چگونه می توان با یک وبلاگ وردپرس درآمد کسب کرد

 1. 1. در حال خواندن: چگونه می توان با یک وبلاگ وردپرس درآمد کسب کرد
 2. 2. نحوه کسب درآمد از محصولات و خدمات وردپرس
 3. 3. چگونه وبلاگ وردپرس خود را به یک تجارت تبدیل کنید

یکی از بزرگترین جستجوها در وب است چگونه میتوان پول بدست آورد. و هنگامی که عبارت خاص تر نحوه کسب درآمد با وردپرس را جستجو می کنید ، باز هم 397 میلیون + نتایج چشمگیر خواهید یافت. بر اساس این اعداد می توانید استنباط کنید که افراد واقعاً از وبلاگ خود درآمد کسب می کنند (خصوصاً آنهایی که در صدر نتایج جستجو قرار دارند!).


حال برای این سؤال مهم دیگر – چگونه مردم در مورد پول درآوردن می نویسند؟ خوب ، آنها احتمالاً از همان پست وبلاگی که می خوانید ، درآمد ندارند. درست است – فقط یک وبلاگ. البته نویسندگان احتمالاً از چند روش اصلی برای تولید درآمد از پست استفاده می کنند ، و امروز ما معدودی را که WPExplorer بطور خاص در طول سالها به همراه نکاتی از تجربیات شخصی ما استفاده کرده است ، به اشتراک خواهیم گذاشت. مطمئناً روش هایی برای جدا کردن از بلاگ نویسی وجود دارد تا بتوانید سبد درآمد خود را رشد دهید و ما این موارد را در چند پست زیر به اشتراک خواهیم گذاشت..

حالا برای ورود به چیزهای خوب! ما راهنمای خود را به سه بخش تقسیم می کنیم: چگونه می توان با وبلاگ خود درآمد کسب کرد ، چگونه می توان خدمات یا محصولات فروش پول و راهنمای ایجاد شغل را از وبلاگ خود ایجاد کرد. اما در حال حاضر ما می خواهیم بر ساده ترین راه کسب درآمد آنلاین با وردپرس که درآمدزایی از وبلاگ شما است ، تمرکز کنیم. با پایان این پست متوجه خواهید شد که می توانید با استفاده از وبلاگ خود به عنوان نقطه شروع ، درآمد را به طور شگفت آور آسان کنید.

1. پیوندهای وابسته

شاید ساده ترین راه برای شروع کسب درآمد کمی از وبلاگ شما با لینک های وابسته باشد. پیوندهای وابسته (پیوندهای ارجاع نیز نامیده می شوند) پیوندهایی هستند که در متن یا تصاویر خود قرار می دهید که خوانندگان شما را به وب سایت شخص ثالث راهنمایی می کند. سپس اگر خوانندگان شما اقدام به خرید در سایت شخص ثالث می کنند ، کمیسیونی برای مراجعه به آنها ایجاد می کنید.

ثبت نام در برنامه های وابسته آسان است. اکثر وب سایتهایی که کالا یا خدمات می فروشند ، پیوندی در صفحه یا صفحه اصلی آنها برای “شرکت های وابسته” دارند. فقط کافی است بر روی آن کلیک کنید تا دریابید که چگونه برای آن برنامه خاص ثبت نام کنید. برخی سایت ها از برنامه وابسته خود استفاده می کنند در حالی که برخی دیگر از طریق شبکه وابسته کار می کنند. برخی از شبکه های متداول شامل همکاران آمازوناشتراک سهام, محل اتصال کمیسیون, الکترونیکی و شعاع ضربه. شبکه ها پیوستن به برنامه ها را برای شما راحت تر می کنند زیرا می توانید به طور معمول برای فروشندگان جستجو کنید و فقط کافی است روی یک دکمه کلیک کنید تا برنامه خود را اعمال کنید.

برنامه وابسته Envato

ما طی سالها به بسیاری از برنامه ها و شبکه های وابسته پیوسته ایم و یکی از موفق ترین ما Themeforest بوده است. با مراجعه به کاربران به محصولاتی که ایجاد کرده ایم یا دوست داریم کمیسیون کوچکی ایجاد کنیم. و تاکنون ما توانسته ایم به 16،000+ نفر کمک کنیم تا موضوع وردپرس ایده آل خود را در Themeforest پیدا کنند.

پس از ورود به یک برنامه ، می توانید برای کپی کردن پیوندهای وابسته خود وارد حساب خود شوید. هنگام افزودن پیوند به محتوای خود ، از متن لنگر توجه داشته باشید. شما می خواهید آن را حس کنید تا خوانندگان شما بدانند که با کلیک بر روی پیوندی که در “بهترین مضامین وردپرس” قرار داده اید ، آنها را به یک لیست یا بازار تم های وردپرس منتقل می کنند..

Pretty Link Cloaking

شما همچنین می توانید همانطور که هست پیوندهای وابسته خود را اضافه کنید یا می توانید کمی با یک شبدر پیوند پاک کنید. ما توصیه می کنیم پیوند زیبا افزونه از آنجا که استفاده از آن آسان است و شامل گزینه هایی برای nofollow است و به طور پیش فرض روی ردیابی کلیک می کند. به این ترتیب می توانید پیوندهایی را که تبدیل می کند یا خیر ، پیگیری کنید.

مهم نیست که پیوندهای وابسته خود را در یک پست چگونه اضافه می کنید ، باید فاش کنید که از لینک های وابسته استفاده می کنید. این مورد توسط کمیسیون تجارت فدرال و با رعایت آنها آسان است راهنمای افشای FTC .com نباید رعایت آن سخت باشد. نکته اصلی در اینجا اضافه کردن افشاگری در هر صفحه با پیوندهای وابسته است که اگر خوانندگان شما از طریق کلیک و تکمیل یک خرید ، می توانند کمیسیون ایجاد کنند (می توانید ما را در پایین صفحه مشاهده کنید ، که ما از هر صفحه در هر صفحه قرار می دهیم. ویژگی های تبلیغات نوار کناری).

توجه داشته باشید: قوانین FTC برای صنایعی مانند بهداشت ، کاهش بدهی ، املاک و مستغلات و سایر موضوعات پیچیده می تواند بسیار دقیق تر از قوانینی برای طراحی وب باشد. لطفا بازدید کنید وب سایت FTC و قبل از افزودن پیوندهای وابسته به سایت خود ، قوانین مربوط به صنعت خود را بخوانید تا مطمئن باشید همه قوانین مناسب را دنبال می کنید.

کنفرانس بازاریابی اجلاس وابسته

آیا می خواهید درباره بازاریابی وابسته اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ شرکت در نظر بگیرید اجلاس وابسته شرق یا غرب. این یکی از بزرگترین رویدادهای بازاریابی و شبکه های وابسته در ایالات متحده است. آنها جلسات متنوعی را ارائه می دهند که می توانید در مورد شریک بودن ، قوانینی را که باید دنبال کنید و نکاتی برای موفقیت کسب کنید یاد بگیرید. این بسیار گران است اما خبر خوب این است که هرچه زودتر از قبل خریداری کنید می توانید تخفیف قابل توجهی زودرس از پرنده دریافت کنید. و آنچه را که برای این رویداد هزینه کرده اید می تواند به عنوان هزینه شغلی (موضوعی که در پست بعدی پوشش داده می شود) ادعا شود.

2. نقاط تبلیغ

به غیر از پیوندهای وابسته ای که مستقیماً به محتوا اضافه می کنید ، تبلیغات تبلیغاتی با توصیه سایر محصولات در وب راهی عالی برای کسب درآمد در وبلاگ شما است. با تبلیغات سه گزینه دارید – تبلیغات خود را با استفاده از لینک های وابسته به سایت های دیگر ایجاد کنید ، نقاط تبلیغ خود را با هزینه ماهانه به تنهایی بفروشید یا به یک شبکه تبلیغاتی بپیوندید که فضای تبلیغ شما را برای شما بفروشد..

ایجاد و مدیریت تبلیغات در سایت شما اگر می خواهید کنترل کاملی بر زیبایی شناسی تبلیغات و مکان هایی که در آن تبلیغات وجود دارد ، کنترل بیشتری داشته باشید. و از آنجا که می خواهید از لینک های وابسته خود استفاده کنید ، هنگامی که خوانندگان خود روی آن کلیک کرده و خرید را انجام می دهند ، کمی درآمد کسب خواهید کرد. این مسیری بود که چندی پیش در WPExplorer طی کردیم. این برای ما بسیار خوب عمل کرد ، اما به دلیل رشد وبلاگ ما برای شامل محصولات WordPress خود ، تبلیغات اضافی را حذف کرده ایم.

وقتی تو نقاط تبلیغی خود را با هزینه ماهانه بفروشید به مشاغل دیگر ، بدون در نظر گرفتن اینکه چند بار مردم روی تبلیغات شما کلیک می کنند ، نرخ ماهانه تخت را تعیین می کنید. این خوب است از آنجا که می دانید درآمد ثابت از تبلیغات شما حاصل می شود ، اما مشکل این است که خریداران شما قصد ندارند هر ماه اگر تبلیغاتشان کلیک نمی کنند ، تمدید کنند..

شبکه تبلیغاتی BySellAds

آخرین گزینه شما این است که به یک شبکه تبلیغی بپیوندید و به آنها اجازه دهید کار سخت را برای شما انجام دهند. شبکه های تبلیغاتی مانند Adsense, تبلیغات CPM آمازون و BuySellAds فضای تبلیغ خود را به دست بگیرید و آن را به خریداران بفروشید. BuySellAds کنترل بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد زیرا می توانید تبلیغات ماهانه یا CMP (هزینه برای برداشت) را از طریق سایت خود بفروشید و تصویب نهایی را نسبت به تصویری واقعی که در سایت شما قرار می گیرد دریافت کنید..

با Adsense و Amazon CPM کنترل بسیار کمی روی آنچه در وب سایت شما نشان داده شده است دارید ، اما هر دو شبکه از سیستم های پیشرفته ای برای ارائه تبلیغات مرتبط با محتوای شما و / یا خوانندگان استفاده می کنند (بنابراین نگران نباشید – اگر در مورد طراحی وب می نویسید خوانندگان نباید تبلیغاتی را برای تیپ های اسب مشاهده کنند ، مگر اینکه این چیزی باشد که آنها در اوقات آزاد خود اقدام به googling کردند).

همچنین بخاطر داشته باشید که تبلیغات Adsense به طور معمول روی وب سایت های Pay-Per-Click پرداخت می شوند ، بنابراین فقط هنگامی که خوانندگان روی یک تبلیغ با نرخ هر کلیک بالاتر کلیک می کنند ، پرداختی دریافت می کنید. از طرف دیگر آمازون مبلغ کمتری را پرداخت می کند اما آنها روی یک سیستم Cost-Im-Impression کار می کنند ، بنابراین هر زمان که خوانندگان شما تبلیغ را می بینند ، پول دریافت می کنید. از هر شبکه ای که استفاده کنید ، فقط بخاطر داشته باشید که تمام شبکه های تبلیغاتی با استفاده از خدمات آنها ، درآمد تبلیغاتی را که شما تولید می کنید ، کاهش می دهند.

3. خبرنامه

خبرنامه یکی دیگر از فرصتهای عالی برای درآمد است. خبرنامه ها مانند عکس فوری وبلاگ هستند زیرا احتمالاً پست ها یا اخبار اخیر را با مشترکین خود به اشتراک می گذارید و دقیقاً مانند وبلاگ شما این فرصت را دارد که نقاط تبلیغ را درج کنید. درست مانند تبلیغات ، می توانید نقاط خبرنامه را به صورت خود و یا از طریق شبکه ای مانند BuySellAds بفروشید.

خبرنامه ساخته شده با MailChimp

در حالی که تبلیغات به طور معمول برای کسب درآمد از خبرنامه مناسب است ، برخی از خدمات بازاریابی ایمیل مانند MailChimp و مادمی اجازه استفاده از لینک های وابسته در خبرنامه ارسال شده با استفاده از خدمات آنها را ندهید. علاوه بر این ، بسیاری از برنامه های وابسته (مانند شرکت های وابسته به آمازون) اجازه نمی دهند پیوندهای وابسته خود را در خبرنامه ها بدون توجه به اینکه ارائه دهنده خدمات ایمیل شما چه کسی است ، قرار دهند..

