8 راه برای شرکت در انجمن وردپرس

شبکه سازی

روش های مختلفی برای درگیر شدن و بازگشت به انجمن وردپرس وجود دارد.


WordPress یک پروژه منبع باز است به این معنی که نرم افزار اصلی و تعداد زیادی ابزار برای گسترش آن کاملاً رایگان برای استفاده و اصلاح هستند. این اخلاق به همه ابعاد نرم افزار و اطلاعات پشتیبان گسترش می یابد.

انجمن با هم گروه می سازد تا افزونه هایی را در وردپرس ایجاد کند ، آن را به زبان های مختلف ترجمه کند و به پیشرفت هر جنبه از نرم افزار اصلی کمک کند..

با این حال ، سهم جامعه فقط به توسعه دهندگان در آنجا محدود نمی شود. هرکسی که می خواهد درگیر شود می تواند راهی برای کمک به شما پیدا کند. آنچه شما واقعاً به آن احتیاج دارید یک حساب کاربری WordPress.org است و تمایل به گیر افتادن آن است.

روش های زیادی برای درگیر شدن وجود دارد و ما در اینجا چند مورد از آنها را برای شما مرور خواهیم کرد.

1. ایجاد یک پلاگین یا موضوع رایگان

این رایج ترین روش بازگشت به جامعه وردپرس است. هزاران تم و پلاگین رایگان در مخزن وردپرس برای استفاده جامعه وجود دارد. برای نشان دادن تنوع عظیمی که ایجاد می شود ، همه آنها را مرور می کنم و پلاگین ها و مضامین مورد علاقه خود را هر ماه برجسته می کنم.

این گزینه ای نیست برای کسانی که مایل نیستند در دراز مدت متعهد بمانند. برای اطمینان از عدم وجود اشکال و سازگاری با هر نسخه جدید از نرم افزار اصلی ، به هر موضوع یا افزونه ای که ایجاد شود ، به روز رسانی مداوم نیاز دارد..

در ضمن ، لازم نیست شما یک توسعه دهنده باشید تا افزونه ها و قالب ها را توسعه دهید. من برای ایجاد دو افزونه با دو توسعه دهنده همکاری کرده ام (با دو مورد دیگر).

مطمئنا – این هزینه ای برای من است ، اما من افزونه هایی را ایجاد کرده ام که نیاز شخصی داشته ام و آنها به افراد دیگر کمک می کنند همچنین به اعتبار من در جامعه وردپرس آسیب نمی رساند.

توسعه افزونه ها و تم ها یک گام اولیه مشترک برای بسیاری از مشارکت کنندگان در ایجاد شرکت خود در فروش محصولات برتر برای وردپرس است. این چالش برانگیزترین سطح مشارکت است اما در نهایت بدون اینکه مردم وقت خود را برای ایجاد مضامین و افزونه ها بسپارند ، وردپرس به اندازه امروز متفاوت نخواهد بود..

2. به سؤالات پشتیبانی در انجمن ها پاسخ دهید

انجمن های پشتیبانی روشی عالی برای شرکت در جامعه است. همیشه کاربران جدید وردپرس به دنبال کمک و راهنمایی هستند و با کمبود ناظران در آنجا ممکن است یکی از بهترین مکان ها برای شروع کار با پس دادن باشد. ممکن نیست فکر شما یک متخصص وردپرس هستید ، اما اگر تجربه ای در رابطه با سوالات دارید ، می توانید به آنها پاسخ دهید (با توجه به اینکه اکثر قریب به اتفاق سوالات توسط مبتدیان مطلق پرسیده می شوند).

تعداد زیادی از موضوعات باز در حال حاضر وجود دارد که می تواند تصمیم بگیرد از کجا شروع کنیم کمی دلهره آور. یک راه خوب برای دستیابی به این امر ، فکر کردن به مشکلی است که اخیراً با وردپرس داشتید که توانستید آن را برطرف کنید. از ویژگی جستجوی انجمن ها استفاده کنید تا افرادی راجع به همان مشکل سؤال کنند و به روش رفع آن بنویسند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشارکت در انجمن های پشتیبانی, این صفحه همه چیزهایی را که باید بدانید توضیح می دهد.

3. مستندات را حفظ کنید

فایل ها

Codex شامل همه چیزهایی است که شما باید در مورد وردپرس بدانید. دائماً به روز می شود و داوطلبان را برای رفع خطاها ، تجدید نظر در صفحات و همچنین اضافه کردن مقالات جدید برای گسترش مستندات وردپرس ، به ویژه هنگامی که نسخه های جدید منتشر می شوند ، نیاز دارد..

همیشه نیاز به کمک به روزآمد کردن Codex وجود دارد. اگر فکر می کنید ممکن است چیزی برای شما جذاب باشد ، نگاهی بیندازید رهنمودهای مشارکت کننده Codex و درگیر شوید.

4. روی ترجمه وردپرس کار کنید

رابط کاربری گرافیکی WordPress به طور پیش فرض در ایالات متحده آمریکا فعالیت می کند اما این قابلیت را دارد که زبان های دیگر را نیز به کار ببرد.

