نحوه جلوگیری از اسپم و محافظت از بلاگ وردپرس خود

نحوه جلوگیری از اسپم و محافظت از بلاگ وردپرس خود

بخش نظرات شما روشی مناسب برای ارتباط با خوانندگان وب سایت خود ارائه می دهد. متأسفانه ، باز کردن وب سایت خود با نظرات ، به این معنی است که مجبور خواهید بود با اسپم ها سر و کار داشته باشید. مگر اینکه شما نوع وبلاگ نویسی باشید که از طریق نظرات و پیامهای پیگیری / پیامهای پستی انتقادات و پیشنهادات خود را مجاز نمی دانید ، مجبور خواهید شد در یک مقطع یا زمان دیگر با آن برخورد کنید.


اما سوال اینجاست, چگونه? از آنجا که رباتهای هرزنامه (و اسپم های انسانی) پیچیده تر می شوند ، تمیز نگه داشتن وبلاگ شما از محتوای نامربوط و نامناسب دشوارتر است..

خوشبختانه ، WordPress با ویژگی های داخلی و افزودنی های رایگان همراه است تا بتواند در کنترل و مبارزه با هرزنامه ها ، از جمله Akismet و لیست های سیاه نظر ، کمک کند. حتی بهتر ، پلاگین های شخص ثالث زیادی وجود دارند که محافظت بیشتری در برابر هرزنامه ها دارند.

در این پست نگاهی عمیق به موضوع اسپم در وبلاگ های وردپرس خواهیم داشت ، تأثیر منفی آن در صورت عدم کنترل و چگونگی مدیریت و جلوگیری از آن می تواند در سایت شما داشته باشد. ما همچنین برای مقابله با این مشکل به ابزارهای موجود در WordPress خواهیم پرداخت. در آخر ، ما به برخی از توصیه های افزونه پایان خواهیم داد تا تعدیل اسپم شما را به سطح بعدی برسانیم. بیایید وارد شوید!

هرزنامه نظر وردپرس چیست

عکس صفحه نظرات کامنت های اسپم

نظرات خودکار اسپم مانند اینها می تواند بر پایگاه داده WordPress شما غلبه کند.

وقتی نظرات جدید در وبلاگ شما ظاهر می شود ، می تواند هیجان انگیز باشد. با این حال ، اولین سرخ شدن هیجان غالباً هنگامی که پاسخ های نامناسب به محتوای خود می بینید ناپدید می شود. این پاسخ ها ، البته ، به عنوان اسپم نیز شناخته می شوند. فرهنگ لغت به سادگی آن را به عنوان “پیام های نامربوط یا نامناسب که برای تعداد زیادی از کاربران در اینترنت ارسال می شود” درباره من درست به نظر می رسد.

هرزنامه وبلاگ از همان خانواده به عنوان اسپم ایمیل آشنا متولد می شود ، اما هدف منحصر به فرد خود را دارد – برای گرفتن بک لینک. خواه از طریق نظر وبلاگ ، پیگیری یا پینگ بک ، هدف از ارسال نامه های اسپم وبلاگ ، انتشار پیوندی در سایت شماست که به سایت دیگری باز می گردد. سایت مورد نظر به طور معمول با طاقچه شما و غالبا کیفیت پایین بی ارتباط است.

اگر اجازه دهید در مورد پست های خود اظهار نظر کنید ، این پیام های ناخواسته یک واقعیت زندگی است. خوشبختانه ، شناسایی آن نسبتاً ساده است ، زیرا معمولاً یکی از سه شکل اصلی را به خود اختصاص می دهد.

1. Spambots

این نظرات به صورت خودکار با استفاده از یک اسکریپت یا ربات ارسال می شود که در جستجوی اهداف برای طغیان وب توسط اهداف ناخواسته ، وب را پاک می کند. دخالت مستقیم انسان در این اظهار نظرها وجود ندارد ، و معمولاً آنها برای دیدن انسان بسیار آسان هستند. Spambots احتمالاً بزرگترین مقصر اظهارنظرهای بی ربط هستند.

2. نظرات دستی

این در شرایطی است که انسانها برای ارسال نظرات در سایت ها استخدام می شوند. کیفیت این نظرات می تواند متفاوت از آشکار و واضح و قابل بحث باشد ، که البته سردرد بزرگی را برای هر کسی که سعی در پاک کردن اسپم از سایت خود دارد ، نشان می دهد. اینها تقریباً همیشه پیوندها را در کامنت ها شامل می شوند ، و می توانند کمی خفیف تر از رباتها باشند (ما نظرات شما را با لینکهای سوال برانگیز که به متن های خالی در متن نظر اضافه شده اند ، دیده ایم).

3. Trackbacks & Pingbacks

همانطور که توسط گوگل تعریف شده است ، یک “سه” یکی از سه نوع روش برگشت لینک برای نویسندگان وب سایت است که وقتی شخصی به یکی از اسناد خود پیوند می بخشد ، می تواند از اعلان درخواست کند. برای اهداف ما می توانید فرض کنید که پینگ بک در اصل یک چیز است. احتمالاً قبلاً مسیرهای برگشت را دیده اید. آنها به عنوان لیستی از پیوندها ، معمولاً در داخل یا زیر بخش نظرات در پست وبلاگ وجود دارند. برای اهداف هرزنامه ها ، هدف ساده است – یک پست وبلاگ را در پست خود ذکر کنید و به آن پیوند دهید.

هر یک از این انواع اسپم مشکل ساز است ، و اغلب بیش از یک دسته دریافت خواهید کرد. با هم ، آنها می توانند بخش نظرات شما را مسدود کرده و باعث بروز انواع مشکلات شوند.

چگونه Spam نظر در سایت وردپرس شما تأثیر می گذارد

پیگیری هرزنامه

اسپم ها برای ایجاد پیوندها به سایتهای بی ربط از پیگیری ها استفاده می کنند.

شما ممکن است هرزنامه را چیزی جز ناراحتی تلقی نکنید. با این حال ، در صورت عدم کنترل ، می تواند عواقب منفی برای وب سایت شما داشته باشد. علاوه بر ارائه تجربه کاربری ضعیف برای خوانندگان شما ، هرزنامه کامنت می تواند به بسیاری از موارد به سایت شما آسیب برساند و باعث شود:

 • از دست دادن رتبه بندی موتورهای جستجو. Google پیوندهای بد در سایت شما را برای اهداف رتبه بندی ، حتی در نظرات ، هدف قرار می دهد.
 • خطرات بالقوه برای خوانندگان شما. پیوندهای موجود در نظرات هرزنامه ها می توانند به سایتهای مخرب منجر شوند.
 • سرعت سایت و مشکلات زمان بارگذاری. نظرات بسیار زیاد می تواند پایگاه داده WordPress شما را بارگیری کند و سایت شما را کند کند.

هر وبلاگ ای که امکان اظهار نظر را فراهم می کند در برابر هرزنامه آسیب پذیر است داشتن یک برنامه عملی برای کاهش و مبارزه با آن ، تنها راه محافظت از سایت و خوانندگان شما است.

نحوه مبارزه با هرزنامه در وردپرس

در حالی که هرزنامه نظر اجتناب ناپذیر است ، خبرهای خوبی وجود دارد. با تعدیل نظرات و استفاده از آنها می توانید با این روش مبارزه کنید ابزارهای داخلی WordPress.

ابتدا مطمئن شوید که اعتدال نظر را تغییر داده اید. انجام این کار شما را قادر می سازد قبل از ارسال نظر به سایت خود ، هرگونه اظهار نظر را تأیید کنید. اگر وقت ندارید تک تک نظرات را مرور کنید ، می توانید پارامترها را بر اساس چندین عامل تنظیم کنید. به عنوان مثال ، در زیر تنظیمات> بحث تو می توانی:

 • با توجه به تعداد پیوندهای موجود ، نظر خود را به عنوان هرزنامه پرچم گذاری کنید.
 • اظهار نظر کنندگان لیست سیاه در واکنش به اسپم های قبلی.
 • پیگیری ها و پیام های پینگ را غیرفعال کنید.
 • فقط به کاربران ثبت نام شده اجازه دهید نظرات ارسال کنند.

بزرگترین سلاح موجود در زرادخانه پیش فرض خود را فراموش نکنید: افزونه ها. تعداد زیادی پلاگین عالی و آزاد با منبع آزاد وجود دارد که می توانید به سیستم نصب وردپرس خود اضافه کنید تا نظرات را بررسی کنید و هر چیزی را که مانند اسپم است فیلتر کنید..

هر افزونه نظر را در سایت وردپرس خود با افزونه کاهش دهید

یکی از بهترین موارد در مورد استفاده از وردپرس ، سفارشی سازی آسان است. وقتی درباره نظرات وبلاگ صحبت می شود ، می توانید از افزونه های antispam وردپرس امنیت خود را تقویت کنید. در اینجا سه ​​افزونه وجود دارد که به شما کمک می کند تا اسپم کامنت خود را کنترل کنید.

1. آکیسمت

افزونه ضد spam akismet

چگونه نمی توانیم از آکیسمت نام ببریم؟ این افزونه به طور پیش فرض در وبلاگ های وردپرس نصب شده است و برای استفاده رایگان برای وبلاگ نویسان شخصی (با اشتراک ماهیانه تجاری 5 دلار در هر ماه و راه حل های سازمانی موجود با 50 دلار در هر ماه) رایگان است..

در استفاده از یک راه حل اسپم “گرفتن همه” مانند Akismet ، باید بپذیرید که ممکن است برخی از نظرات قانونی به عنوان هرزنامه پرچم گذاری شوند. این صرفاً صرف هزینه وبلاگ نویسی و استفاده از مسدود کننده اسپم خودکار است. مسئله عمدتا از ناخواسته های انسان ناشی می شود. اسپم یک نفر نظر قانونی شخص دیگری است ، بنابراین اگر انسان نتواند 100٪ از وقت موافق باشد ، افزونه چه فرصتی دارد?

با این حال, اکیمستت اکثراً کار بزرگی انجام می دهد. این اسپم زیادی را در وبلاگ من نگه می دارد ، و فقط اظهار نظر مشروعیت گاه به گاه از آن خارج می شود. علاوه بر این ، به اسپم پیگیری نیز اهمیت می دهد – یک امتیاز عالی.

ویژگی های اصلی:

 • نظرها و هرزنامه پیگیری را مسدود می کند.
 • تمام نظرات را بطور خودکار بررسی می کند.
 • تاریخچه اظهار نظر ، بنابراین می توانید بررسی کنید که کدام نظر توسط افزونه یا مجریها مسدود شده اند.
 • شامل تنظیمات “دور انداختن” برای مسدود کردن خودکار بدترین اسپم است.

قیمت: Akismet یک افزونه رایگان است و ممکن است از قبل در وبلاگ شما نصب شود.

آکیسمت را دریافت کنید

2. زنبور عسل

زنبور عسل

این افزونه از تکنیک “گلدان عسلی” استفاده می کند تا نقاط نامرئی را به دام بیندازد. انسان ها captchas را نمی بینند ، اما ربات ها وجود خواهند داشت ، و در نتیجه آنها به عنوان اسپم دام می شوند. Antispam Bee به عنوان یک فایروال عمل می کند تا اسپم های خودکار و هدفمند را مسدود کند. از آنجا که این نظرها را قبل از رسیدن به پایگاه داده شما مسدود می کند ، هرگز لازم نیست نگران باشید که سایت شما را کند کند.

ویژگی های اصلی:

 • پیگیری و اسپم pingback را مسدود می کند.
 • از اسپم در قسمت جلوی سایت جلوگیری می کند ، بنابراین هرگز به پایگاه داده WordPress برخورد نمی کند.
 • با تمام ابزارهای سازنده اصلی کار می کند.

قیمت: Antispam Bee یک افزونه رایگان است.

