8 چک هنگام انجام وب سایت وردپرس شما انجام می شود

8 چک هنگام انجام وب سایت وردپرس شما انجام می شود

شاید نتوانید به داشبورد یا صفحه ورود به سایت وردپرس خود دسترسی پیدا کنید. یا وب سایت شما به سادگی عمل نمی کند. اگر این اتفاق بیفتد ، احتمالاً وب سایت وردپرس شما خراب است.


اما نگران نباشید – ممکن است یک پاسخ ساده وجود دارد که چرا سایت شما بالا نمی رود. این لیست کوتاه از بررسی های اولیه می تواند به شما کمک کند تا هنگام خاموش شدن وب سایت وردپرس ، سرحال باشید. بهتر از همه شما می توانید قبل از درخواست کمک ، این چک ها را به تنهایی انجام دهید.

1. قطع روابط نادرست

به عنوان اولین قدم ، مطمئن شوید که تمام اتصالات شما درست است و به درگاه / پورت مناسب وصل شده است. اطمینان حاصل کنید که به درستی به اینترنت وصل شده اید. شما نمی خواهید دو روز سرتان را بشکنید و بعد متوجه شوید که سیم ها را عبور داده اید.

2. آیا فقط تو است?

اغلب اتفاق می افتد که این مشکل ممکن است یک مسئله کلی باشد که بر بسیاری از کاربران دیگر تأثیر می گذارد. ممکن است افراد دیگری نیز در تلاش باشند تا متوجه شوند وب سایت وردپرس آنها از بین رفته است یا خیر

برای اطلاع از این مورد ، چند سرویس آنلاین مانند را امتحان کنید پایین برای همه یا فقط من. این ابزار وب سایت شما را از چندین مکان بررسی می کند ، بنابراین اگر مشکل رایانه شما است ، در مورد آن مطلع خواهید شد. به سادگی URL را برای هر سایتی وارد کنید و می دانید که آیا آن وب سایت نیز خراب است. ابزار دیگری که تقریباً همین کار را انجام می دهد آیا این سایت خراب است.

وب سایت پایین است - آیا پایین است

اگر فهمیدید که فقط شما نمی توانید به وب سایت خود دسترسی پیدا کنید ، توقف بعدی شما باید باشد واتسمین. آ “سایت یافت نشد“یا خطای مشابه معمولاً بدان معنی است که DNS شما به روز نشده است. این ابزار به شما کمک می کند تا دریابید ، و اگر اخیراً DNS را به سایت خود تغییر داده اید ، نباید از این چک استفاده کنید. با این حال ، به خاطر داشته باشید که تغییرات در DNS به طور معمول می توانند 6 تا 72 ساعت به روز شوند.

اگر DNS شما به روز است ، کار بعدی که باید انجام دهید اینست که صفحه را مجدداً بارگیری کنید. برای انجام این کار ، کلیک کنید Ctrl + F5 در ویندوز (و Cmd + R در مک). با این کار می توانید صفحات ذخیره شده خود را مستقیماً از طریق سرور به صفحه وب خود دسترسی پیدا کنید.

در مرحله بعد ، سایت خود را از مکان های مختلف با استفاده از سایت های پروکسی مشاهده کنید. اگر می توانید سایت خود را از این طریق مشاهده کنید ، به احتمال زیاد مشکلات شبکه را تجربه می کنید.

در آخر ، شما همچنین می توانید برگه ها را در زمان وب سایت خود به طور مداوم نگه دارید. ابزارهای زیادی از قبیل وجود دارد پینگدوم برای این منظور در دسترس است این ابزارها وضعیت پستی وب سایت شما را با پینگ از چندین مکان در فواصل مکرر بررسی می کنند و در صورت تجربه خرابی وب سایت شما را به شما اطلاع می دهند.

3. اعتبار دامنه را بررسی کنید

نام دامنه ای که هنگام شروع وب سایت خود خریداری کرده اید با تاریخ انقضا همراه است. آیا اطلاعیه تمدید اشتراک را از دست داده اید؟ در حالی که بسیاری از ثبت نام کنندگان اعتبار خود را حدود 30 روز از تاریخ انقضا تمدید می کنند ، اگر انتظار بیشتری دارید ، آن را تحت فشار قرار می دهید.

