یک طرح ساده برای افزایش مشارکت در وبلاگ وردپرس خود

یک وبلاگ نویس متوسط ​​تمایل دارد که وسواس بیشتری در مورد ترافیک داشته باشد ، و به طور خاص ، بیشتر استفاده از آن. مقدار مهم است ، درست است؟ شاید ، اما من اغلب ترجیح می دهم که با بهبود میوه شلیک کنم کیفیت ترافیک سایتهای من این میتواند با دو راه انجام شود:


 1. ترافیک مرتبط تر را جذب کنید (یعنی افرادی که احتمالاً با محتوای شما درگیر هستند)
 2. یک کار بهتر از “فروش” وبلاگ خود به بازدید کنندگان جدید انجام دهید

در این پست می خواهم روی روش دوم این دو تمرکز کنم ، زیبایی آن این است که برای جذب هرگونه ترافیک دیگر مجبور نیستید کار کنید – فقط باید آنچه را که قبلاً دارید بهینه کنید. در دنیایی که از کمیت وسواس دارد ، مفهوم بهبود آنچه در حال حاضر هستید ، غالباً غیرقابل ارزیابی است.

من به تازگی نحوه ایجاد پیوندها در وبلاگ وردپرس خود را برای افزایش تعامل (یعنی احتمال هر بازدید کننده ای که می تواند در آن وجود داشته باشد) پوشش داده ام و در این پست من اساساً قصد دارم با ارائه یک نقشه به شما یک طرح دیگر را ارائه دهم تا بتوانید آنرا افزایش دهید. “چسبندگی” وبلاگ شما. این باید تأثیر مستقیمی در نرخ اشتراک شما داشته باشد و ارزش برای هر بازدید کننده (اگر وبلاگ شما درآمدزا باشد).

بیا شروع کنیم!

بخش هایی از سایت شما که باعث افزایش تعامل می شوند

این طرح به چهار بخش تقسیم می شود که بیشتر وبلاگ های وردپرس از آنها تشکیل شده است:

 1. هدر و نوار ناوبری
 2. محتوا
 3. نوار کناری
 4. پاورقی

هر بخش از نظر حفظ بازدید کننده در سایت شما یا تبدیل آنها به یک مشترک یا خریدار ، نقش مهمی را ایفا می کند. من می خواهم توضیح دهم که چگونه باید شما را برای بهینه سازی حداکثر تأثیرگذاری.

اولین قدم خواندن پست قبلی من در مورد ایجاد لینک ها و اطمینان از درست تنظیم سایت شما برای به حداکثر رساندن حفظ خواننده است. به عبارت ساده ، هیچ پیوندی نباید افراد را از صفحه موردنظر خود دور کند (صرف نظر از اینکه پیوندی که روی آن کلیک می کنند داخلی یا خارجی باشد) ، مگر اینکه مطمئن باشید که با آن صفحه انجام شده اند.

با این گفته ، بیایید سرکوب کنیم!

1. هدر و نوار ناوبری

اولین سؤالی که باید پرسید این است: “آیا سایت من تست حذف هدر را می گذراند؟” این آزمون (با ادب از دری هالپرن) ساده است – فقط تصور کنید که هدر و برچسب از صفحه اصلی شما حذف شده و از خود بپرسید آیا یک بازدید کننده جدید هنوز می تواند بفهمد که سایت شما در مورد چیست؟.

اگر جواب مثبت نیست ، احتمالاً باید سعی کنید آن را واضح تر جلوه دهید. در حالی که آشکار است شما, بازدیدکنندگان جدید معمولاً باید پیام را به خانه تبدیل کنند. یکی از بهترین راه های انجام این کار ، داشتن کادر ویژگی است – یا مستقیماً در زیر هدر و ناوبری یا در قسمت بالای جعبه محتوا. در اینجا یک مثال عالی از حسن نیت ارائه میدهد از درآمد هوشمند منفعل:

تصویر صفحه اصلی درآمد هوشمند منفعل.

اگرچه این جعبه ویژگی در واقع توضیح نمی دهد که سایت در مورد چیست ، اما یک لینک مستقیم برای توضیح کامل ارائه می دهد. در صفحه قرار دارد و بلافاصله بازدید کنندگان جدید را تشویق می کند تا بیشتر در سایت حفر شوند.

من توصیه می کنم که همه وبلاگها دارای یک جعبه ویژگی باشند – چه مانند نسخه فوق (در جعبه محتوای اصلی) یا نسخه کامل مانند این از Social Triggers:

تصویری از صفحه اصلی Social Triggers.

هنگامی که فهمیدید که چگونه می خواهید یک جعبه ویژگی را در سایت خود پیاده کنید ، باید توجه خود را به نوار پیمایش کنید. به طور کلی ، پیوندهای شما باید محدود به موارد زیر نباشد:

 • خانه
 • در باره
 • از اینجا شروع کنید
 • مخاطب
 • اشتراک صفحه چلپ چلوپ (در صورت لزوم)
 • صفحه محصول (در صورت لزوم)
 • مرا استخدام کنید (در صورت لزوم)

بدیهی است مسافت پیموده شده شما متفاوت است اما اصل مهم این است که پیوندهای موجود در نوار پیمایش شما باید به صفحات پر ترافیک باشد که به افراد کمک می کند تا سایت شما را بهتر بشناسند یا آنها را به یک مشترک یا مشتری تبدیل کنند. هر چیز دیگری زائد است و بیشتر از آنکه تأثیر مفیدی داشته باشد باعث کاهش درگیری می شود.

2. محتوا

وقتی نوبت به هر صفحه یا ارسال خاصی در سایت شما می رسد ، تمرکز شما باید روی کاری باشد که می توانید انجام دهید تا بازدید کننده درگیر نشود. توصیه می کنم این کار را با غرق کردن گزینه های محتوا انجام دهید (اما به روش خوبی). در دنیای کامل ، بازدید کننده شما نمی تواند کمک کند اما چندین برگه را باز کنید زیرا در محتوای شما جستجو می کند و روی پیوندهای مرتبط و محتوای مرتبط کلیک می کند.

نکته اصلی ایجاد این اثر این است که محتوای زیادی در سایت خود داشته باشید و به طور مرتب بین پست ها و صفحات پیوند دهید. با این وجود ، بسیار مهم است که هر پیوند مرتبط باشد ، در غیر این صورت خطر تحریک بازدیدکننده را به همراه دارید. اگر تمرکز وبلاگ شما نسبتاً تنگ است (و باید باشد) و شما به صورت مداوم اقدام به تولید محتوا می کنید ، نباید با ایجاد تعداد زیادی پیوند متنی در پست های وبلاگ جدید خود مشکلی ایجاد کنید..

اما نباید فقط به هم پیوسته باشید. من همچنین دوست دارم در انتهای هر پست انتخابی از مطالب مرتبط را ارائه دهم (با استفاده از عالی) یکی دیگر از افزونه های ارسال های مرتبط (YARPP)) همراه با برچسب های مرتبط.

نماد پلاگین پیام های مرتبط دیگر.

YARPP اصلی ترین سایتهای وردپرس است که من روی آن کار می کنم.

سرانجام ، هر پست باید با یک Call for Action (CTA) به پایان برسد که به ویزیتور گزینه مشترک شدن یا تبدیل شدن به مشتری را می دهد. اشتباه نکنید با فرض اینکه بازدید کنندگان شما همیشه CTA را در نوار کناری یا جاهای دیگر شما متوجه می شوند – قسمت پایین یک مکان عالی برای جلب توجه آنها است. از این گذشته ، اگر آنها همه راه را به انتهای یک پست خوانده باشند ، احتمالاً در یک قاب ذهن خوب برای اقدام قرار دارند.

3. نوار کناری

تصویری از Leaving Work Behind نوار کناری.

نوار کناری وبلاگ من.

نوار کناری شاید سوءاستفاده ترین بخش بیشتر وبلاگ های وردپرس باشد. با تعداد زیادی از ابزارکهای کم کار که به کاربر پیشنهاد کمتری داده می شود و حتی در هدف اصلی هدف شما نیز نقش کمتری می کند (یعنی جذب مشتری و مشترکان و یا مشتریان) ، به طرز وحشتناکی بیش از حد محاصره می شود..

کلید عملکرد بالا نوار کناری این است که تا حد ممکن کم جمعیت باشد. به عبارت ساده تر ، هرچه انتخاب بازدید کننده کمتری داشته باشد ، شانس انجام کار صحیح بیشتر وجود دارد (یعنی تکمیل CTA). با این حال ، شما همچنین می خواهید اطمینان حاصل کنید که نوار کناری فرصتی را برای بازدید کنندگان فراهم می کند تا درباره وبلاگ خود اطلاعات بیشتری کسب کرده و اطلاعات بیشتری را کشف کنند. با توجه به این نکته ، توصیه می کنم ترکیبی از ابزارک های زیر را درج کنید (ذکر شده به ترتیب خاصی):

 • فرم اشتراک
 • پیوند به محصول (ایده آل گرافیکی)
 • پیوند به صفحه (های) پول (یعنی آن دسته از صفحات که مستقیمترین درآمد را ایجاد می کنند)
 • لیستی از دسته ها / برچسب ها یا پیوندها به صفحات منبع
 • دکمه های رسانه های اجتماعی
 • جعبه جستجو
 • یک مینی جعبه بیو

در سمت چپ این بخش ، تصویری از نوار کناری در وبلاگ من مشاهده می کنید ، که شامل همه عناصر فوق است. هرکدام فرصتی را به کاربر ارائه می دهند تا وبلاگ را بیشتر جستجو کند ، مشترک شود یا خرید کند. همه این اقدامات به نفع شماست.

4. پاورقی

صادقانه بگویم ، من این پاورقی را بیشتر وارد می کنم ، زیرا این یک عنصر سایت است که شما نمی توانید در مقایسه با کانون احتمالی تعامل و تبدیل ، از آن صرف نظر کنید. واقعیت مسئله این است که اکثر مردم توجه زیادی به پاورقی شما نمی کنند و پتانسیل محدودی دارند.

بسیاری از پاورقی ها فقط به یک حق چاپ حق چاپ محدود می شوند و صادقانه بگویم من هیچ مشکلی با آن ندارم. اگر با این حال می خواهید کمی بیشتر از همه به سایت خود اضافه کنید ، می توانید با ترکیبی از ابزارک های ذکر شده در بالا و پایین صفحه خود را جمع کنید..

پاورقی WPExplorer در واقع نمونه خوبی از کاری است که می توانید با یک پاورقی انجام دهید – اگر یک بازدید کننده میکند به انتهای صفحه بروید و فرصتی خوب برای آنها فراهم می کند تا به بخش دیگری از سایت بروید:

تصویری از پاورقی WPExplorer.

بالا و پایین صفحه باید آخرین اولویت شما باشد اما اگر وقت داشته باشید ، ممکن است در نظر بگیرید که آن را با برخی ابزارک های درگیر افزایش دهید..

خلاصه افزایش مشغول وبلاگ

من بسیاری از توصیه های عملی را در بالا ذکر کرده ام ، اما مهمترین چیز این است که استدلال اساسی راجع به توصیه من بفهمم – این است که کاربر همیشه باید با فرصت های متنوعی مرتبط باشد تا بتواند سایت را بیشتر جستجو کند یا مشترک شود. این مهم است – تا زمانی که این نکته را در نظر داشته باشید بعید به نظر می رسد که خیلی اشتباه پیش بروید ، حتی اگر رویکرد دیگری را با روشی که توصیه کرده ام بگیرید.

با این حساب دوست دارم بدانم چه راهکارهایی را برای به حداکثر رساندن تعامل و تبدیل در وبلاگ خود استفاده می کنید. به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map