Get AntiSpam Bee

3. Titan Anti-spam

افزونه titan antispam و امنیتی وردپرس

ضد اسپم از captchas نامرئی استفاده می کند تا همه اسپم ها را از نظرات شما مسدود کند. نسخه حرفه ای همچنین اسپم های ارسال شده دستی را مسدود می کند. اگرچه این افزونه برای متوقف کردن نظرات ناخواسته کار بزرگی انجام می دهد ، اما از انواع دیگر فرم ها در سایت شما محافظت نمی کند. این بدان معنی است که شما ممکن است بخواهید از این افزونه با چیز دیگری استفاده کنید تا از فرم اضافی محافظت کنید. با این حال ، این یک گزینه بسیار سبک وزن بسیار عالی است.

به دنبال گزینه های محافظت بیشتر هستید؟ Anti-Spam Pro شامل تنظیمات اضافه شده برای محافظت در برابر اسپم های دستی است ، بنابراین می توانید با خودکار جلوگیری از اظهار نظرهایی که در مقیاس نقاط اسپم رتبه بالا دارند (با بیش از تعداد مشخصی از پیوندها ، کلمات یا کلمات اسپم پرچم دار) پیشگیری کنید..

ویژگی های اصلی:

 • به طور پیش فرض مسیرهای برگشتی را مسدود می کند.
 • از رسیدن هرزنامه خودکار به پایگاه داده WordPress شما جلوگیری می کند.
 • نسخه حرفه ای هرزنامه دستی را مسدود می کند.

قیمت: Anti-Spam رایگان است و نسخه حرفه ای آن با 25 دلار در دسترس است.

Get Titan ANTI-SPAM

4. WPBruiser

افزونه wp bruiser wordpress anti-spam

WPBruiser قول داده است از دومی که آن را نصب کرده اید کار کند. این افزونه محافظت از حمله شدید نیرو را با مسدود کردن هرزنامه کامنت ترکیبی می کند. می توانید از آن برای محافظت از کلیه فرم های خود استفاده کنید ، و خوانندگان شما هرگز نیازی به استفاده از captcha نخواهند داشت. به طور کلی ، یک گزینه جامع و کاربر پسند است.

ویژگی های اصلی:

 • شامل حفاظت از حمله بی رحمانه است.
 • شما را قادر می سازد آدرس های IP مخرب را مسدود کنید.
 • با WordPress Multisite سازگار است.
 • برنامه های افزودنی را که با تمام ابزارهای اصلی شکل کار می کند ارائه می دهد.

قیمت: WPBruiser یک افزونه رایگان است پسوندهای اختیاری.

WPBruiser دریافت کنید

5- پیگیری ها را مخفی کنید

این افزونه آخر بسیار ساده است زیرا آنچه را که عنوان عنوان می کند ، بسیار ساده است – پیگیری ها را پنهان می کند. در حالی که می توانید پیگیری ها را به طور کامل غیرفعال کنید ، اگر می خواهید پیگیری کنید چه کسی به شما پیوند می زند ، صرفاً مخفی کردن آنها وجود دارد. این افزونه پیگیری های متنی را از قسمت جلویی شما حذف می کند اما همچنان به شما امکان می دهد تا آنها را در داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید.

قیمت: مخفی کردن مسیرهای بکلی کاملاً رایگان است.

پیگیری های مخفی را دریافت کنید


هرزنامه کامنت یک واقعیت ساده در زندگی در اینترنت است ، مگر اینکه شما قصد دارید کاملاً نظرات را غیرفعال کنید. محافظت از سایت شما در برابر نظرات نامناسب برای سلامت و عملکرد کلی آن بسیار مهم است. با حذف نظرات هرزنامه ، می توانید پایگاه داده خود را پاک نگه دارید ، یک تجربه کاربری خوب را حفظ کنید و تعامل را بهبود بخشید.

آیا در مورد نحوه مدیریت اسپم در سایت وردپرس خود سؤال دارید؟ یا نکاتی برای اضافه کردن به لیست؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map