا کنید.

برای افزایش رسانه های اجتماعی در زیر ، کدام وب سایت را در وب سایت وردپرس خود پیاده سازی می کنید؟ لطفاً در زیر نظر خود را به اشتراک بگذارید …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map