آشنایی با Cloud Computing با وردپرس

آشنایی با Cloud Computing با وردپرس
 1. 1. نحوه نصب وردپرس در Microsoft Azure
 2. 2. نحوه نصب وردپرس در Google Cloud
 3. 3. WordPress را در AWS نصب کنید – خدمات وب آمازون
 4. 4. در حال خواندن: آشنایی با Cloud Computing با وردپرس
 5. 5. نحوه نصب وردپرس در DigitalOcean

به راهنمای مبتدی جدید و به روز شده برای محاسبات ابری برای سال 2019 خوش آمدید. رایانش ابری در سالهای اخیر شاهد رشد گسترده ای بوده است که شرکت ها و SMB ها اکثر خدمات خود را به ابر منتقل می کنند. از سفارش Amazon به داستان اینستاگرام خود گرفته تا مطلبی که هم اکنون می خوانید ، ذخیره شده ، پردازش و تحویل شما می شود – از طریق ابر.


یادداشت نویسنده:

این مقاله مقدماتی در مورد محاسبات ابری برای وردپرس در ابتدا تقریباً چهار سال پیش در سال 2015 منتشر شد. در این مدت شاهد اتخاذ سریع محاسبات ابری در صنایع مختلف و پیشرفتهای اساسی در فناوریهای اصلی ابر بودیم. با این حال ، با همه این تغییرات – اصول اصلی و مزایای محاسبات ابری همچنان یکسان است. انواع اصلی راه حل های محاسبات ابری بدون تغییر است. شما هنوز اعزام های خصوصی ، عمومی و هیبریدی را دارید. چگونگی پذیرش سازمانها ، تغییر کرده است.

این راهنما به عنوان راهنمای مبتدی برای درک محاسبات ابری و نحوه ارتباط آن با WordPress خدمت می کند.

ما با این کار شروع خواهیم کرد:

 • محاسبات ابری همه چیز چیست
 • مزایای آن را مطالعه کنید
 • انواع مختلف راه حل های محاسبات ابری را درک کنید

پس از اتمام ، ما خواهیم دید که چگونه محاسبات ابری وردپرس را تقویت می کند.

Cloud Computing چیست?

رایانش ابری برای نمای کلی وردپرس

مطابق با G2 Crowd, “یکی از ساده ترین راه ها برای نشان دادن” ابر “ذخیره سازی است. ذخیره سازی محلی ، فایل ها را بر روی دیسک سخت شما نگه می دارد. وقتی یک تصویر را ذخیره می کنید و یا برنامه ای را بارگیری می کنید ، در دستگاه شما ذخیره می شود. از طرف دیگر ، فضای ذخیره سازی Cloud ، آن پرونده را در وب ذخیره می کند. این پرونده در سرورهای از راه دور توزیع شده و از طریق اینترنت قابل دسترسی است. “

اکنون مفهوم “ذخیره سازی” را گسترش دهید تا قدرت پردازش و تحویل محتوا را شامل شود. شما ابر مدرن دارید.

به عبارت ساده ، ابر شبکه ای از رایانه ها است که چندین نسخه از داده های شما را در دستگاه های جداگانه ایجاد می کند. بنابراین اگر یکی از سرورها پایین بیاید ، دیگری سرایت می کند. برای کاربر نهایی ، محاسبات هرگز متوقف نمی شود.

انواع مختلف محاسبات ابری

محاسبات ابری برای انواع وردپرس

سه نوع اصلی از راه حل های محاسبات ابری بر اساس استقرار آنها وجود دارد. شما عمومی ، خصوصی و ترکیبی دارید. قبل از شروع کار ، باید درک کنید که در نهایت ، ابر از چندین رایانه (به نام سرورها) تشکیل شده است که در مراکز داده قرار دارند.

 • آ ابر خصوصی مانند Uber خود است. شما آن را با دیگران به اشتراک نمی گذارید و از آن فقط برای رفت و آمد خود استفاده می کنید.
 • آ ابر عمومی مثل استخر Uber است. شما با افرادی که به همان مقصد می روند رفت و آمد می کنید.
 • آ ابر ترکیبی ترکیبی از دو است. (نمیتونم به مثالی شبیه Uber فکر کنم).

هزینه محاسبات ابری

ابر خصوصی: هزینه اجاره یک ابر خصوصی یا عمومی شبیه به Uber Ride شما است. کابینهای خصوصی (یا استقرار ابری) هزینه بیشتری دارند. این مزیت این است که بسیار امن تر است و می تواند در پشت دیوار آتش شرکت شما قرار بگیرد.

ابر عمومی: ابر عمومی بسیار مقرون به صرفه است اما در مقایسه با ابر عمومی محدودیت های امنیتی خاصی دارد. به همین دلیل هنگام ذخیره داده های پزشکی یا دولتی در سرورهای عمومی عمومی ، مشکلات سازگاری زیادی مشاهده می کنید.

