بهترین هاستینگ وردپرس برای وب سایت شما

بهترین هاستینگ وردپرس برای وب سایت شما

وردپرس بهترین راه برای ساخت وب سایت شماست ، اما قبل از شروع کار حتی با مضامین و افزونه ها نیاز دارید تا بهترین میزبانی وردپرس را برای وب سایت خود پیدا کنید. این می تواند سخت باشد. صدها شرکت در حال طرح های مختلف هستند که در یک نگاه همه شبیه به خیلی لرزان هستند. اما همه میزبانی یکسان نیست ، و برخی از عوامل اصلی وجود دارد که می خواهید هنگام تصمیم گیری در مورد بهترین میزبانی وردپرس مخصوص وب سایت خود ، در نظر بگیرید.


در این پست به شما نشان خواهیم داد که چطور بتوانید طرحی را انتخاب کنید که برای وب سایت شما مناسب باشد و بهترین برنامه هاستینگ وردپرس را که ما از آنها فرصتی برای تست شخصی داشتیم به اشتراک بگذارید. بیا شروع کنیم!

لیست خوب میزبانی

لیست خوب میزبانی

هنگامی که به دنبال بهترین هاست وردپرس برای وب سایت خود هستید ، چند جعبه وجود دارد که می خواهید بتوانید آن را چک کنید. با مراجعه به این نکته ، هر شرکت میزبانی وب که ارزش نمک آنها را دارد ، موارد زیر را دارد:

 • PHP نسخه 7+
 • MySQL نسخه 5.6+
 • پشتیبانی HTTPS
 • نصب 1 کلیک و یا نصب وردپرس از پیش نصب شده (در صورت مدیریت)
 • داخلی ذخیره سازی *
 • ضمانت تمام وقت
 • ایمیل ، گپ یا پشتیبانی تلفنی

ممکن است سه نفر اول این لیست برای شما کمی عجیب به نظر بیایند مگر اینکه شما یک توسعه دهنده باشید یا اینکه قبلاً میزبانی خریداری کرده اید. برای ساده تر کردن آن ، شرکت های میزبان از سرورها (مانند رایانه های مگا) برای تهیه برنامه هاست خود استفاده می کنند. این سرورها باید بتوانند جدیدترین نسخه وردپرس را بدون مشکل نصب کنند که مطابق آن WordPress.org در حال حاضر حداکثر PHP 7.2 و MySQL 5.6 است.

WordPress همچنین توصیه می کند HTTPS و ما نیز انجام می دهیم یک شرکت میزبان خوب یا گواهینامه های حق بیمه SSL را به فروش می رساند یا به شما امکان می دهد از یک سرویس شخص ثالث رایگان مانند Let’s Encrypt استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود خوانندگان وبلاگ می توانند به طور ایمن به وب سایت شما دسترسی داشته باشند.

ما اکیداً توصیه می کنیم یک میزبان را انتخاب کنید که به طور کامل مدیریت شود (جایی که وردپرس از قبل نصب شده است و برای شما نگهداری می شود) یا نصب ساده با یک کلیک را ارائه می دهد. در حالی که مطمئناً می توانید WordPress را به صورت دستی بر روی یک برنامه میزبانی نصب کنید ، ما واقعاً فقط درصورتی که یک مجرب با تجربه هستید ، آن را توصیه می کنیم.

در آخر ، شرکت های میزبان خوبی ارائه می دهند تضمین های به موقع و بالای پشتیبانی خط. ضامن Uptime به طور کلی به شما اطمینان می دهد که 99.9٪ یا بیشتر از زمان راه اندازی وب سایت شما ، بخشی از زمان بروزرسانی های سرور را باقی می گذارد. و پشتیبانی واقعا مهم است. اگر تاکنون مسئله میزبانی وب را دارید می خواهید بتوانید از کسی سود بکشید. شرکت های هاستینگ خوب برای ارتباط شما با یک فناوری پشتیبانی چند روش آسان خواهند داشت.