بسیاری از میزبان وب سرویس های ثبت دامنه را با میزبانی همراه دارند. اما اگر این مورد در مورد شما نباشد ، باید بررسی کنید که آیا اشتراک شما به روز است یا خیر.

که است

سر به سمت که است و در URL وب سایت خود تغذیه کنید. شما به سرعت می دانید که آیا ثبت دامنه شما هنوز زنده است ، و همچنین جزئیات زیادی در مورد دامنه وب سایت خود دارید.

4. وب سایت غیرقابل دسترسی

بعضی اوقات ممکن است اتفاق بیفتد که وب سایت شما واقعاً خراب نیست ، فقط به این دلیل که نمی توانید به آن دسترسی داشته باشید. این ممکن است به دلیل به روزرسانی های خودکار باشد که وردپرس به درستی اجرا نشده است.

در چنین مواردی می توانید با استفاده از این اصلاحات سریع به وب سایت خود دسترسی پیدا کنید:

 • وردپرس به طور کامل بروزرسانی نمی شود: گاهی اوقات ، درست پس از یک به روزرسانی وردپرس ، ممکن است هنگام بارگیری هر صفحه ، خطای برنامه ریزی تعمیر شده را بدست آورید. به احتمال زیاد ، این امر به این دلیل است که قبل از اینکه WordPress بتواند از حالت تعمیر و نگهداری خارج شود ، خاتمه وجود دارد. وردپرس ایجاد می کند .نگهداری پرونده را در طی فرآیند به روزرسانی ، نشان دهید که سایت شما در حال نگهداری است. برای اینکه بتوانید دوباره به آن دسترسی پیدا کنید ، باید این پرونده را از سایت خود حذف کنید. تا این زمان ، شما به احتمال زیاد پیامهایی مانند “نصب انجام نشد” یا “به طور خلاصه برای خطای تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده در وردپرس در دسترس نیست” اگرچه همیشه ایده خوبی است که در مورد نحوه به روزرسانی ایمن وردپرس اطلاعات بیشتری کسب کنید.
 • مجوزهای پرونده نادرست است: مجوزهای مناسب فایل برای عملکرد صحیح بروزرسانی خودکار مهم هستند. وردپرس از htdocs / Yoursite / wp-content / upgrade فهرست پرونده temproary که در طی مراحل نصب ایجاد می کند و نیاز به نگارش دارد. پس از انجام این کار ، دوباره به روزرسانی خودکار را امتحان کنید.
 • حالت ایمن را خاموش کنید: سعی کنید حالت ایمن را در حالت خود خاموش کنید httpd.config پرونده را بارگیری کنید ، سپس آپاچی را دوباره راه اندازی کنید.
 • به روزرسانی دستی را انتخاب کنید: اگر اتفاقی بیفتد که “خطای مهلک”، یک بروزرسانی دستی را انتخاب کنید.

دلایل دیگر می تواند حافظه PHP خسته شده باشد و یا اتمام زمان سرور ، و شما باید کمی عیب یابی وردپرس را در اینجا انجام دهید.

5- حساب معلق

اگر بیشتر مدت زمان پرداخت نشده است ، بیشتر خدمات میزبانی حساب شما را به حالت تعلیق در می آورند. معمولاً یک ایمیل از میزبان خود دریافت خواهید کرد و به شما اطلاع می دهد که پرداخت در چه مواردی طی نشده است ، بنابراین ممکن است آن را کنار بگذارید. برای جلوگیری از تعلیق سرویس میزبانی ، اطمینان حاصل کنید که اطلاعات صورتحساب شما به روز است.

6. سرور شما خراب است

اگر سرور شما دچار خرابی است ، به هیچ وجه قادر به دسترسی به وب سایت خود نخواهید بود. در حالی که ممکن است پیامی دریافت کنید که سرور شما دچار خرابی است ، گاهی اوقات در تاریکی قرار می گیرید – فراموش کردن آن آسان است. هرگونه استفاده فشرده از منابع سرور از محدوده پهنای باند شما نیز می تواند باعث پایین آمدن وب سایت شما شود.

با تازه کردن صفحه ، بررسی را شروع کنید ، و اگر این یک مسئله موقتی است ، به احتمال زیاد خود را حل می کند.

