نحوه ایجاد و اضافه کردن یک Favicon یا نماد سایت وردپرس

Favicon چیست؟ و چگونه می توان Favicons را به وردپرس اضافه کرد

یک نماد برگزیده ، که برای “نماد مورد علاقه” کوتاه است ، می تواند به عنوان نماد سایت نیز شناخته شود. اگر هم اکنون به صفحه مرورگر خود نگاه کنید ، بیش از حد ممکن تعدادی از علاقه مندان نمایش داده می شوند. با این حال ، شما ممکن است هرگز آگاهانه متوجه موارد دلخواه نشوید ، از آنچه که هستند یا آنچه انجام می دهند آگاه باشید. بنابراین یک مورد علاقه چیست و چرا وب سایت وردپرس شما به یک مورد نیاز دارد?


در این مقاله ، ما قصد داریم دقیقاً توضیح دهیم که مورد علاقه چیست و چگونه می تواند به نفع تجارت یا وبلاگ شما باشد. سپس خواهیم دید که چگونه می توانید به سرعت و به راحتی یکی از آنها را به وبلاگ وردپرس خود اضافه کنید.

نماد Favicon / Site چیست؟?

عکس نمونه مثال Favicon

favicon نمادی است که در برگه مرورگر در کنار عنوان صفحه وب سایت نمایش داده می شود. Favicons را می توان در کنار نام وب سایت در لیستی از سایت های نشانه گذاری شده مشاهده کرد ، همچنین به عنوان نماد برنامه استفاده می شود و در WordPress از این موارد نیز به عنوان “نماد سایت” شما استفاده می شود..

Favicons معمولاً از آرم سایت که نشان می دهد تصویر می گیرد. با این وجود ، در صورت مناسب تر بودن ، آنها می توانند تصویری باشند که به مارک تجاری یا سبک یک سایت مرتبط هستند. پس از انتخاب یک مورد علاقه ، نباید تغییر کند ، مگر اینکه تجارت شما تحت یک نام تجاری مجدد قرار بگیرد. از این طریق ، بینندگان وب سایت شما با favicon شما آشنا می شوند و آن را در صفحات تب های مرورگر می شناسند.

اهمیت استفاده از Favicon

اهمیت استفاده از Favicon

Favicons همه چیز در مورد بازاریابی بصری و ارتباط با بازدید کنندگان سایت شما است. اضافه کردن یک فاویکون باعث می شود مخاطبان شما به صورت ناخودآگاه و فوراً وب سایت وردپرس خود را در یک دریا از برنامه ها یا صفحات وب شناسایی کنند..

این آشنایی با علاقه مندی های شما به مخاطبان شما کمک می کند تا شما را به سرعت و به راحتی پیدا کنند. همچنین وجود کاربران سایت را به شما یادآوری می کند ، در نتیجه افزایش ترافیک و بازگرداندن شماره بازدید کنندگان. سرانجام ، یک favicon به سایت شما کمک می کند تا از رقابت شما خارج شود و سایت خود را به عنوان یک منبع معتبر تأسیس کند.

همانطور که مشاهده می کنید ، مزایای استفاده از favicon بسیار زیاد است. بنابراین بیایید دریابیم که چگونه می توانید یک مورد علاقه ایجاد کنید و آن را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید …

ایجاد Favicon

اولین قدم در فرآیند favicon ایجاد یک تصویر مناسب است. همانطور که گفته شد ، یک مورد علاقه ایده آل باید به همان صورت با نشان وب سایت شما باشد ، بنابراین بازدید کنندگان می توانند بلافاصله آن را تشخیص دهند.

با این وجود ، گاهی اوقات با آرمهای پیچیده ، این امر می تواند منجر به عدم تمایل نامشخص یا گیج کننده شود. در این حالت مجبور خواهید بود تا آرم خود را ساده کرده یا از یک تصویر متفاوت استفاده کنید. حتماً چیزی را انتخاب کنید که نمایانگر تجارت شما باشد و آشکارا نشانگر برند شما باشد.

طراحی یا ویرایش یک تصویر فاویکون

در هر وردپرس Codex, تصاویر favicon باید به شکل مربع و حداقل در ابعاد 512 x 512 پیکسل باشند. اگرچه می توان تصاویر را در وردپرس برش داد ، من توصیه می کنم تصویر خود را از قبل با استفاده از نرم افزار ویرایش ویرایش کنید.

اگر به دنبال طراحی یک تصویر جدید از ابتدا هستید ، یا آرم شما به برخی تنظیمات جدی نیاز دارد ، بهتر است از یک برنامه ویرایش حرفه ای استفاده کنید. فتوشاپ یا GIMP گزینه های عالی هستند.

با استفاده از بوم

سازنده آیکون بوم Canva

با این حال ، راه حل ساده تر ، برای افرادی که تجربه طراحی کمتری دارند ، استفاده است بوم. این وب سایت ابزار طراحی گرافیک رایگان شما را قادر می سازد تا به راحتی یک تصویر را ویرایش کرده و آن را به صورت دلخواه آماده کنید. برای ایجاد یک تصویر دلخواه که برای سایت شما کار می کند ، لوگوی خود را تغییر اندازه داده یا رنگ یا شفافیت را تغییر دهید.

هنگامی که از تصویری که می خواهید به عنوان محبوب خود استفاده کنید ، خوشحال شدید ، باید با فرمت gif ، png یا jpeg ذخیره شود. اکنون آماده بارگذاری موارد دلخواه خود در وب سایت وردپرس خود هستید …

چگونه می توان Favicon را به سایت / وبلاگ وردپرس خود اضافه کرد?

افزودن نماد سایت به بهترین شکل در اختیار برنامه نویسان وب و کسانی که دارای دانش کدگذاری عمیق هستند. با این حال خوشبختانه ، پس از انتشار وردپرس 4.3 ، اضافه کردن فاویکون بسیار آسان و سر راست شد.

لینک سفارشی سازی زنده وردپرس

داشبورد وردپرس خود را باز کنید و در فهرست انتخاب کنید ظاهر> سفارشی سازی. با این کار پیش نمایش مستقیم صفحه اصلی وب سایت شما ، سفارشی سازی زنده وردپرس را باز می کند.

انتخاب کنید هویت سایت. در اینجا عنوان Site Site و Site Icon را مشاهده خواهید کرد.

هویت سایت وردپرس

زیر نماد سایت می توانید موارد دلخواه خود را اضافه ، تغییر یا حذف کنید. کلیک کنید تصویر را انتخاب کنید.

تصویر آیکون سایت WordPress را انتخاب کنید

اکنون کتابخانه رسانه وردپرس شما روی صفحه نمایش داده می شود. انتخاب کنید بارگذاری پرونده ها برگه را بزنید و سپس تصویر موردعلاقه خود را در جعبه رها کنید ، یا آن را از رایانه خود انتخاب کنید.

در کتابخانه رسانه خود ، بررسی کنید که تصویر شما تیک زده است و سپس کلیک کنید انتخاب کنید در گوشه سمت راست پایین اکنون وردپرس از شما سؤال می کند که آیا می خواهید تصویر خود را برش دهید یا خیر. اگر قبلاً تصویر خود را در یک برنامه ویرایش ویرایش کرده اید ، انتخاب کنید پرش از برداشت. در غیر این صورت ، دور بریزید.

پیش نمایش آیکون سایت Customizer

در سفارشی سازی ، زیر نماد سایت, تصویر بارگذاری شده خود را مشاهده خواهید کرد. انتخاب کنید ذخیره و انتشار در قسمت بالای سفارشی سازی و سپس صفحه را تازه کنید. اکنون باید بتوانید موارد دلخواه خود را در برگه مرورگر صفحه وب خود مشاهده کنید.

نمایش Favicon URL

اگر در بعضی از موارد دوست دارید مورد علاقه خود را تغییر دهید ، در زیر نماد سایت به سادگی انتخاب کنید تغییر تصویر. با این حال ، همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، این توصیه نمی شود مگر اینکه مجدداً مراجعه کنید. اگر به طور مداوم موارد دلخواه خود را تغییر دهید ، مخاطبان شما نمی توانند هنگام مشاهده برگه ها یا برنامه های مرورگر خود ، کدام تصویر را نمایان کنند..

راه های دیگر اضافه کردن Favicon به وب سایت وردپرس شما

البته چندین راه دیگر برای اضافه کردن فاویکون به وب سایت وردپرس شما وجود دارد. بیایید نگاهی به گزینه های مختلف بیندازیم …

Favicon توسط RealFaviconGenerator

بنر RealFaviconGenerator

بسیاری از افراد به جای تکیه بر یک موضوع ، ترجیح می دهند از افزونه ها برای اضافه کردن قابلیت به سایت خود استفاده کنند. Favicon by RealFaviconGenerator یک افزونه وردپرس است که اگر به دنبال اضافه کردن یک مورد علاقه به وب سایت خود هستید ، گزینه عالی است..

افزونه را به وب سایت وردپرس خود نصب کنید و سپس برای بارگذاری یک تصویر و افزودن آن به عنوان favicon ، به راحتی کلیک کرده و کلیک کنید. سپس RealFaviconGenerator تمام نمادهای مورد نیاز برای مرورگرها و دستگاه های مختلف را تولید می کند. این افزونه سر راست است و بارگیری و استفاده رایگان است.

بارگیری از طریق صفحه گزینه های موضوع شما

گزینه های مورد علاقه کل موضوع

بسیاری از مضامین جدید دارای ویژگی ها و قابلیت های بی شماری هستند که باعث می شود وب سایت های وردپرس جدیدی را سریع و آسان ایجاد کنند. در حال حاضر برخی از این مضامین گزینه اضافه کردن فاویکون برای شما هستند. صفحه گزینه های موضوع خود را بررسی کنید تا ببینید آیا این ویژگی ارائه شده است یا خیر. به عنوان مثال ، موضوع وردپرس Total شامل گزینه هایی برای Favicon شما (و اندازه های مختلف دستگاه آن است) در صفحه تم داخلی است.

با استفاده از کد

اگر کسی هستید که وب سایت خود را کدگذاری می کنید ، می توانید تصویر مورد علاقه خود را در فهرست اصلی سایت خود بارگذاری کنید. سپس کد باید به پرونده header.php شما اضافه شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد این فرآیند و همچنین جزئیات بیشتر در مورد اندازه تصویر و نوع پرونده مورد نیاز برای ذخیره آن ، به اسناد پشتیبانی وردپرس.

افکار نهایی

همانطور که مشاهده می کنید ، آپلود favicon در وب سایت وردپرس یک فرآیند بسیار آسان است. مزایای داشتن یک فاویکون چشمگیر است ، یک تاکتیک بازاریابی که کاربران شما را قادر می سازد سایت شما را تنها با مشاهده تصویر شما شناسایی کنند. بنابراین اولویت خود را برای یافتن نیم ساعت اضافی در روز خود قرار دهید و سایت خود را با یک فاویکون تنظیم کنید.

آیا هنوز علاقه خود را به راه انداخته اید؟ لطفا نحوه اشتراک گذاری در نظرات زیر را به اشتراک بگذارید …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map