اگر بیش از یک زبان صحبت می کنید ، ممکن است یک روش ایده آل برای بازگشت به WordPress کمک به ترجمه نرم افزار اصلی به زبان شما باشد. این امر به ویژه مهم است اگر WordPress در حال حاضر به زبان شما در دسترس نباشد. همچنین با کار بر روی نرم افزار می توانید با ترجمه صفحات بیشمار Codex به یک زبان دیگر کمک کنید.

اگر می خواهید به ترجمه وردپرس کمک کنید ، می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن پیدا کنید صفحه تیم چند ضلعی.

5- توسعه رابط کاربری وردپرس

اگر مهارت های شما بیشتر در زمینه طراحی نهفته است ، پس از آن است تیم رابط کاربری ممکن است مکانی ایده آل برای استعدادهای شما باشد. این تیم بر توسعه جلویی و طراحی رابط کاربری وردپرس تمرکز دارد.

بحث و گفتگوهای مداوم در مورد طراحی و آزمایش کاربر با افرادی که طرح ایده های خود را در گروه UI تهیه می کنند ، وجود دارد. اگر چیزی در مورد رابط کاربری فعلی وجود داشته باشد که شما با آن مخالف باشید و دوست دارید آن را تغییر دهید ، این گروه مکانی برای ارائه این استدلال است.

6. بهبود قابلیت دسترسی به WordPress

اگر شما یا شخصی که می شناسید از فناوری کمکی استفاده می کنید ، ممکن است کمک به تیم Accessibility مکان مناسبی برای مشارکت شما باشد.

این تیم بر روی فناوری دستیاری در هسته WordPress کار می کند و همیشه به دنبال بازخورد است. به آنها بگویید که درمورد هر مشکلی که ممکن است تجربه کرده باشید و ایده هایی که ممکن است برای بهتر کردن نرم افزار داشته باشید ، می باشد.

اگر این مورد برای شما جذاب است ، موارد زیر را دنبال کنید وبلاگ قابل دسترسی با WordPress را ایجاد کنید و نظرات خود را در مورد مباحثات در آنجا بگذرانید.

7. به رشد جامعه کمک کنید

WordCamp

چند وجود دارد WordCamps و صدها جلسه وردپرس که هر سال در سراسر جهان اتفاق می افتد. این رویدادها مکانهای ایده آل برای اعضای جامعه در یک مکان گرد هم می آیند تا اطلاعاتی در مورد توسعه ، طراحی و هر جنبه وردپرس را به اشتراک بگذارند (برداشتی از تجربه وی که کری در WordCamp سان فرانسیسکو 2013 انجام داده است یا اینکه چرا دوست دوست پیپین در WordCamps شرکت می کند). ).

اگر در حال حاضر یک دیدار یا WordCamp در منطقه شما اتفاق می افتد ، می توانید با سازمان دهندگان در تماس باشید و برای کمک به آنها پیشنهاد دهید.

اگر در منطقه شما یک جلسه ملاقات فعلی یا WordCamp وجود ندارد ، چرا سعی نکنید این کار را شروع کنید?

اجرای یک ملاقات یا WordCamp کار آسانی نیست و نیاز به کارهای زیادی هم قبل و هم در طول رویداد دارد. اگر این کاری است که شما در حال انجام آن فکر می کنید ، ایده خوبی است که با سایر اعضای سایت Make WordPress Community ارتباط برقرار کنید تا از شما مشاوره و پشتیبانی بخواهید.

رویدادهای جامعه محدود به مکانهای فیزیکی نمی شوند. تالارهای بیشماری ، چتهای IRC و کارگاههای آنلاین وجود دارد که با هدف داوطلبان ارتباط با جامعه در نظر گرفته می شود.

8- به بنیاد وردپرس اهدا کنید

اگر نگران این هستید که هیچ یک از گزینه های فوق برای شما مناسب نیست – خواه این باشد که شما وقت یا مهارت لازم برای کمک به هر یک از این روش ها را ندارید – گزینه دیگری برای شما باز است. بنیاد وردپرس یک سازمان خیریه است که وظیفه دارد وردپرس را به عنوان یک پروژه منبع باز ترویج کند.

این یک شرکت غیر انتفاعی است که دارای مارک تجاری وردپرس است ، انواع پروژه های متن باز را تأمین می کند و یک سازمان آموزشی برای وردپرس و توسعه متن باز است.


ما در مورد گزینه های مختلفی صحبت کردیم که می توانید در انجمن WordPress با آنها درگیر شوید اما روش های بسیاری برای کمک به شما وجود دارد. برای اینکه همه شما درگیر جامعه شوید واقعاً نیاز به تمایل به پس دادن است. سپس فقط باید فهمید که چگونه می توانید این کار را به روشی انجام دهید که مناسب استعدادهای شما باشد.

مشارکت شما در جامعه می تواند در قالب بررسی مضامین و افزونه ها باشد یا این امر می تواند با تیم های طراحی و رابط کاربری برای بهبود ظاهر و وردپرس کار کند. مشارکت شما حتی می تواند مبتنی بر تمایل شما برای قهرمانی WordPress به کاربران جدید و کمک به آنها در شروع کار باشد. در واقع هیچ محدودیتی برای گزینه های در دسترس شما وجود ندارد.

آیا به نوعی به جامعه وردپرس تسلیم شده اید؟ ما دوست داریم که در مورد آن در نظرات بشنویم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector