8 نکته برای ایجاد محتوای طولانی با وردپرس

نکاتی برای ایجاد محتوای طولانی با وردپرس

مقالات بلند وردپرس روشی عالی برای ارائه اطلاعات عمیق به خوانندگان برای یک موضوع خاص است. به طور کلی ، شما فقط یک ثانیه برای جلب توجه خواننده خود دارید. در غیر این صورت آنها به شخصی منتقل می شوند که بتواند آنچه را که می خواهد به آنها بدهد. اگر آنها به یک موضوع خاص علاقه مند هستند ، آنچه می خواهند با ارزش ، قابل فهم و پیمایش اطلاعات آسان است.


اهمیت محتوای طولانی فرم توضیح داده شده است

با توجه به WordPress ، مقالات با فرم بلند به طور کلی به طول بیش از 1000 کلمه اشاره دارند. چرا باید مدت زمان طولانی را برای ایجاد محتوا در نظر بگیرید؟ خوب ، چند دلیل وجود دارد.

اول از همه ، زمان را در سایت افزایش می دهد. هر چه نسخه بیشتر باشد ، کاربر طولانی تر به طور فعال در خواندن یک صفحه (یا چند صفحه) در سایت شما صرف می کند.

موتورهای جستجو نیز تمایل به مطالب با فرم طولانی دارند. مطابق با بک لینک, پستهایی که در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل رتبه بندی می شوند دارای هزار و 890 کلمه هستند. بنابراین اگر می خواهید با تمرکز بیشتر روی محتوای طولانی تر رتبه بندی کنید ، یک استراتژی محکم است.

به علاوه محتوای فرم طولانی به اشتراک گذاشته می شود. با بهبود طول مقالات خود می توانید حساب های رسانه های اجتماعی (و ترافیک) خود را نیز تقویت کنید.

در حالی که اولین دلایل بیشتر مبتنی بر سئو است ، دلایلی نیز برای ایجاد محتوای طولانی تر برای مخاطبان شما وجود دارد. به عنوان مثال ، تجربه کلی کاربر در سایت شما. پیمایش آسان برای محتوای طولانی می تواند کاربران را برای یافتن اطلاعات مورد نظر خود آسان کند. این یک تجربه مثبت ایجاد می کند ، و اغلب آنها را وادار می کند دفعه دیگر که در جستجوی پاسخ هستند به طور مستقیم به سایت شما بازگردند.

بنابراین چگونه می توانید به دنبال ایجاد محتوای طولانی با WordPress بروید؟ در زیر 8 نکته را ارائه می دهیم که می توانید از آنها استفاده کنید و بیشترین تأثیر را برای سایت وردپرس خود با مقالات طولانی تر ایجاد کنید.

1. موضوع مورد نظر را انتخاب کنید

شما برای خوانندگان خود می نویسید ، بنابراین حتماً به آنها مباحثی را ارائه می دهید که در واقع به آنها علاقه مند هستند. ببینید چه نوع چیزهایی را جستجو می کنید ، یا به متداول ترین سؤالی که از شما پرسیده می شود ، نگاهی بیندازید. ارائه این اطلاعات با ارزش باعث می شود خوانندگان دلیلی برای اعتماد خود به شما داشته باشند و شما را به عنوان یک مسئول در مورد موضوع ببینند.

یک راه برای این کار رفتن به Quora و دیدن اینکه کدام سؤال در طاقچه شما ایجاد شده است. این می تواند مخاطبان شما را به چه چیزی علاقه مند سازد. بنابراین می توانید از Analytics در رسانه های اجتماعی خود همین کار را انجام داده و بررسی کنید که مباحث گرایش دارند. اگر بودجه شما برای تحقیق کم باشد ، انجمن ها و فضاهای آنلاین مشابه معمولاً این کار را می کنند.

Moz Pro SEO Toolset

همچنین می توانید از Google Trends و Google News استفاده کنید تا مردم بیشترین جستجو را بدانند و مطالعه کنند. با این حال ، اگر پول بیشتری برای پس انداز دارید ، از برخی از بهترین ابزارهای تحقیق مبحث و روند استفاده کنید. Moz گزینه ای عالی است که می تواند به شما در بازاریابی مطالب و سئو خود به سطح بعدی کمک کند.