در هر صورت ، قبل از ایجاد نقاط تبلیغاتی یا پیوندهای وابسته برای خبرنامه خود با شرایط خدمات بازاریابی ایمیل و برنامه های وابسته ای که می خواهید گنجانید (در صورت اجازه توسط سرویس خبرنامه خود) دو بار بررسی کنید..

4. پست ها و بررسی های حامی

اگر می توانید کسی را پیدا کنید که از آن حمایت کند ، فقط با نوشتن مقاله می توانید درآمد کسب کنید. با ارسال پست های حامی یک شرکت ممکن است به شما نزدیک شود (یا می توانید پیشنهادی را به آنها ارائه دهید) اگر محصول را به صورت رایگان به شما ارائه دهند یا هزینه ای را برای نوشتن مقاله به شما پرداخت کنند. که عالی است! بخش مهم در اینجا این است كه 1) در بررسی محصول یا خدمات خود صادق باشید و 2) به یاد داشته باشید كه فاش كنید كه این پست حامی مالی است (درست مثل اینکه لینک های وابسته را فاش می کنید).

بررسی ها باید نظرات صادقانه باشند. حتی اگر شرکتی صدها دلار به شما پرداخت می کند ، اطمینان حاصل کند که محصول خود را از نزدیک مشاهده می کنید ، در واقع از آن استفاده کنید و تجربه خود را با خوانندگان خود به اشتراک بگذارید. همچنین هنگام تنظیم توافق نامه برای پست حامی یا بررسی ، شرایط را بررسی کنید تا ببینید آیا می توانید از لینک های وابسته خود در پست استفاده کنید. به این ترتیب حتی پس از دریافت کالا یا پرداخت اولیه برای نوشتن مقاله ، هنوز می توانید در آینده با مراجعه به خوانندگان برای خرید خود محصول ، درآمد کسب کنید (البته این بیت آخر فقط درصورتی که یک بررسی مثبت نوشتید معنی دارد) ).

5. جاروها (معمولاً “هدیه دادن”)

مشابه پستهای حمایت شده ، شما همچنین می توانید در وبلاگ خود میزبان اقلام (اگرچه اصطلاح حقوقی “جاروها” است) باشد. در ابتدا ممکن است فکر کنید – هیچ راهی برای دادن پول به من پول نمی دهد. اینجا اشتباه است. هدیه دادن به طور معمول باعث ایجاد ترافیک مناسب می شود زیرا ممکن است روش های ورود روزانه را نیز شامل شوید ، به گزینه های دوست و البته نوشته های اشتراک گذاری اجتماعی مراجعه کنید.

Rafflecopter مدیر Giveaway

هنگام اجرای یک سکه ، ردیابی همه ورودی ها و انتخاب یک برنده کاملاً تصادفی بسیار مهم است. برای این ما شخصاً استفاده می کنیم رافلکوپتر. آنها می توانند عملکرد خود را آسان کنند ، ویجتی را ایجاد کنید که بتوانید در یک پست یا صفحه تعبیه کنید ، مدخل ها را مدیریت کرده و یک برنده انتخاب کنید. آنها گزینه های مختلفی را برای ورود به سایت ارائه می دهند ، بنابراین می توانید با اضافه کردن مطالب از طریق صفحه دوست داشتن فیس بوک ، عضویت در یک خبرنامه ، دنبال کردن در توییتر ، صدای جیر جیر یک پیام ، به دنبال در Pinterest ، پین کردن تصویر ، پاسخ دادن به نظرسنجی ، اظهار نظر در مورد پست خود یا می توانید گزینه دلخواه خود را اضافه کنید (اگرچه این مورد نیاز دارد که شخص متقاضی تأیید را تایپ کند بنابراین به اندازه سایر فرم های ورودی قابل اعتماد نیست).

