Google+ برای WordPress – نکات و افزونه هایی برای وبلاگ شما

اگرچه همه از Google Plus شنیده اند ، اما اغلب آخرین کانال رسانه های اجتماعی است که مردم هنگام ارتقاء مشاغل خود در نظر می گیرند. Google Plus علاوه بر کار با روشی مشابه فیس بوک و توییتر ، تمام آنچه را که شما از یک کانال رسانه اجتماعی انتظار دارید ، ارائه می دهد. Google Plus اطلاعاتی از رویدادها و پست های اخیر را به شما نشان می دهد ، به شما امکان می دهد تا دیگران را دنبال کنید و موارد زیر را بسازید ، محتوای خود را به اشتراک بگذارید ، مانند پیشنهادات خود در مورد پیشنهادات دیگران و موارد دیگر صحبت کنید. با این حال ، بدون شک محبوبیت Googe Plus نسبت به برخی دیگر از سیستم عامل های اجتماعی دیگر در آنجا ، چرا باید از آن استفاده کنید?


در این مقاله مزایای استفاده از گوگل پلاس و چگونگی شروع کار با آن را در نظر می گیریم. سپس ما با عمق بیشتری می بینیم که چگونه می توانید از این بستر رسانه اجتماعی برای ارتقاء مشاغل خود و نحوه ادغام آن با وب سایت وردپرس خود استفاده کنید.

چرا از Google Plus استفاده می کنیم?

گوگل پلاس

گوگل پلاس یک سکوی ایده آل برای ارتقاء مشاغل خود ، ارتباط با مشتریان بالقوه و تعامل با پایه فن فعلی خود است. Google Plus از طیف وسیعی از ابزارهای Google از جمله Google Photos ، Hangouts ، Maps ، تقویم ، YouTube و موارد دیگر از آنها استفاده کرده و به راحتی ادغام می شود. این امر باعث می شود ارسال سریع در گوگل سریع تر و آسان تر از بسیاری از کانالهای اجتماعی دیگر انجام شود.

و همه اینها نیست ، مشارکت منظم در Google Plus به بهبود رتبه صفحات و پستهای وب سایت شما در موتور جستجوی Google کمک می کند. مواردی که شما را از این کانال دنبال می کنند ، نیز در صورت جستجو در Google با استفاده از کلمات کلیدی مشابه ، به احتمال زیاد محتوای Google شما نشان داده می شوند. سرانجام ، Google Plus به شما مبلغی را برای ارتقاء پست های مشاغل خود نمی دهد و به دلیل ویژگی “حلقه” آن ، می توانید محتوای خود را در گروه های خاصی از افراد هدف قرار دهید.

بنابراین اکنون ما کمی در مورد Google Plus و مزایای استفاده از آن می دانیم ، بیایید ببینیم که چگونه آن را عملی و عملی کنید …

شروع به کار با Google Plus

ورود به سیستم گوگل پلاس بسیار سریع و آسان است. با این وجود ، برای این کار به یک حساب Google نیاز دارید. در بالای صفحه اصلی Google Plus ، دکمه “ورود به سیستم” را انتخاب کنید و برای ایجاد یک حساب Google جدید ، دستورالعمل ها را دنبال کنید یا حساب Google را که می خواهید با آن وارد شوید ، انتخاب کنید..

Newsfeed خود را مشاهده کنید

صفحه نخست

هنگام ورود به Google ، Newsfeed خود را در صفحه “صفحه اصلی” نمایش داده شده پیدا خواهید کرد. Newsfeed شما حاوی مجموعه ای از پست های منتشر شده ، منتشر شده ، به اشتراک گذاشته شده و مورد پسند طرفداران شما ، پست های پیشنهادی ، مباحث برای کاوش ، مطالب پرطرفدار در Google Plus و موارد دیگر است. Newsfeed خود را مشاهده کنید تا بدانید که در Google Plus چه خبر است و دیگران چه چیزی را منتشر می کنند.

در زیر هر پست نمایش داده شده ، یک دکمه 1+ را مشاهده خواهید کرد. این معادل یک فیس بوک “Like” است. تعداد پستهای 1+ دریافت شده در کنار نماد 1+ نشان داده می شود. همچنین یک جعبه نظرات و نماد اشتراک گذاری در زیر پست ها مشاهده خواهید کرد. مهم است که با دیگران در طاقچه خود درگیر شوید تا به رشد زیر کمک کنید. پسندیدن ، اظهار نظر و به اشتراک گذاشتن پست ها روش موثری برای انجام این کار است.

پروفایل خودت را ویرایش کن

صفحه پروفایل

نمایه شما صفحه ای است که طرفداران شما هنگام ورود به سیستم در Google Plus می بینند. بنابراین ، ضروری است که تمام جزئیات لازم را در صفحه نمایه خود تکمیل کرده و آن را تا حد امکان با استقبال و تفصیل روبرو کنید.

چندین روش برای شخصی سازی صفحه پروفایل شما وجود دارد. برای این کار ، در فهرست سمت چپ در داشبورد Google Plus خود ، “نمایه> ویرایش نمایه” را انتخاب کنید. در اینجا می توانید برچسب خود را بنویسید و تصویر پروفایل و تصویر پس زمینه را برای صفحه خود بارگذاری کنید.

شما همچنین می توانید اطلاعات خود را اضافه کنید. در صفحه نمایه خود ، روی “درباره” کلیک کنید تا تاریخ تولد و شغل خود و همچنین بارگذاری آلبوم ها را اضافه کنید. با این حال ، به خاطر داشته باشید ، اگر می خواهید این اطلاعات را اضافه کنید ، در سایر سرویس های Google شما نیز مانند Google Drive و Photos نشان داده می شود. نماد ‘+ را برای اضافه کردن جزئیات دیگر مانند اطلاعات کار و تحصیلات ، جایی که در آن زندگی می کنید ، و پیوندها به دیگر پروفایل ها و وب سایت های رسانه های اجتماعی خود انتخاب کنید.

صفحه نمایه شما همچنین همه پستهایی را که منتشر کرده اید یا به اشتراک گذاشته اید ، و همچنین انجمن هایی که به آنها ملحق شده اید و مجموعه هایی که ایجاد کرده اید نیز نشان می دهد. ما جوامع و مجموعه های بیشتری را در مقاله ارائه خواهیم داد.

دنبال کننده ها را اضافه کنید

مردم

در زیر “افراد” در فهرست منوی داشبورد سمت چپ خود ، می توانید افرادی را پیدا کنید که دنبال کنند ، ببینند چه کسی شما را دنبال می کند ، و افرادی را که دنبال می کنید مدیریت کنید. در زیر برگه “یافتن افراد” ، Google Plus افرادی را برای دنبال کردن شما پیشنهاد می دهد ، همچنین می توانید افراد خاصی را با استفاده از عملکرد جستجو در بالای صفحه جستجو کنید.

برگه تحت عنوان “زیر” شما را قادر می سازد تا ببینید چه کسی را دنبال می کنید. یکی از ویژگی هایی که Google Plus را از سایر کانال های رسانه های اجتماعی متمایز می کند ، مفهوم آنها از “محافل” است. حلقه‌ها به شما امکان ایجاد گروههای مختلف را می دهد و می توانید پیروان خود را به ترتیب در این گروه ها قرار دهید. این می تواند به ویژه برای ایجاد گروه های هدف خاص برای ترویج انواع مختلف محتوا مفید باشد.

شروع به ارسال کنید

ارسال را اضافه کنید

برای ارسال در Google Plus ، “صفحه اصلی” یا “نمایه” را از نوار منو انتخاب کنید و سپس بر روی نماد مداد گوشه سمت راست پایین صفحه خود کلیک کنید. در پنجره باز شده ، پست خود را بنویسید ، پیوندهای تعاملی ، تصاویر را اضافه کنید ، موقعیت مکانی خود را به اشتراک بگذارید و موارد دیگر. پس از انتشار ، هنوز می توانید یک پست را ویرایش کنید ، آن را به یک مجموعه منتقل کنید ، آن را به بالای نمایه خود بچسبانید ، و نظرات یا اشتراک گذاری را غیرفعال کنید تا چند گزینه را نامگذاری کنید.

نحوه استفاده از گوگل پلاس برای ارتقاء وب سایت وردپرس خود

بنابراین اکنون کمی در مورد شروع کار با Google Plus می دانید. وقت خود را برای آشنایی با این بستر رسانه اجتماعی بگذرانید. پس از اطمینان از استفاده از Google Plus ، قدم بعدی در نظر گرفتن چگونگی استفاده از آن برای ارتقاء بهینه وب سایت وردپرس خود است.

Google Plus را برای نام تجاری خود فعال کنید

ایجاد یک برند

اگر می خواهید وب سایت وردپرس خود را در Google Plus تبلیغ کنید ، باید یک حساب کاربری با نام تجاری Google Plus ایجاد کنید. با تنظیم صفحه شخصی برند شما ، طرفداران می توانند به راحتی شما را در Google Plus جستجو کنند ، پیدا کنند و دنبال کنند. نام تجاری شما همچنین می تواند ارسال ، نظر و به اشتراک بگذارد و همچنین مجموعه ها و انجمن های خاص خود را ایجاد کند.

برای ایجاد یک حساب تجاری با نام Google Plus ، را باز کنید نام تجاری Google Plus صفحه به صفحه نام تجاری خود یک نام بدهید و “فعال کردن” را انتخاب کنید. سپس Google Plus در حساب نام تجاری جدید شما باز خواهد شد. می توانید به تعداد دلخواه حساب تجاری را ایجاد کنید و با کلیک روی نماد حساب در گوشه سمت راست بالای صفحه ، بین آنها و حساب شخصی خود جابجا شوید..

هنگام تنظیم آن ، حساب تجاری شما کاملاً خالی خواهد بود. بنابراین شما باید وقت خود را برای ویرایش صفحه پروفایل مارک خود ، پیدا کردن افراد برای دنبال کردن ، ایجاد مجموعه ها و به طور کلی تنظیم مارک تجاری خود صرف کنید..

صفحه Google Plus خود را بهینه کنید

صفحه برند را بهینه کنید

نام تجاری صفحه Google Plus خود را تا حد امکان با وب سایت خود مرتبط کنید و پیوند دهید. جدا از نمایش همان نام ، از همان آرم و تصاویر استفاده کنید ، بنابراین صفحه بلافاصله برای طرفداران شما قابل تشخیص خواهد بود که سعی می کنند با شما در Google Plus ارتباط برقرار کنند.

در زیر “نمایه” ، “ویرایش نمایه> مدیریت صفحه” را انتخاب کنید. در اینجا می توانید اطلاعات تماس ، پیوندهایی به وب سایت و سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی خود اضافه کنید. همچنین ، برای نوشتن توضیحی درباره شغل خود ، روی “Story” کلیک کنید ، مطمئن شوید که کلمات کلیدی و پیوندهای بیشتری با محتوای وب سایت خود درج می کنید.

هنگام ایجاد پست ، از کلمات کلیدی مورد نظر برای رتبه بندی متن استفاده کنید. تماس را به عمل ، پیوندهایی به سایت خود اضافه کنید ، و سوالات خود را مطرح کنید تا پیروان خود را درگیر کنید و بحث و گفتگو را شروع کنید. هشتگ ها همچنین در Google Plus استفاده می شوند تا خوانندگان بتوانند به سرعت مطالبی را که پس از آن پیدا می کنند پیدا کنند. بنابراین همیشه در انتهای یک پست ، هشتگ های مربوط را اضافه کنید تا به افزایش جریان ترافیک به محتوای خود کمک کنید.

به انجمن ها بپیوندید

جامعه جدید

جوامع راهی مؤثر برای ارتباط با دیگران در طاقچه شما هستند. در زیر “کشف” در نوار فهرست ، می توانید دسته های بیشماری از انجمن را مشاهده کنید ، یا در نوار جستجو برای یک انجمن خاص جستجو کنید. همچنین می توانید انجمن های خود را تحت ‘انجمن ها> ایجاد اجتماع ایجاد کنید..

پیوستن به انجمن ها به شما امکان می دهد تا به مخاطبان مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید ، پست های خود را به اشتراک بگذارید ، در مورد موضوعات مربوطه گپ بزنید و ببینید چه موضوعاتی در صنعت شما مورد بحث قرار می گیرد. جوامع همچنین مکانی عالی برای شناخته شدن خود به عنوان متخصص در زمینه شما هستند و به افزایش پیروان خود کمک می کنند.

مجموعه ها را ایجاد کنید

ایجاد یک مجموعه

ایجاد مجموعه های مختلفی از “مجموعه ها” به شما امکان می دهد تا محتوای خود را گروه بندی کرده و آن را با گروه های هدف خاص به اشتراک بگذارید. برای ایجاد یک مجموعه ، روی نماد “مداد” در قسمت زیر “صفحه” یا “صفحه اصلی” خود کلیک کنید. سپس در کنار نام خود ، روی پیوند کلیک کرده و “ایجاد یک مجموعه” را انتخاب کنید. اینجاست که می توانید مجموعه ای را برای ارسال مطالب جدید نیز انتخاب کنید.

مجموعه ها و محتوای آنها را می توانید با “حلقه ها” خود به اشتراک بگذارید ، و پیروان می توانند مجموعه های فردی را دنبال کنند. این یک روش عالی برای ارسال مطالب مناسب به افراد مناسب است و بیش از اندازه پیروان خود را با اطلاعات بی ربط بارگیری نکنید.

نحوه ادغام وب سایت وردپرس و کانال گوگل پلاس

مهم است که اطمینان حاصل کنید که صفحه Google Plus خود را در وب سایت وردپرس خود تبلیغ می کنید تا بازدید کنندگان سایت خود را به دنبال شما تشویق کنند. نمایش دکمه های رسانه های اجتماعی و یک فید اجتماعی به شما در دستیابی به این امر کمک می کند.

نمایش رسانه های اجتماعی دکمه ها را دنبال کنید

سلطنت

Monarch from Elegant Theme یک افزونه موثر رسانه اجتماعی است که دکمه های دنباله ای شیک را ارائه می دهد که می توانند در مکانهای مختلف در وب سایت شما نمایش داده شوند. هنگامی که بازدید کنندگان شما در Google Plus به شما ملحق شدند ، می توانید با این مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کنید و شانس بازدید مجدد از وب سایت شما در آینده را افزایش دهید..

فید اجتماعی Google Plus را درج کنید

Flow-Flow G + جریان اجتماعی

قرار دادن یک فید اجتماعی در صفحات یا ابزارک در وب سایت وردپرس شما یکی دیگر از روشهای جذاب برای بازدید کنندگان سایت شما است. Flow-Flow WordPress Social Stream شما را قادر می سازد از صفحه نمایه Google Plus خود (به علاوه 15 شبکه و فید اجتماعی دیگر) در وب سایت خود محتوا و مباحثه نمایش دهید. این به شما کمک می کند تا در صورت عدم پیگیری شما در Google Plus ، مختصراً به بازدید کنندگان خود بپردازید. درنهایت ، استفاده از یک فید اجتماعی باید منجر به افزایش موارد زیر در Google شما شود ، و به شما این امکان را می دهد که پس از ترک وب سایت خود ، به خوبی با مخاطبان خود در تماس باشید..

افکار نهایی در مورد استفاده از Google Plus

همانطور که مشاهده می کنید ، گوگل پلاس می تواند یک سلاح واقعی در زره پوش شما باشد و به شما می تواند مزیت بزرگی نسبت به رقابت خود بدست آورید. این کانال رسانه های اجتماعی به شما در تبلیغ وب سایت ، دستیابی به مشتریان بالقوه جدید و ارتباط با پیروان فعلی کمک می کند. در کنار همه اینها ، به بهبود رتبه شما در Google نیز کمک خواهد کرد. منتظر چه چیزی هستید … زمان آن است که با Google Plus عضو شوید!

تجربه شما در استفاده از Google Plus چیست؟ لطفا نظرات خود را در مورد این کانال رسانه اجتماعی در نظرات زیر به اشتراک بگذارید …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map