2. هدف از محتوای همیشه سبز

البته مواردی وجود خواهد داشت که طبیعتاً تاریخ انقضا دارند یا فقط در یک بازه زمانی کوتاه مورد تقاضای زیاد خواهند بود. این نوع محتوا معمولاً اطلاعیه های مطبوعاتی ، به روزرسانی های کلی در مورد رویدادها یا هر اتفاق دیگری است که با نام تجاری ، اطلاعیه ها و غیره اتفاق می افتد. همچنین درباره رویدادهای جاری یا پست های وبلاگ مربوط به گرایش هایی که می گذرد وجود دارد – فقط بحث “Laurel vs Yanny” یا “White and Gold vs Black and Blue Dress” را بخاطر بسپارید. بسیاری از مارک ها از این روند پریدند و در مورد آن پست کردند اما این پست های طولانی وبلاگ نیستند زیرا همیشه سبز نیستند. شما ممکن است تصمیم بگیرید که در مورد این موارد بنویسید ، اما بهتر است موضوعاتی را هدف بگیرید که بتوانند آزمون زمان را تحمل کنند. شما در ساختن این محتوا وقت و تلاش زیادی می کنید ، بنابراین می خواهید هرچه بیشتر وقت بگذارید و از آن بهره مند شوید.

افزونه CoSchedule Free WordPress

ابزارهای زیادی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید و یکی از بهترین نمونه ها افزونه CoSchedule است که می تواند به شما در برنامه ریزی مطالب و به روز رسانی های مختلف کمک کند تا محتوای شما همیشه برای خوانندگان شما تازه و جالب باشد. این ابزار مفید به شما امکان می دهد تا با تیم خود همکاری کنید و وظایف خود را اختصاص دهید ، کلی از استراتژی بازاریابی خود را بدست آورید ، بدانید بهترین زمان برای ارسال چیست و غیره.

3. از ابزارهایی برای ویرایش و اثبات استفاده کنید

نوشتن همیشه آسان نیست ، به خصوص وقتی نوبت به ویرایش و چاپ مجدد محتوا برسد. اشتباهات گرامر یا اشتباهات املایی زیادی می تواند وجود داشته باشد ، و اینها هیچ وقت برای اعتبار شما خوب نیست. اما خوشبختانه ابزاری وجود دارد که می تواند در بهتر شدن در این زمینه به شما کمک کند.

دستیار نوشتن دستوری

Grammarly ابزاری است که احتمالاً با آن آشنا می شوید زیرا میلیاردها نفر از آن استفاده می کنند و این یکی از ابزارهای مهم برای هر نویسنده است. شما می توانید به Grammarly تکیه کنید تا بطور شهودی همه اشتباهات گرامر و هجی خود ، اشتباهات نگارشی و اشتباهات سبک را بررسی کنید. استفاده از آن فراتر از هر تصحیح پیش فرض مانند مواردی است که می توانید در Word یا Google Docs پیدا کنید. این برنامه رایگان است اما اگر نسخه پولی دریافت کنید ، می توانید به راحتی سرقت ادبی را بررسی کنید و یک تحلیل محتوا حتی بهتر نیز بدست آورید.

اثبات نوشتن افزونه وردپرس رایگان

افزونه رایگان Proofreading ، توسط Scribit ، افزونه ای است که می توانید مستقیماً در وردپرس از آن استفاده کنید. می توانید آن را تنظیم کنید تا هنگام تایپ کردن ، تمام اشتباهات شما را تأکید کند یا اینکه ممکن است این اشتباهات در یک پنجره جداگانه ظاهر شود. می توانید اصطلاحات ویژه ای را اضافه کنید ، بنابراین برای استفاده از آن سفارشی و آماده است.

افزونه وردپرس رایگان Checker Style Checker

سرانجام ، Style Guide Checker افزونه ای است که به شما کمک می کند تا مجموعه ای از قوانین را برای سازندگان محتوا خود دنبال کنید ، به شما این امکان را می دهد تا در کل استراتژی بازاریابی محتوا از کیفیت مطلوب برخوردار باشید. این می تواند همه چیز را از نقطه گذاری تا قالب بندی پوشش دهد.

