نحوه ایجاد پست وبلاگ وردپرس ، از ایده تا انتشار

نحوه ایجاد پست وبلاگ وردپرس

بنابراین می خواهید یک وبلاگ نویس باشید. این عالی است اما اگر در این تجارت با وبلاگ نویسی تازه کار هستید ، و اولین چیزی که در مورد نوشتن یک پست وبلاگ ندارید را می دانید؟ شاید شما قبلاً تجربه نوشتن داشته باشید ، یا شاید اینطور نباشد. تنها چیزی که می دانید این است که چیزهایی برای اشتراک گذاری با سایر نقاط جهان دارید. در این مقاله ، ما به شما کمک خواهیم کرد تا با نوشتن اولین پست خود و انتشار آن با WordPress ، ابتدا با شما قدم بزنید.


با یک ایده شروع کنید

همانطور که هر نویسنده باتجربه به شما خواهد گفت ، نوشتن سخت است – به خصوص شروع کار. اما مرعوب نشو! تنها چیزی که لازم است برای شروع یک ایده است. اگر قبلاً یک ایده یا حتی چند مورد از آن دریافت کرده اید ، عالی است! اگر اینطور نیست ، این بخش به شما کمک می کند ایده های طوفان مغزی چیزهایی را برای نوشتن در مورد خود شروع کنید (و شاید برای کسانی که با ایده های خود از قبل ایده های دیگری دارید) استفاده کنید.

ابتدا باید به برخی سؤالات پاسخ دهید. هدف وبلاگ شما چیست؟ آیا قرار است در مورد هر چیز و همه چیز باشد ، یا این فقط پر کردن یک طاقچه خاص در وبلاگ نویسی است؟ شناسایی اهداف خود برای وبلاگ به شما در رسیدن به ایده های ارسال کمک می کند.

بخشی از معرفی ایده های پست داشتن دلیل ارسال مطلب است. چرا می نویسید؟ قصد دارید این پست را انجام دهید ، اگر کاری انجام دهید؟ دلیل این امر می تواند به همین سادگی باشد که “من فقط برای ارسال پیام ارسال می کنم” ، اما در اینجا سؤالات دیگری برای تفکر شما وجود دارد (که به هر حال می تواند به هدف وبلاگ و نه فقط پست مربوط باشد). :

 • آیا شما در حال نوشتن آموزش هستید?
 • دستور العمل های به اشتراک گذاری?
 • آگاهي توده ها درباره يك علت يا موضوع مهم?
 • افکار و نظرات خود را به اشتراک بگذارید?
 • ارائه تخصص?
 • دوستان و خانواده را در مورد زندگی خود به روز کنید?

هرچه تصمیم بگیرید که بنویسید ، نکته مهم این است که شما در مورد آنچه می خواهید یا آنچه به شما اهمیت می دهد می نویسید. نوشتن برای وبلاگ شما مانند نوشتن برای استخدام نیست – شما می توانید مباحث خود را انتخاب کنید بدون اینکه مجبور به تأیید یا بررسی توسط هر کسی باشید. شاید در مورد مسئله بحث برانگیز تردید نباشد. شاید این یک توصیه یا آموزش باشد که آرزو می کنید شخصی به شما داده باشد. شاید شما واقعاً از یاداوری ، دستور العمل ، کتاب یا فیلم لذت ببرید. شاید شما فقط در حال بازپس گیری پستی هستید که شخص دیگری نوشتید که دوست دارید. شما فقط به آنچه می توانید برسید محدود می شوید.

نوشتن پست شما

نوشتن پست وبلاگ خود

برای نوشتن پست وبلاگ واقعا راه صحیح یا اشتباهی وجود ندارد ، اما یک فرایند اساسی وجود دارد که بیشتر نویسندگان از آن پیروی می کنند: Brainstorm. طرح کلی. پیش نویس. تجدید نظر کنید اثبات انتشار.

بعد از اینکه ایده هایی را ذکر کردید و موضوعی را انتخاب کردید ، می تواند برنامه ریزی کردن برای آنچه می خواهید بنویسید مفید باشد. یک طرح کلی به عنوان راهنمایی برای آنچه پست شما می گوید خدمت می کند. اما هر پست به یک طرح کلی نیاز ندارد ، بنابراین احساس نکنید که باید هر وقت یک مورد داشته باشید.

چه می شود اگر ، به صورت رئوس مطالب یا نه ، شما فقط نمی دانید چه بگویم؟ اشکالی ندارد فقط بنویس. عمل پایین آمدن کلمات در صفحه باعث جاری شدن کلمات بیشتری خواهد شد ، و قبل از آنکه بدانید ، چندین پاراگراف ، حتی شاید چندین صفحه خواهید نوشت. مهم نیست که آنچه شما نوشتید کافی است یا خیلی زیاد یا خوب یا حتی قابل انتشار است – این اولین بار است پیش نویس. (اعطا کنید ، گاهی اوقات می توانید در مرحله اول آن را درست دریافت کنید – اما انتظار ندارید!)

مرحله بعدی است تجدید نظر. مانند تشریح ، این گامی نیست که هر بار باید بردارید. می توانید انتخاب کنید که پیش نویس خود را به سادگی منتشر کنید. اما بسته به اینکه خوانندگان شما چه کسانی هستند و شما به چه میزان حرفه ای خود را معرفی می کنید ، ممکن است انجام حداقل یک تجدید نظر مفید باشد. می توانید به آنچه نوشتید نگاه کنید ، تصمیم بگیرید که چه چیزی مهم است و آنچه را که نادرست است یا معنی ندارد تغییر دهید.

نسخه برداری مهم است. Autocorrect برای شما عاقلانه هجی می کند ، اما نمی تواند زمینه کلماتی را که تایپ می کنید را بررسی کنید. بنابراین فقط به یاد داشته باشید که کمی تصحیح کنید تا مطمئن شوید که از انگلیسی خوبی استفاده کرده اید و هیچگونه علامتی برای آن ندارید. اگر می خواهید قبل از نوشتن کسی به جستجوی پست شما بپردازد ، دوست یا همکار مورد اعتماد خود را به دست بگیرید.

بهینه سازی موتور جستجو وردپرس

از آنجا که وبلاگ شما در اینترنت است ، مهم است که هنگام نوشتن پست خود SEO را به خاطر بسپارید. اطلاعات زیادی در مورد SEO وجود دارد (مانند کل وبلاگ هایی که به آن اختصاص داده شده است) جوان و موز) ، و ما نمی خواهیم همه موارد مربوط به سئو ارسال شده در وردپرس را در این پست پوشش دهیم. اما یکی از مهمترین نکات سئو که هنگام نوشتن پست خود باید به خاطر داشته باشید این است کلید واژه ها.

کلمات کلیدی تمرکز پست شما هستند ، و احتمالاً شما در هنگام نوشتن پست های بیشتر برای وبلاگ خود ، بار دیگر از همان کلمات کلیدی استفاده می کنید. موتورهای جستجو (مانند Google یا Bing) وقتی به طور مرتب محتوای اضافه می کنید و هنگامی که همین کلمات یا عبارت های کوتاه ظاهر می شوند متوجه می شوند. این به شما کمک می کند در نتایج جستجو برای آن شرایط رتبه بندی کنید و این امر خوانندگان جدید را برای شما آسان تر می کند. برای کمک به سئو پست خود ، یک افزونه رایگان نیز در نظر بگیرید SEO SEO یا همه در یک سئو گزینه های سئو را مستقیماً در صفحه پست شما اضافه می کند.

اکنون اصول اولیه نوشتن یک پست وبلاگ را دارید. اگر هنوز هم می خواهید یا به کمک نوشتن نیاز دارید ، وجود دارد منابع دیگر زیادی در دسترس است. اما در حال حاضر ما به سمت انتشار پست شما حرکت خواهیم کرد.

ایجاد پست در وردپرس

اکنون چند روش وجود دارد که می توانید پیش نویس خود را در وردپرس منتشر کنید. اولین و آسانترین ، نوشتن آن درست در وردپرس است. به سادگی به سایت خود وارد شوید و یک پست جدید اضافه کنید ، که می توانید یکی از سه روش را انجام دهید:

 1. روی نماد علامت به علاوه در هدر کلیک کنید.
 2. از داشبورد WP Admin ، در منوی نوار کناری به Posts بروید و کلیک کنید جدید اضافه کن.
 3. همچنین از داشبورد WP Admin ، از ویجت Quick Draft استفاده کنید.

سه راه برای اضافه کردن پست وردپرس

با هر گزینه ای که داشته باشید ، در کادر ویرایشگر متن کلیک کنید و شروع به تایپ کنید. اگر بلافاصله آن را منتشر نمی کنید – به عنوان مثال ، اگر مجبورید وسط نوشتن متوقف شوید ، یا می خواهید بعداً آن را تجدید نظر کنید – روی کلیک کنید ذخیره پیش نویس دکمه. این پیش نویس شما را ذخیره می کند تا بتوانید بعداً به آن برگردید ، حتی اگر خارج شوید.

و فراموش نکنید که جستجوگرها عنوان پست خود را بهینه کنید. سعی کنید چیزی دلپذیر را انتخاب کنید که مردم بخواهند روی آن کلیک کنند. شما همچنین باید برخی از کلمات کلیدی را اضافه کنید تا امیدوار باشید در نتایج جستجو ظاهر شوید.

ذخیره پیش نویس

راه دوم برای اضافه کردن پیش نویس خود به وردپرس نوشتن پست خود در یک برنامه پردازش کلمه و کپی و چسباندن آن در ویرایشگر متن در وردپرس است. این می تواند مشکل باشد زیرا گاهی اوقات قالب بندی تغییر می کند یا باعث ایجاد مشکل در هنگام کپی و چسباندن آن می شود ، بنابراین اگر می خواهید این مسیر را طی کنید توصیه می کنیم از یک ویرایشگر اصلی مانند Notepad یا TextEdit استفاده کنید..

قالب بندی ارسال پاک شود

اگر واقعاً می خواهید از Word یا Pages استفاده کنید ، کافی است هنگام ایجاد پست وردپرس ، محتوای خود را در برگه “متن” قرار دهید. اگر فراموش کرده اید ، و محتوای خود را در زبانه “بصری” قرار دهید ، می توانید از دکمه “قالب بندی پاک” برای حذف قالب های متن (جسورانه ، ایتالیایی ، برجسته) استفاده کنید – اما همچنان باید روی برگه متن کلیک کنید تا جستجو کنید. هر دهانه یا برچسب.

قالب بندی پست شما

پس از ایجاد محتوای خود ، می توانید با افزودن قالب بندی ، آن را بهتر کنید. وردپرس انواع مختلفی از گزینه های عالی را در ویرایشگر پست ایجاد کرده است که به شما در خواندن مطالب شما ، بیشتر برای خوانندگان واقعی انسان و همچنین برای ربات های موتور جستجو کمک می کند. برای دیدن همه آنها ، روی “نوار ابزار” کلیک کنید تا سینک آشپزخانه باز شود.

قالب بندی بلاگ ارسال پست سینک آشپزخانه

اصول اولیه

برخی از گزینه های مهم که احتمالاً از آنها استفاده می کنید باید از طریق نمادهای دکمه مشهود باشند. لیست های پررنگ ، برجسته ، زیربنایی ، بولتن و مرتب شده باید همه آشنا باشند اینها ابزارهای مهمی برای کمک به افزایش کارایی هستند خوانایی از پست های وبلاگ خود و تأکید بر کلمات کلیدی خود برای موتورهای جستجو.

قالب بندی پست وبلاگ

افزودن پیوند به پستها

هنگام ایجاد پست خود ، ممکن است بخواهید پیوندهایی به محتوای مرتبط اضافه کنید. این عالی است! پیوند دادن محتوای شما را برای خوانندگان شما با ارزش تر می سازد ، به علاوه موتورهای جستجوگر آن را هنگام پیوند به منابع معتبر مرتبط می کنند. کافی است متنی را که می خواهید پیوندی به آن اضافه کنید (با نام متن لنگر) برجسته کنید و بر روی دکمه insert / edit link کلیک کنید. اطمینان حاصل کنید که هنگام وارد کردن لینک های خود برای چک کردن کادر برای باز کردن پیوند خود در یک پنجره یا برگه جدید ، مطمئن شوید که به این ترتیب خوانندگان شما همچنان در سایت شما خواهند ماند.

قالب بندی لینک های ارسال بلاگ

نکته دیگر پیوند اضافه کردن یک عنوان به عنوان در متن “متن” ویرایشگر است (و اگر نمی خواهید این کار را انجام دهید یا نمی دانید چگونه ، ما یک افزونه ساده ایجاد کرده ایم که به طور خودکار ویژگی های عنوان را اضافه کند. برای شما). عناوین پیوند مهم است زیرا آنها به خوانندگان اطلاع می دهند که شما آنها را در چه مرحله ای ارسال می کنید ، و همچنین برای سئو از آنجا که می توانید توضیحی بهتر (با کلمات کلیدی) برای پیوند خود اضافه کنید در حالی که با تکیه بر متن لنگر.

افزودن عناوین و زیرنویسها

شما باید برای هر نوشته ای که می نویسید عناوین را تقریباً اضافه کنید. این حتی ممکن است همان عناوینی باشد که در هنگام ترسیم اصل پست خود از آنها استفاده کردید. عناوین به خوانندگان شما کمک می کنند تا محتوای شما را مرور کنند و جریان اندیشه شما را دنبال کنند. برای سئو ، شما ساختار عنوان به موتورهای جستجو می گوید کدام محتوا مهمترین است (بنابراین آن کلمات کلیدی را فراموش نکنید).

قالب بندی قالب بلاگ پست

فقط کافی است روی کادر بازشو کلیک کنید تا عناوین خود را انتخاب کنید. به طور معمول عنوان پست وبلاگ شما یک عنوان 1 خواهد بود (که از برچسب قالب بندی H1 استفاده می کند) ، به این معنی که این مهمترین عبارت در صفحه است. پس از آن شما باید از عناوین H2 برای بخش های اصلی مطالب خود استفاده کنید ، و زیر زیر H3 را در زیر مشاهده می کنید. می توانید ادامه دهید (H4، H5، H6) اما مگر اینکه با مطالب بسیار مفصلی سر و کار داشته باشید معمولاً بیش از حد مورد استفاده قرار می گیرد و بعد از عنوان های H3 شما می توانید به جای آن از متن جسورانه استفاده کنید.

انتشار پست شما

وردپرس چند گزینه را برای آماده شدن برای انتشار پست خود در اختیار شما قرار می دهد. می توانید انتخاب کنید که آیا پست شما به صورت عمومی یا رمز محافظت شده5 است و آیا می خواهید بلافاصله آن را منتشر کنید یا برنامه ریزی می کنید تا به طور خودکار در تاریخ و زمان آینده منتشر شود. همچنین دکمه ای برای پیش نمایش پست شما وجود دارد تا بتوانید بصورت زنده مشاهده کنید.

انتشار

دسته بندی ها و برچسب های وردپرس

همچنین می توانید دسته ها و برچسب ها را به پست خود اضافه کنید ، که توصیه می کنیم قبل از انتشار آنها را انجام دهید. دسته بندی ها گسترده تر هستند ، و باید مباحث کلی باشند که وبلاگ شما پوشش می دهد. به عنوان مثال ، در اینجا در WPExplorer دسته بندی های وبلاگ ما شامل مضامین WordPress ، نکات ، بررسی ها ، Giveaways و چند مورد دیگر است. برچسب ها خاص تر هستند و باید بسیار متمرکز باشند. اگر برچسب ها به این پست اضافه شدند ، ممکن است آنها بلاگ نویسی ، نوشتن ، مبتدی ، SEO وبلاگ یا چیزهای مشابه باشند.

همانطور که می بینید دسته بندی ها و برچسب ها برای SEO وب سایت شما بسیار مهم است و به محض اینکه چندین پست ارسال کردید باید یک یا چند دسته و برچسب را به هر یک اضافه کنید. کمک خواهد کرد که آنها را برای مراجعه به آینده سازماندهی کرده و به مرور خواندن پست های شما به خوانندگان کمک می کند.

categories_tags

تصاویر وردپرس

آخرین گزینه ای که ممکن است بخواهید اضافه کنید ، یک تصویر برجسته است. می توانید انواع رسانه را در پست وردپرس خود وارد کنید ، اما تصویر برجسته با استفاده از گزینه در سمت راست محتوای شما انتخاب می شود.

تصویر برجسته وردپرس

تصاویر برجسته ابزاری عالی هستند زیرا در نتایج جستجوی تصویر ظاهر می شوند. هنگامی که تصویری جدید را بارگذاری می کنید ، به یاد داشته باشید که عنوان خود را به عنوان متن مناسب SEO و متن Alt آماده کنید. عنوان تصویر بیشتر برای دسترسی است و توسط خوانندگان صفحه استفاده خواهد شد در حالی که متن alt همان چیزی است که موتورهای جستجو می بینند.

اضافه کردن تصاویر برجسته وردپرس

با تنظیم تمام این گزینه ها ، شما در نهایت آماده انتشار پست خود هستید! فقط کلیک کنید انتشار دکمه ، و شما انجام می شود بر روی دکمه کلیک کنید تا پست شما به صورت زنده انجام شود ، جایی که افراد و موتورهای جستجو می توانند آن را پیدا کنند!

نیاز به ایجاد تغییر?

اگر احساس نیاز به بازگشت و تغییر هر چیزی را داشته باشید یا متوجه شوید که اشتباه کرده اید ، می توانید در هر زمان به ویرایش پست های منتشر شده برگردید. می توانید این کار را از ویجت “Stuff Your” در داشبورد خود یا از صفحه “همه ارسال ها” انجام دهید.

نتیجه

نوشتن اولین پست وبلاگ شما می تواند ترسناک باشد ، اما لازم نیست! برای نحوه نوشتن و انتشار یک پست وبلاگ در وردپرس ، نکاتی را در این مقاله دنبال کنید و به زودی مانند یک حرفه ای در حال وبلاگ نویسی خواهید بود. این مانند نوشتن اولین پست شما چیست؟ هنگام کلیک روی انتشار ، چه حسی داشتید؟ داستان های خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map