نحوه کاهش درخواست های HTTP / S در وردپرس

نحوه کاهش درخواست های HTTP / S در وردپرس

اگر می خواهید سایت وردپرس خود را تسریع کنید ، داستانی را دوست خواهید داشت.


روز دیگر یک وب سایت براق ساختم. من به بیرون رفتم و WooCommerce ، Google Tag Manager ، OneSignal ، Helpdesk ، Yoast ، رادیو زنده (اوه بله من این کار را کردم) ، اعلامیه کوکی ، رسانه های اجتماعی و یک دسته از افزونه های دیگر اضافه کردم..

درست مثل شما ، من را تحت تأثیر قرار دادن بازدید کنندگان خود خم کرده بود ، یا فکر می کردم. اما بعد اوضاع غیرقابل تحمل کند شد. بعد از درد و رنج فراوان ، اخراج شدم GTMetrix برای بیرون کشیدن مسئله.

با ناراحتی من ، این را دیدم:

نتایج تست سرعت gtmetrix

من تحت تأثیر قرار گرفتم؟ جهنم به NAW! می خواستم نمره عالی A بدست آورم و زمان بارگذاری صفحه را به کمتر از دو ثانیه کاهش دهم.

بنابراین ، من دکمه آزمایش دوباره ضربه ، اما حدس بزنید چه؟ هنوز همان نتیجه بیمارستانی است. من حتی وحشت زده و عصبانی شده بودم. اما من به راحتی تسلیم نمی شوم زیرا این نوع کار غیرقابل قبول است.

آیا می دانید من بعد چه کردم؟ من وب سایت را تست کردم پینگدوم زیرا GTMetrix می تواند آن را بخورد. اما ، در زیر نتایج ناامید کننده ، بار دیگر:

نتایج تست سرعت ابزار pingdom

من اذیت شدم خار ضرب المثل در بدن من درخواست های نادرست HTTP بود كه می توانم خیلی از مسائل دیگر را به سرعت رفع كنم.

برای بدتر شدن امور ، من از یک موضوع تجارت الکترونیکی وردپرس استفاده می کردم که بارگذاری شده است بیلیون عناصر برای ساختن صفحه اصلی. در دفاع من ، باورنکردنی به نظر می رسید. برخی از کاربران موافق بودند که طرح مورد نظر نیز مورد توجه است ، بنابراین ، بله ، من فقط به این ترفند سقوط نکردم

اما طراحی بصری عالی و سرعت آهسته دست به دست هم نمی دهند. من به راه حل نیاز دارم و سریع.

چگونه می توانم درخواست های HTTP را در سایت وردپرس خود کاهش دهم?

هر بار که به یک وب سایت وردپرس مراجعه می کنید ، تعداد زیادی از داده ها بین مرورگر شما و سرورهای وب سایت جابجا می شوند. به عبارت دیگر ، وردپرس از HTTP درخواست می کند تا به سرورهای مختلف برساند تا آنچه کاربران هنگام بارگذاری سایت شما مشاهده می کنند ، ایجاد کند.

اگر سایت وردپرس شما به عناصر زیادی برای بارگیری نیاز دارد ، درخواست HTTP بیشتری خواهید داشت و برعکس. درخواست های بیشتر HTTP به معنای وب سایت کند ، تجربه کاربر ضعیف (UX) ، نمرات بد SEO و نرخ تبدیل پایین است.

وب سایت های وردپرس معمولاً پویا هستند ، به این معنی که بخش های مختلف زیادی را برای ارائه وب سایت شما در یک مرورگر فراهم می کند. خبر خوب این است که می توانید درخواست های HTTP را کاهش داده و سایت خود را به طور قابل توجهی سرعت بخشید.

و در پست امروز ، شما دقیقاً می آموزید که چگونه!

گزارش های مربوط به GTMetrix و Pingdom معمولاً به شما نشان می دهد که مشکل کجاست. به این ترتیب ، سایت خود را با استفاده از هر دو ابزار تست کنید تا مناطقی را که باید بهبود ببخشید ، پیدا کنید. با آماده سازی گزارش های شما ، در اینجا نحوه کاهش درخواست های HTTP / S و سرعت بخشیدن به سایت وردپرس شما آورده شده است.

