نحوه اضافه کردن آواتارها به سایت وردپرس خود با Gravatar

آواتارها – نمایش های گرافیکی کاربران رایانه – به تعریف هویت آنلاین شخص کمک می کنند. وردپرس آنها را “آواتارهای جهانی” (یا “گراواتار”) می نامد و این نمادها (همراه با نام کاربر) نویسندگان پست ها و نظرات را در بلاگ ها و انجمن ها مشخص می کنند. گراواتارها كوچك اما در عین حال قدرتمند هستند و می توانند فرصت هایی را برای صاحبان وب سایت فراهم كنند كه غالباً نادیده گرفته می شوند.


گرچه ممکن است Gravatars به ​​نظر خیلی مهم نرسد ، آنها در واقع می توانند نقش مهمی در رانندگی ترافیک سایت شما و ترغیب مردم به بازگشت خود داشته باشند. آنها همچنین به ایجاد روابط بین شما و کاربران شما کمک می کنند و برند شما را مستحکم می کنند.

در این مقاله ، چهار دلیل مهم Gravatars برای شما و بازدید کنندگان خود را نشان خواهیم داد. ما همچنین نحوه فعال کردن آنها را در وب سایت شما توضیح خواهیم داد ، همچنین نحوه ایجاد یک پیش فرض سفارشی Gravatar را برای بازدید کنندگان که هنوز یکی از آنها فعال نشده اند ، توضیح خواهیم داد.

آواتار چیست؟?

مدت هاست که آواتارها برای به تصویر کشیدن کاربران آنلاین استفاده می شوند. بسته به نوع متوسط ​​، ممکن است این یک تصویر یا یک نمایش سه بعدی از کاربر باشد. آواتارها با گذشت زمان تکامل یافته اند ، و این اصطلاح در دنیای آنلاین معانی زیادی داشته است. یک شکل از نماد – نوع استفاده شده در WordPress – Gravatar نام دارد.

گراواتار چیست?

تفاوت بین آواتار و گراواتار دامنه تشخیص است. به طور معمول ، آواتارهای جدید برای سایت ها و تالارهای مختلف ایجاد می شوند. با این حال ، با یک گراواتار ، هر زمان که به سایتهای مختلف بروید ، همان نمایه شما را همراهی می کند. شما به سادگی با Gravatar ثبت نام کنید, تصویری را در اختیارشان بگذارید ، و این همان است! برای آنجا ، هر بار که در وب سایت وردپرس ارسال می کنید و Gravatars را فعال می کنید ، نماد شما در کنار محتوا ظاهر می شود. در اینجا مثالی از Gravatars در عمل در وبلاگ ما آورده شده است:

نظرات یک پست وبلاگ WPExplorer با همراهان Gravatars.

4 دلیل ایجاد Gravatar برای شما و بازدید کنندگان وب سایت شما

اکنون می دانید Gravatars چیست ، اجازه دهید نگاهی به برخی از مزایای فعال کردن آنها در وب سایت شما بیندازیم.

1. شما می توانید آشنایی و جعل اعتماد ایجاد کنید

گراواتارها می توانند به افزودن یک تماس شخصی به وب سایت شما کمک کنند. در عصری که ناشناس بودن آنلاین آنقدر شایع است ، خوب است که بتوانیم واقعاً اسم خود را بگذاریم. کوتاه بودن جلسات چهره به چهره ، گرفتن تصویری از اینکه با چه کسی صحبت می کنید می تواند تعامل بسیار انسانی تر کند. همچنین افراد بیشتر از یک نام به یاد داشته باشند و آنها را بشناسند.

2. یک گراواتار می تواند یک عنصر بازاریابی اضافی برای برند شما باشد

هنگامی که گراواتار خود را فعال کردید ، در تمام سایت شما ظاهر می شود. بسته به مضمون و تنظیمات خود ، می توانید آن را در هر پست و هرگونه اظهار نظر مشاهده کنید. اگرچه اندک است ، این فرکانس قرار گرفتن در معرض باعث می شود Gravatar شما یک عنصر اصلی در تلاش برای نام تجاری شما باشد. بنابراین ، مهم است که به فکر تصور گراواتار مورد نظر خود باشید.

3. یک گراواتار می تواند به ایجاد یک جامعه کمک کند

از آنجا که مردم با شما و سایر مفسران منظم آشنا می شوند ، شما شروع به ایجاد یک احساس جامعه می کنید. بازدید کنندگان احتمالاً یکدیگر را می شناسند و تمایل بیشتری به تعامل دارند. همانطور که با رسانه های اجتماعی فهمیدیم ، مردم به بخشی از یک جامعه علاقه مند هستند – به ویژه اگر افراد متفکر پیدا شده اند تا درباره منافع خود با آنها بحث کنند.

4- می توانید میزان مواجهه خود را با سایر وب سایت ها افزایش دهید

گذشته از نمایش Gravatar در سایت خود ، می توانید با نمایش در سایت های دیگر ، میزان مواجهه خود را نیز افزایش دهید. افراد وقتی در وب سایت های دیگر اظهار نظر می کنند ، شما و مارک شما را تشخیص می دهند ، به شما کمک می کنند تا به سایت خود بازگردید و در نهایت به گسترش جامعه و دسترسی خود کمک کنید. ممکن است سایر صاحبان سایت به همین دلیل افزایش قرار گرفتن در معرض تمایل به تعامل با وب سایت فعال شده توسط Gravatar شما.

چگونه Gravatars را در وب سایت وردپرس خود فعال کنید

خوشبختانه ، با تلاش بسیار کمی می توانید به تمام مزایای Gvatvatars دست پیدا کنید. برای شروع ، لازم نیست حساب های کاربر را مدیریت کنید تا Gravatars نشان داده شود – آنها در WordPress ساخته شده اند ، بنابراین شما حتی به افزونه احتیاج ندارید.

فعال کردن Gravatars در سایت شما ساده است. به داشبورد وردپرس خود بروید ، پیدا کنید تنظیمات صفحه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بحث. در صفحه بعدی ، به پایین بروید آواتارها بخش:

بخش تنظیمات آواتار

برای فعال کردن Gravatars ، بررسی کنید نمایش آواتارها جعبه را فعال کنید تا آنها را برای بخش نظرات خود فعال کنید. گزینه های دیگری برای انتخاب وجود دارد ، مانند تصمیم گیری در مورد اینکه آیا می خواهید پروفایل های کاربر هنگام موس را روی یک Gravatar ظاهر کنید ، ظاهر شود. همچنین وجود دارد حداکثر امتیاز گزینه. گراواتار کاربران را قادر می سازد تا تصویر خود را متناسب با مخاطبان خاص ارزیابی کنند. تنظیم پیش فرض است ج – مناسب برای همه مخاطبان, اما به یاد داشته باشید که تصاویر توسط کاربران از خود ارزیابی می شوند ، بنابراین ممکن است کاملاً قابل اعتماد نباشند.

چه می شود اگر بازدید کنندگان گراوات نداشته باشند?

البته ، همه از Gravatar برخوردار نیستند – ممکن است برخی از کاربران WordPress نباشند یا ممکن است مایل باشند ناشناس بمانند. اگر بازدید کنندگان Gravatar خود را فعال نکنند ، یک تصویر پیش فرض در کنار نام آنها ظاهر می شود. چندین پیش فرض برای انتخاب وجود دارد:

تصاویر و نامهای پیش فرض آواتار

با این حال ، شما اینطور نیست دارند به یکی از این گزینه ها بروید در عوض می توانید به یک تصویر پیش فرض سفارشی که متناسب با مارک تجاری شما باشد ، تغییر دهید. اگر در شخصی سازی پرونده های تم خود راحت هستید ، می توانید آواتار پیش فرض سفارشی خود را به صورت دستی اضافه کنید. اگر ترجیح می دهید از افزونه استفاده کنید ، این گفته می شود, WP کاربر آواتار یک گزینه سریع و آسان است.

WP Avatar (رایگان)

عنوان تصویری WP کاربر Avatar از WordPress.org

این افزونه به شما امکان می دهد از هر عکس در کتابخانه رسانه خود به عنوان نماد سفارشی خود استفاده کنید. پس از نصب و فعال سازی افزونه ، به S برویدلوازم صفحه در داشبورد وردپرس خود:

صفحه تنظیمات نمایش کاربر Avatar WP

در پیش فرض آواتار بخش را انتخاب کنید WP کاربر آواتار و کلیک کنید تصویر را انتخاب کنید, که باعث خواهد شد شما یکی از کتابخانه رسانه خود را انتخاب کنید ، یا به صورت متناوب تصویری را از رایانه خود بارگذاری کنید.

این افزونه دارای یک نسخه حق بیمه قیمت آن 20 دلار است که ویژگی های دیگری از جمله دادن گزینه تنظیم اعلان سفارشی برای سایت شما به کاربران را ارائه می دهد. اگرچه این ممکن است برای برخی سایت ها مناسب باشد ، اما میکند برخی از مزایای سیستم Gravatar را که قبلاً به آنها اشاره کردیم ، نفی کنید.

نتیجه

به دلیل ماهیت نامفهوم آن ، به راحتی می توان از مزایای احتمالی گراواتار غافل شد. به نظر نمی رسد که این نمادها هنگام ساخت وب سایت شما عامل اصلی باشند. با این حال ، آنها می توانند تعداد بیشماری از مزایای بالقوه را هنگام تهیه مارک شما و افزایش ترافیکی که دریافت می کنید ، داشته باشند.

در این مقاله ، چهار دلیل مهم برای اطمینان از فعال بودن شما و بازدیدکنندگانتان Gravatars ارائه کرده ایم. بیایید سریع آنها را ضبط کنیم:

 1. می توانید آشنایی ایجاد کرده و اعتماد را جعل کنید.
 2. Gravatar می تواند یک عنصر بازاریابی اضافی برای برند شما باشد.
 3. این می تواند به ایجاد حس جامعه کمک کند.
 4. می توانید میزان قرار گرفتن در معرض خود را در وب سایت های دیگر افزایش دهید.

آیا Gravatars قرار است برای وب سایت شما بسیار مهم باشد؟ نظرات خود را در بخش نظرات در زیر به اشتراک بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map