قبل از رفتن و شروع دادن به حال ، اکنون چند قانون وجود دارد که باید در ذهن داشته باشید اگر در ایالات متحده هستید (اگرچه من مطمئن هستم که در خارج از ایالات متحده آمریکا قوانین زیادی نیز وجود دارد ، ما فقط با آنها آشنا نیستیم ) در اینجا چند نکته ما برای کمک به نگه داشتن نمایش های خود در مسیر بر اساس قوانین و مقررات فعلی آورده شده است:

 1. شما نمی تواند بازدید کنندگان خود را ملزم به خرید هر چیزی برای ورود کنید – این امر باعث می شود که اقبال شما به قرعه کشی غیرقانونی تبدیل شود.
 2. جایزه خود را زیر 600 دلار نگه دارید تا برنده شما از پرداخت مالیات آنها بپرهیزد. هر زمان که مبلغی از مبلغ 600 دلار یا بیشتر از آن دریافت شود ، فرم 1099 متری را باید به IRS ارسال کنید.
 3. حتماً شرایط و ضوابط مناسبی را برای تحویل خود بنویسید. اگر از Rafflecopter استفاده می کنید ، شانس دارید – آنها از الگوی پیش پر کردن آسان استفاده می کنند که شروع خوبی می کند. این حتی با همه کاره “خالی که قانون ممنوع است” که در آنجا وجود دارد آغاز می شود تا اساساً شما را به طور قانونی از طریق ورود داوطلبانه بپوشانید ، باید بطور مستقل اطمینان حاصل کنید که قبل از ورود به آنها اجازه ورود به صورت شخصی شما را دارند.
 4. در ایالات متحده آمریکا قوانین خاصی در مورد استفاده کودکان از اینترنت از جمله ورود به هدایای آنلاین وجود دارد. کاملاً مطمئن باشید که در شرایط و ضوابط خود تصریح می کنید که افراد متقاضی باید 13 سال یا بالاتر باشند و رضایت والدین را نیز زیر 18 سال دارند.
 5. شما نمی توانید تاریخ پایان خود را تغییر دهید. حتی اگر پاسخی را دریافت نکردید ، امیدوار بودید که هنگامی که گفتید می خواهید همه چیز را عادلانه و مربع نگه دارید ، پایان بخشید..
 6. در آخر باید جایزه را تحویل بگیرید. حتی اگر حامی مالی شما ناپدید شود ، باید اطمینان حاصل کنید که برنده جایزه خود را دریافت می کند (یا در صورت قطع شدن نسخه اصلی جایزه معادل آن).

موارد دیگری که باید در نظر بگیرید شامل قوانین ایالتی است (شما باید این مورد را تحقیق کنید یا با دفتر دادستان کل برای هر ایالت که در آن تبلیغ و میزبان اقامت خود خواهید بود ، بررسی کنید) ، قوانین شبکه های اجتماعی (کری اوسا گرگون مقاله خوبی در این باره) و موارد دیگر (سارا اف. هاوکینز همه چیز درباره ارسال های وبلاگ شما واقعاً باید بخوانید).

6. محتوای اختصاصی (از طریق عضویت ها یا اشتراک ها)

علاوه بر تمام روشهای فوق می توانید با محتوای اختصاصی نیز درآمد کسب کنید. در اینجا در WPExplorer ما تم ها و افزونه های منحصر به فرد را برای خوانندگان خود که برای ثبت نام در یک حساب کاربری ثبت نام می کنند ارائه می دهیم. اعطای عضویت ما رایگان است اما وب سایت های بسیاری وجود دارند که با ارائه محتوای منحصر به فرد وب سایت حق بیمه به اعضا توانسته اند درآمد کسب کنند.

عضویت حق بیمه وال استریت ژورنال

یک نمونه بزرگ در مقیاس بزرگ است مجله ی وال استریت, که تعداد کمی از مطالب رایگان برای خواندن پست ها را نشان می دهد اما بیشتر قطعاتی از مقالاتی است که شما باید برای باز کردن عضو باشید. مثال متمرکز دیگر که کمتر خبر شده است Envato Tuts+ سایت اینترنتی. خانه به تعداد زیادی مقاله و آموزش عالی وجود دارد که فیلم ها و محتوای بدون آگهی اضافه شده اند که فقط با عضویت قابل دسترسی هستند.

اگر می خواهید یک وب سایت عضویت یا اشتراک مبتنی بر خود ایجاد کنید ، توصیه می کنیم از افزونه استفاده کنید. ما دوست داریم محدود کردن Content Pro ، MemberPress و عضویت توسط WPMUdev. اگر می خواهید گزینه های بیشتری را مشاهده کنید ، می توانید مجموعه ما را از بهترین افزونه های عضویت WordPress نیز بررسی کنید. اینها همه افزونه های عالی هستند که به شما در ایجاد و مدیریت محتوای اختصاصی عضو کمک می کنند. فقط مطمئن باشید که همچنان به طور منظم و با کیفیت بالا را برای نگه داشتن اعضای خود قرار می دهید.

تنها نتیجه این است که وقتی شروع به فروش اشتراک های حق بیمه و یا عضویت می کنید ، باید مراقب باشید که کلیه قوانین مربوط به جمع آوری داده ها و تجارت الکترونیکی را رعایت کنید. هر زمان که فروش را به صورت آنلاین پردازش کنید ، باید نوعی از داده های مشتری را جمع آوری کنید ، این بدان معنی است که باید قوانین مربوط به حریم خصوصی و امنیت را رعایت کنید. اگر در مرحله بازپرداخت ایالات متحده هستید ایالات متحده اداره تجارت کوچک – آنها یک تن از منابع عالی و راهنما برای کمک به مشاغل آنلاین دارند. همچنین از قوانین مالیات بر فروش در محل خود آگاه باشید. از آنجا که عضویت در وبلاگ است کالاهای دیجیتال خوب بسیاری از ایالت های ایالات متحده نیازی به پرداخت مالیات فروش ندارند ، اما برخی از ایالات مانند هاوایی مالیات فروش را به معنای واقعی کلمه اعمال می کنند (حتی اگر فردی در یک ایالت دیگری هستید که به شخصی در هاوایی می فروشید). می توانید در مورد مالیات فروش اطلاعات بیشتری کسب کنید TaxJar و آلوالارا فقط در حال پیشرفت و پیشرفت باشید و تحقیق خود را به درستی انجام دهید?

7. فروش خارج

در آخر می توانید با ایجاد یک وبلاگ و تنها هدف فروش آن ، درآمد کسب کنید. تعداد زیادی از توسعه دهندگان و وبلاگ نویسان وجود دارند که بدون ایجاد گذر و درآمدزایی کامل از آنها ، شغل ایجاد سایت های راه اندازی شده و فروش آنها را آغاز کرده اند. اگرچه می توانید یک وبلاگ سودآور بفروشید که سالها نیز در آن کار کرده اید.

قاعده كلی كه با آنها روبرو شده ایم این است كه یك بلاگ دو سال از درآمد ماهانه ای كه در حال حاضر ایجاد می كند ارزش دارد. بنابراین اگر وبلاگ شما ماهانه 1000 دلار از تبلیغات و فروش شرکت های وابسته دریافت کند ، احتمالاً قیمت خرید آن حدود 24000 دلار است. البته این فقط یک راهنما است ، چیزی که فقط می تواند ارزش آنچه را که کسی مایل است هزینه آن را بپردازد ارزش دارد (اگرچه با کارهای هنری این به طور معمول قیمت ها را پایین می آورد نه پایین). اگر به شما پیشنهاد شده است که وبلاگ خود را به فروش برسانید ، مدتی را در نظر بگیرید و پیشنهاد را در نظر بگیرید ، اهداف خود را برای وب سایت خود (در صورت نگه داشتن) جستجو کنید و در صورت وجود تماس با سایر خریداران علاقه مند را در نظر بگیرید.

حراج های وب سایت Flippa

اگر می خواهید وبلاگ خود را بفروشید تعدادی وب سایت وجود دارد که می توانند به شما در تسهیل فروش کمک کنند. فلیپا گزینه خوبی برای حراج کردن وب سایت ، دامنه یا برنامه شما است. به علاوه آنها گزینه ای را برای طبقه بندی سایت شما به عنوان یک سایت مستقر یا راه اندازی شده ارائه می دهند تا خریداران بدانند که چه چیزی را باید انتظار داشته باشند و چه چیزی را پیشنهاد دهند. قبل از فروش سایت خود برای اطمینان از ثبات و سودآوری بالقوه وب سایت خود ، اطمینان حاصل کنید که داده های Google Analytics ، گزارش درآمد و هرگونه مستندات دیگری را دارید. هرچه بهتر بتوانید این مسئله را برای خریداران اثبات کنید ، شانس شما برای تضمین قیمت حق بیمه سایت شما بیشتر است.

نکته: اهمیت ترافیک وب سایت

قبل از شروع غروب به ماجراجویی درآمدزایی در وردپرس ، بسیار مهم است که بخاطر بسپارید که به ترافیک وب سایت نیاز دارید تا بتوانید تمام وقت وبلاگ نویسی کنید. در حالی که تمام راه های کسب درآمد از وبلاگ خود که در بالا ذکر شد قابل استفاده است ، شما به میزان مناسبی از ترافیک نیاز دارید تا در واقع درآمد قابل توجهی کسب کنید. وبلاگ نویسی یک برنامه “سریع ثروتمند” نیست ، اگر همه می توانستند تمام وقت به وبلاگ نویسی بپردازند! این یک تعادل ظریف از محتوای با کیفیت ، ترافیک خوب و خوانندگان درگیر است که یک وبلاگ را سودآور می کند.

محتوای با کیفیت

آسانترین راه برای کمک به خود در دراز مدت این است که اطمینان حاصل کنید که از کالاهای باکیفیت و اصلی برای وبلاگ خود استفاده می کنید. برای عشق به وردپرس ، لطفاً از سایتهای دیگر “محتوای خراشیده” استفاده نکنید. وقت بگذارید ، مقالات خود را به قول خودتان بنویسید و آن را به روش صحیح انجام دهید. مطمئناً اگر این موضوع به موضوع پست شما مربوط باشد ، از منابع خود نقل قول می كنید ، تعریفی را از dictionary.com به اشتراک بگذارید یا قطعه كد را از codex وردپرس درج كنید اگر اعتبار خود را اعتبار کنید. مهم است که یک نام و پیوندی به منبع اصلی اطلاعات درج کنید.

سئو خوب

برای اطمینان از اینکه موتورهای جستجو خوشحال هستند که وب سایت شما را در نتایج خود لیست می کنند ، همراه با محتوای خوب ، باید از شیوه های خوب SEO پیروی کنید. موتورهای جستجو یکی از منابع برتر ترافیک جدید هستند. نگاهی به برخی از مقالات محبوب SEO ما در WordPress بیندازید تا بیان شود.

 • راهنمای مبتدیان SEO WordPress (سری ارسال)
 • بهترین وردپرس SEO SEO برای 2015 و فراتر از آن
 • راهنمای سریع نصب و راه اندازی Yoast SEO برای وردپرس

نامزدی خواننده

اگر خوانندگان شما مشغول به کار نباشند ، به سایت شما بازگردند و روی پیوندهای شما کلیک کنند ، پیوندها و تبلیغات وابسته هیچ درآمد کسب نمی کنند. روشهای زیادی برای تقویت فعالیت بازدید کنندگان شما وجود دارد ، اما در اینجا تعداد معدودی پست برای کمک به شما در مسیر صحیح وجود دارد:

 • مشارکت را بهبود بخشید و از پیش گمشده معاملات با افزونه های خروجی وردپرس جلوگیری کنید
 • افزونه های WordPress برای افزایش تعامل و جذابیت مخاطبان
 • یک طرح ساده برای افزایش مشارکت در وبلاگ وردپرس خود
 • نحوه ایجاد لینک در وبلاگ وردپرس خود برای افزایش مشارکت
 • 5 افزونه وردپرس که می تواند جذابیت خواننده را در وبلاگ وردپرس شما تقویت کند

گوش به زنگ باشید

دفعه دیگر ما پوشش خواهیم داد نحوه کسب درآمد با خدمات و محصولات WordPress. ما همچنین نحوه شروع کار و مسیری که برای رشد سبد محصولات خود طی کرده ایم را به اشتراک می گذاریم ، بنابراین شما نمی خواهید آن را از دست بدهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map