انواع میزبانی وب وردپرس

انواع میزبانی وب وردپرس

در مورد میزبانی ، کمبود گزینه وجود ندارد. برنامه هایی با همه نام های مختلف از انواع شرکت ها وجود دارد ، اما در اینجا سریع به متداول ترین انواع میزبانی وردپرس می پردازیم که ممکن است بخواهید هنگام تلاش برای یافتن بهترین هاستینگ وردپرس برای وب سایت خود در نظر بگیرید..

میزبانی مشترک وردپرس

رایج ترین و معمولاً مقرون به صرفه ترین هاست مشترک ، چندین حساب کاربری را در یک سرور ترکیب می کند. این بدان معناست که شما “منابع” مانند پهنای باند و حافظه را با سایر کاربران به اشتراک می گذارید. میزبانی مشترک به طور کامل برای وبلاگ نویسان جدید مناسب است از آنجا که به احتمال زیاد هنگام شروع کار به یک تن منابع نیاز ندارید ، و همیشه می توانید با برنامه بزرگتر مقیاس بگیرید یا بعداً منابع را اضافه کنید.

هنگامی که نوبت به اجرای میزبانی مشترک وردپرس می رسد ، بیشتر از توانایی تأمین نیروی مورد نیاز شماست. نصب وردپرس نیز به طور معمول بسیار آسان است زیرا بیشتر ارائه دهندگان میزبان مشترک فرآیند نصب “1 کلیک” را ارائه می دهند. هنگامی که برای برنامه ریزی خود ثبت نام می کنید ، WordPress را انتخاب کنید و تقریباً بلافاصله آماده باشید تا بلاگ را شروع کنید.

میزبانی وب Cloud WordPress

میزبانی Cloud سرورهای مجازی مجزا را که در “ابر” میزبانی شده اند ، ارائه می دهد که در این حالت شبکه ای از سرورها در سراسر جهان است. مزیت میزبانی ابری این است که (از لحاظ تئوری) وب سایت شما هرگز از بین نمی رود زیرا در هر زمان مشخص سرورها باید در هر نقطه از جهان فعال و فعال باشند. میزبانی ابر نیز به دلیل مقیاس پذیری آن مشهور است ، زیرا افزودن منابع بیشتر به نیاز شما به آسانی بسیار آسان است.

ما میزبان ابری را برای افرادی با فناوری اطلاعات که می خواهند تنظیمات سرور خود را مدیریت کنند توصیه می کنیم ، با این وجود شرکت هایی وجود دارند که میزبانی ابری مدیریت شده را انجام می دهند و این امر را برای گزینه های مناسب برای وبلاگ نویسان جدید نیز فراهم می کند. از آنجا که مقیاس پذیر است ، این یک گزینه عالی برای وب سایت های شبکه های اجتماعی ، اشتراک تصویر یا محتوای ویروسی است که ممکن است دارای ترافیک نوسان و یا پشت سر هم های بزرگ / پراکنده باشد.

 میزبانی VPS برای وردپرس

VPS مخفف سرور خصوصی مجازی است و وقتی یک شرکت میزبان از نرم افزاری استفاده می کند تا به صورت دیجیتالی یک سرور فیزیکی را به یک سرور مجازی مجزا تبدیل کند. این گزینه مقرون به صرفه تر برای داشتن سرور شخصی شماست ، اگرچه به عملکرد شما نیاز دارد که مهارت های فنی پیشرفته ای داشته باشید زیرا در کنترل تنظیمات سرور مجازی خود هستید.

برای وبلاگ ها یا مشاغل متوسط ​​، VPS گزینه بسیار خوبی است. فقط به یاد داشته باشید که شما باید تمام تنظیمات سرور خود وردپرس را به صورت دستی روی سرور و مدیر خود نصب کنید. به همین دلیل توصیه می کنیم وقت خود را برای یادگیری سرورها یا استخدام یک متخصص اختصاص دهید.

اختصاصی میزبان سرور

سرور اختصاصی سرور اختصاصی و شخصی شماست که می توانید از یک شرکت میزبان اجاره کنید. آنها سرور فیزیکی را برای شما حفظ می کنند اما تمام تنظیمات و نرم افزار در دست شماست. پر هزینه تر است ، اما شما 100٪ کنترل دارید و می توانید از 100٪ منابع سرور استفاده کنید و این گزینه را به بهترین گزینه برای یک وبلاگ بزرگ ، وب سایت یا کسب و کار تبدیل کنید.

مشابه VPS ، ما به شما توصیه می کنیم که یک حرفه ای را برای مدیریت سرور اختصاصی خود استخدام کنید یا وقت زیادی را برای یادگیری در مورد تنظیمات مختلف ، نرم افزارها و زبان های رمزگذاری برای صحیح کار کردن سرور بگذرانید. این گزینه میزبانی توصیه شده برای مبتدیان نیست.

میزبانی وردپرس مدیریت شده

مدیریت میزبانی وردپرس ساده ترین (و به نظر ما بهترین) راه برای میزبانی وب سایت وردپرس است. با مدیریت میزبانی شرکت میزبان ، سرور شما را برای وردپرس به طور کامل بهینه کرده و آنها همه به روزرسانی ها و تنظیمات را مدیریت می کنند.

بیشتر میزبانی وردپرس مدیریت شده مبتنی بر یک بستر اشتراکی یا cloud است که آن را برای وبلاگ نویسان ، مشاغل کوچک ، پرتفوی آنلاین و غیره مناسب می کند. برای WPExplorer).

کدام میزبانی را باید انتخاب کنید?

ابتدا توجه کنید هدف وب سایت شما یک وبلاگ در مقابل یک فروشگاه تجارت الکترونیکی نیازهای میزبانی بسیار متفاوتی خواهد داشت. وبلاگ ها ، پرتفوی شخصی یا وب سایت های حرفه ای کوچک معمولاً سبک هستند و نیاز کمتری به یک برنامه میزبانی عظیم دارند. همچنین ، تجارت الکترونیکی ، دایرکتوری یا سایتهای اجتماعی به منابع زیادی نیاز دارند و بنابراین یک برنامه میزبانی بزرگتر و گرانتر وجود دارد.

در امتداد همان خطوط به عنوان اولین نکته ما ، نظر خود را در نظر بگیرید محتوا. یک وب سایت با یک صفحه فقط با یک برنامه میزبانی مشترک کوچک ، عالی است. یک وب سایت کسب و کار شرکتی با صدها صفحه ، یک وبلاگ فعال و یک شبکه کارمند خصوصی احتمالاً بهترین کار را با یک سرور اختصاصی انجام می دهد.

آخرش ترافیک نقش مهمی در نیازهای میزبانی شما بازی خواهد کرد. یک وب سایت جدید برای ساختن یک زیر و رشد ترافیک منظم مدتی طول می کشد. مگر اینکه قبلاً حضور گسترده ای در شبکه یا سایت رسانه های اجتماعی دیگر برقرار کرده باشید ، احتمالاً با اطمینان می توانید با برنامه میزبانی خود در انتهای پایین شروع کنید و با بزرگ شدن وب سایت خود را ارتقا دهید..

مقایسه ساده شرکتهای میزبان وردپرس برتر

در حالی که بسیاری از شرکت های میزبان ویژگی های مشابهی را ارائه می دهند ، دو شرکت میزبان دقیقاً یکسان نیستند. هر میزبان برنامه های میزبانی تخصصی را ارائه می دهد ، و تمام شرکت های میزبانی که ما توصیه می کنیم برای وردپرس عالی هستند. خواندن را ادامه دهید تا از گزینه های ما برای بهترین هاستینگ وردپرس مطلع شوید و دریابید که کدام یک می تواند مناسب نیازهای شما باشد.

Bluehost: میزبانی وب وردپرس مقرون به صرفه

میزبانی وب Bluehost

Bluehost یکی از بزرگترین بازیکنان در هاستینگ است و به همین دلیل – آنها برنامه های میزبانی مقرون به صرفه را با منابع فراوان ، پشتیبانی خوب و برخی از امکانات اضافی ارائه می دهند که هر صاحب وب سایت جدیدی را دوست خواهد داشت. Bluehost یک نام دامنه رایگان ، SSL رایگان ، حساب های ایمیل رایگان و پیشنهادات بازاریابی پاداش (مانند 200 دلار در بازاریابی برای کاربران برتر و برتر) ارائه می دهد. از همه بهتر ، برنامه های آنها برخی از گزینه های مقرون به صرفه است – به علاوه آنها 63٪ تخفیف ویژه ای را برای خوانندگان WPExplorer ارائه می دهند ، بنابراین چه چیزی را دوست ندارید?

درباره Bluehost بیشتر بدانید

Cloudways: Cloud Hosting Easy ساخته شده است

میزبانی وب Cloudways

میزبانی Cloud روشی انعطاف پذیر برای میزبانی وب سایت شماست ، اما برای برخی از کاربران نصب دستی وردپرس در AWS ، Digital Ocean یا Azure فراتر از قابلیت های فنی آنها است. Cloudways وارد می شود. Cloudways از سیستم عامل های میزبانی ابر ابرهای AWS ، Google Cloud ، Digital Ocean ، Linode و Vultr پشتیبانی می کند. فقط مورد علاقه خود را انتخاب کنید ، WordPress را به عنوان CMS انتخاب کنید و اجازه دهید Cloudways روند پیکربندی را برای شما انجام دهد. بهترین قسمت در مورد Cloudways استفاده از آن بسیار آسان است. ایجاد و نگهداری سرور ابری خود می تواند بسیار وقت گیر باشد ، اما با رابط Cloudways منابع اختصاصی (CPU ، RAM ، IP ، ذخیره سازی) را در نکات انگشت خود داشته باشید. این ویژگی ها شامل نصب 1 کلیک وردپرس ، کلونینگ سایت ، پشتیبان گیری ، مقیاس گذاری (RAM و ذخیره سازی) ، مرحله بندی ، پایگاه داده های متعدد ، به علاوه تن افزونه های بسیار جذاب (ایمیل ، کنسول ، نظارت و غیره).

درباره Cloudways بیشتر بیاموزید

معبد رسانه ای: میزبانی مشترک ، مدیریت و VPS

معبد رسانه ای: میزبانی مشترک ، مدیریت و VPS

Media Temple یک شرکت میزبان چشمگیر است که طیف وسیعی از محصولات میزبانی را ارائه می دهد که مطمئناً نیازهای وب سایت ها را برآورده می کند. آنها همه چیز را از میزبانی مشترک برای وبلاگ نویسان ، میزبانی وردپرس مدیریت شده برای افراد جدی درباره محتوای خود ، VPS برای متخصصان و حتی برنامه های اختصاصی برای مشاغل که نیاز به منابع اضافی دارند ، ارائه می دهند. همه برنامه های Media Temple بهینه سازی شده و با وردپرس به طرز خارق العاده ای کار می کنند. به علاوه آنها ویژگی های اضافی مانند ذخیره سازی همه SSD ، منابع قابل اندازه گیری ، اسکن بدافزار ، آدرس ایمیل ، بالای سخت افزار خط و بهترین پشتیبانی از 24/7 ارائه می دهند..