بعد ، در نظر بگیرید که آیا سرویس / پکیج میزبانی که انتخاب کرده اید مناسب برای وب سایت شما است. اگر تصمیم به میزبانی وب ارزان گرفتید ، این امکان وجود دارد که سرورهای میزبان پشتیبانی کافی از شما را برای 100٪ به موقع ارائه ندهند. زمان قطع زمان ممکن است با میزبانی ارزانتر که از زیرساخت های مناسب پشتیبانی نمی شود ، بیشتر اتفاق بیفتد و تنها راه حل شما صبر کردن یا دریافت تلفن از طریق ارائه دهنده خدمات است. یا می توانید به خدمات میزبانی با کیفیت مانند Bluehost (که در آن خوانندگان WPExplorer می توانند از 63٪ تخفیف استفاده کنند) استفاده کنید ، یا برای وردپرس راه حل های میزبانی مدیریت شده مانند WP Engine.

وضعیت سرور Bluehost

خدماتی مانند Bluehost شما را از قطع سرور آگاه می کند ، اما می توانید برای بررسی وضعیت حساب خود به cPanel نیز مراجعه کنید. باز هم ، این ایده خوبی است که یک ابزار مانیتور به موقع خودکار تنظیم کنید و به محض اطلاع از خرابی ، با ارائه دهنده میزبان خود در تماس باشید.

7. درگیری تم یا افزونه

تم ها و افزونه های Dubiuos که به خوبی با یکدیگر و یا با هسته WordPress بازی نمی کنند نیز می توانند شما را از وردپرس خود جدا کنند. یکی از راه های جلوگیری از این امر ، خرید تم ها و افزونه های با کیفیت از بازارهای معروف است.

پلاگین های با کیفیت

مکان خوبی برای جستجوی افزونه های وردپرس ، لیست خود ما از بهترین افزونه های وردپرس است.

بسیاری از نویسندگان این مشکل را به وجود می آورند که اختلافات شناخته شده محصول خود را با سایر مضامین یا افزونه ها نشان دهند و شما باید قبل از نصب آنها زمان لازم را برای طی کردن آنها داشته باشید. و اگر همیشه در مورد سازگاری شک دارید ، از توسعه دهنده سؤال کنید.

8. شما هک شده اید

اگر وب سایت را برای هر مدت زمانی اداره کرده اید ، مطمئنا می دانید که امنیت وب سایت یک تمرین مداوم است. نکته اصلی این است که چند قدم جلوتر از افراد بد بمانید. غالباً ، رباتهای مخرب بارها و بارها با یک سری تلاشهای با فرکانس بالا سعی در ورود به سیستم می کنند و گاهی موفق می شوند (از این رو ، نیاز به رمزهای عبور قوی و محافظت از ناحیه سرپرست شما). در چنین مواردی و در مواردی از حملات DoS ، ارائه دهنده میزبان شما باید قدم بردارد تا به شما در حفظ و حراست کمک کند. باید با آنها همکاری نزدیکی داشته باشید و تمام اطلاعات موجود را در اختیار آنها قرار دهید.

همچنین ممکن است اتفاق بیفتد که رباتها یا هکرها موفق به تصاحب سایت شما شوند. برای بررسی اینکه وب سایت شما هک شده است ، یک نقشه سایت Sucuri را اجرا کنید و به نتایج بدست آورید.

Sucuri SiteCheck

اگر وب سایت شما هیچ بدافزاری روی آن تأثیر نمی گذارد ، فقط به این موارد بروید سؤالات متداول درباره وردپرس Codex و سعی کنید اطلاعات بیشتری راجع به آنچه باعث عدم آفلاین شدن یا اجرای عجیب آن شده است جمع کنید.

بسته بندی کردن

قفل شدن از سایت شما می تواند یک تجربه هولناک باشد. اما روشهای مختلفی برای فهمیدن دلیل پایین آمدن وب سایت وردپرس شما وجود دارد. با داشتن این اطلاعات مسلح هستید و می توانید موارد را درست توسط خودتان تنظیم کنید. علاوه بر این ، تعدادی از پست های با کیفیت وجود دارد که به شما در عیب یابی وردپرس ، از جمله codex وردپرس کمک می کند. و اگر فهمیدید که نمی توانید به تنهایی رسیدگی کنید ، همیشه می توانید از خارج کمک بخواهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map