مرحله 1: Declutter

بچه ها ، اگر مطالب زیادی در وب سایت وردپرس خود دارید ، درخواست های HTTP زیادی خواهید داشت. این هیچ فکری نیست اولین قدم برای کاهش درخواست های HTTP ، عدم رمزگشایی است.

با این کار ، منظورم خلاص شدن از شر همه افزونه های مورد نیاز نیست. افزونه های وردپرس فایلهای زیادی دارند ، خواه PHP ، CSS یا JavaScript (JS). هر پرونده ای که هر افزونه آتش می گیرد یک درخواست HTTP ایجاد می کند.

اگر یک تن پلاگین دارید ، قطعاً درخواست HTTP بیشتری خواهید داشت. هر چه افزونه ها کمتر باشد ، درخواست ها نیز کمتر می شوند. ساده است.

چه کاری انجام دهیم?

حسابرسی از افزونه های خود را انجام دهید. برای اجرای وب سایت خود به کدام افزونه ها نیاز دارید؟ پلاگین هایی وجود دارد که به آنها نیازی ندارید؟ پلاگین هایی دارید که به سرورهای شخص ثالث ضربه می زنند؟ آیا می توانید بدون این افزونه ها کار کنید?

برای کاهش درخواست های HTTP ، تمام افزونه های مورد نیاز خود را حذف کنید. اگر گاهی به افزونه احتیاج دارید ، فقط در صورت نیاز آن را نصب کنید. پس از آن ، افزونه را حذف کنید.

همین موضوع در مورد مضامین WordPress و محتوایی که از آنها استفاده نمی کنید ، پیش می رود تمام موارد موجود را تمیز کنید. هر چیزی را که لازم ندارید حذف کنید. این برای سرعت و امنیت وب سایت شما خوب است.

می توانید افزونه های مایل و بار اضافی را به صورت انتخابی بارگیری کنید. به عنوان مثال ، اگر برای بارگیری در صفحه تماس خود فقط به فرم تماس 7 نیاز دارید ، می توانید سایر پلاگین ها را در آن صفحه خاص متوقف کنید.

این بسیار جذاب خواهد بود ، قبول ندارید؟ و فکر می کنم شما فقط به آن نیاز دارید افزونه Assup CleanUp WordPress.

افزونه WP Asset CleanUp WordPress

این افزونه بسیار آسان و کاملاً کارآمد است. یا همانطور که توسعه دهنده می گوید:

“Asset CleanUp” صفحه شما را اسکن می کند و کلیه دارایی های بارگذاری شده را تشخیص می دهد. تنها کاری که باید هنگام ویرایش صفحه / پست انجام دهید اینست که CSS / JS را که بارگیری لازم نیست ، انتخاب کنید ، از این طریق نفخ را کاهش می دهید.

نصب خود را قبلاً همبرگر تمیز کنید. خلاص شدن از شر آشغال – نظر هرزنامه شامل است. اوه بله ، پیوندهای خراب را از بین ببرید و پایگاه داده خود را در عین حال بهینه کنید. اینها مناطق قابل توجهی برای در نظر گرفتن افزایش سرعت سایت شما است ، اما من فشار می آورم.

بیایید به کاهش درخواستهای HTTP بازگردیم.

مرحله 2: بهینه سازی تصاویر

یک وب سایت بدون تصاویر خوب است. آنها می گویند یک عکس هزار کلمه صحبت می کند ، و این عالی است. اما هر تصویر یک درخواست HTTP را در نظر می گیرد. برای افزودن نمک به آسیب ، تصاویر در بین عناصری هستند که بارگذاری زیاد طول می کشد.

با این وجود ، ما نمی توانیم این واقعیت را نادیده بگیریم که بیشتر مضامین وردپرس (سایت های خوانده شده) به تصاویر و بسیاری از تصاویر برای آن موضوع اعتماد دارند. بنابراین ، با توجه به این موضوع ، چگونه می توانید با بهینه سازی تصاویر ، درخواست های HTTP را کاهش دهید?