4- محتوا را به اشتراک بگذارید

مردم عاشق به اشتراک گذاری مطالبی هستند که جالب به نظر می رسند و فکر می کنند دیگران نیز به همان اندازه علاقه مند هستند. به منظور گسترش دسترسی و تأثیرگذاری مقالات بلند خود ، محتوای خود را به سهولت به اشتراک بگذارید. و مانند همه موارد WordPress ، افزونه های اشتراک گذاری اجتماعی زیادی نیز دارید.

ادغام رسانه های اجتماعی با AddThis

AddThis چند افزونه ارائه می دهد که می توانید برای اشتراک گذاری مطالب خود از آنها استفاده کنید. این یک بستر عالی است که به شما امکان می دهد دکمه های اشتراک گذاری شناور ، پروفایل های اجتماعی و دکمه های مربوطه را به سرعت و به راحتی اضافه کنید. برای استفاده از افزونه ها و مشاهده Analytics برای محتوای اشتراکی برتر ، شبکه های ارجاعی ، بازدید صفحه و موارد دیگر ، باید برای یک حساب کاربری AddThis رایگان ثبت نام کنید..

ویجت اجتماعی آب نبات

یا اگر به دنبال گزینه ای ساده تر هستید ، افزونه Social Candy Widget را در نظر بگیرید. این یک سازنده ویجت اجتماعی بصری را اضافه می کند که می توانید برای اضافه کردن لینک های پروفایل اجتماعی مورد علاقه خود به هر منطقه آماده ابزارک اضافه کنید. از میان 25 شبکه اجتماعی ، 3 سبک دکمه و ابعاد قابل تنظیم را انتخاب کنید.

5. محتوای خود را قالب بندی کنید

خوانندگان محتوا را هضم آسان می کنند ، جایی که می توانند به سرعت اطلاعات دقیق مورد نظر خود را پیدا کنند. یک راه عالی برای کمک به آنها در این زمینه ، قالب بندی مطالب خود برای داشتن عناوین ، زیرنویس ها و لیست های روشن است تا بتوانند از طول مقاله طولانی استفاده کنند و سریع موضوع مورد نظر خود را پیدا کنند..

جدول آسان مطالب را بارگیری کنید

ممکن است بخواهید یک جدول مطالب را اضافه کنید. برای مطالب طولانی ، این اغلب برای خوانندگان بسیار مفید است. اگر مضمون وردپرس شما شامل این ویژگی نیست ، افزونه ای مانند Easy Table of Contents این ترفند را انجام می دهد. این افزونه دقیقاً همانطور که تبلیغ می شود – روشی آسان برای اضافه کردن فهرست مطالب به پست ها یا صفحات شما. این افزونه به طور خودکار با گرفتن هدر کار می کند. از گزینه های گنجانده شده برای انتخاب یک سبک از مطالب ، قالب بندی گلوله ، پشتیبانی سلسله مراتبی ، پیمایش صاف و موارد دیگر استفاده کنید.

6. اضافه کردن ویژوال ها یک ضرورت است

یک راه عالی برای اطلاع رسانی به خوانندگان از طریق تصاویری مانند اینفوگرافیک ، نمودار یا تصاویر دیگر است. آنها برای تراکم اطلاعات به یک قالب ساده مناسب هستند. و ، حتی اگر تصاویر مورد نیاز نباشد ، ایده خوبی است که به هر حال آنها را اضافه کنید ، برای شکستن متن طولانی.

Infographic Maker - iList

iList Infographic Maker یک افزونه WordPress است که به شما کمک می کند تا تجسم داده ها و اطلاعات خوبی را ایجاد کنید و به سرعت توجه خواننده را جلب کند. شما می توانید لیست های زیبا ، اینفوگرافیک ها ، نمودارها و نمودارها ایجاد کنید و این می تواند در استراتژی بازاریابی محتوای شما تفاوت ایجاد کند.

Vision Interactive - سازنده نقشه تصویر برای وردپرس

Vision Interactive Image Builder به شما امکان می دهد تا با تصاویر خود کارهای بیشتری انجام دهید – متن ، یادداشت ها ، پیوندها ، اشکال ، خطوط و موارد دیگری را اضافه کنید که می تواند به شما در روشن کردن نکته شما کمک کند و از مردم الهام بگیرد. می توانید تصاویر تعاملی ، بروشور ایجاد کرده و داستانی را در عرض چند ثانیه بیان کنید.

Visualizer: جداول و نمودارها مدیر برای وردپرس

در آخر ، از جداول و نمودارهای ویژوالایزر استفاده کنید تا نمودارهای تعاملی ، نمودارها و سایر ابزارهای تجسم ایجاد کنید که می تواند به مخاطبان شما در درک داده های ارائه شده کمک کند. استفاده بسیار ساده است و بیش از 9 نوع نمودار وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. تمام نمودارها تعاملی و پاسخگو هستند که حتی برای بازدید کنندگان شما بهتر خواهد شد.

7. تبلیغ کنید

اگر توجه خواننده را به خود جلب کرده اید و آنها را به عنوان یک منبع اطلاعاتی آگاه و مطمئن می دانند ، می توانید شروع به تبلیغ محصولات و خدماتی کنید که باید ارائه دهید. بعد از اینکه اطلاعات ارزشمندی را در مورد یک موضوع به آنها دادید ، ممکن است مایل باشید خدمات خود را ارائه دهید تا به ایجاد راه حلی برای سؤالی که در ابتدا با شما نزدیک شده اند کمک کند.

یک گزینه اضافه کردن تماس با اکشن (یا CTA) است. تعداد زیادی تماس وردپرس برای افزونه های اکشن برای انتخاب وجود دارد. با استفاده از این موارد شما می توانید خوانندگان را به فرم ثبت نام خبرنامه ، صفحه قیمت گذاری ، فرم تماس با ما برای تماس و غیره هدایت کنید.

از طرف دیگر ، اگر وب سایت شما دارای فروشگاه تجارت الکترونیکی نیز باشد ، می توانید از کد کوتاه برای اضافه کردن محصولات مرتبط به متن خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، اگر از WooCommerce استفاده می کنید ، می توانید از [محصولات] کوتاه استفاده کرده و برای نمایش موارد مرتبط با توجه به دسته ، SKU ، محبوبیت و غیره استفاده کنید و آن را سفارشی کنید (یک لیست کامل از متغیرهای کوتاه WooCommerce برای کسب اطلاعات بیشتر).

8. با استفاده از SEO در ذهن ایجاد کنید

البته برای رسیدن به بیشترین خوانندگان ، شما باید رتبه بندی موتورهای جستجوگر بالایی داشته باشید. و برای رسیدن به این هدف ، شما باید محتوای بهینه سازی شده SEO را داشته باشید.

ابتدا می خواهید با تحقیق در مورد کلید واژه ها شروع کنید. برنامه کلیدی کلمات Google ابزاری عالی برای کشف و تحقیق در مورد کلمات کلیدی و همچنین داوری درباره رقابت شما است.

افزونه SEO Yoast

اما وقتی کلمات کلیدی مورد نظر خود را تنظیم کردید ، نمی خواهید متن خود را پر کنید. این اغلب به صورت بی دست و پا و غیر طبیعی (برای خوانندگان و موتورهای جستجو) خاموش می شود. Yoast یک افزونه عالی است که به شما امکان می دهد در آن کلمات کلیدی اضافه کنید ، سپس خوانایی را بررسی می کنید. این به این معنی است که هیچ چیز غیر طبیعی به نظر نمی رسد و به بهینه سازی محتوای شما برای خوانندگان (و ربات های موتور جستجو) کمک می کند. علاوه بر این افزونه برای اضافه کردن ویژگی های مهم SEO به سایت شما از جمله نقشه سایت و سوابق نان مفید است. این امر باعث می شود سرمایه ای برای وردپرس خود در تلاش برای به دست آوردن رتبه بندی مقالات در فرم های طولانی خود قرار دهید.


وقتی می خواهید مقالات وردپرس با فرم طولانی ایجاد کنید که تأثیر زیادی داشته باشد ، به یاد داشته باشید که این نکات را در طول مراحل ایجاد به یاد داشته باشید. مقالات بلند مدت مطمئناً جایگاه و جایگاه خود را دارند. و ، هنگامی که آنها به درستی انجام شده اند ، نتایج عالی خواهید دید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map