9 دلیل هرگز انتخاب میزبانی رایگان وردپرس

هنگام ساختن یک سایت وردپرس برای اولین بار ، بیشتر ما میزبان توصیه شده WordPress را انتخاب می کنیم ، در حالی که برخی ممکن است یک میزبان وردپرس رایگان. از این گذشته ، WordPress.com یک برنامه رایگان ارائه می دهد ، بنابراین چرا نباید WordPress.org را انجام ندهید?


درست؟ نه زیاد.

بگذارید یک چیز روشن شود امروز تعداد معدودی وجود دارد میزبان وردپرس رایگان که در واقع کار. با این حال مرتبط با خطر داشتن یک میزبان رایگان کاملاً ارزش برچسب قیمت صفر را ندارد. این مقاله به شما می گوید چرا. من بحث خواهم کرد مشکلات مشترک در استفاده از یک هاست رایگان وردپرس و برخی از گزینه های بدون هزینه را توصیه کنید.

خوب به نظر می رسد؟ بیا شروع کنیم.

در این بخش ، هر عامل خطر را با مثالهایی از شیوه های استاندارد تجاری و اکتشاف های اقتصادی توضیح داده ام. توجه داشته باشید که نه همه میزبان رایگان خواهد داشت همه از این موضوعات ، اما اکثر از آنها بسیار محتمل است حداقل چند چالش ها و مسائل.

1. آسیب پذیری های امنیتی در هاست رایگان وردپرس

میزبان های رایگان وردپرس منابع لازم برای استخدام مهندسان شبکه و کارشناسان امنیتی داخلی را ندارند. با وجود فایروال ضعیف و اقدامات ضد امنیتی ناکافی ، یک میزبان رایگان در برابر خارجی آسیب پذیر است حملات شبکه, و آن را به یک زمینه عملی برای هکرهای تازه کار تبدیل کرده است.

ثانیا ، از آنجا که مانع ورود به هاست رایگان وردپرس تقریباً صفر نیست ، (حتی برای ثبت نام حتی به کارت اعتباری احتیاج ندارید) ، کاربران یا ربات هایی با قصد مخرب می توانند به راحتی برای یک حساب میزبانی رایگان ثبت نام کنند. از آنجا که نصب وردپرس شما در همان سرور سکونت دارد ، در برابر آن آسیب پذیر خواهید بود حملات داخلی.

بدترین نوع حملات حملات هستند سکوت – کسانی که وجودشان ناشناخته است تا زمانی که خودشان را فاش کنند. بگذارید برای شما مثالی بزنم:

 • یک بدافزار پیشرفته را تصور کنید که در سایت شما شناسایی نشده باشد و همچنین در فرآیند برنامه پشتیبان گیری WordPress از نسخه پشتیبان تهیه شود.
 • وقتی زمان مناسب است ، بدافزار اعتصاب می کند. این ممکن است زمانی باشد که شما تعداد زیادی از مشترکین خبرنامه را شگفت زده کرده اید یا خدای نکرده هنگام پرداخت مشتری در فروشگاه آنلاین خود.
 • این بدافزار اطلاعات مشتریان شما (از جمله اطلاعات ورود به سیستم) را سرقت می کند و از آن برای اهداف بی شمار استفاده می کند.
 • اگر مشتری از همان رمز عبور در وب سایت های دیگر استفاده کند ، تاثیر آن بدتر است.

گفته می شود ، احتمال راه اندازی فروشگاه WooCommerce بر روی هاست رایگان وردپرس بسیار بعید است. نکته این بود که شما ایده هایی راجع به مواردی که به اشتباه می توانند به شما ارائه دهند ، و شما را به سرمایه گذاری در امنیت وردپرس سوق داد, حتی اگر شما از یک میزبان پرداخت شده استفاده می کنید.

2. مسائل مربوط به عملکرد

ما می دانیم که میزبان های مشترک وردپرس دارای مشکلات عملکردی هستند ، به خصوص هنگامی که سنبله در جاده وجود دارد یا کسی از منابع سرور مشترک سوء استفاده می کند.

حال این مورد را با میزبان های رایگان تصور کنید ، جایی که کاملاً هر کسی می تواند بدون صرف سکه حساب کاربری خود را دریافت کند. این یک فرصت خوب است که سایت وردپرس شما داشته باشد خرابی متناوب و عملکرد کلی بسیار ضعیف است.

3. منابع سرور محدود

میزبان به اشتراک گذاشته شده پول برای خرید سرورهای قدرتمند و ارائه مستاجرین آن (افرادی که در همان سرور میزبان مشترک هستند) فضای نامحدود دیسک ، سهمیه بالای عملکرد I / O و پهنای باند نامحدود (در معرض سیاست استفاده منصفانه) است..

میزبان رایگان به راحتی این بودجه را ندارند! در نتیجه ، شما با آن گیر کرده اید کمبود فضای دیسک (بعضی اوقات برای نصب افزونه های WordPress خود به سختی کافی است), پهنای باند محدود, و (خیلی) اندازه بارگذاری پرونده حداکثر کم.

در نتیجه ، ممکن است شما نتوانید تصاویر بزرگ یا یک فایل مهم رسانه ای (بیایید یک PDF 5 مگابایت را بگوییم) در سایت خود بارگذاری کنید و تلاش های شما را بی فایده جلوه دهید. و حدس بزنید چه؟ شما واقعاً نمی توانید شکایت کنید.

میزبانان آزاد نیز در آنجا مدل تجاری جالب دارند مبلغی غیر واقعی از شما برای بروزرسانی های ساده شارژ می کند مانند دسترسی به FTP یا افزایش فضای دیسک. این امر به فروش بالایی گفته می شود ، که بعدا در این مقاله بحث خواهیم کرد.

4- پشتیبان گیری خودکار وردپرس مستعد خرابی هستند

ما همیشه بر اهمیت تهیه نسخه پشتیبان از WordPress و اینکه چگونه آنها می توانند در بعضی موارد صرفه جویی در زندگی باشند تأکید کرده ایم. بیشتر میزبانهای مشترک توصیه شده مانند BlueHost و SiteGround از پشتیبان گیری خودکار R1Soft از حساب میزبانی شما استفاده می کنند. میزبان های رایگان نمی کنند.

در یک میزبان وردپرس رایگان ، حتی اگر از پشتیبان گیری خودکار با استفاده از ، به عنوان مثال ، UpdraftPlus پیکربندی کنید ، شانس خوبی وجود دارد که کار cron (برنامه ریز) شکست بخورد. حتی اگر برنامه ریز گذر شود ، این احتمال وجود دارد که کار آپلود از راه دور به دلیل خطاهای شبکه یا پایان زمان اجرای PHP حداکثر از کار بیفتد. همیشه بررسی کنید که آیا نسخه پشتیبان وردپرس در واقع موفقیت آمیز بوده است.

5. پشتیبانی کم یا زیاد از مشتری

بیایید در اینجا واقعی باشیم – میزبان رایگان به شما هیچ نوع پشتیبانی مشتری مدیون نیست. اگر آنها پاسخ ندهند ، هیچ کاری نمی توانید در مورد آن انجام دهید (غیر از انتقال به یک میزبان پولی!)

6. خاتمه خدمات غیرقابل اجتناب و برگشت ناپذیر

در طول سال ها میزبان وردپرس رایگان زیادی وجود داشته است. CodeInWP مطالعه ای را در آنجا انجام داد تست کرد که آیا میزبان های رایگان WordPress واقعاً کار کرده اند یا خیر. در کمال تعجب ، برخی از آنها چنین کردند. با این حال ، به سرعت چند سال آینده به سال 2019 ، دو نفر از این چهار میزبان (50٪) از کار خارج شده اند.