برای مبتدیان ، از تمام تصویری که استفاده نمی کنید خلاص شوید. بی رحمانه باشید؛ خلاص شدن از شر آن همه نفخ – شما به آن احتیاج ندارید. پس از آن ، تصاویر را فشرده سازی و بهینه سازی کنید تا داده های غیر ضروری پرونده حذف شود.

افزونه WP Compress

اطلاعات و بارگیرینمایش نسخه ی نمایشی

در حالی که تعدادی پلاگین برای انتخاب وجود دارد ، ما واقعاً WP Compress را دوست داریم. در حالی که این یک سرویس عالی است ، بهینه سازی خودکار قدرتمند تصاویر ، فشرده سازی بدون از دست دادن ، پردازش ابری برای کاهش بار سرور شما ، پشتیبانی از تصویر در WebP ، تغییر اندازه خودکار و بیشتر باعث می شود که این سرمایه گذاری ارزش آن را داشته باشد (پرداخت بررسی ما برای کسب اطلاعات بیشتر). به علاوه می توانید با 100 تصویر به صورت رایگان بیان کنید – بنابراین حداقل می توانید امتحان کنید.

بهینه سازی تصاویر باعث نمی شود که درخواست های HTTP شما به تنهایی کاهش یابد ، اما اندازه پرونده های تصویر شما را کاهش می دهد و این باعث می شود سرعت صفحه بهتر شود..

روش دیگر برای کاهش درخواست های HTTP ، از قدرت استفاده کنید عکس های CSS. به عنوان ناآگاه ، spite مجموعه ای از تصاویر است که در یک فایل تصویری قرار داده شده است.

سپس با استفاده از ترفندهای CSS می توانید بخشی از تصویر را برای نمایش انتخاب کنید. اما چگونه این کاهش تقاضای HTTP را کاهش می دهد؟ در اینجا یک قیاس است.

بگویید که به پنج تصویر در صفحه اصلی خود نیاز دارید. برای بارگیری سایت خود ، نصب وردپرس شما برای دریافت تصاویر پنج سفر به سرور انجام می دهد. حال اگر تمام پنج تصویر را در یک فایل تصویری (اسپری) قرار دهید ، نصب وردپرس شما فقط یک سفر را انجام می دهد.

می بینی با این کار کجا می روم؟ هرچه سفر کمتر باشد ، درخواستهای HTTP کمتر می شوند. بهترین قسمت این است که شما نیازی به عرق کردن و ایجاد نطفه های تصویر CSS ندارید. می توانید از ابزاری مانند ژنراتور اسپری CSS. اجرای sprites تصویر CSS آسان است ، به شرطی که راه خود را در مورد CSS بدانید.

نکته طرفدار: اگر وب سایت شما از HTTP / 2 استفاده می کند که از بارگذاری ناهمزمان تصاویر و اسکریپت ها پشتیبانی می کند ، می توانید همه چیز را در مورد sprites های CSS فراموش کنید. GTMetrix هنگام به ثمر رساندن عملکرد HTTP / 2 را در نظر نمی گیرد ، بنابراین اگر به نظر می رسد تصاویر شما یک درخواست درخواست HTTP ایجاد می کنند ، نگران نباشید.

اما من می گویم: اگر sprites تصویر CSS می تواند درخواستهای HTTP را به میزان قابل توجهی در سایت شما کاهش دهد ، و شما می دانید چگونه همان را پیاده سازی کنید ، به دنبال آن بروید و آن ثانیه های اضافی را از زمان بارگذاری صفحه خود بزنید. HTTP / 2 را داشته باشید یا خیر.

از این گذشته ، یک فایل تصویری واحد به یک درخواست HTTP واحد نیاز دارد. ده تصویر جداگانه به 10 درخواست HTTP و غیره نیاز دارند. من می دانم که شما رانش می کنید.

مرحله 3: HTML ، CSS و JavaScript را ترکیب و به حداقل رسانید

علت عمده بسیاری از درخواست های HTTP در وب سایت وردپرس من فایل های CSS خارجی و JavaScript بود. بله ، من با 43 اسکریپت JS و 22 پرونده CSS مشاجره کردم. این 66 درخواست جالب HTTP است.

از حدود 130 درخواست HTTP ، درخواستهای CSS خارجی و JavaScript حدود 51٪ از مشکل! این فقط مسخره است با تشکر ، GTMetrix ، مشت من را بزن.

اگر آن 44 پرونده JS و 22 CSS را ترکیب و مینیمال کنم ، می توانم درخواست HTTP خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهیم ، اندازه وب سایت و مدت زمان بارگیری آن. اما این “ترکیب” و “کوچک سازی” تجارت چیست؟?

مطابق با رائولین موری کلمات توسط پرندگان (من یک هوادار بزرگ هستم) ، کوچک سازی فرآیند “… حذف شخصیت های غیر ضروری است ، مانند نظرات ، قالب بندی ، فضای سفید و خطوط جدید از پرونده های HTML ، CSS و JavaScript که لازم نیست کد برای اجرای “

کوچک سازی باعث حذف اندازه پرونده با از بین بردن سایر کاراکترهای دیگر فقط کد می شود. اما اگر 66+ اسکریپت خارجی دارید ، کوچک سازی کارهای کمتری را برای به حداقل رساندن درخواست HTTP انجام نمی دهند. برای این کار ، شما باید فایلهای CSS و JavaScript را ترکیب کنید.

باز هم ، رائلن می گوید:

در عین حال ، ترکیب پرونده ها دقیقاً به نظر می رسد. به عنوان مثال ، اگر صفحه وب شما 5 پرونده CSS خارجی و 5 پرونده جاوا اسکریپت خارجی را بارگیری کند ، ترکیب CSS و JavaScript را در یک فایل جداگانه مجزا قرار دهید ، هر یک به جای 10 درخواست منجر می شوند..

متوجه شدي؟ من مطمئناً امیدوارم ترکیب پرونده ها درخواست های HTTP را کاهش می دهد. از طرف دیگر کوچک سازی باعث کاهش اندازه پرونده می شود. این دو را با هم ترکیب کنید و شما دو پرنده را با همان سنگ می کشید.

آیا پلاگین ها وجود دارد؟ بله حتما!

افزونه WP Rocket WordPress Cache

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

یک میلیون پلاگین WordPress وجود دارد که می توانید پرونده های خود را تلفیق و کوچک کنید. مثال خوب افزونه WP Rocket است. در اصل یکی از بهترین افزونه های حافظه پنهانی است که ویژگی هایی را برای ترکیب و به حداقل رساندن پرونده ها با چند کلیک به شما ارائه می دهد.

یکی دیگر از محبوب (و رایگانگزینه گزینه است به صورت خودکار افزونه.

به هر حال ، در حالی که در آن هستید ، تعداد پرونده های خارجی CSS و اسکریپت های JS را کاهش دهید؟ به عنوان مثال ، و ما در اینجا اسامی را ذکر نمی کنیم ، آیا واقعاً به یک پلت فرم اظهارنظر شخص ثالث احتیاج دارید؟ آیا به افزونه رادیویی زنده احتیاج دارید؟?

مهم نیست که چه می گویم ، حذف تمام اسکریپت ها و پرونده های خارجی که نیازی به آن ندارید.

مرحله 4: پرونده های CSS و JavaScript را تنظیم کنید

در برخی موارد ، ترکیب فایلها ممکن است گزینه خاصی نباشد ، خصوصاً برای پرونده های شخص ثالث و اسکریپت هایی که به طور مکرر تغییر می کنند. در چنین مواردی می توانید بارگذاری چنین دارایی ها را به تعویق بیندازید. HTTP / 2 از بارگذاری ناهمزمان فایل ها پشتیبانی می کند ، به این معنی که همه فایل ها به طور همزمان بارگذاری می شوند.

اگر به دلایلی بارگیری ناهمزمان ندارید (شاید شما از HTTP / 2 استفاده نمی کنید ، یا اسکریپت ها غیر همزمان نیستند) ، این پرونده ها می توانند وب سایت شما را به میزان قابل توجهی کند کنند.

به خاطر داشته باشید که صفحات وب شما از بالا به پایین بارگیری می شود. اگر در بالای صفحه CSS و JS را مسدود کرده اید ، مرورگر متوقف می شود تا بارگیری کامل پرونده ها بارگیری شود. به این ترتیب ، کاربران تا زمان بارگذاری اسکریپت ها ، یک صفحه خالی را مشاهده می کنند.

چطور؟ همه اسکریپت های مسدود کننده رندر را از بالا به پایین صفحه وب خود منتقل کنید. اما در اینجا مراقب باشید؛ نیازی نیست همه اسکریپت ها را به پایین منتقل کنید. این را می گویم چون صفحه شما ممکن است برای ارائه یک تجربه کاملاً جذاب به CSS و JS نیاز داشته باشد.

اگر برخی از پرونده های CSS یا JavaScript را به تعویق بیندازید ، ممکن است کاربران شما تا زمانی که صفحه کاملاً بارگیری نشود ، یک نسخه تحریف شده از صفحه وب شما را مشاهده کنند ، این دقیقاً خلاف آنچه می خواهید به دست آورید.

بنابراین ، فقط اسکریپت هایی را که برای بارگیری صفحه ضروری نیستند به تعویق بیندازید. به این ترتیب ، کاربران شما صبر نمی کنند تا صفحه شما بارگذاری شود. چرا؟ زیرا برای ارائه پیام خود به درخواست های HTTP کمتری نیاز خواهید داشت.

این درخواست های HTTP به خودی خود را کاهش نمی دهد (زیرا همه اسکریپت ها و پرونده ها در نهایت بارگذاری می شوند) ، اما تعداد درخواست های HTTP مورد نیاز برای ارائه صفحه شما را کاهش می دهد.

بسیار شبیه بارگذاری تنبل برای تصاویر است. تصویر فقط هنگام بارگیری در صفحه بارگیری می شود ، نه هنگام بارگیری بقیه (و مهمترین قسمت ها).

به هر حال ، رفع CSS و JS مسدود کننده رندر ممکن است پرونده ها و اسکریپت هایی را که نیازی به ساختن یک صفحه وب ندارید ، نشان دهد.

به عنوان مثال ، اگر برخی از اسکریپت های اشتراک گذاری اجتماعی خارجی JS به مدت طولانی طول می کشد ، می توانید آن را معوق کنید. علاوه بر این ، می توانید آن را از بین ببرید و اشتراک گذاری اجتماعی را در موضوع خود ایجاد کنید.

شما درخواست های HTTP را از بین می برید و ضمن حفظ همان کارکرد ، سایت خود را سرعت می بخشید. من می دانم که ویژگی های برنامه نویسی در موضوع شما یک سفارش بلند برای اکثر مبتدیان است ، بنابراین با یک کاربر یا توسعه دهنده پیشرفته WP بررسی کنید..

به عنوان یک گزینه دیگر ، می توانید از افزونه WP Rocket برای رفع اسکریپت های رندر-مسدود کننده استفاده کنید ، اما مراقب باشید. مستندات آنها را بخوانید زیرا اگر مشکلات را به هم ریخت ، می توانید وب سایت خود را به راحتی خراب کنید.

گزینه های رایگان وجود دارد؟ البته! ما با وردپرس کار می کنیم ، به یاد دارید؟ شما می توانید استفاده کنید Async JavaScript, در میان سایر افزونه ها.

مرحله 5: از Caching & CDN استفاده کنید

آیا می دانید حافظه پنهان و CDN می توانند درخواست HTTP شما را کاهش دهند؟ در ابتدا به نظر نمی رسد که یک واقعیت باشد ، اما وقتی در پشت صحنه اتفاق می افتد ، می توانید از caching و CDN به نفع خود استفاده کنید.

حافظه پنهان شامل ذخیره فایلهای استاتیک در مرورگر است تا کاربران در بازدیدهای بعدی فایلها را بارگیری نکنند. بگویید که افزونه کش دارید و کاربر در اولین بازدید خود محتوای ذخیره شده شما را بارگیری می کند.

در بازدیدهای بعدی ، سایت شما درخواستی به سرور نمی کند. در عوض ، آن را به منابع ذخیره شده از مرورگر ، کاهش درخواست HTTP ، و افزایش سرعت سایت شما ارائه می دهد.