درباره معبد رسانه بیشتر بدانید

Kinsta: مدیریت میزبانی ابر وردپرس

Kinsta: مدیریت میزبانی ابر وردپرس

Kinsta فقط یکی دیگر از شرکت های میزبان WordPress نیست. آنها میزبان ابری کاملاً مدیریت شده و بهینه Google را ارائه می دهند ، بنابراین شما به عنوان مشتری از تمام مزایای Cloud (سریع ، میزبانی ایمن و بدون هیچ خرابی) پیکربندی شده برای پشتیبانی کامل از وردپرس استفاده می کنید. علاوه بر این ، این Kinsta توسط متخصصان WordPress آماده است تا در هنگام اجرای سایت وردپرس خود بر روی سرورهای ابری خود به شما در رابطه با هر مشکلی که ممکن است در این زمینه کمک کنید ، کمک کند. در مورد استفاده از داشبورد Kinsta خود سؤالی دارید؟ آیا در مورد مقیاس بندی برنامه میزبانی خود به مشاوره نیاز دارید؟ مطمئن نیستید که چگونه حد حافظه خود را افزایش دهید؟ فقط بپرس! سایر ویژگی های قابل توجه میزبانی شامل SSL رایگان ، CDN رایگان ، پشتیبان گیری روزانه و حتی مهاجرت رایگان است.

درباره Kinsta بیشتر بدانید

WP Engine: Premium مدیریت میزبانی وردپرس

WP Engine: Premium مدیریت میزبانی وردپرس

هنگام انتخاب بهترین میزبان وردپرس برای وب سایت وردپرس خود ، ما WP Engine را به شدت توصیه می کنیم. آنها فقط برنامه های میزبانی WordPress را ارائه می دهند و از آنچه انجام می دهند بسیار عالی هستند. به طور خاص ، کل سکوی میزبانی آنها در بالای فناوری خط ساخته شده است. آنها یک محیط بهینه سازی شده برای وردپرس ایجاد شده توسط قوانین طراحی شده و رمزگذاری شده سفارشی ایجاد کرده اند تا سرورهای آنها بتوانند درخواست مرورگر ، تعادل بار سرور و EverCache یکپارچه را برای مقیاس بندی منابع تقاضا ارزیابی کنند. اصولاً این بدان معنی است که وب سایت شما می تواند بدون نیاز به مدیریت هر سرور مرتبط با آن ، عملکردی با حداکثر عملکرد داشته باشد. WP Engine همچنین پشتیبانی حرفه ای از طرف کارشناسان وردپرس ، 24/7 ارائه می دهد. بنابراین حتی اگر یک روز یکشنبه به کمی کمک نیاز دارید ، در دسترس هم می توانید کمک کنید. سایر ویژگی های میزبان شامل محیط های مرحله بندی ، گزینه رایگان SSL ، وردپرس چند منظوره ، پشتیبانی از PHP7 و حتی یک CDN داخلی (برای برنامه های Pro و بالاتر).

درباره WP Engine اطلاعات بیشتری کسب کنید

Pagely: راه حل های میزبانی شرکت های سفارشی

Pagely: راه حل های میزبانی شرکت های سفارشی

برای مشاغل در مقیاس بزرگ ، Pagely بهترین راه حل های میزبانی شرکت های سفارشی را در وب ارائه می دهد. این صفحه ارزان نیست ، اما یک سرمایه گذاری عالی در تجارت شما است. با استفاده از سیستم ابری مدیریت شده ، آنها میزبان قابل اعتماد و مطمئن را ارائه می دهند که می تواند به راحتی با نیازهای تجاری شما مقیاس شود. Pagely ویژگی های چشمگیر از جمله بهینه سازی تصویر پویا ، امنیت پیشرفته ، CDN جهانی ، حافظه داخلی داخلی ، تجزیه و تحلیل عملکرد ، پشتیبانی HTTP2 و PHP7 را ارائه می دهد. این علاوه بر ویژگی های خاص وردپرس مانند بروزرسانی های هسته ای کاملاً مدیریت شده و WP-CLI است. به طور خلاصه در حالی که از هر میزبان دیگر در این لیست قیمت بالاتری وجود دارد Pagely سرویس پرستیژ ارائه می دهد که بیشتر از ارزش پول است.