میزبان وردپرس رایگان که دیگر در سال 2019 کاربردی نیست ، با مطالعه CodeInWP است

میزبان وردپرس رایگان که دیگر در سال 2019 عملیاتی نیست. منبع تصویر: CodeInWP

و حدس بزنید چه؟ من متعجب نشدم!

بدترین شکل قضیه – این احتمال وجود دارد که میزبان وردپرس رایگان شما در طول شب ناپدید شود ، بدون هیچ گونه اخطار و ارتباطی. شما نمی دانید چه زمانی یا حتی اگر آنها برمی گردند و اگر خوش شانس هستید – یک نسخه پشتیبان کامل وردپرس در یک مکان از راه دور ذخیره می کنید و با استفاده از آن می توانید سایت خود را بازیابی کنید.

7. ایمیل ها و فرم های تماس با WordPress کار نمی کنند

یک مشکل عمده در میزبان های رایگان وجود دارد تحویل ایمیل ضعیف. به طور خاص ، عدم امکان ارسال ایمیل از سرور میزبان. از آنجا که میزبان های رایگان به همه افراد امکان ثبت نام برای یک حساب کاربری می دهند ، ربات های مخرب از این سرورها برای ارسال اسپم های زیادی استفاده می کنند. در نتیجه ، IP های میزبان رایگان توسط ارائه دهندگان اصلی ایمیل در لیست سیاه قرار می گیرند ، و به این ترتیب ایمیل هایی که از این IP ها نشأت گرفته شده اند به طور خودکار به اسپم ارسال می شوند..

به همین دلیل است که بیشتر میزبانان رایگان امکان ارسال ایمیل از سرورهای خود را غیرفعال می کنند ، یا در صورت فعال بودن ، احتمال رسیدن ایمیل به صندوق ورودی شما بسیار نازک است..

 1. این مسئله به ویژه هنگامی که ایمیل های سیستم WordPress مانند ایمیل های بازنشانی گذرواژه و پاسخ های فرم تماس با ما به صندوق ورودی شما تحویل داده نمی شوند ، مشکل ساز است. در زیر دو راه حل وجود دارد:
 2. از طریق تنظیمات افزونه در داشبورد وردپرس می توانید به پاسخ های فرم تماس با ما دسترسی پیدا کنید.
 3. همچنین می توانید با استفاده از یک افزونه اختصاصی SMTP مانند WP Mail SMTP ، مشکل ارسال ایمیل را به طور کامل برطرف کنید ، که ایمیل های سیستم وردپرس را از طریق سرویس SMTP مانند SendGrid یا Mailgun.

8- زیر دامنه ها ، تبلیغات و سئو

بیشتر ارائه دهندگان میزبان وردپرس رایگان فقط به شما امکان می دهند از یک زیر دامنه استفاده کنید ، در تلاش برای حفظ تلاش برای نام تجاری خود. اگر می خواهید دامنه سفارشی را پیوند دهید ، این یک ارتقاء پولی خواهد بود.

طبیعت با تبلیغات است. میزبان های رایگان تبلیغات خود را در سایت وردپرس شما نمایش می دهند (چرا آنها نباید؟) و به شما اجازه نمی دهند تبلیغات خود را اجرا کنید. حتی اگر این کار را انجام دهند ، شما هرگز نمی خواهید با استفاده از وب سایتی که URL آن زیر دامنه است توسط یک شبکه تبلیغاتی عمده (مانند Google AdSense) تأیید شوید..

سرانجام ، وقتی صحبت از SEO WordPress SEO می شود ، در اینجا چند روش وجود دارد که یک میزبان رایگان وردپرس به SEO شما آسیب می رساند:

 1. میزبان سایت شما در یک زیر دامنه با یک DA ضعیف است. دید موتور جستجو در اینجا از بین رفته است.
 2. سرورهای اضافه بار منجر به بارگذاری بیشتر صفحه می شوند و این باعث می شود نمره سئوی شما مانع شود.
 3. احتمال وجود دارد مزرعه پیوند, که در آن دامنه کارشناسی ارشد شما صدها وجود دارد ، اگر نه هزاران پیوند خروجی به سایر دامنه های سایه دار / غیر منتظره. نتیجه – تأثیر بسیار منفی بر سئو شما.
 4. (این یکی کیک را می گیرد) اگر Google تشخیص دهد بدافزار شناخته شده در سایت شما ، به طور خودکار آن را در لیست سیاه قرار می دهد. پس از لیست سیاه ، ناخن نهایی در تابوت SEO است. می توانید از آن سایت خداحافظی کنید! تنها گزینه شما این است که دوباره با یک دامنه جدید و (امیدوارم) یک میزبان وردپرس پرداخت شده شروع کنید.

9. هزینه های گران قیمت و مهاجرت دشوار

 • یکی از راه های ابتدایی (و مشروع) راه اندازی میزبان رایگان برای کسب درآمد است upsells. در اصل ، آنها مقادیر بیش از حد را برای ارتقاء جزئی مانند افزایش فضای دیسک یا پهنای باند انتقال می دهند.
  • کمتر درآمدزایی قانونی شامل فروش اطلاعات مشتری مانند لیست های ایمیل به اسپم های شناخته شده یا “لیست خریداران”.
 • سرانجام ، اگر یا وقتی تصمیم دارید که وب سایت خود را به دور از هاست رایگان مهاجرت کنید ، ممکن است روند مهاجرت را غیر ضروری پیچیده کند.

گزینه های بهتر برای یک هاست رایگان وردپرس

در ابتدای این مقاله ، من ذکر کردم که گزینه های بهتری برای میزبانی رایگان وردپرس به اشتراک می گذارم ، که این نیز رایگان است. چندتایی این جاست:

WordPress.com (رایگان)

صفحه فرود رایگان wordpress.com

باور کنید یا نه ، یک سایت WordPress.com رایگان است انتخاب بسیار بهتری از استفاده از یک هاست رایگان وردپرس. دو محدودیت عبارتند از:

 1. فقط پشتیبانی از زیر دامنه برای یک حساب WordPress.com رایگان.
 2. تبلیغات گاه به گاه در سایت شما نمایش داده می شود.

خبر خوب این است که شما به یک وب سایت بسیار معتبر ، به روز و کارایی ، دسترسی به ده ها موضوع عالی عالی و از همه مهمتر – دسترسی دارید قبلاً در اکوسیستم WordPress قرار دارد! تمام کاری که باید برای تبدیل سایت خود به یک حرفه ای انجام دهید (و تمام محدودیت ها را از بین ببرید) این است که توسط:

 1. ارتقاء به یک برنامه پرداخت شده ، با شروع از 5 دلار در ماه یا
 2. مهاجرت به یک سایت وردپرس میزبان خود ، که در حدود ماهانه 2.95 دلار شروع می شود

توصیه شده برای: WordPress.com رایگان برای سایت های کوچک نمونه کارها ، وبلاگ نویسان گاه به گاه ، سرگرمی ها و به اشتراک گذاری به روزرسانی های کلی برای دوستان و خانواده بسیار عالی است.

میزبانی مشترک وردپرس – BlueHost (2.95 دلار در ماه)

BlueHost یکی از محبوب ترین ارائه دهندگان میزبانی وردپرس است که توسط WordPress.org توصیه می شود. این سیستم بیش از 2 میلیون سایت WordPress را تأمین می کند و یکی از مقرون به صرفه ترین خدمات میزبانی مشترک در بازار را ارائه می دهد.

توصیه شده برای: افرادی که مایل هستند اندکی در پروژه خود سرمایه گذاری کنند و یک سایت جدید وردپرس را به روش پیشنهادی بسازند. واقعیت جالب – اگر پول در بیاورید ، به احتمال زیاد به پروژه خود متعهد خواهید بود!

میزبانی VPS – DigitalOcean (5 دلار در ماه)

اگر می خواهید با وردپرس ارتباط برقرار کنید ، یا نیاز به کمی قدرت اضافی دارید ، یک VPS DigitalOcean (همچنین به عنوان قطره شناخته می شود) یک میزبان عالی است..

توصیه شده برای: افرادی که به دنبال یک میزبانی اضافی با بودجه کم (یک فنجان قهوه) هستند.

Cloudways – مدیریت میزبانی ابر (10 دلار در ماه)

میزبانی سایت وردپرس خود در سایتهای رایانش ابری مانند AWS یا Google Cloud ممکن است برای بعضی از آن دشوار باشد. این مکان Cloudways است. سرور cloud شما را مدیریت می کند ، و این اطمینان را می دهد که سایت وردپرس شما در شرایط درجه یک باشد.

توصیه شده برای: افرادی که به دنبال میزبانی وردپرس با کارایی بالا هستند ، با امکان انتخاب ارائه دهنده هاست ابری به انتخاب خود.

گزینه های غیر WordPress

امروز صدها گزینه رایگان و رایگان برای وردپرس وجود دارد. بسیاری از آنها میزبان freemium با پشتیبانی تبلیغاتی مشابه WordPress.com را ارائه می دهند ، در حالی که دیگران CMS مشابه WordPress.org هستند..

هر یک از این گزینه های رایگان از ویژگیهای مختلفی مانند پشتیبانی دامنه سفارشی و امکان نمایش تبلیغات پشتیبانی متفاوت دارند. ما از تعدادی از این سیستم عامل ها استفاده کرده ایم و Blogger، Tumblr، Dribbble، Adobe Portfolio را توصیه می کنیم (در صورت داشتن اشتراک فعال Adobe Creative Cloud فعال) ، Wix و Weebly.


آیا تا به حال در موردش تعجب کرده اید چرا برخی از افراد میزبان وردپرس رایگان را انتخاب می کنند? در اینجا دو دلیل وجود دارد که می توانم به آنها فکر کنم:

 1. بسیاری از افراد انتخاب یک میزبان رایگان را به دلیل تلاش برای سرگرمی در نظر می گیرند ، و در مورد ماندگاری این پروژه اطمینان ندارند. در نتیجه ، آنها نمی خواهند به یک برنامه پرداخت شده متعهد شوند. در چنین مواردی ، اینگونه است همیشه بهتر برای انتخاب یک گزینه جایگزین پیشنهادی ، مانند یک سایت رایگان WordPress.com.
 2. برخی از افراد ممکن است به سادگی بخواهند یک سایت وردپرس خود میزبان را امتحان کنند ، بدون اینکه بخواهند یک برنامه میزبانی را بخرند. میزبان ابر مانند DigitalOcean و AWS یک دوره آزمایشی سخاوتمندانه ارائه دهید که برای چنین برنامه هایی مناسب باشد.

Lowdown

به طور خلاصه ، پولی که فکر می کنید با یک هاست رایگان وردپرس صرفه جویی می کنید ، در واقع یک فریب است. مقدار زمانی که برای رفع مشکلات مربوط به امنیت سایت ، عملکرد و قابلیت اطمینان کلی صرف خواهید کرد در نهایت هزینه های بیشتری برای شما هزینه می کند. هیچ چیز به عنوان ناهار رایگان وجود ندارد ، و این همیشه در مورد میزبانی رایگان وردپرس اتفاق می افتد.

اگر در مورد سایت وردپرس خود جدی هستید و می خواهید به آن متعهد شوید ، اینگونه است همیشه بهتر برای شروع با یک میزبان توصیه شده وردپرس. آنها با قیمتی در حدود 3 دلار در ماه شروع می کنند که کمتر از قیمت یک فنجان قهوه است.

آیا در گذشته از هاست رایگان WordPress استفاده کرده اید؟ تجربه شما چه بود؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map