CDN (یا جایستاده ددوره ابتدایی نetwork) شبکه ای از سرورها است که در سراسر جهان قرار دارد. CDN از caching نیز استفاده می کند ، اما برای سرعت های سریع تر ، ارائه دهنده CDN در خدمت شماست ذخیره شده محتوای سرور نزدیکترین بازدید کننده است.

مسافت های کوتاه تر به معنای تحویل سریعتر محتوا است ، و حافظه پنهان بودن بدان معنی است که وب سایت شما نیازی به بارگیری مجدد همان مطالب از سرور مرکزی را ندارد. آیا برای شما معنایی دارد?

افزونه CDN Cloudflare

و از همه مهمتر ، تعدادی گزینه رایگان CDN وجود دارد (یا حداقل آزمایش های رایگان ، بنابراین می توانید تفاوت معنای آنرا مشاهده کنید). در WPExplorer ما از Cloudflare استفاده می کنیم و اکیداً توصیه می کنیم ، اما احساس می کنید CDN بهترین عملکرد را برای شما دارد.

جایزه: اطمینان حاصل کنید که HTTP / 2 پشتیبانی می شود

ممکن است شما برای کاهش درخواستهای HTTP همه کارها را انجام دهید ، اما میزبان وب شما می تواند دلیل ناراحتی های شما باشد. تعجب نکنید پرسیدن و تفکر ، چه کسی – در این زمان و سن – از هر چیزی به جز HTTP / 2 استفاده می کند?

شما حتی نمی دانید چه چیزی HTTP / 2 همه چیز در مورد خوب ، برای مبتدیان ، HTTP / 2 از بارگذاری غیر همزمان در پرونده ها ، از جمله موارد دیگر ، پشتیبانی می کند. این مزایای دیگری نسبت به HTTP 1.0 دارد ، اما این یک درس برای یک روز دیگر است.

اگر از HTTP 1.0 یا پایین تر استفاده می کنید ، تعداد قابل توجهی از درخواست های HTTP را متوجه خواهید شد.

سریع قضاوت نکنید. من ارائه دهندگان میزبانی وب را دیدم که هنوز از HTTP 1.0 و نسخه های قدیمی تر PHP استفاده می کنند. بله ، حتی با مزایای ظاهری HTTP / 2 و PHP 7. حتی حیف نیستم. برخی از مشتریانشان وقتی برخی از افزونه هایشان کار نمی کنند به من مراجعه می کنند و این تحریک کننده است!

اما ، واقعاً ، چرا؟ این واقعیت که برخی از ارائه دهندگان میزبانی وب نگران این واقعیت نیستند که PHP 5.6 کاهش یافته و دارای آسیب پذیری های امنیتی باشد ، چیز دیگری است. و اگر آنها از HTTP / 2 پشتیبانی نمی کنند ، این یک معامله گر برای شماست.

تست KeyCDN HTTP / 2

با میزبان یا استفاده خود تماس بگیرید ابزار KeyCDN برای بررسی اینکه سرور شما از HTTP / 2 پشتیبانی می کند یا خیر. بهترین هاست وب از HTTP / 2 و جدیدترین نسخه PHP پشتیبانی می کند. اگر میزبان شما در هر دو حالت به تأخیر می افتد ، از آنها بخواهید که میزبان وب بهتر را ارتقا دهند یا انتخاب کنند.

کلمات نهایی

کاهش درخواست های HTTP در سایت وردپرس شما درمورد حذف مواردی است که شما نیازی به آن ندارید. اگر مطالب زیادی در وب سایت وردپرس خود داشته باشید ، درخواست های HTTP زیادی خواهید داشت و سرعت صفحه نسبتاً کندی دارد.

برای کاهش درخواست های HTTP ، سایت خود را فشرده سازی کنید ، تصاویر را بهینه کنید ، اسکریپت های مسدود کننده رندر را اصلاح کنید ، از حافظه پنهان استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که میزبان شما از HTTP / 2 پشتیبانی می کند. به غیر از این ، سعی در ایجاد وب سایتهای ساده و تمیز کنید که نیازی به یک تن دارایی برای بارگیری ندارند.

اگر سؤالی دارید ، لطفاً در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید. تشویق وب سایت های سریعتر و آینده ای بزرگ در پیش است!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map