درباره Pagely بیشتر بدانید

لطفاً توجه داشته باشید ، اینها همه گزینه های هاستینگ در دسترس شما نیست. در عوض ، این یک مجموعه ساده از شرکتهای میزبان محبوب و دارای رتبه خوب است که ما شخصاً شانس آزمایش آنها را داشتیم.

که بهترین هاستینگ وردپرس است?

از آنجا که ما فقط نمی توانیم یکی را انتخاب کنیم ، دو مورد برتر را به شما ارائه خواهیم داد.

به نظر ما ، WP Engine بهترین هاستینگ وردپرس است. این همان چیزی است که ما برای میزبانی وب سایت خود استفاده می کنیم و تجربه خوبی در کار با آنها تجربه کرده ایم. آنها کاملاً مدیریت می شوند ، فرصت فوق العاده ای دارند ، پشتیبانی همیشه سریع و دوستانه است و ما بیش از منابع کافی در برنامه فعلی ما برای رشد و توسعه مشاغل خود داریم.

به نظر ما Bluehost یک دونده نزدیک است زیرا آنها تازه کار را برای وبلاگ نویسان مناسب می دانند. آنها برنامه های میزبانی مناسب با قیمت مناسب را ارائه می دهند که به راحتی قابل تنظیم است ، از منابع کافی برای وردپرس برخوردار است و از این طریق برخی از امتیازات جایزه مانند نام دامنه و برخی از آگهی های تبلیغاتی را برای استفاده در اختیار شما قرار می دهد. این یک معامله بسیار شیرین برای وبلاگ نویسان جدید است.

سؤالات متداول میزبان

سؤالات زیادی وجود دارد که ممکن است هنگام تحقیق در میزبان مطرح شود. در اینجا چند پاسخ سریع به سؤالات متداول که در مقاله بالا به آنها پرداخته نشده است. امیدوارم که این امر به شما در انتخاب بهترین هاست وردپرس برای وب سایت خود کمک کند.

آیا به خدمات میزبانی وردپرس نیاز دارید?
بله ، برای وردپرس خود میزبان (که در WordPress.org یافت می شود) قطعاً به یک برنامه میزبانی نیاز دارید. این همان چیزی است که خودش را می سازد-میزبان.
آیا وردپرس میزبان است?
وردپرس میزبان VIP خود را ارائه می دهد اما بسیار ارزنده است و ما فقط آن را برای مشاغل نیاز به یک راه حل میزبانی مناسب مناسب توصیه می کنیم (مانند اگر می خواستید یک پلتفرم وبلاگ نویسی آنلاین رایگان خود ، یک شبکه اجتماعی مبتنی بر وردپرس یا یک سایت اشتراک عکس).
چگونه می توانم وبلاگ وردپرس خود را میزبانی کنم?
برای میزبانی وبلاگ خود به یک برنامه میزبانی نیاز دارید که ماهانه یا سالانه از یک شرکت میزبان معتبر خریداری کنید. صدها میزبان وب وجود دارد ، اما اکثر آنها برنامه های مشابه مانند اشتراکی ، cloud ، VPS ، اختصاصی یا مدیریت شده ارائه می دهند.
آیا میزبانی رایگان برای وردپرس وجود دارد?
نه واقعا. وب سایتهایی وجود دارند که ادعا می کنند میزبانی “رایگان” ارائه می دهند ، اما آنها معمولاً منابع کم و کمتری را ارائه می دهند و انواع وب سایت هایی نیستند که می خواهید اطلاعات شخصی را با آنها به اشتراک بگذارید. همچنین ممکن است شما به فکر WordPress.com باشید که یک شبکه وبلاگ نویسی رایگان مانند Tumblr است. این بسیار متفاوت از WordPress.org است (این همان چیزی است که ما در مورد آن هستیم) ، و می توانید در مورد تفاوت های WordPress .ORG و .COM اطلاعات بیشتری کسب کنید.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map