ابر ترکیبی – بهترین های هر دو جهان: شرکت ها دریافتند که بهترین ROI هنگام ترکیب ابرهای خصوصی و عمومی ، که به عنوان ابر ترکیبی نیز شناخته می شود ، بدست می آید. شرکت ها می توانند داده های حساس را در ابر خصوصی که توسط فایروال های شرکت محافظت می شود ، با اطمینان ذخیره کنند. پردازش دسته ای از داده های عمومی یا ناشناس می تواند به ابر عمومی بارگیری شود.

مزایای استفاده از Cloud Computing

محاسبات ابری برای مزایای وردپرس

اگرچه فناوری هسته اصلی محاسبات ابری به سرعت تحول یافته است ، اما مزایای اصلی اتخاذ رایانش ابری به هیچ وجه تغییر نکرده است. در اینجا یک بررسی اجمالی سریع وجود دارد:

در دسترس بودن و افزونگی: از آنجا که cloud شبکه ای از رایانه های متصل به هم متصل است و دارای نسخه های یکسان از تاریخ شماست ، در دسترس بودن و افزونگی بالایی خواهید داشت به عبارت دیگر ، خدمات شما انجام نمی دهند. مگر اینکه ، قطعاً کل خوشه پایین می آید (مثل این خاموشی AWS).

پرداخت به عنوان مدل: این مدل پرداخت به لطف محاسبات ابری به الگوی صنعت تبدیل شده است. رفته اند روزهایی که برای حداقل مدت زمان نیاز به رزرو میزبانی و محاسبات خود دارید. با رایانش ابری ، شما فقط به منابعی که استفاده می کنید پرداخت می کنید. برای خوشه های ابری با کارایی بالا ، حتی می توانید آنها را برای چند ساعت اجاره کنید و فقط برای آنها صورتحساب بدهید. بدون هزینه مخفی ، بدون هزینه راه اندازی – هیچ چیز!

مقیاس پذیری: مقیاس پذیری شما را قادر می سازد به سادگی قدرت محاسباتی بیشتری را به عنوان نیاز و زمان نیاز خود خریداری کنید. پس از اتمام کار با منابع ، می توانید آنها را دوباره به ابر رها کنید.

چندین مزیت دیگر از استفاده از ابر وجود دارد ، اما اینها عمومی ترین مواردی است که همه باید بدانند. اگر می خواهید در مورد رایانش ابری اطلاعات بیشتری کسب کنید ، توصیه می کنم G2 Crowd را بخوانید راهنمای مقدماتی. این کار به شکلی رایگان و بدون زبان حرفی نوشته شده است ، برای افراد مربوط به همه رشته ها.

پیشرو در ارائه دهندگان رایانش ابری

سهم بازار ارائه دهندگان پیشرو محاسبات ابری در Q2 ، 2018

سهم بازار ارائه دهندگان پیشرو محاسبات ابری در Q2 ، 2018

هنگامی که محاسبات ابری شروع به برداشت ، AWS بیشترین سهم بازار ابر را در اختیار داشت. با این حال در سال 2018 ، همه چیز به طرز چشمگیری تغییر کرده است. چندین ابر پیشرو در صنعت داریم مانند AWS ، Google Cloud ، Microsoft Azure ، IBM و Alibaba Cloud برای نامگذاری چند مورد.

Cloud Computing و WordPress

kinsta میزبان وردپرس را مدیریت کردبسیاری از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وردپرس برای ارائه خدمات خود از یکی از ارائه دهندگان پیشرو ابر استفاده می کنند. به عنوان مثال ، Kinsta یک ارائه دهنده میزبانی محبوب مدیریت وردپرس است که به طور کامل در Google Cloud میزبان است. سرویسهای دیگری مانند Cloudways میزبان ابر مدیریت شده WordPress در AWS ، Google Cloud و دیگران را ارائه می دهد. آنها در واقع یک ارائه دهنده خدمات لایه میانی هستند که سایت وردپرس شما را در ارائه دهنده ابری از انتخاب شما مدیریت می کند.

سلام ، ابر!

در این مجموعه پست ما در مورد نحوه نصب وردپرس در ارائه دهندگان اصلی ابر بحث خواهیم کرد. ما با یکی از شرکت های میزبانی ابر محبوب من – DigitalOcean شروع خواهیم کرد. بعداً ، ما به سراغ موضوعات پیشرفته مانند می پردازیم نصب وردپرس در AWS و سایر ارائه دهندگان استاندارد استاندارد صنعت اگر در محاسبات ابری یا به طور کلی میزبانی ابری سؤالی دارید ، همه ما گوش داریم. همچنین می توانید مستقیماً در توییتر از من بپرسیدsouravify و من خوشحال می شوم که به سوال شما پاسخ دهم. در اینجا یک سفر هیجان انگیز است – بیایید شروع کنیم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector